Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat

Přinášíme přehled všech typů a druhů. Máte zájem o levný vibrátor? Je zde uvedený. Nebo chcete investovat více? Pak jsou zde v nabídce luxusní vibrátory pro ženy. Všechny dostupné typy na českém internetu. Přečtěte si, vyberte si a následně klikněte na odkaz. Ihned se vám zobrazí přehled konkrétních produktů.

Vibrátory Pro Ženy - Levné Vibrátory

Vibrátory pro ženy přinášejí stimulací klitorisu a bodu G slastné pocity. Podívejte se na široký výběr vibrátorů a provedení.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/levne/

Vibrátory nabízejí široký výběr tvarů, materiálů, funkcí i svých použití. Široká nabídka, kde si každý vybere svého miláčka. Při výběru vybíráme především očima, přesto se vyplatí dát pozor i na další vlastnosti. Některé vibrátory nabízejí pouze zapnutí a vypnutí vibrací. Lepší vibrátory mají plynulou regulaci vibrací a nabízejí i pulzní programy - automatické přerušování, zeslabování a zesilování vibrací. Další velmi dobrou vlastností je vodotěsnost - můžete si jej vzít i do vany nebo do sprchy.

Klasické vibrátory nemusejí kopírovat tvar mužského penisu a tak často přicházejí s tvary odpovídající přesně ženskému tělu. Často nabízejí bonusové stimulační výstupky a stimulační plošky na klitoris.

Realistické vibrátory přesně kopírují mužský penis a přenášejí na sebe tak všechny stimulační výstupky jako je dokonale tvarovaný tvar a žilkování po celém svém obvodu.

Perličkové vibrátory nabízejí tolik oblíbenou dvojitou stimulaci - současnou stimulaci bodu G a klitorisu. O bod G ve vagíně se postará delší část vibrátoru. Klitoris stimuluje jemný jazýček ve středu vibrátoru.

Vibrátory na klitoris stimulují nejcitlivější místečko dámského těla - klitoris. Ploškou plnou měkkých stimulačních výstupků jej jemně masíruje a přivádí k orgasmu.

Při tolika možnostech si jistě každý najde svůj perfektní vibrátor podle svých představ.

Klasické Vibrátory

Klasické vibrátory mají dokoonalý tvar přesně podle těla. Vibrátory přinášejí slastné pocity a vlny orgasmů. Podívejte se.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/

Klasické vibrátory mají velikou výhodu - nemusejí kopírovat pravý mužský penis a tak mohou svůj tvar přizpůsobit přesně tvarům dámského těla. Kromě propracovaného povrchu nabízejí i velmi kvalitní materiály, spousty výborných funkcí (pulzní programy) a dokonalé vlastnosti (vodotěsnost). Klasický vibrátor je tak nejoblíbenější a i velmi doporučovanou volbou.

Klasický vibrátor lze používat ke stimulaci bodu G uvnitř vagíny, k jemnému dráždění a masírování klitorisu a hraní si s ostatními eroticky citlivými místečky.

Materiály na vibrátorech jsou pečlivě vybírány a odpovídají náročným požadavkům žen - na dotek jsou vibrátory sametově hebké, měkké a velmi příjemné.

Vibrace jsou samozřejmostí. Levnější kousky nabízejí jen zapínání a vypínání. Lepší vibrátory mají plynule regulovatelné vibrace. Bonusovou funkcí jsou pulzní programy - automatické přerušování, zesilování a zeslabování vibrací.

Výbornou vlastností u vibrátorů je vodotěsnost - můžete si tak vibrátor vzít s sebou například do vany nebo sprchy. Zároveň je i velmi usnadněna údržba - můžete je umýt pod proudem vody.

Realistické Vibrátory

Realistické vibrátory mají žilkování a realisticky tvarovaný žalud. Podívejte se na široký výběr skvělých vibrátorů.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/g-bod/

Realistické vibrátory svým tvarem dokonale kopírují tvar i vlastnosti reálnému mužského penisu. Velmi lákavé na pohled a spousta stimulačních výstupků navíc. V dnešní době se nabízejí propracované modely s velmi kvalitními materiály na povrchu - nejoblíbenější jsou z měkkého gelu, lékařského silikonu, elastomedu nebo velmi kvalitního loveclone.

U realistického vibrátoru je jako první stimulační výstupek žalud (špička vibrátoru). Velikost je ideální volit střední - veliký se špatně zavádí a malý nepřináší tolik potěšení. Dobře tvarovaný žalud stimuluje poševní stěny při zasouvání a používání vibrátoru.

