Lubrikační gel

Jednotlivé body textu:

ZÁKLADNÍ INFO

PROVEDENÍ

E-SHOP

Lubrikační gel

K čemu je?
Zvýšení kluzkosti. Příjemnější a snadnější sex nebo používání erotických pomůcek.

Jak se používá?
Lubrikační gel je nejprodávanější erotickou pomůckou na světě - nepočítáme-li kondomy. Zpříjemní sex a je nepostradatelný společník při hrátkách s erotickými pomůckami. V nabídce je veliké množství druhů - s příchutí ovoce, dráždivé, hřejivé, pro anální sex nebo seciální antibakteriální. Všechny gely lze rozdělit na dvě základní skupiny - na vodní bázi a silikonové. Vodní méně kloužou a rychleji ztrácí kluzkost, ale nepoškozují latexové kondomy. Silikonové vydrží neskutečně dlouho klouzavé, ale nesmí se používat společně s kondomy.

Provedení Lubrikační gel 

Každý produkt má minimálně 20 fofografií, 1 video a několik recenzí od lidí, kteří si jej již koupili.

Chci se podívat na fotky, videa a recenze: Lubrikační gel

Vodní lubrikační gel

Vodní lubrikační gel

Gel na vodní bázi je nejprodávanějším typem. Udrží vaše intimní místa kluzká po více než deset minut. Lze jej velmi lehce smýt (i z oblečení) i obyčejnou vodou - je rozpustný ve vodě. To je zároveň i jeho nevýhoda. Nemůžete jej používat ve sprše či vaně. Na druhou stranu se jedná o jediný tip, který je bezpečné používat v kombinaci s latexovými kondomy či erotickými pomůckami.

Silikonový lubrikační gel

Silikonový lubrikační gel

Je neskutečně kluzký a prakticky nikdy nezaschne. Na dotek a složením připomíná olej, takže jej lze používat i k erotické masáži. Díky své olejové struktuře jej můžete používat i ve sprše. Na rozdíl od předchozího lubrikačního gelu se nerozpustí. Horší je jej dostat z oblečení nebo povlečení - nutno vyprat. Nepoužívejte jej společně s komdomy a erotickými hračkami - hrozí poškození jejich povrchu.

Lubrikační gel s příchutí

Lubrikační gel s příchutí

Klasické gely bez příchutě mají nepříjemnou gelovou chuť. Svůj účel během sexu plní perfektně, ale nejsou vhodné na orální sex. Pro tyto účely jsou dokonalé právě ochucené lubrikační gely. Nabídka je neskutečně široká. Nabízí se takřka každé ovoce, na které si vzpomenete.

Dráždivé a prokrvující gely

Dráždivé a prokrvující gely

Jsou pravým opakem gelů k oddálení ejakulace. Fungují jak na muže, tak i na ženy. Po nanesení se zvýší prokrvení a celá oblast se stává více citlivá. U můžů se navíc dostaví pevnější a tvrší erekce. Sex je poté žhavější, bouřlivější a slastnější. Užijí si jej oba partneři na úplné maximum.

Mini balení lubrikačních gelů

Mini balení lubrikačních gelů

Balení o obsahu 30ml je ideálním společním na krátkou dovolenou. Případně i do každé kabelky. Je vždy po ruce a nezabírá takřka žádné místo. Cenově se pohybuje v řádech desetikorun. V nabídce je ve všech příchutí i verzí.

49 Kč - 499 Kč

49 Kč - 199 Kč

Lubrikační gely vhodné pro každého. Můžete si vybrat jak z kategorie vodních, tak i silikonových gelů. Spousty příchutí a účinků - dráždivý, hřejivý, chladivý nebo i oddalující ejakulaci.

199 Kč - 499 Kč

Vysoce kvalitní gely od světových výrobců. Jsou mimořádně citlivé jak k lidské sliznici, tak i k erotickým pomůckám. Často mají i hojivý účinek pro namáhanou kůži nebo sliznici.

Další informace Lubrikační gel 

Gely podle složení

Vodní gely jsou šetrné k latexovým kondomům a povrchu erotických pomůcek - tipycky vibrátory. Jelikož jsou založeny na vodní bázi, lze je lehce smýt vodou z těla i oblečení. Zasychají mnohem rychleji než silikonové a vydží přibližně deset minut. Poté třeba přidat dalších pár kapek.

Silikonové gely (olejové) jsou neskutečně kluzké a takřka nikdy nezaschnou. Můžete je používat i ve sprše nebo vaně, zatímco vodní gel by se okamžitě smyl. Pozor! Silikonové gely narušují latexové kondomy. Zároveň mohou poškodit citlivý povrch některých erotických pomůcek.

Gely podle použití

Gely pro sex můžete vybírat z celé nabídky bez rozdílu. Pokud používáte kondom, vyvarujte se silikonovým (olejovým) gelům a kupujte jen gely na vodní bázi.

Gely pro anální sex obsahují speciální antibakteriální složky, které vás ochrání před případnými nečistotami. Zpravidla nejsou nijak ochuceny.

Gely pro orální sex se nabízejí v nepřeberném množství příchutí. Od jahody, maliny přes banán až po vodní meloun. Vybere si zkrátka každý.

Gely k erotickým pomůckám vybírejte vždy jen z kategorie vodních gelů. Především pokud máte erotickou pomůcku z klinického silikonu (elastomedu), tak by silikonový (olejový) gel na 100% její povrch rozleptal a poškodil.

Gely podle balení

Balení do 30ml jsou miniaturní a schovají se v každé kabelce. Jsou výborným cestovním doplňkem na víkendovou dovolenou nebo dvoudenní výlet. V tomto balení se nabízejí všechny běžné příchutě a druhy.

Balení do 100ml je střední cestou. Pokud chcete malý cestovní gel, 30ml je lepší volbou. Pokud hledáte gel do ložnice, vyberte raději 150ml. Balení o 100ml volte pouze v případě, že se daný gel v jiném balení neprodává.

Balení do 150ml je praktické přímo do ložnice. Že je větší a zabírá více místa není vůbec na škodu - ušetříte (za větší objem se platí méně).

Nejlechtivější články o erotice

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

2009 - 2020