Posílení svalů pánevního dna - Cviky, Pomůcky, Cvičení

DOPORUČUJEME: PRO POSÍLENÍ SVALŮ PÁNEVNÍHO DNA

Činka (pomůcka) Pink

Činka (pomůcka) Pink

(zkrátí dobu posílení)

SuperGlide Lubrikant

SuperGlide Lubrikant

(jednodušší používání)

...posílení je důležité již od puberty a nutné v každém věku, ne jen po těhotenství...

Co je na oslabení svalů pánve nejzáludnější? Že jsou příznaky značně podceňovány. Vezměme si například takový únik moči (inkontinence) – toto je klasický příznak. Který citují i odborné texty i lékařské encyklopedie. Tím ale žádná z nás netrpí. Pravda je totiž taková, že únik moči nastává pouze při zvedání velmi těžkých břemen či silném smíchu. A s tím již většina z čtenářek má vlastní zkušenost. A to je to – mnoho žen si letmé náznaky nespojí s problémy se svaly pánevního dna.

Druhým problémem je jistá stydlivost. Následkem uvolnění svalů dna je jsou i problémy v sexuálním životě a v uspokojení partnera. Zejména muži neumějí v tomto ohledu komunikovat. Projevy jsou takové, že žena je volnější a svaly nemají pevnost jako v mládí. Muž tento problém jistým způsobem pozná, ale neví jak to sdělit partnerce. Nechce ji ublížit kvůli něčemu, za co nemůže. A tak mlčí. A žena či dívka opět o ničem neví.

Takže díky slabším příznakům a stydlivosti je velmi těžké rozpoznat, že skutečně máte problémy se svaly pánevního dna. Jelikož jste ale navštívili tento text, tak lze předpokládat, že podobný problém aktuálně řešíte a zvažujete.

V následujícím textu se dozvíte jak na posílení svalů. A jak využít pomoci činky (POPIS, VIDEO, FOTKY a RECENZE uživatelek).

Pomůcka pro posílení svalů pánevního dna

Činka pomáhá posílit a zpevnit svaly pánevního dna. Budete již od první minuty posilovat. A každá další minuta bude mít efekt. Činka je malá 13 cm, materiálem je lékařský silikon. Cena je cca 390 Kč.

Kliněte na FOTOGRAFIE, VIDEO, TEXT nebo konkrétní ZKUŠENOSTI UŽIVATELEK

...srozumitelně základy, co určitě musíte znát...

Odborníci doporučují volnější cvičení již od nástupu menstruace- tedy již od 15 let. Horní hranice není nijak limitována. Dokonce i ženy po přechodu by měly dbát o své zdraví. Měly by tedy zvolna cvičit jak dívky v pubertě tak až ženy po přechodu. Jak vidíte, tak tento problém se netýká jen maminek po porodu. A skutečně tuto situaci řeší 60% všech dospělých žen. Pro všechny věkové skupiny existuje univerzální zdravotní CVIČENÍ POMŮCKA Nejčastějším příznakem je inkontinence (únik moči) a povolení v oblasti vagíny (nejvíce zřetelné ihned porodu). Dále následující problémy v pohlavním životě a v nejpokročilejších případech může následovat i nutnost operace na doporučení lékaře. Ale nestrašme, pokusme se tomu vyhnout. Přečtěte si dále rady, jak efektivně cvičit, jak s pomocí pomůcky dosáhnout rychlejšího a viditelnějšího výsledku.

DOPORUČUJEME: PRO POSÍLENÍ SVALŮ PÁNEVNÍHO DNA

Činka (pomůcka) Pink

Činka (pomůcka) Pink

(zkrátí dobu posílení)

SuperGlide Lubrikant

SuperGlide Lubrikant

(jednodušší používání)

...posílení svalů s cvičební pomůckou, jaké zvolit cviky...

