Přehled nejprodávanějších a nejoblíbenějších erotických pomůcek.
S námi si vybere každý!
Nejoblíbenější erotické pomůcky

Pro Ženy

Vibe Therapy Meridian

Nejoblíbenější vibrátor z měkkého lékařského silikonu. Po celém obvodu má jemné vlnky, které přinášejí další stimulaci. Designově jednoznačně nejpovedenější kousek z nabídky.

Jana K. …prohlubně a vlnky na vibrátoru jde cítit při každém pohybu. Luxusní materiál - naprostá spokojenost…

cena: 999,00 Kč

Více informací...

LoveClone - Realistický

Vibrátor, který přesně kopíruje skutečný penis. Povrch je z velmi měkkého a pružného elastomedu - vibrátor ovšem pevně drží svůj původní tvar. Velmi lákavá cena!

Markétka …a tak ho ani nepoznáte od opravdového penisu. Výborný je tvarovaný žalud, který stimuluje a dráždí…

cena: 699,00 Kč

Více informací...

Fun Factory Duo

Nejkvalitnější venušiny z nabídky. Měkoučký materiál a propracovaný vzhled. Na povrchu má stimulační výstupky. Velmi tiché - vhodné i pro používání na veřejnosti.

Lucie …roztomilé růžové holčičí provedení. Překvapivé, že jsou naprosto tiché, neslyšitelné a nechrastí…

cena: 589,00 Kč

Více informací...

ToyJoy Deluxe

Vibrátor s pohyblivou hlavičkou, která se naklání, vrtí a vibruje. Ve spodní části má speciální měkký vibrující jazýček pro stimulaci poštěváčku. Velmi kvalitní.

Bára T. …úžasný. Současné hraní si s bodem G a poštěváčkem přináší naprostou euforii. Neskutečně mrštná špička…

cena: 1 995,00 Kč

Více informací...

Skleněné Dildo

Ledově chladné dildo z tvrzeného skla. Pevné a na rozdíl od měkkých vibrátorů se neprohne ani o milimetr. Stimulační kroužky si stoprocentně užije každá žena.

Kristýna …naprosto tvrdé a nepoddajné. Můžete vyzkoušet jej na chvilku strčit do mrazáku a užít si ledovou jízdu…

cena: 799,00 Kč

Více informací...

Vibe Therapy Nivana

Vylepšená verze prvního vibrátoru s přidanými výstupky za trošku vyšší cenu. Kvalitou překonává celou nabídku. Nádherný vzhled, kvalitní materiál a stále dostupná cena.

Iva B. …pulzní programy. Vibrátor dokáže automaticky přerušovat nebo střídavě zvyšovat a snižovat sílu vibrací…

cena: 1 299,00 Kč

Více informací...

FeelzToys - Silikonové

Srdíčkové venušiny kuličky, které si zamiluje každá žena! Na konci má na místo provázku praktickou stopku ze stejně měkkého a ohebného gelu, který je použitý na povrch.

Ivetka …rozkošné kuličky se srdíčky. Díky stopce se mnohem snadněji zavádějí než moje starší s provázkem…

cena: 399,00 Kč

Více informací...

Sqweel - Jazýčky

Neskutečně vzrušující a dráždivý vibrátor na poštěváček. Po zapnutí se začnou měkké silikonové jazýčky otáčet a stimulovat poštěváček. Sílu si můžete určit sílou přitisknutí.

Michaela P. …naprostá bláznovina! Když přitlačíte, tak vás Sqweel dostane do nebe! Jazýčky jsou opravdu tak měkké…

cena: 1195,00 Kč

Více informací...

Butterfly - Polštářek

Růžový podlouhlý polštářek, který na vrchní straně malý vibrátor na poštěváček. Stačí si sednou a užívat si slastné pocity. Praktické a pohodlné prodloužené ovládání!

Peťa …rozhodně doporučuji ke sledování televize. Ať před ní pak netrávíte veškerý volný čas! Tak je to návykové…

cena: 1369,00 Kč

Více informací...

Magic Massager

Masážní vibrátor s vibrační hlavičkou. Ideální pro dráždění poštěváčku. Skvělý pro ženy s problémy dosažení orgasmu - s Magic Massager dosáhne orgasmu naprostá většina žen.

Sára W. …konec hodně silně vibruje. Jediná škoda, že nejde regulovat síla vibrací. Jinak je v podstatě bezchybný…

cena: 1299,00 Kč

Více informací...

