Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a nálepek. Anální hračky a anální pomůcky.

Anální Kolíky - Nejlevnější Kolíky pro Muže i Ženy

Anální kolíky zvyšují požitek ze sexu. U pánů masíruje prostatu. U žen jemně rozathuje zadeček a přináší slastné pocity.

Nejdříve jsou zobrazeny tipy, poté jsou kolíky řazeny podle ceny.

Výběr kolíku podle vlastností

Pokud se jen letmo podíváte na nabídku, zjistíte, že je velmi rozmanitá a žádný typ se nepodobá tomu předchozímu. Standardní provedení je z měkkého gelu a jeho tělo se postupně rozšiřuje. Na konci je patka, která brání jeho celému zasunutí. Tak vypadá klasický anální kolík. Některé ovšem přinášejí i bonusové vlastnosti. Jednou z nejoblíbenějších jsou vibrace. Rozvibrováním se o stimulaci stará kolík naprosto sám a vy se můžete věnovat svým ostatním eroticky citlivým místečkům. Dalším velmi oblíbeným vylepšením je nafukování. Před zasunutím je vyfouknutý a lze zavést velmi snadno - ideální i pro začátečníky. Po zasunutí lze gumovým balónkem nafouknout do velikosti, která vám bude nejvíce příjemná a bude přinášet nejvíce slastných pocitů a erotického vzrušení.

Výběr podle materiálu

Nabídka materiálů je ještě rozmanitější, než nabídka funkcí. Základním typem jsou gelové anální kolíky. Oblíbené jsou pro svojí měkkost, ohebnost, pružnost a velmi příjemný povrch na dotek. Obdobné vlastnosti nabízí i silikonové provedení. Materiál je ovšem značně kvalitnější a posunuje vše ještě na vyšší úroveň. Zkušenějším mužům i ženám lze doporučit experimentovat se skleněným análním kolíkem. Ledově chladivý. Nepoddajný. Tvrdý. Přesně tak jej lze charakterizovat. Vzrušení i pocity stoupají na maximum. Neposledním typem jsou latexové a gumové kousky. Ty lze díky nesmírné pružnosti nafukovat a měnit jejich velikost dle vašich pocitů a ideální velikosti právě pro vás.

Je tvar důležitý? Tvary, velikost a kolíky

Jak vypadá klasický tvar? Zúžená špička pro snadné zavedení. Postupně se rozšiřující tělo. Až po opětovné zúžení, které nedovolí análnímu kolíku vyklouznout. Na konci nesmí chybět patka, která zabrání jeho nechtěnému uvíznutí a vklouznutí dovnitř.

Nabídka je ovšem pestřejší a rozmanitější. Základním kritériem při výběru může být jeho velikost. Začátečníkům se doporučují menší kousky, zkušení mohou sáhnout i po středním nebo větším. Liší se i svými stimulačními výstupky. Hladký a rovný - ideální pro experimentování a poznávání análního kolíku. Pokud máte větší fantazii a odvahu, vyplatí se sáhnout po kousku s žilkami, výstupky a jinými stimulačními výstupky. Každé zasunutí a vysunutí bude o to slastnější a přinese o to více potěšení.

Anální kolík pro muže

Kolíky jsou jedny z mála erotických pomůcek, kde stejný typ může používat jak muž, tak i žena. A každému pohlaví přináší jinou stimulaci. U pánů se jedná především o masáž a stimulaci prostaty. Pár centimetrů za análním otvorem se skrývá prostata. Její masáží a stimulací vzrůstá vzrušení. Erekce je mnohem pevnější. Tvrdší. Pocity z erotických hrátek intenzivnější. Stejně tak se vám odmění i mnohem silnějším a delším orgasmem. A to vše právě díky tomu, že anální kolík masíruje prostatu přímo - jedná se tak o přímou masáž prostaty. Kromě tohoto typu existuje i nepřímá masáž - přes citlivé místo pod penisem. K tomuto účelu slouží především vibrátory pro muže, které zde mají speciální vibrační plošku.

Kromě prostaty kolíky stimulují i anální otvor. Jeho roztažením navozují slastné pocity. Pokud jsou na erotické pomůcce stimulační výstupky, každý zasunutím a vysunutím vzrůstá míra vzrušení a celkový pocit z erotických hrátek.

Anální kolík pro ženy

Jak již bylo řečeno, anální kolíky jsou velmi univerzální ať již se jedná o muže či ženy.

Ženy nemají prostatu. Za to zde dochází k velmi příjemnému a intenzivnímu stimulování anální otvoru a zadečku. Jeho roztažení navozuje příjemné pocity. Erotické napětí vzrůstá. Vzrušení jde na maximum. A orgasmus stojí za to! Druhým přínosem je působení na poševní vchod. Ten je tlakem análního kolíku mírně stlačen a vagína samotná je mnohem menší. Každý impulz (masturbování, sex) přináší mnohem více slasti a všechny erotické místečka jsou mnohem citlivější.

Na závěr by bylo vhodné dodat snad již jen jedno - jakkoliv jsou univerzální, nedoporučuje se používat s partnerem jeden a ten samý kousek. Důvodem je především hygiena. Raději zakupte rovnou dva.

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor

Nejlechtivější články o erotice

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

2009 - 2020