Zvětšení Penisu - Zvětšení Údu

Jednotlivé body textu:

ZÁKLADNÍ INFO

PROVEDENÍ

E-SHOP

Zvětšení Penisu - Zvětšení Údu

K čemu je?
Zvětšení penisu, prodloužení délky, zvětšení průměru, lepší prokrvení a pevnější erekce.

Jak se používá?
Je-li vašim snem delší nebo průměrem větší penis (úd), nabízí se několik možností. Nejrychlejší řešení je gelový návlek na penis. Pro ženu je změna okamžitá a může si vyzkoušet sex s větším penisem i bez změny partnera. Alternativou jsou prokrvující gely a masti na úd. Trvalejších účinků lze dosáhnout pravidelným užívám tablet nebo pilulek na podporu růstu. Jesliže spadá do kategorie můžů, kteří požadují trvalé výsledky, je zde jediné řešení. Mechanické prodloužení. Nejznámější značkou na trhu v tomto oboru je Andropenis.

Provedení Zvětšení Penisu - Zvětšení Údu 

Každý produkt má minimálně 20 fofografií, 1 video a několik recenzí od lidí, kteří si jej již koupili.

Chci se podívat na fotky, videa a recenze: Zvětšení Penisu - Zvětšení Údu

Prodlužující gelový návlek

Prodlužující gelový návlek

Prvním a nejrychlejším řešením je měkký gelový návlek. K prodloužení dochází ihned a vaše partnerka může vyzkoušet nepoznanou slast i bez výměny milence. A právě pro tyto příležitosti je nejvhodnější. Muži příliš výhod nepřináší. Penis je méně citlivý. Kvalitnější kousky jsou schopny přenášet teplo a i skoro veškeré stimuly - proto pozor na levné verze.

Návlek pro větší průměr

Návlek pro větší průměr

Naprostá většina žen uvádí, že preferují větší průměr před zvětšením délky. Tento typ návleku nejen zvětší průměr, ale přináší i řadu stimulačních výstupků. Díky nim bude vaše partnerka zažívat slastnější pocity. Bonusem může být velmi výrazně tvarovaný žalud. Návleky je vhodné používat společně s kondomem - nejsou elektronicky testovány proti mikroskopickým trhlinkám jako prezervativy.

Prokrvující mast

Prokrvující mast

Zlatá střední cesta. Po nanesení masti dojde k výrazně většímu prokrvení penisu, zvětšení průměru, silnější erekci a i celkové délce. Účinek sice trvá maximálně několik hodin, ale nemusíte používat gelové návleky nebo pravidelně užívat prášky. Z hlediska efektivity, ceny i pohodlí právě prokrvující krémy vycházejí ze všech prostředků na zvětšení údu nejlépe. Některé typy slouží zároveň i jako lubrikační gel - nemusíte partnerce přiznat, že používáte prokrvující gel. Stačí jej prezentovat jako lubrikant.

Prášky na podporu růstu

Prášky na podporu růstu

První ze způsobů, jak dosáhnout trvalého zvětšení. Pilulky a prášky je nutno brát dlouhodobě. Efekt je ovšem na rozdíl od předchozích typů dlouhodobý. V případě, že přestanete prášky užívat, může dojít k částečnému zmenšení penisu. Ale ne na původní (malou velikost). Výhodou je trvalý účinek a jednoduchost. Nevýhodou vyšší cena a nutnost pilulky pravidelně užívat. Vybírejte jen medikamenty založené na přídodní bázi.

Andropenis - trvalé prodloužení

Andropenis - trvalé prodloužení

Nejdražší a zároveň nejefektivnější metoda k prodloužení údu. Andropenis se nasazuje na úd a je nutno jej pravidelně nosit. U některých můžů i několik měsíců. Výsledek ale stojí za to. Prodloužení je trvalé a nikdy se již nezmenší. Díky upnutí a natažení penisu dochází k jeho průběžnému růstu, které vám již nikdo nevezme. Nevýhody - dražší cena a nutno jej používat po delší dobu. Výhody - zvětšení je trvalé a na celý život.

349 Kč - 4 199 Kč

300 Kč - 400 Kč

V této kategorii se nabízejí prodlužovací návleky z měkkého gelu. Prodloužení a zvětšení průměru je okamžité.

400 Kč - 500 Kč

Krémy a gely, které stačí aplikovat pár minut před sexem. Zvýší prokrvení údu - tím dochází ke kvalitnější erekci, penis je delší a má i větší průměr.

1 200 Kč - 2 000 Kč

Přášky a piluky, které působí dlouhodobě. Úd tak mění svoji velikost trvale.

4000 Kč - 6000 Kč

Kvalitní násroje pro trvalé prodloužení údu. Nejznámějším a nejpopulárnějším produktem je Andropenis. Ovšem k dosažení žádaných výsledků je nutno jej požívat delší dobu - řádově až měsíce. velikou výhodou je trvalý a neměnný účinek.

Další informace Zvětšení Penisu - Zvětšení Údu 

Jak zvětšit penis

Návleky na penis jsou okamžitým řešením, které je vždy po ruce. Nemusíte cvičit ani dlouhodobě praktikovat žádné metody. Zvětší se jak délka, tak i průměr. Nevýhodou je menší citlivost při sexu - návleky tedy přinášejí vyšší potěšení ze sexu spíše ženám. Jedná se o ideální řešení, pokud chce vaše partnerka vyzkoušet i větší velikost.

Prášky na zvětšení jsou velmi nenáročné a nemusíte vyvíjet žádné úsilí. Nevýhodou je částečná chemie - i když se vě většině případů jedná o produkty založené na přírodních látkách. Prášky je třeba brát dlouhodobě a v případě vysazení se vaše velikost může mírně zmenšit. Nedochází ovšem k razantnímu návratu až na původní délku.

Krémy na prokrvení lze praktikovat kdykoliv a efekt je patrný do pár desítek minut. Nevýhodou je, že efekt nevydrží trvale - maximálně několik hodin. I tak jde o jednu z nejschůdnějších cest.

Andropenis prodlouží penis trvale. Nová délka zůstane už navždy. Nevýhodou je, že je k cíli delší cesta - až několik měsíců. Pokud je vašim cílem trvalé prodloužení, je andropenis tím pravým produktem pro vás.

Krátkodobé vs dlouhodobé

Krátkodobé zvětšení je vhodné, pokud chcete jen experimentovat nebo případně nemáte čas na složitější metody. Nabízí se návleky a prokrvující masti. Právě masti a gely pro větší prokrvení jsou jedničkou na tomto trhu.

Dlouhodobé zvětšení zajišťují především piluky a mechanické prodloužení. U obou druhů je nutno na výsledek počkat - není okamžitý a chce to trpělivost.

Nejlechtivější články o erotice

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

2009 - 2020