Nejoblíbenější erotické pomůcky

Pro Muže

Fleshlight - Original

Umělá vagína, které se prodalo již více než čtyři miliony kusů. Nejkvalitnější a nejoblíbenější vagína z nabídky všech sexshopů. Měkká, pružná a přesto pevná. Rozdíl od skutečné ženy ani nepoznáte!

Martin F. …prostě zaručená kvalita. Prodává se po celém světě a všichni ji kupují. Jednoznačná volba…

cena: 1 599,00 Kč

Více informací...

Tenga Double Hole

Levnější alternativa k Fleshlight, která si ale stále zachovává výborné vlastnosti. Díky velmi měkkému materiálu můžete sílou stisku ruky zvyšovat intenzitu masturbace.

Petr …za tuto cenu se rozhodně vyplatí. Výborné je, že se tvrdší stisknutí přenáší až na penis a tak…

cena: 499,00 Kč

Více informací...

Tenga Egg Spider

Gelové vajíčko, které má uprostřed díru a spousty stimulačních výstupků. Na rozdíl od vagíny se vajíčko na penis natahuje a stahuje - je neskutečně pružné.

Andrej …výrobce sice uvádí, že je vajíčko na jedno použití, ale podle zkušeností vydrží i na třicet…

cena: 189,00 Kč

Více informací...

Krém Largo®

Krém na posílení erekce a zvýšení jeho prokrvení. Mužům zvýší sebevědomí. Ženám požitek ze sexu! Vhodné, i když nemáte s erekcí problémy. Na rozdíl od prášků nejde o žádnou chemii!

Josef N. …napumpuje krev do penisu. Rozjede a nažhaví vás. Partnerka se vám naprosto poddá a zamiluje…

cena: 469,00 Kč

Více informací...

ColorZ Pumps - Fialová

Vakuová pumpa, která díky podtlaku zaručí erekci každému. Po nasazení na penis stačí pár krát zapumpovat balónkem a tvrdá erekce je tady! Vyjímatelná vnitřní vložka.

Václav D. …se starším věkem poruchy. Přesto lze doporučit i mladším mužům pro plné nasazení všech sil…

cena: 599,00 Kč

Více informací...

Air Cushion Soft

Extrémně měkká vagína díky čemuž můžete sílou stisku ruky regulovat sílu a intenzitu masturbace. Vnitřní strana obsahuje spoustu stimulačních výstupků. Výhodná cenou.

Filip …ve vnitř má kroužky a proužky, které fungují ke dráždění a stimulaci naprosto celého penisu…

cena: 589,00 Kč

Více informací...

Cobeco Pharma

Feromony pro muže. Pánům zvýší sebevědomí a přitáhne pozornost všech žen v okolí. Jemně kořeněná vůně. Na konci je otáčivá kulička, kterou se feromon aplikuje přímo na kůži.

Honza V. …nečekejte, že vám každá padne ke kotníkům - to nejde. Rozhodně si ale budete neustále všímat vlivu na ženy…

cena: 549,00 Kč

Více informací...

Lelo Billy - Man

Vibrátor pro muže k přímé stimulaci prostaty. Lelo - výrobce luxusních a kvalitních vibrátorů. Koneček je mírně rozšířený a kopíruje tvar prostaty. Intenzivnější a delší orgasmy!

David …to chce otevřené myšlení pro tyto praktiky. Orgasmy při stimulaci prostaty se hodně blíží opěvovaným holčičím…

cena: 1 999,00 Kč

Více informací...

Viamax Pure Power

Dvacet tablet pro zvýšení tvrdosti erekce a chuti na sex. Obsahuje výtažky z více než patnácti rostlin - například velmi známá Maca. Vzhledem ke kvalitě je cena vyšší.

Tomáš Z. …tak si vemte jednu až dvě tabletky cca dvě hodiny před sexem. Stoprocentní účinek je pak…

cena: 1 599,00 Kč

Více informací...

Support Double - Kroužek

Dvojitý erekční kroužek, který se postará o udržení erekce i po velmi dlouhou dobu. Kvalitní silikon a jedinečně řešení s kovovými polokroužky. Kvalitní - neroztrhne se.

Jan H. …a erekce je zaručená po celou noc. Kovové kroužky jsou výborné - drží tvar a jsou pevnější…

cena: 499,00 Kč

Více informací...

Erotické pomůcky pro muže i ženy

Žena? Muž? Pár? Erotické pomůcky jsou zde pro každého! Nechejte se unést nekonečným světem sexshopů a erotických pomůcek.

