Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled

E-shopy jsou plné zboží. Ale jak si vybrat tu správnou erotickou pomůcku? Přečtěte si popis jednotlivých pomůcek a vyberte si tu, která vás nejvíce láká. Pro muže doporučíme umělé vagíny či masíž prostaty. Pro ženy vibrační vajíčka, vibrátory nebo i dilda. A pro páry jsou nejpopulárnější kategorií lubrikační gely, pouta a například i vibrátor na vzájemné sexuální hrátky. U každé kategorie je odkaz, který vede na výpis všech produktů v kategorii. Vyberte si a klikněte na odkaz.

Erotické pomůcky- Pro Muže - Přehled

Návleky na Penis

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/navleky/

Návleky na penis se vyrábějí z měkkého gelového materiálu. Nasazují se s pomocí trošky lubrikačního gelu, případně srolováním. Jejich používání přináší několik výhod jak partnerce, tak i muži.

Prodloužení penisu. Průměrná hloubka vagíny se pohybuje okolo 20 cm. Oproti tomu průměrný penis je dlouhý 15 cm. Proto mají některé návleky na konci prodlouženou část, která zvětší celkovou délku penisu až o 7 cm.

V prodloužené části bývá zpravidla i malý kanálek na zachycení spermatu. Po použití je potřeba pamatovat na pečlivé umytí. Díky gelovému materiálu nemusíte brát ohled na použité čistící prostředky.

Vydržíte déle. Gelový materiál je poměrně silný a nepřenáší všechny pocity ze sexu. Především u verzí prodlužující délku je žalud ochuzený o většinu stimulace. Díky tomu se délka sexu prodlouží, což partnerka jistě uvítá.

Stimulační výstupky. Většina modelů má po vnější straně stimulační výstupky - měkké vystouplé části, vroubkování a stimulační plošky. Ty přinášejí partnerce velmi příjemné pocity. Kvalitnější modely mají tyto výstupky i uvnitř a sex s návlekem se stává mnohem zajímavější i pro muže.

Návleky a masturbace. Některé modely mohou sloužit i k masturbaci. Pokud mají vnitřní vroubkování, tak se mohou s trochou lubrikačního gelu přeměnit na umělou vagínu. Výhodou je, že návlek vychází na desetinu ceny skutečné umělé vagíny.

Návlek jako kondom. Návlek působí dojmem, že poslouží i jako náhrada kondomu. Opak je ovšem pravdou. Na rozdíl od prezervativů nejsou návleky elektronicky testovány a mohou obsahovat mikroskopické dírky. Pokud používáte během sexu kondom, je nutné s ním počítat i během používání návleku.

Nafukovací Panny

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/panny-nafukovaci/

Nafukovací panna je erotická pomůcka určená čistě pro muže. Nejčastěji se setkáváme s měkkým gumovým materiálem a třemi otvory.

Provedení panny. Jako materiál se používá měkká guma - podobný materiál jako u nafukovacích lehátek. Hlava není tvarovaná a má pouze potisk. Stejně tak prsa nemají bradavky, ale jsou pouze vystouplé bez dalších rysů.

Vlastnosti panny. Při vyfouknutém stavu se vleze do každého šuplíku. Po nafouknutí naopak panna dosahuje rozměrů skutečné ženy. Můžeme se ovšem setkat i s menšími modely, které lze nechat nafouknuté neustále.

Panna zpravidla nabízí tři otvory - ústa, vagínu a anální otvor. Vyrobeny jsou ze stejného materiálu jako celé tělo - při použití je potřeba hodně lubrikačního gelu. Do otvorů lze pro lepší zážitek vložit vibrační vajíčko, které se postará o příjemnou stimulaci.

Nadstandardní vlastnosti. Dražší modely mohou ovšem nabídnout mnohem více a sexuální zážitek velmi přiblíží skutečnému sexu.

Vagína není pouze gumová díra, ale má podobnou vložku jako u umělé vagíny fleshlight. Místo obyčejného gumového materiálu je povrch potažený příjemnější latexovou nebo silikonovou vrstvičkou.

