Vibrátory pro ženy

Jednotlivé body textu:

ZÁKLADNÍ INFO

PROVEDENÍ

E-SHOP

Vibrátory pro ženy

K čemu je?
Orgasmus a vzrušení. Stimulace a dráždění poštěváčku, bodu G a citlivých místeček.

Jak se používá?
Nejoblíbenější je jemné kroužení okolo poštěváčku a jeho stimulace, která se postará o mimořádně silný orgasmus. Vibrátory jsou neocenitelným partnerem při dráždění a hraní si s poševním vchodem případně u stimulace bodu G. Slast přinášejí nejen vibrace, ale pulzní programy a jemné žilkování či stimulační výstupky po celé jeho délce.

Provedení Vibrátory pro ženy 

Každý produkt má minimálně 20 fofografií, 1 video a několik recenzí od lidí, kteří si jej již koupili.

Chci se podívat na fotky, videa a recenze: Vibrátory pro ženy

Levný tvrdý vibrátor

Levný tvrdý vibrátor

Je vhodný spíše jako naprostá nouzovka. Vyniká jen svojí cenou. Je tvrdý, neohebný a nepřizpůsobí se vám. Samotné plasty nejsou příliš příjemné na dotek. Kvůli nízké ceně ani nenabízí žádná vylepšení jako jsou pulzní programy, několik úrovní síly vibrací nebo stimulační výstupky na svém povrchu. Při výběru doporučujeme tuto kategorii levných robertků vynechat.

Měkký gelový vibrátor

Měkký gelový vibrátor

Je střední třída. Dokonale ohebný, měkký a pružný. Můžete jej ohýbat a alespoň částečně přizpůsobit podle vašeho těla - vždy se ale vrací do původní polohy. Vibrace lze vždy regulovat - buď se nabízí více jednotlivých stupňů, nebo jsou zcela plynulé. Oproti dražším kouskům mu chybí pulzní programy a neumožňuje nabíjení. Vodotěsnost nabízejí jen některé. Tento typ u svých majitelek vyhrává především poměrem mezi cenou a kvalitou.

Luxusní silikonový vibrátor

Luxusní silikonový vibrátor

Totální špička na trhu. Silikonové a elastomedové robertky! Neskutečně příjemný povrch na dotek. Zároveň pružný, měkký a hyperalergenní, nezpůsobuje alergické problémy ani mimořádně citlivým ženám. Nespočet výhod. Nemusíte dokupovat baterie - jsou nabíjecí. Jelikož jsou vodotěsné, můžete si jej vzít i do vany. V neposlední řadě nabízejí i pulzní programy a stimulační proužky či výstupky.

Realistický vibrátor s žilkováním

Realistický vibrátor s žilkováním

Svým tvarem i rozměry tyto robertky věrně kopírují mužský penis. Nechybí ani takové detaily, jako je věrně tvarovaný žalud nebo jemné žilky po celé délce. Ty zároveň přinášejí další slast při zasouvání a vysouvání. Na povrch se používají pouze velmi kvalitní silikony, nejčastěji lékařský silikon nebo i elastomed. Nechybí jim jak plynule regulovatelné vibrace, tak i pulzní programy.

Vibrátor na poštěváček

Vibrátor na poštěváček

Mají na špičku měkkou plochu, která velmi silně vibruje. Po přiložení na poštěváček přinášejí neskutečnou slast. Tento typ není vhodný pro stimulaci bodu G, tedy k zasouvání do vagíny. některé typy mají na konci gelovou hlavičku, kterou lze vyměnit za jinou s jinými stimulačními výstupky a zážitky jsou tak neskutečně barvité. Hrátky s poštěváčkem patří mezi nejsilnější erotické slasti, které může žena zažít.

Vibrátor dvojitý - poštěváček a bod G

Vibrátor dvojitý - poštěváček a bod G

Má dva konečky. Jeden je velmi podobný klasickému robertku a slouží ke stimulaci bodu G a poševního vchodu. Druhý, menší, jemně stimuluje poštěváček. Můžete tak zažít neskutečně silnou dvojitou simulaci a o to silnější orgasmus. Naprostou samozřejmostí je velmi kvalitní povrch, pulzní programy a pro každý z konců samostatný vibrační motorek - vibrace jsou tak příjemně silné.

Perličkový a rotační vibrátor

Perličkový a rotační vibrátor

Jedná se o neskutečně propracované robertky zaměřené na co největší slast. Delší konec má pohyblivý žalud, který se může otáčet, přirážet a vyjíždět. Některé typy mají pod měkkým povrchem řadu kuliček, které se otáčejí, vystupují a kroutí a stimulují poševní stěny. Druhé zakončení má na konci měkký gelový jazáček, který se velmi svižně vrtí a hraje si s poštěváčkem.