Erotické pomůcky pro ženy

Určitě jste se již setkali s vibrátory. Nabídka erotických pomůcek pro ženy je ovšem mnohem pestřejšší a barvitější.

Vibrátory pro ženy

Vibrátory svým tvarem připomínají mužský penis. Levnější typy mají pouze vibrace, U dražších lze plynule přepínat sílu vibrací a mají i pulzní programy (automatické přerušování vibrací, postupné zvyšování síly...). levnější kousky jsou z gelu, luxusnější provedení mají na povrchu lékařský silikon nebo elastomed - mimořádně kvalitní materiály. Jedná se o nejoblíbenější erotickou pomůcku pro ženy!

Venušiny kuličky

Jsou dvě spojené duté kuličky s provázkem. Uprostřed každé kuličky je další plná kulička. Ta při chůzi, běhu nebo jiném pohybu naráží na svůj obal (dutou kuličku). A tím vytváří vibrace. A přináší slastné pocity. Intenzitou pohybu můžete tak přizpůsobovat své potěšení. Od klidné procházky až po intenzivní běh. Kuličky mají na svém povrchu měkký silikon a na dotek jsou velmi příjemné. Zavádění a vytahování funguje na stejném principu jako například tampon.

Dilda (vibrátory bez vibrací)

Svým tvarem jsou takřka neodlišitelné od vibrátorů. Mají jeden malý rozdíl - tedy nemají - jsou bez vibrací. Nejsou náchylné na vodu, nikdy jim nedojdou baterie a jsou vždy připraveny. Mnohem výhodnější jsou i cenově. Ovšem pozor - doporučují se spíše zkušenějším ženám, které velmi dobře znají své tělo. Začátečnice mnohem snadněji dosáhnou orgasmu s vibrátorem, který se svými vibracemi o orgasmus postará takřka sám.

Vibrační vajíčka

Svým tvarem skutečně připomínají vajíčka, nicméně jsou o něco málo menší. Pomocí ovladače lze zvyšovat sílu vibrací nebo přepínat pulzní programy. U žen jsou velmi oblíbené pro stimulaci a hrátky s poštěváčkem. Stejně tak jsou neocenitelné pro stimulaci poševního vchodu nebo tolik citlivých bravadek. Velikou výhodou oproti vibrátorům je jejich nízká cena.

Vakuové pumpy

Oproti pánským pumpám mají ženy výhodu - nabízí se více typů. Nejoblíbenější je pumpa na vagínu, která po pár stlačení gumového balónku vytvoří podtlak a do stydkých pysků a okolí se nahrne více krve. Celá vagína se stává několikanásobně citlivější, vzrůstá vzrušení a dosažení orgasmu je otázkou chvilky. Na stejném principu fungují i další typy - pumpa na poštěváček, pumpa na prsa, pumpa na bradavky nebo i celé vakuové sady.

Erotické pomůcky pro muže

Mohlo by se zdát, že mužům se ze světa erotických pomůcek nabízejí pouze kondomy. Opak je pravdou! Nabídka pro muže je neskutečně pestrá a každý si vybere. A ne jen jeden kousek. Popusťte uzdu fantazii a podívejte se do světa dospělých mužů.

Umělé vagíny

Ať již se jedná o základní gumový typ, nebo propracovaný kousek Fleshlight, její jediný účel - orgasmus. Při nákupu se nabízí nepřeberné množství možností. Můžete si vybrat od zcela hladkých, až po propracované s mnoha výstupky. Od levných za pár stovek, až po drahé za několik tisíc. Od levných gumových, až po luxusní z elastomedu nebo lékařského silikonu. Samozřejmostí je i mnoho tvarů a zahnutí.

Erekční kroužky

Erekční kroužek slouží k udržení erekce. Zpravidla se používá po vytvoření erekce pomocí vakuové pumpy. Lze je použít i samostatně. Využívá efektu, kdy je krev do penisu přiváděna středem a odváděna vrchem - gumový kroužek částečně zaškrtí odtok krve. Provedení jsou velmi nápaditá - některé jsou dvojité, kovové, mají stimulační výstupky a případně i malé vibrační motorky - buď pro stimulaci prostaty nebo dámského poštěváčku.