Mnohé změny jsou patrné i na vzhledu. Dražší modely mají umělé vlasy a perfektně vytvarované rysy obličeje, které dodávají věrohodnější zážitek. Prsa jsou tvarovaná a mají i vystouplé bradavky.

Vakuové Pumpy Pro Muže

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-muzi/

Pánská verze vakuové pumpy má dlouhou trubici, která se nasune na penis až k jeho konci. Pomocí hadičky připojené ke konci a gumového balónku se z trubice odsaje vzduch, čímž se vytvoří podtlak.

Pozitivní účinky pumpy na penis. Používání vakuové pumpy přináší rovnou čtyři pozitivní účinky:

 • řeší problémy s erekcí, zkvalitňuje erekci
 • zvětší průměr penisu
 • zvětší délku penisu
 • zvýší citlivost penisu

Při problémech s erekcí podtlak sám nažene do penisu krev. Erekce je pevnější a penis tvrdší.

Uváděné prodloužení penisu se liší - někdo uvádí 2cm, jiné zdroje uvádí prodloužení o 10 - 15 % oproti normální erekci. Výsledky jsou individuální.

Použití pumpy pro muže. Trubice se nasune na penis. Pro lepší přilnavost je dobré její konec potřít troškou lubrikačního gelu. Opakovaným zmáčknutím gumového balónku se odsaje vzduch a vytvoří podtlak.

Poté je ideální nechat vakuovou pumpu nasazenou přibližně 15 až 30 minut. V opačném případě by účinky jejího použití rychle zmizely.

Kvalitnější pumpy mají zpětný ventil, který umožní před sundáním vpustit zpět do válce vzduch. U levnějších verzí je potřeba zacpat prstem malou dírku a před sundáním prst uvolnit.

Problémy s erekcí - erekční kroužek. Při problémech s erekcí se doporučuje po sundání pumpy použít erekční kroužek. Ten zadrží krev v penisu a zaručí stálou a pevnou erekci. Důležité je s erekčním kroužkem neusnout - dlouhodobé zaškrcení penisu může způsobit zdravotní komplikace.

Erotické pomůcky- Pro Ženy - Přehled

Vibrační vajíčka

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

Vibrační vajíčko je erotická pomůcka ve velikosti pingpongového míčku. Své využití nachází jak u žen, tak i mužů.

Použití vajíčka. Vibrační vajíčko se používá ke stimulaci eroticky vzrušivých místeček pomocí vibrací.

U žen je nejoblíbenější jeho přikládání na klitoris a stimulaci vagíny - lze vložit dovnitř jako vibrátor. Muži jej mohou použít k nepřímé masáži prostaty a připnutí na penis.

Některé modely mají k vajíčku připojené svorky - ty lze připevnit k bradavkám a věnovat se dalším částem těla.

V neposlední řadě se nabízejí i anální hrátky.

Provedení vajíčka. Velikost vajíčka neumožňuje umístění ovládání ani baterií přímo v něm. Proto je propojeno drátkem s ovládáním. Do ovládání se dávají nejčastěji tužkové baterie (případně hodinkové).

Ovladač nabízí jak regulaci intenzity vibrací, tak i přepínání jednotlivých pulzních programů.

Vlastnosti vajíčka. U vibrací lze regulovat intenzitu - jak moc vajíčko vibruje. Pulzní programy nabízejí přerušování, postupné zesilování a zeslabování vibrací.

Levnější modely nemusejí mít pulzní programy, případně ani nelze regulovat intenzitu vibrací - nabízejí pouze zapnutí a vypnutí.

Vajíčko jako součást pomůcek. Vibrační vajíčko je občas dodáváno jako součást jiné erotické pomůcky. Například k vakuové pumpě pro ženy lze po vytvoření podtlaku připnout vajíčko a užívat si příjemné vibrování a stimulování klitorisu.

