Nafukovací vibrační panny - Sex

Nafukovací panny - s vibracemi i bez

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/panny-nafukovaci/

Nafukovací panny jsou milé a tiché společnice. Levnější modely nejsou vybaveny umělou vagínou a mají pouze natištěný obrázek obličeje. Dražší modely vás okouzlí umělými vlasy, realisticky tvarovaným obličejem, umělou vagínou s vibracemi a materiálem připomínající lidskou kůži.

V nabídce se máme i nafukovací zvířátka. Všechny mají dostatečně velký otvor, takže mohou sloužit nejen jako vtipný dárek, ale i jako sexuální partnerky.

U všech produktů v nabídce - panny i zvířátka - doporučujeme používat lubrikační gel.

Nabídka vibračních i nevibračních pan na sex

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/panny-nafukovaci/

Sweet Love Doll

Základní model nafukovací panny s natištěným obličejem bez vlasů. K sexu lze využít tři tělesné otvory - doporučujeme s lubrikačním gelem. Žádný s otvorů není vybaven vibracemi. Materiál je gumový, připomíná gumové lehátko. Prsa nejsou příliš realistická - nemají bradavky. Panna je ideální jako vtipný dárek i k sexu pro nenáročné. Pro dlouhodobější používání se vyplatí investovat do modelu s umělou vagínou.

Velikost: 150 cm. Otvory: ústa, vagína, anální. Materiál: gumový. Vibrace: NE

Nafukovací Panna + Vagína

Nafukovací panna s příslušenstvím. Chcete-li pannu jako vtipný dárek pro kamaráda, tak dobře poslouží i levnější modely. Pro skutečný sex je ovšem mnohem lepší model s realistickou vagínou. Panna obsahuje vibrační vajíčko (není voděodolné), které lze použít jak ve vagíně, tak i análku. Doporučujeme lubrikační gel. Při sexu může panna vydávat realistické ženské vzdychání (nastavuje se odděleně od vibrací). Materiál je měkký, gumový a částečně připomíná lidskou kůži.

Velikost: 150 cm. Otvory: ústa, vagína, anální. Materiál: gumový. Vibrace: ANO

Sestřička Naomi

Realistická nafukovací panna s natištěným obličejem. Oblečená je jako sestřička a vrchní část oblečení lze sundat. Není vybavena umělou vagínou a nemá vibrace. Doporučujeme použití lubrikačního gelu. Nafukovací panna je skutečná panna - před prvním stykem je potřeba proniknout měkkou blánou. Výhodou i nevýhodou je velikost. Díky své výšce je velmi realistická, ovšem v nafouknutém stavu hůře skladná. Materiál je měkký, gumový a neprůhledný.

Velikost: 156 cm. Otvory: ústa, vagína, anální. Materiál: gumový. Vibrace: NE

Panna Pamela

Nafukovací panna s dobrým poměrem cena/kvalita. K sexu lze použít tři otvory - ústa, vagína a análek. Panna není vybavena umělou vagínou a nemá vibrace. Při sexu doporučujeme použití lubrikačního gelu. Nevýhodou můžou být poněkud menší prsa. Velikou výhodou je realisticky tvarovaný obličej s vystouplým nosem a blond vlasy - oproti jiným pannám není pouze natištěný obrázek. Materiál je měkký, gumový a odolnější než u levnějších modelů.

Velikost: 50 cm. Otvory: ústa, vagína, anální. Materiál: gumový. Vibrace: NE

Panna Queen

Luxusní nafukovací panna, která nemá daleko k reálné přítelkyni. Má pevná, realisticky tvarovaná, prsa s vystouplými bradavkami. K sexu poslouží dva otvory - vagína a análek. Vagína je hluboká přibližně 8 - 10 cm, má jemné chloupky a růžové stydké pysky. Anální otvor je hluboký přibižně 8 cm a oproti vagíně je těsnější. Oba otvory jsou vibrační - lze nastavit několik vibračních a pulzních programů. Celá panna působí realisticky díky dlouhým blond vlasům, realisticky tvarovanému obličeji a materiálu připomínající lidskou kůži.

Velikost: 168 cm. Otvory: vagína, anální. Materiál: gumový. Vibrace: ANO

Nafukovací kravička

Vtipná nafukovací kravička, která zpestří každou oslavu. Výborná jako žertovný dárek, ale díky otvoru může sloužit i jako sexuální partnerka - otvor je dostatečný pro průměrný penis. Pro sex je ovšem potřeba lubrikační gel. Kravička obsahuje realistické vemeno a zvukový čip, který vydává dlouhý bučivý zvuk po dobu přibližně 6 sekund. Materiál je měkký, gumový a neprůhledný.

Velikost: 64 x 48 cm. Otvory: anální. Materiál: gumový. Vibrace: NE

Nafukovací ovečka

Malá nafukovací je ovečka je originální dárek a zároveň může sloužit i jako sexuální partnerka - otvor je dostatečný pro průměrný penis. V tomto případě doporučujeme použití lubrikačního gelu. Materiál je měkký, gumový a neprůhledný. Otvor nemá vibrace. Díky malé velikosti je ovečka velmi dobře skladná. Menší verze nafukovací ovečky, díku čemu je velmi dobře skladná. Poslouží jako originální vtipný dárek i jako sexuální partnerka - otvor je dostatečný pro průměrný penis, ovšem doporučujeme použití lubrikačního gelu. Materiál je měkký, gumový a neprůhledný. Otvor nemá vibrace a ovečka nevydává žádné zvuky.

Velikost: 64 x 48 cm. Otvory: anální. Materiál: gumový. Vibrace: NE.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/panny-nafukovaci/

Nejlechtivější články o erotice

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

2009 - 2020