Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a nálepek. Anální hračky a anální pomůcky.

Anální Vibrátor - Nejlevnější Vibrátory pro Muže i Ženy

Anální vibrátor mohou používat jak muži, tak i ženy. Vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i sexuálně pokročilé.

Nejdříve jsou zobrazeny tipy, poté jsou kolíky řazeny podle ceny.

Anální vibrátor a jeho potěšení

Kolik znáte jiných erotických pomůcek, které mohou zároveň používat muži i ženy? Možná dvě? Nebo tři? A anální vibrátor jednoznačně patří mezi ně. I když každému pohlaví přináší jiné potěšení.

Mezi muži je nejvíce oblíbená masáž prostaty. Ta se nachází pár centimetrů za análním otvorem a nejsnadnější cesta k ní je právě análním vibrátorem. Jeho vibracemi dochází k jejímu masírování a to má za následek několik fantastických účinků. Erekce je mnohem pevnější a vzrůstá erotické vzrušení. Všechna erotická místa jsou mnohem citlivější. Samotný orgasmus je pak mnohonásobně delší a silnější.

U žen je velmi slastné již roztahování a stahování zadečku. Pokud se k tomu přidají i vibrace, jedná se o skutečnou sexuální jízdu. Robertek zároveň částečně tlačí na vagínu. Ta se trošku zmenší a na další stimulaci (masturbování, sex s přítelem) je mnohem eroticky citlivější.

Typy análních vibrátorů

Na první pohled jsou velmi podobné klasickým robertků. První co vás zaujme je jejich rozšířený konec. A to má i svůj důvod. Při sexuálních hrátkách hrozí, že by anální vibrátor mohl vklouznout dovnitř celý a uvíznout. Rozšířený konec tomu zabraňuje.

Jednotlivé kousky se od sebe odlišují i tvary. Nejzákladnější typy mají zúženou špičku - anální otvor je užší a menší vibrátor se snadně zavádí. Ve střední části se ovšem rozšiřuje a nebudete tak ochuzeni i o silnější pocity. Realistické robertky dokonale kopírují mužský penis a stimulační výstupky v podobě tvarovaného žaludu či žilkování ještě zvyšují intenzitu pocitů a slastných stimulů.

V nabídce jsou samozřejmě i velmi netradiční provedení análních vibrátorů. Například s kapkou na konci. Ta přesně sedne na prostatu či bod G. Případně dvojité provedení, které dovoluje současné vaginální i anální hrátky (tento typ je jako jediný vhodný pouze pro ženy).

Jaké se nabízejí materiály

Celkem jsou na trhu tři různé materiály.

Tím úplně nejlevnějším je plast. Plastový anální vibrátor je velmi tvrdý, neohebný a nepružný. Právě to jsou jeho největší mínusy a při tak citlivém místě, jako je anální otvor, jsou tyto vlastnosti velmi nežádoucí. Plastové provedení vyniká pouze svojí cenou. Ničím jiným. Naopak nejoblíbenějším materiálem je střední cenová třída gelových análních vibrátorů. Dokonale pružné. Nesmírně měkké. Příjemné na dotek a ohebné. Přizpůsobí se každému. Výborný poměr ceny a kvality.

Nejluxusnějším materiálem je lékařský silikon (elastomed). Je stejně pružný a ohebný jako gel. Navíc přináší i sametově jemný povrch a nemůže způsobit žádnou alergickou reakci ani nejcitlivějším ženám.

Vlastnosti análních vibrátorů

Standardně každý anální vibrátor nabízí vibrace - jinak by se jednalo o anální dildo. Jejich přepínání není však u všech stejné. Nejlevnější typy mají pouze vypnutí/zapnutí. Proto se doporučuje investovat více. O pár stokorun dražší jsou mnohem kvalitnější a můžete si regulovat vibrace přesně podle vaší chuti. Ať již zcela plynule, nebo na několik přednastavených intenzit.

Luxusnější kousek může nabízet tzv. pulzní programy. Stejně jako vibrace můžete přepínat i jednotlivé pulzní programy. Jak může takový program vypadat? Po zapnutí začne robertek například přerušovaně vibrovat - mezi vibrování vkládá malé pauzy. Nebo naopak může postupně zvyšovat a snižovat sílu vibrací. O veškerou slastnou stimulaci se tak postará naprosto sám a vy máte volné ruce k uspokojování dalších eroticky citlivých míst na vašem těle.

Na začátku bylo řečeno, že stejný typ análního vibrátoru může používat jak muž, tak i žena. Nicméně se nedoporučuje si mezi partnery jeden kousek půjčovat (kvůli hygieně). Raději v tomto případě kupte rovnou dva.

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor

Nejlechtivější články o erotice

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

2009 - 2020