Připínací Penis

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/strapon-pripinaci-penisy/

Připínací penis se připíná k tělu mezi nohy pomocí řemínků. Během sexuálních hrátek nabízí spousty možností využití a mohou jej používat jak ženy, tak i muži.

Provedení a vlastnosti penisu. Připínací penisy se vyrábějí z měkkého gelu, silikonu nebo případně latexu. Na připínací řemínky je volena koženka nebo latex. V případě latexu nemají řemínky zapínání, ale díky jeho pružnosti jsou řemínky univerzální pro každou velikost.

Vibrace - některé penisy jsou vybaveny vibracemi. Pokud lze penis odepnout, můžete ho používat samostatně jako vibrátor. Ovládání bývá řešeno ovladačem propojeným s penisem pomocí drátku.

Další otvor - pod umělým penisem může být otvor pro skutečný penis - umožňuje anální a klasický sex zároveň.

Vnitřní otvor - pokud je penis určen pro muže s poruchou erekce, může být dutý a nabízet muži prostor pro skutečný penis.

Vyměnitelná dilda - některé sady nabízejí jeden připínací postroj a více penisů různých tvarů. Ty poté můžete libovolně měnit podle vaší chuti.

Kdo ocení připínací penis. Připínací penis řeší několik problémů a přináší do vaší ložnice další potěšení:

 • muži - při problémech s erekcí může zcela zastoupit mužský penis
 • muži - slouží jako druhý penis, klasický a anální sex současně
 • ženy - lesbičky
 • ženy - pokud se chce nechat muž od své partnerky "ošukat"

Speciální provedení. Na trhu je k dostání i rozšířená verze. Měkké latexové kalhotky mají jak venkovní penis, tak i vnitřní penis/y. Ty se zavedou do análku/vagíny toho, kdo má kalhotky zrovna na sobě. Přináší tak potěšení obou partnerům zároveň.

Vakuové Pumpy Pro Ženy

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-zeny/

Vakuové pumpy pro ženy se dělí na dvě veliké skupiny podle použití - na vagínu a na prsa. Na rozdíl od pánských verzích jsou velmi často vybaveny i vibracemi.

Vakuové pumpy vagínu. Tyto modely se přikládají přímo na vagínu. Po vytvoření podtlaku působí na poševní vchod, stydké pysky a klitoris. Pumpu je potřeba nechat nasazenou přibližně 15 až 30 minut. V opačném případě by po sundání výsledný efekt rychle zmizel.

Vakuové pumpy na bradavky. Existují dvě verze na prsa - menší pouze na bradavky a větší na celá prsa.

U pump na bradavky se měkký košíček přisaje na bradavku a podtlak působí pouze v této oblasti. Způsobí její zvětšení a výrazné zvýšení citlivosti. Pumpu není nutné sundávat - pokud má vibrace, přináší příjemnou stimulaci během dalších erotických hrátek.

Vakuové pumpy na prsa. Pumpy na celá prsa mají buďto jeden, nebo rovnou dva košíčky. Dvojité mohou vytvořit podtlak na obou prsou zároveň, ale hůře se nasazují - aby mohlo dojít k pumpování musejí být nasazeny oba košíčky zároveň. Dobrým řešením jsou modely s páskem, který je připevní k hrudníku - podobný princip jako podprsenka.

Vibrace. Na rozdíl od pump pro muže nabízejí všechny dámské verze vibrace. U pump na vagínu stimulují klitoris, u pump na prsa stimulují bradavky. Řešeny jsou zpravidla pomocí vibračního vajíčka, které lze odejmout. K napájení slouží hodinkové baterie.

Erotické pomůcky- Pro Páry - Přehled

Lubrikační Gel

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/

Lubrikační gel zvyšuje kluzkost a usnadňuje sex při nedostatečné vlhkosti sliznice. Některé erotické pomůcky se bez lubrikačních gelů téměř neobejdou.