Nejdůležitější je si uvědomit, že svaly pánevního dna jsou svaly jako každé jiné. Při jejich zesilování musíte cítit pnutí a musíte si být jista, že skutečně dochází k jejich natahování. K větší efektivitě poslouží perfektně VAGINÁLNÍ ČINKA Nejdříve si vyzkoušejte nejjednodušší cvik – sedněte si rozkročmo na zem (viz. obrázek 3). A rozpažte své ruce. V pravidelných intervalech sklánějte své tělo doprava a doleva. A pravidelně opakujte. Při dosažení maximální hranice musíte cítit napnutí pánevních svalů. Cvičte důrazně, musíte cítit pnutí. Ovšem nepřeceňujte své síly. Jemné táhnutí je v pořádku, bolestiví pocit za hranice již ne. Tento cvik je (s pomůckou) je doporučován po 4 minuty. Bez pomůcky po dobu 10 minut. Vyzkoušejte i ostatní zobrazené pozice - nejúčinější cviky jsou zobrazeny v pravém menu. Velikou výhodnou činky je, dobu zkrátí na cca třetinu. A výsledky se dostaví mnohem rychleji (již za tři týdny). Podívejte se na ZKUŠENOSTI uživatelek a udělejte si vlastní obrázek o výhodách.

Činku můžete používat i během všedního pohybu (uklízení) – bude cvičit za Vás.

...cvičení bez činky, vhodné způsoby posílení dna...

Pokud nemáte peníze, nebo pro Vás tento problém není důležitý, tak můžete stejné cviky vyzkoušet i bez činky. Platí zde stejné pravidlo – musíte cítit protahování v oblasti pánevního dna. Ve Vašem případě bude nejúčinější návod první (obrázek č. 1). Nejdříve si lehněte na záda a získejte podporu pomocí nohou. Následně se zvedněte pomocí rukou co nejvýše – a po 5 vteřinách mírně povolte. Následně se pokuste opět dostat co nejvýše. Při této poloze je zajištěno, že určitě budete cítit posilování svalů. Díky tomu je vhodná i bez cvičebních pomůcek. Budete-li cvičit jen "na sucho" (bez činky) je doporučováno opakovat po dobu minimálně 10 minut. V opačném případě postačí 3 minuty svižného pohybu.

Bez pomůcky je nutné zahřátí (cca 10 minut), než začne posilování mít účinek (platí před každým cvičením). Prodlužte Vaše cvičení o tuto dobu.

Posílení svalů. Malá, ale účinná pomůcka. Průměr 2 cm, délka 13 cm, praktické ouško jako u tamponu.

...jak pravidelně cvičit a na co nezapomínat při posilování...

Možná Vás to překvapí, ale toto posilování se skutečně příliš mnoho neliší od té situace, kdy chodíte do posilovny (případně Váš partner). Základní pravidlo vždy zní -nikdy nepřeceňujte své síly. Cvičte jen do té doby, kdy je Vám pohyb příjemný a nezpůsobuje bolest. Pokud by jste cítila únavu svalů a jejich namožení, tak ihned přestaňte. Nemá cenu nic uspěchat, přehnáním cvičení a vysokými dávkami si nepomůžete. Naopak můžete cítit únavu po několik příštích dnů a nebudete schopná tak pečlivě a důkladně provádět veškeré potřebné úkony. Chcete-li, aby se výsledky dostavili rychleji, tak používejte ČINKU (POPIS, VIDEO, FOTKY a RECENZE uživatelek) – svaly se posilují i při běžné činnosti a mnohonásobně se zefektivní každý pohyb. Cesta nepřiměřené zátěže nepomůže.

...proč je doporučována cvičební pomůcka k posílení pánevních svalů, proč věnovat pozornost...