Jako další stimulační výstupky u realistických vibrátorů slouží žilkování - ideální pokud je po celém obvodu. Čím je výraznější, tím je stimulace a slast kterou přinášejí silnější.

Při výběru je dobré zvážit, jako u jiných vibrátorů, materiál - především jeho měkkost. Vibrátor by měl nabízej plynule regulovatelné vibrace a případně i bonusové pulzní programy - automatické přerušování, zeslabování a zesilování vibrací.

Perličkové vibrátory

Perličkový vibrátor zárověn stimuluje klitoris i bod G. Podívejte se na perličkové vibrátory a jejich široký výběr.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/rotacni-pohyb/

Perličkové vibrátory přicházejí s dvojnásobnou stimulací - současnou stimulací bodu G ve vagíně a klitorisu. Perličkový vibrátor má dva konečky - každý starající se o jedno z eroticky citlivých místeček. Oproti klasickým vibrátorům se liší v propracovaném designu a přináší bonusové funkce.

Bod G v vagíně stimuluje delší část připomínající klasický vibrátor. Liší se ovšem ve svým vlastnostech. Není pevný a pohybuje se. Některé modely umožňují aby se žalud otáčel, jiné s ním pohybují nahoru a dolů. Používání vibrátoru je tak mnohem intenzivnější a přináší více slastných pocitů.

Ke stimulaci klitorisu slouží menší výběžek ve středu vibrátoru. Na svém konci má měkký jazýček ze silikonu nebo z gelu. Mrštně se vlní, ohýbá a přivádí klitoris k orgasmu.

Při výběru je dobré se zaměřit na zpracování jednotlivých částí. Porovnat jaké funkce nabízí hlavní vibrátor (otáčení, přirážení) a jestli nabízí i bonusové stimulační výstupky. Jazýček ve střední části vibrátoru by měl být naopak dostatečně měkký a pružný.

Lelo Vibrátory

Lelo je švédský výrobce luxusních vibrátorů. Zaručená kvalita a promyšlené funkce. Podívejte se na Lelo vibrátory.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/

Lelo je výrobce vibrátorů ze Švédska. Vyniká rovnou v několika rozměrech - nabízí vysoce kvalitní materiál a zpracování, vlastnosti a v neposlední řadě i funkce. Díky tomu se řadí mezi luxusní značky nejvyšší kvality. Lelo je tak i velmi dobrým tipem na dárek - mají propracovaný lákavý design a samotný vibrátor je posílán v tvrdé reprezentativní krabičce.

Materiál na povrchu je velmi kvalitní lékařský silikon. Na dotek sametově hebký a velmi měkký. Těla samotných vibrátorů je ovšem z tvrdšího materiálu - dobře drží svůj tvar a mimořádně dobře se zasouvají.

Všechny výrobky od Lelo jsou vodotěsné. Můžete si vibrátor tak vzít s sebou do vany, sprchy nebo případně i vířivky. I samotná údržba je velmi usnadněna - stačí jednoduché umytí pod proudem vody.

Vibrátory Lelo mají kruhové ovládání. Dvě tlačítka slouží k regulaci vibrací. Další dvě slouží k přepínání jednotlivých pulzních programů. Pulzní program je automatické zesilování, zeslabovaní a přerušování vibrací - velmi oblíbené.

Vibrátory od Lelo jsou jednou z nejlepších voleb při výběru nového miláčka do ložnice. Zároveň je i skvělým dárkem.

Vibrátory Na Klitoris

Vibrátory na klitoris se zaměřují na nejcitlivější místečko ženského těla - klitoris. Podívejte se na vibrátory na klitoris.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/klitoris/

Vibrátory na klitoris se zaměřují na nejcitlivější místečko ženského těla - klitoris. Jemně jej masírují, stimulují a dráždí. Orgasmus stimulací klitorisu je nejsilnější a nejintenzivnější. Zároveň je právě klitoris nejoblíbenější při erotických hrátkách. S vibrátorem o to slastnější.

K hraní si s klitorisem můžete použít klasický vibrátor. Jeho vibrující špička přináší dostatečnou stimulaci. Mnohem lepší jsou ale vibrátor, které jsou k tomuto účelu přímo stvořeny. Vibrátory na klitoris vibrují jen na konci ve své špičce. Ta je rozšířená a má dostatečnou plochu. Často má i stimulační výstupky, které jsou velmi účinné.

Při výběru toho pravého vibrátoru je dobré si dát pozor na pár vlastností.

Vodotěsnost - pokud je vibrátor vodotěsný, můžete si ho vzít s sebou do sprchy nebo vany. Zároveň se snadno udržuje.