Dostupné druhy gelů. Na trhu jsou dvě veliké skupiny gelů - vodní gely (vodní báze) a silikonové gely (olejová báze). Tyto dvě skupiny mají velmi rozdílné vlastnosti a jsou vhodné k jiným účelům.

Vodní gely - na vodní bázi. Jejich struktura je velmi podobná vodě - z toho vyplývají i jejich vlastnosti.

Výhody:

 • lehce se smývají - stačí voda
 • lze je použít s erotickými pomůckami
 • veliký výběr - ochucené & tlumící & dráždivé

Nevýhody:

 • méně kloužou
 • rychleji zasychají - občas je potřeba přidat více gelu

Silikonové gely - na olejové bázi. Struktura je podobná oleji - skvěle klouže, ale je mastný.

Výhody:

 • výborně kloužou
 • nezasychají a jsou stále kluzké
 • vhodné pro erotickou masáž

Nevýhody:

 • mohou poškodit citlivý povrch erotických pomůcek
 • hůře se smývají z těla
 • mohou zanechat fleky na spodním prádle

Speciální provedení. Pro orální sex jsou výbornou volbou ochucené gely - s příchutí jahody, maliny, višně a desítek dalších.

Některé mohou mít i velmi vítané účinky - anální gely s desinfekčním účinkem, hojivé gely s uklidňujícími účinky na sliznici a dráždivé zajišťující větší prokrvení.

Anální Sex

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/analnisex/

Anální sex je sexuální praktika, při které dochází ke vniknutí penisu (mužského, případně umělého) do análního otvoru - zadečku. Praktika je velmi oblíbená nejen v gay/bisexuální komunitě, ale i u heterosexuálních párů.

Co anální sex přináší. Nejdříve se podívejme, co vůbec anální sex přináší a proč jej vyzkoušet.

Muži - mohou anální sex provozovat s jiným mužem, případně s partnerkou a připínacím penisem. Při análním sexu dochází k přímé masáži prostaty. Jedná se eroticky citlivé místo, které přináší daleko intenzivnější orgasmus. V některých případech je možné dosáhnout orgasmu pouze análním sexem bez stimulace penisu (masturbace/sexu).

Ženy - roztažení análního otvoru přináší příjemné pocity. Při další stimulaci (klitoris) je orgasmus daleko silnější a intenzivnější.

Psychika - anální sex není pouze o tělesných pocitech, ale částečně i o psychice. Člověk v pasivní roli se plně oddá aktivní osobě a dostává se do submisivní pozice. Může se částečně stát pouze jeho "hračkou" jako při svazování nebo jiných sexuálních technikách. Psychická část análního sexu je ovšem velmi individuální - může probíhat jako klasický sex. Často je to ale právě tento důvod, proč pánové chtějí po své partnerce, aby si připnula umělý penis - stala se tak dominantní. Fyzické pocity mohou být až druhotné.

Čistota análního sexu. Střeva jsou přirozeně plná nečistot. Někteří lidé preferují jejich vypláchnutí před sexem. Pokud se chystáte análnímu sexu věnovat po delší dobu jedná se o dobrý nápad. Při krátkém experimentu není potřeba přípravu přehánět.

Vypláchnutí lze částečně obejít - lehkou dietou po celý den. Upravením jídelníčku na tekutou stravu - například polévky. Velmi dobrý je silný kuřecí bujón. Vynecháme ovoce se slupkami (jablko) - zůstávají na stěnách střev. I jejich vypláchnutí může být náročné.

Anální sex. Žádná složitá příprava není potřeba.

Okolí análního otvoru lehce potřeme lubrikačním gelem. Malou vrstvičku naneseme i na prst a pomalu ho zkusíme zavést do zadečku. Pasivní partner by se měl uvolnit a zvyknout si na nový pocit. Prst párkrát strčíme dovnitř a povytáhneme ven. Vyzkoušíme pružnost zadečku a připravíme partnera na anální sex.

Jakmile je pasivní partner připraven, naneseme na penis menší vrstvičku lubrikačního gelu. Nejvíce naneste na začátek (žalud) - po zasunutí se rovnoměrně nanese na celý penis. Další sex pokračuje tak, jak jej známe.