Masážní vibrátor

Masážní vibrátor

Je zaručená jízda! S tímto robertkem dosáhne orgasmu naprosto každá žena! Rozšířená hlava se po zapnutí vrtí, vibruje a přináší neskutečně silnou slast. Masážní vibrátory se používají k hrátkám s poštěváčkem, coč je eroticky nejcitlivější místečko na dámském těle. Vášnivé chvilky jsou s tímto kouskem zaručeny na sto procent. Pokud ne vždy dosahujete vyvrcholení, je tento miláček jasnou volbou.

199 Kč - 3 790 Kč

199 Kč - 499 Kč

Obyčejné vibrátory z klasického plastu. Vibrace lze jen zapnout a vypnout. Na dotek velmi tvrdé a nepřizpůsobivé.

499 Kč - 999 Kč

Měkké gelové a silikonové vibrátory. Vibrace lze plynule zvyšovat a snižovat. Občas nabízejí i pulzní programy.

999 Kč - 3790 Kč

Nad tisíc korun nemůžete šlápnout vedle. Všechny vibrátory jsou z vysoce kvalitních materiálů, které jsou velmi příjemné na dotek. Regulovatelná síla vibrací, přepínání pulzních programů a často i nabíječka (nemusíte dokupovat baterie).

Další informace Vibrátory pro ženy 

Materiály a vibrátory

Tvrdý plast je používán u nejlevnějších modelů vibrátorů. Je tvrdý, neohebný a nepoddajný. Doporučujeme si vybírat z měkkých gelových/silikonových vibrátorů - jsou mnohonásobně příjemnější.

Měkké gelové vibrátory jsou nejoblíbenějším druhem. Jsou měkké, pružné, ohebné (ale vrací se do původního tvaru) a cenově i snadno dostupné. Jednoznačně vítězí poměrem ceny ku kvalitě.

Luxusní silikonové vibrátory jsou skutečnou špičkou. Jsou neskutečně příjemné na dotek, měkké a jejich povrch dokonale imituje lidskou pokožku. Zároveň jsou velmi šetrné k vašim citlivým erotickým místečků. Pokud plánujete vibrátor používat pravidelně, rozhodně se vyplatí zainvestovat. Spokojenost stoprocentně zaručena.

Elastomed je dalším luxusním materiálem, který je používám na vibrátory. Kvalita je takřka shodná se silikonem a je stejně příjemný a šetrný, ne-li více.

Chladný kov je doménou zkušených žen, které rády experimentují. Na rozdíl od levných plastových kousků je zde jejich tvrdost velmi žádaná a chladný povrch jen dotváří odvážné erotické vzrušení.

Funkce a vylepšení

Vibrace u levnějších kousků je lze pouze zapínat a vypínat. Kvalitnější provedení nabízejí buď několik stupňů, nebo plynulé regulování v celém rozsahu.

Pulzní programy nabízejí především luxusnější vibrátory. Jedná se o automatické přerušování vibrací, jejich postupné zesilování a zeslabování - zkrátka se o vaši slast vibrátor postará úplně sám.

Stimulační výstupky v podobě bouliček, žilkování nebo proužků ještě zvyšují požitek z hrátek. Při zasouvání a vysouvání vibrátoru cítíte každý výstupek a ten přináší bonusovou slast.

Tvar vibrátorů není vždy rovný. Nabízejí se i s ohnutými konci, které jsou naprosto nepřekonatelné při stimulaci bodu G.

Typy vibrátorů

Vibrátor na poštěváček má na svém konci měkkou plošku, která silně vibruje. Přiložením na poštěváček je dosažení orgasmu otázkou chviličky.

Klasický vibrátor tak jak jej známe. Oválné dlouhé tělo ideální pro hrátky s poštěváček, poševním vchodem a bodem G.

Anální vibrátory jsou tenké a umožňují tak snadné zavádění. U mužů masírují prostatu, u žen jemným roztahovaním zadečku a tlačením na vagínu zvyšují požitek z další stimulace jiných eroticky citlivých míst.

Dvojitý vibrátor má dva konce - jeden ke stimulaci poštěváčku a druhý ke stimulaci vagíny. Bouřlivý orgasmus zaručen! Jediným mínusem je vyšší cena.

Nejlechtivější články o erotice

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

2009 - 2020