Vakuová Pumpa - Pumpy na Zvětšení Penisu a Vagíny

Vakuová pumpa má čtyři účely - k napumpování penisu u mužů, k zvýšení citlivosti dámské vagíny a poštěváčku, k napumpování prs a bradavek a univerzální vakuové sady. Proklikněte se dále k zobrazení pump podle vašeho zájmu.

Přínos vakuové pumpy - proč používat vakuové pumpy

Jednoduše řečeno, pánové používají vakuové pumpy při problémech s erekcí. Penis se jednoduše napumpuje a poté zaškrtí erekčním kroužkem - erekce vydrží i během sexu. Oblíbené jsou i u zdravých mužů - výrazně zvyšují citlivost penisu, jeho délku a objem.

Vakuové pumpy pro ženy se používají k pumpování prsou a vagíny. V obou případech se výrazným způsobem zvyšuje citlivost, erotická vzrušivost a objem. Některé pumpy mají i vibrace a stimulují erotická místečka - zejména klitoris a bradavky.

O konkrétních účincích si můžete přečíst v následujících bodech.

 • zvětšení penisu - po vytvoření podtlaku se do penisu nahrne více krve. To má za následek zvětšení penisu do jeho největší možné délky a i šířky. S postupem věku opadá síla erekce. A ne při každém sexu je penis zvětšený na svoji maximální velikost. Díky pumpě již nikdy nebudete muset řešit tento problém.
 • zaručená erekce - erekce bez ohledu na míře vzrušení, únavě, stresu nebo vyčerpání. S vakuovou pumpou erekce dosáhnete za každé situace. A to i v případě, že máte problémy s erekcí. Po napumpování penisu doporučujeme použít erekční kroužek, který penis zaškrtí a nedovolí odchodu krve z penisu = neomezeně dlouhá a maximálně tvrdá erekce.
 • zvýšení citlivosti penisu - v nabídce se nacházejí pumpy pro muže, které vakuum aplikují přímo na penis. Díky tomu dochází ke zvýšení citlivosti nejen celé délky penisu, ale i žaludu.
 • zvýšení citlivosti vagíny - pumpy pro ženy se aplikují na celou vagínu. Mají účinek na vnější pysky, vnitřní malé stydké pysky, poštěváček a i citlivé okolí vagíny. Celá oblast se stává mnohonásobně citlivější na jakoukoliv stimulaci, sex nebo masturbaci.
 • zvýšení citlivosti poštěváčku - i klasické pumpy dokáží zvýšit citlivost poštěváčku. V nabídce se ovšem nacházejí speciální pumpy, které slouží pouze na poštěváček - eroticky nejcitlivější místečko na dámském těle. Poštěváček jemně nasají, nahrnou do něj více krve, zvětší jej a zvýší jeho citlivost. Díky zvětšení je mnohem snadnější jej i stimulovat a věnovat mu více péče.
 • zvýšení citlivosti bradavek - nabízejí se ve dvou variantách. Větší varianta se nasadí na celé prso. Menší varianta se aplikuje pouze na bradavky. U cílené pumpy na bradavky je účinek silnější. Některé ženy ovšem preferují zvýšení citlivosti celého prsu. V nabídce jsou obě dvě možnosti.
 • sexuální hrátky - v nabídce se nacházejí vakuové sady a další erotické pomůcky založení na principu vakua. S těmito sadami můžete experimentovat, zkoušet je aplikovat na eroticky citlivá místa a vnášet nové vzrušení do vašich sexuálních hrátek. Nudný sex je zabijákem každého vztahu. Opepřete jej!

Co je důležité při výběru nové vakuové pumpy

V každé kategorii jsou vybrané nejlepší vakuové pumpy z nabídky a jsou označené jako doporučené. Na jednu stranu jsou velmi výhodné cenově a na druhou stranu mají velmi pozitivní odezvu od zákazníků. Pokud sáhnete po takovém kousku, budete stoprocentně spokojeni.

Pumpy pro muže by měly splňovat následující podmínky:

 • velikost válce - počítejte s rezervou, penis se může zvětšit i o více než 10%
 • měkká manžeta - na konci válce musí mít měkkou těsnící manžetu, aby se dalo vytvořit vakuum
 • pumpovací balónek - měl by být vyroben z kvalitního gelu, bude velmi a často namáhán
 • vibrace - u produktů pro muže nejsou potřeba, jedná se jen o drobné vylepšení
 • ventilek - dražší modely mají zpětný ventilek, levnější pouze dírku ve válci, kterou musíte během používání zacpat prstem

U pumpy pro ženy jsou důležité následující parametry:

 • velikost - velmi důležitá! Pokud si koupíte příliš malou pumpu, tak nepokryje celou část vagíny. Pokud si koupíte příliš velikou pumpu, tak vám nebude sedět a bude unikat podtlak. U každé pumpy je uvedena její velikost.
 • těsnost - po okrajích by měla být měkká gelová manžeta, která zabrání úniku vakua.
 • vibrace - u pump pro ženy vibrace můžeme vřele doporučit. některé mají dokonce vibrační stimulační výstupky, které dosedají na poštěváček. A mohou vám dát skvělý orgasmus již během samotného používání pumpy.
 • kvalitní balónek - všechny zde nabízené pumpy mají balónek z kvalitního materiálu. Takže ani při opakovaném a častém pumpování nepopraská a stále těsní. Přívodní hadičky jsou rovněž kvalitní a dobře doléhající.
 • univerzální materiál - žádná ze zde uvedených pump není z citlivého materiálu. Můžete je tak používat společně s libovolnými lubrikačními gely (vodními, olejovými i silikonovými). A rovněž nevyžadují žádnou speciální péči. Po použití je stačí opláchnout vodou.

Nyní již máte všechny potřebné informace. Víte, jaké se vyrábějí druhy. K čemu slouží. A jaké vlastnosti by měli mít. Rozklikněte si kategorii, o kterou máte největší zájem. Ať již jste žena nebo muž, máte zde pro vás prvotřídní vakuové pumpy pro ženy i vakuové pumpy pro muže. Stačí kliknout a vrhnout se na poznání úplně nových a silnějších sexuálních zážitků.

Nejlechtivější články o erotice

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

2009 - 2020