Ochrana při análním sexu. Během análního sexu samozřejmě nelze otěhotnět. Hrozí ovšem přenos pohlavních nemocí. Pokud se nejedná o vašeho stálého partnera je dobré použít kondom.

Použití kondomu může mít i jiná pozitiva - po vytažení penisu a sundání kondomu na penisu nezůstanou žádné nečistoty. Prezervativy jsou při výrobě lubrikovány - kloužou lépe než penis.

Nejčastější dotazy a obavy. Anální sex bolí - nemusí. Před stykem si pohrajte s partnerovým análkem. Trochu jej roztáhněte a vyzkoušejte jak je pružný. Poté použijte dostatek lubrikačního gelu.

Anální sex je nečistý - trocha nečistot k análnímu sexu patří. Stačí to brát s rezervou a nedělat z toho žádnou velikou věc. Případně se doporučuje vypláchnutí a použití kondomu.

Natržení - pokud dodržíte zmíněný postup, tak natržení nehrozí. Anální otvor je schopný pojmou i celou ruku - a to bez předchozího trénování - viz. kapitola Fisting.

Partner nechce - anální sex je skutečně příjemný i pro pasivního partnera. Ukažte mu pozitivní pohled - co mu to přinese. Zároveň slibte, že pokud se mu to nebude líbit, okamžitě skončíte. Za experiment nic nedá.

Pouta na ruce

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/pouta/

Pouta na ruce jsou běžnou erotickou pomůckou pro dominantní/submisivní hry v ložnici. Oproti klasickým poutům se ovšem velmi liší v nabízených možnostech.

Provedení pout. Celá pouta jsou vyrobena z kvalitního kovu. Uprostřed jsou spojeny pevným řetízkem. Ke každým poutům se dodávají klíče univerzální pro všechna pouta - i policejní pouta mají univerzální zámky.

Ve většině případů je součástí balení i návlek z měkkého plyšového materiálu. Pouta lze používat s ním, případně jej sundat. Chrání ruce před otlačením a pouta lépe drží.

Používání. Pouta se nasadí a zavřou. Mají univerzální velikost - na malé ruce se zavřou více, na velké méně.

Pro otevření slouží přiložené klíče. V případě potřeby mají i malé tlačítko, kterým se spoutaná osoba může sama osvobodit. Je ovšem předem o tomto tlačítku vědět a prohlídnout si kde je, za zády se hůře hledá.

Kožená pouta. K dostání jsou i kožená pouta spojená řetízkem, u kterých je zapínání řešeno přezkou jako u řemenu. Tyto pouta díky širokém koženém pásku perfektně sedí na rukou a netlačí. Ovšem jejich nasazení/sundání trvá mnohem delší dobu - částečně i proto jsou mnohem méně populární.

Anální kolíky

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/

Anální kolík se zavádí do zadečku - análního otvoru. Roztáhne ho, působí na nervová zakončení a přináší intenzivnější zážitky z dalších erotických hrátek. Určený je jak pro ženy tak i pro muže.

Provedení análního kolíku. Nejběžnějším materiálem je měkký gel. Je částečně ohebný a přizpůsobí se tvarem vašemu tělu. Povrch není ničím potažen - celý kus je z jednoho materiálu.

Jedná se o levnější pomůcku - není zvykem aby nabízel speciální funkce jako vibrace. Občas se můžeme setkat s jemným vroubkováním nebo stimulačními výstupky. Jednotlivé modely se liší především šířkou a délkou.

Tvar kolíku. Tvar je velmi důležitý. Na začátku má úzkou špičku, která se lehce zavádí. Rozšiřuje se až po maximální průměr. Jakmile jej zavedete za tento bod, vklouzne dovnitř sám a zastaví se o plošku na konci.