Návleky na penis

Pomůcka pro muže, ale přináší potěšení především ženě. Návleky mají podobu kondomu - jsou ale mnohem silnější a na svém povrchu mají řadu stimulačních výstupků. Některé typy slouží i k prodloužení penisu - na svém konci mají prodlouženou část připomínající dildo. Neposlední výhodou je i zvětšení průměru penisu - ženy zpravidla upřednostňují průměr před délkou. Nezapomeňte na kondom - návleky nejsou elektronicky testovány a nemohou nahradit prezervativ.

Vibrátory pro muže

Často opomíjená erotická pomůcka. Možná díky pochopitelnému studu. V míře přinášeného požitku se však řadí na přední místa. Vibrátory pro muže jsou v podstatě anální vibrátory. Při zasunutí přímo masírují prostatu, čím přinášejí intenzivnější a déle trvající orgasmus. Luxusnější typy mají i vibrační výstupek na nepřímou masáž prostaty - místo mezi análním otvorem a penisem. Toto vylepšení posouvá orgasmus ještě výše. Pokud se chystáte koupit vibrátor pro muže, nezapomeňte na lubrikační gel - bez něj to nepůjde.

Vakuové pumpy

Nejen přinášejí potěšení, ale především u starších mužů jsou neodmyslitelným společníkem při sexu. Vakuová pumpa pro muže má podobu dutého válce. Gumovým balónkem se odsaje z trubice vzduch a vytvoří se podtlak. Krev se nahrne do penisu a ten se stává neuvěřitelně pevným, tvrdým a především citlivějším. Vakuové pumpy tak pomáhají i při poruchách erekce. K zachování pevné erekce se doporučuje po odstranění pumpy použít erekční kroužek - erotické pomůcky lze v mnoha případech takto vhodně kombinovat.

Nafukovací panny

Nafukovací panny mají za úkol nahradit skutečnou ženou - a ze všech erotických pomůcek jsou k tomu nejblíže. Nejlevnější typy jsou z klasické gumy a ze stejného materiálu mají i otvory (doporučujeme hodně lubrikačního gelu). Dražší verze mají otvory skoro totožné s umělou vagínou (Fleshlight). Materiál je velmi příjemný a dokonale imituje lidskou pokožku. Ne zřídka se setkáváme i s vibračními vagínami a dalšími vylepšeními - samozřejmě se týká kousků z dražší kategorie.

Unisex - pro obě pohlaví

Některé erotické pomůcky jsou natolik univerzální, že je mohou používat obě pohlaví. Ať již se jedná o lubrikační gely, které jsou takřka nezbytné při používání vibrátoru nebo umělé vagíny. Nebo anální kolíky, se kterými mohou zažít slast obě pohlaví. Jiné unisex hračky se nabízejí ve více provedení, takže existuje verze pro každé pohlaví. Krásným příkladem může být připínací penis.

Anální kolíky

Anální kolíky se nerozlišují podle pohlaví. Jeden typ si může koupit jak muž, tak i žena. U každého pohlaví má ovšem jiný účinek. U mužů při zavedení tlačí na prostatu a v případě vibračního análního kolíku i přímo masírují prostatu. To přináší mnohem silnější a delší orgasmus. U žen naopak stimulují vagínu a mírně tlačí na bod G. Tím se stává citlivější. Zároveň částečně zúží poševní vchod. Sex nebo hrátky s vibrátorem jsou poté několikrát intenzivnější.

Lubrikační gely

Lubrikační gely jsou nejprodávanější erotickou pomůckou na světě. A není se čemu divit. Používají jej páry, muži, ženy a i lidé s hračkami pro dospělé. Největším přínosem je zvýšení kluzkosti a zároveň ochrana proti odření citlivých míst. Kromě standardních gelů se nabízejí i ochucené gely (pro orální sex) a speciální gely (anální, hřejivé, dráždivé...). Velikou výhodou je, že stačí aplikovat jen kapičku. Vydrží vám tak neskutečně dlouho.

Připínací penisy (strap-on)

Připínací penisy nejsou univerzální erotickou pomůckou. Pro každé pohlaví se nabízejí jiné verze. Pro ženy mají i vnitřní výstupek, který při připnutí přináší slastné pocity i jí. Pánské strap-on tento výstupek postrádají. Buď mají duté tělo (pro penis), nebo v připevňující postroji dírku pro penis. Muž tak může dávat ženě dvojité potěšení - jedním penisem vaginální, druhým anální sex.

Ať již vás zaujala jakákoliv erotická pomůcka, přejeme šťastnou ruku při výběru konkrétního typu. A především hodně intenzivních a nezapomenutelných zážitků!

Nejlechtivější články o erotice

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

2009 - 2020