Materiál - materiál na špičce by měl být velmi příjemný na dotek a měkký. Ideální volbou jsou vibrátory s gelovou nebo silikonovou špičkou.

Regulace vibrací - některé vibrátory nabízejí pouze vypínání a zapínání. Mnohem lepší jsou s plynulou regulací.

Vibrátor na klitoris je velmi dobrou volbou a lze jej stoprocentně doporučit.

Levné Vibrátory

Levné vibrátory nemají natolik propracované vlastnosti jako dražší vibrátory. Ovšem i tak svoji funkci vibrátoru plní dokonale.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/

Levné vibrátory nemají natolik propracované funkce jako dražší a luxusní vibrátory. Svoji funkci ale i tak splní na jedničku. Drobné rozdíly nalezneme i v použitém materiálu na povrchu vibrátoru a ve tvaru.

Všechny levné vibrátory jsou vybaveny plynulou regulací intenzity vibrací. Luxusní vibrátory mají navíc i pulzní programy – automatické zesilování, zeslabování a přerušování vibrací. Pokud plánujete vibrátor používat pravidelně, tak se rozhodně vyplatí. Pokud ovšem kupujete vibrátor jen na zkoušku, není potřeba se jimi zatěžovat. Jistě vám projde rukama ještě spousta nových kousků.

Nejlevnější vibrátory mají povrch z tvrdého plastu. Na dotek není moc příjemný a nepřizpůsobí se vašemu tělu. Levné vibrátory jsou vyráběny z gelu, případně ze silikonu. Mnohonásobně lepší materiál. Na dotek velmi měkký, pružný a ohebný. Oproti luxusnějším vibrátorům budete ochuzeni o sametově hebký povrch. Měkkost je ovšem k nerozpoznání.

Dále je potřeba počítat i s ne úplně dokonalými vlastnostmi. Levné vibrátory bohužel nejsou vodotěsné. Nemůžete si ho tak vzít s sebou do sprchy nebo vany. Trošku ztížená je i údržba – nelze jej umýt pod proudem vody. Navlhčený hadřík ovšem vše vyřeší.

Pokud plánujete koupit vibrátor jen na zkoušku je levnější varianta dobrou volbou. Pokud chcete vibrátor používat dlouhodobě tak se šetřit nevyplatí. Bonusové funkce a vylepšené vlastnosti se za pár stokorun navíc stoprocentně vyplatí.

Luxusní Vibrátory

Luxusní vibrátory mají sametově hebký povrch, vysoce propracované funkce a luxusní vlastnosti. Luxusní vibrátor je skvělá volba.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/luxusni-vibratory/

Pokud se chystáte koupit luxusní vibrátor, tak máte již dopředu vyhráno. Luxusní vibrátor je skvělou volbou a nemůžete šlápnout vedle. Vynikají propracovanými vlastnostmi, luxusními funkcemi a oceníte především materiál na povrchu.

Každý vibrátor nabízí plynule regulovatelné vibrace již v základu. Jenže obyčejné vibrace časem omrzí. Bonusem u luxusních vibrátorů jsou tzv. pulzní programy. Jedná se o automatické zesilování, zeslabování a přerušování vibrací. Právě rytmus je pro dosažení orgasmus tím hlavním.

Další velikou výhodou je velmi kvalitní materiál. Nejlevnější vibrátory jsou z tvrdého plastu. Levné vibrátory se vyrábějí z gelu a případně silikonu. Luxusní vibrátory využívají klinický silikon, loveclone a elastomed. Na dotek jsou tyto materiály sametově hebké, měkoučké a pružné.

Vlastnosti? Perfektní! Oceníte například dokonalou vodotěsnost. Můžete si vibrátor tak vzít s sebou do vany nebo do sprchy. I samotná údržba je velmi snadná – stačí jej opláchnout pod proudem vody.

Luxusní vibrátory jsou dražší, ale po zakoupení vám začnou naopak šetřit peníze. Levné varianty jsou na baterie – neustále je musíte dokupovat. Luxusní robertky jsou naopak dobíjecí. Nejenže nemusíte dokupovat baterie, ale luxusní vibrátor je vždy připravený.

Dražší kousky jsou často vybaveny i stimulačními výstupky. Zatímco levné vibrátory jsou zcela hladké, tak luxusní mají na své špičce bouličky, zaoblení a případně i dokonale tvarovaný žalud.

Luxusní vibrátor je zkrátka dokonalou volbou. Skvělé vlastnosti, luxusní funkce a dokonalý materiál.

Nejlechtivější články o erotice

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

2009 - 2020