Při použití běžného vibrátoru hrozí, že se dovnitř dostane celý - v takovém případě je prakticky nemožné jeho vyjmutí v domácím prostředí. Ploška na konci análního kolíku zajistí, že zůstane částečně venku.

Zavádění kolíku. Kolík i anální otvor potřeme tenkou vrstvou lubrikačního gelu. Jemná špička zajede bez problémů dovnitř. Nyní můžeme pokračovat jemným tlakem, případně postupným přirážením - otvor se lépe přizpůsobí a roztáhne.

Během sexu. Během sexu není potřeba s kolíkem nijak pohybovat - roztažení je samo o sobě velmi příjemné.

Pokud kolík používáme k sexuálním hrátkám, můžeme jej částečně vytahovat, kroutit nebo kroužit - sami poznáte, co je vám příjemné.

Ženy mohou kolík použít i jako vibrátor - přímo se nabízí zavedení do vagíny.

Fisting - anální, vagíny

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/

Fisting je sexuální praktika, při které se zavede ruka (fist=pěst) do análního otvoru nebo do vagíny. Jsou zde dvě role - aktivní (=fister) zavádí svoji ruku a pasivní (=fistee) do sebe nechá ruku zavést.

Než začneme. Je potřeba si uvědomit, že se jedná o pokročilou a náročnější techniku. Proto je potřeba být opatrný a nespěchat.

Před análním fistingem je potřeba střeva propláchnout. Při delších hrátkách je dobré si dát občas přestávku a proceduru zopakovat - střeva pracují neustále. Pokud nepropláchneme, dostáváme se k technice scatfisting.

Fister (ten kdo strká ruku dovnitř) by měl mít zastřižené a upravené nehty. Jejich připravenost poznáme tak, že přejedeme rukou třeba po bříšku - nehty nesmějí škrábat. Ženy si mohou nasadit měkkou gumovou rukavici.

Lubrikace. Bez lubrikace je tato technika neproveditelná. Klasické lubrikační gely ovšem nestačí a musíme sáhnout jinam.

Nabízí se použít Crisco nebo jiný běžně dostupný tuk používaný k pečení v kuchyni - u nás je nejznámější Ceres. Při aplikování na ruku nebo v okolí análního otvoru se nesmí rozpouštět a téct, musí zůstat stále v tuhém stavu.

Namažeme tukem análek (vagínu) a ruku. U ruky pozor na chloupky, působí veliký odpor a drhnou, aplikujte zde větší vrstvu. Tuk si nechejte stále po ruce, během fistingu bude potřeba občas trochu přidat.

Polohy při fistingu. Fisting může být na delší dobu, proto je výhodná taková pozice, kdy se na sebe vzájemně díváte. Ideální je poloha na zádech s podložkou pod zadečkem. Případně si může fistee kleknout na všechny čtyři. Dobré je mít vedle sebe velké zrcadlo, aby fistee viděl co se právě děje.

Zavádíme ruku. Nejdříve dovnitř strčíme dva prsty a pomaličku roztáhneme dírku. Můžeme si s ní trošku pohrát, zkoušet ji roztahovat a testovat pružnost. Chce to čas. Opravdu udělejte dlouhou předehru a fisteeho si připravte.

Jakmile uvidíte, že je fistee připravený, dejte ruku do špetky - jako by jste drželi taktovku. Ruku začněte pomalu zavádět dovnitř. Někdo může upřednostňovat stálý tlak dovnitř, někdo naopak dá přednost vracení se rukou zpět a dovnitř. Sledujte partnerovi reakce.

Nejtěžší je se dostat přes klouby prstů, kde je ruka nejširší. Jakmile překonáte tento bod, otvor (anální, vagína) se okamžitě za vaší rukou zavře. Chvilku počkejte a nechejte fisteeho ať si na nový pocit zvykne.

Někomu pěst stačí a víc do sebe už nedostane. Jiní fistee jsou schopni do sebe dostat i celou ruku. Pokud se na fisting chystáte poprvé nezacházejte do extrémů.