Zcela upřímně – každá z nás chce vidět výsledky co nejdříve. Jsme trpělivé, ale chceme vidět alespoň nějakou odměnu za naší snahou. Pokud nevidíme žádné zlepšení, tak nemáme motivaci pokračovat (vzdali jste už někdy dietu po prvním týdnu pro neviditelné výsledky?). A odborníci doporučují, že je třeba cvičit minimálně 3 měsíce, než se projeví výsledky. Tato činka CVIČEBNÍ ČINKA značně zkrátí celou dobu (až na 3 týdny) a budete mít motivaci dále pokračovat. Protože uvidíte změnu. Cvičení může být i výrazně kratší – namísto 15 minut určité polohy stačí pouhé 3 minuty a to ještě s lepším výsledkem (pomůcku můžete používat i při každodenním pohybu v domácnosti – bude posilovat svaly za Vás).

...NEdoporučujeme Kegelovy cviky, které jsou velmi často zmiňovány...

NaNEštěstí je jsou zde laici, kteří píší pro časopisy a podobná média. Dnes a znovu se publikují články, které doporučují Kegelovy cviky (z roku 1952). Tato metoda spočívá v tom, že během močení zadržujete proud moči – v pravidelných intervalech. Vždy na dobu asi 5 sekund. A minimálně 15 krát. Pokud si máte skutečně něco odnést z tohoto článku, tak je to toto – nikdy Kegelovy cviky nepraktikujte. Je nepochybné, že to vede k posílení svalů. Ovšem taktéž k zánětům močového měchýře, problémy s močením (pálením) a nepříjemnými výtoky. Pokud chcete dosáhnout změny, tak poctivě cvičte. Pokud chcete rychlejší a pohodlnější cestu, tak zvolte činku (viz. POMŮCKA). Ale pamatujte, že zadržování moči (a podobně snadné metody) vůbec nikam nevedou – naopak způsobí zdravotní komplikace.

DOPORUČUJEME: PRO POSÍLENÍ SVALŮ PÁNEVNÍHO DNA

Činka (pomůcka) Pink

Činka (pomůcka) Pink

(zkrátí dobu posílení)

SuperGlide Lubrikant

SuperGlide Lubrikant

(jednodušší používání)

...chtěli by jste se zeptat nebo máte zkušenosti s posílením...

Je možné, že máte ještě nějaké nezodpovězené otázky. Stále Vás něco zajímá a chtěli by jste podrobnější informace. Případně máte vlastní zkušenosti, které by jste zde chtěli ostatním čtenářkám sdělit. Můžete nám napsat na adresu lucie.brouckova(zavináč)precerpano.cz. Pokud budete mít otázku, tak Vám ji zodpovím. Pokud budete mít vlastní zkušenost, tak ji zde publikuji.

1. Břišní svaly

Cvičení svalů - Most na čtyřech

Využijete podpory vše 4 končetin a vypínáte bříško nahoru. Cítíte pnutí pánevních svalů. Pravidelně povolujeme a zvyšujeme napětí v několika sekundových intervalech. Doporučujeme spíše fyzicky zdatnějším ženám.

2. S podporou zad

Cvičení svalů - Využití podpory

Obdobný cvik na zpevnění svalů můžete provádět s pomocí balónu, který poslouží jako podpora. Cvik je mnohem snadnější, ale neméně účinný.

3. Stehenní svaly

Cvičení svalů - Roztažení nohou

Levou nohu ohněte v koleni, pravou natáhněte. A rozpažte paže. V krátkých intervalech se naklánějte doprava a doleva. Pokud posilujete správně, tak ucítíte pnutí. Vhodný cvik k TV.

4. Chůze kolmo

Cvičení svalů - Lezení po stěně

Můžete si představit imaginární stěnu, kterou se snažíte vystoupat. Začínáte dole a pokračujete nahoru (první část je nejtěžší). Použijte ruce pro podporu zadečku a snadnější cvičení.

5. Odpočinkový cvik

Cvičení svalů - Nahoru a dolů

Relaxační cvičení, které můžete provádět při sledování Vašeho oblíbeného seriálů. Na cvičebním balónu se lehce houpejte nahoru a dolu. Nohy je nutno mít mírně od sebe - při zhoupnutí dolů musíte cítit napnutí svalů.

Děkujeme našemu hlavnímu partnerovi Erotické Pomůcky - Vyrobeno 2014