Jak na orgasmus. Pěst je uvnitř a nyní je čas na opravdový fisting. Jakmile si pasivní partner (fistee) na ruku zvykne, začne se sám dráždit. Narážet na vaši ruku, dělat krouživé pohyby. Počkejte co se mu zalíbí nejvíce a pak si začněte s jeho dírkou hrát.

Orgasmu při fistingu dosahují jak ženy, tak i muži. Popisovány jsou jako mnohem hlubší, intenzivnější a úžasnější. Navíc jich může dosáhnout i několik po sobě.

Možné problémy. Nečistoty - při análním fistingu se vám mohou na ruku dostat ze střev nečistoty i přes sebelepší hygienu. Není potřeba z toho dělat problém. Ruku můžeme otřít hadříkem, pěst umýt po vytažení.

Těsná dírka - fisting nepotřebuje trénink. Pokud budete věnovat čas roztahování a prstění, dostanete se i do té sebevíc těsné dírky.

Natržení - patří k nejčastější obavě. Pokud věnujete hodně času předehře s dírkou, nemůže se nic stát. Vstup i střeva/vagína jsou velmi pružné a vydrží neskutečné věci. Je potřeba být pouze trošku opatrný a nespěchat.

Trvalé roztažení - roztažení dírky není trvalé. Po odpočinku se zmenší do své původní velikosti. Fisting nezanechává žádné vážné následky.

Vakuové Pumpy

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/

Použití vakuové pumpy spočívá ve vytvoření podtlaku - vysátí vzduchu - na eroticky vzrušivém místě lidského těla. Díky podtlaku se do této části nahrne více krve, oblast se zvětší a stává se citlivější. Tuto erotickou pomůcku mohou používat jak ženy, tak i muži.

Vakuové pumpy pro ženy. Vakuovky pro ženy mají dvě podoby - na vagínu a na prsa.

Verze na vagínu vytváří podtlak v okolí poševního vchodu, stydkých pysků a klitorisu. Velmi často je tento druh pumpy vybaven vibracemi v podobě oddělitelného vibračního vajíčka.

Další dámskou verzí jsou pumpy na prsa. Jednoduší modely vysávají pouze bradavky. Do větších modelů lze vložit celé prso. Podobně jako u modelů na vagínu se i zde velmi často setkáváme s vibracemi.

Vakuové pumpy pro muže. Muži používají pumpy nejen pro potěšení, ale i ze zdravotních důvodů - dokáže navodit erekci za každých podmínek. Mimoto zvětšuje průměr penisu, prodlužuje jej a zvyšuje jeho citlivost.

Pumpa se nasazuje přímo na penis, vibracemi vybaveny nejsou.

Použití pumpy. Před nasazením pumpy je dobré její koncovou plošku potřít troškou lubrikačního gelu. Lépe drží a podtlak neuniká.

Párkrát zapumpujeme balónkem, ten vysaje vzduch a vzniklý podtlak začne působit. Pro dokonalý účinek je dobré počkat a nechat pumpu nasazenou přibližně 15 až 30 minut. V opačném případě by po sundání pumpy efekt okamžitě zmizel.

Pokud pumpu používají muži při problémech s erekcí, je dobré penis zaškrtit erekčním kroužkem.

Ženy naopak nemusejí pumpy okamžitě sundávat, ale při zapnutých vibracích se mohou oddávat jiným erotickým hrátkám.

Feromony pro muže - Dámské feromony pro Ženy  Dráždění prostaty - Masáž prostaty  Nafukovací vibrační panny - Sex shop  Erotická policejní pouta - Erotická pomůcka  Vakuové pumpy - Pro muže & pro ženy  Venušiny kuličky - Koupě, jak používat, návod  Vibrační vajíčko - Na dálkové ovládání (bezdrátové)

Nejlechtivější články o erotice

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Afrodiziaka pro Ženy a Muže, které opravdu fungují (zkušenosti)

Afrodiziaka pro Ženy a Muže, které opravdu fungují (zkušenosti)

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

2009 - 2020