Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a nálepek. Anální hračky a anální pomůcky.

Masáž Prostaty - Přímá i Nepřímá - Erotické Pomůcky

Masáž prostaty mužům zvyšuje vzrušení během sexuálních hrátek, prodlužuje orgasmus a zvyšuje citlivost erotických míst.

Nejdříve jsou zobrazeny tipy, poté jsou kolíky řazeny podle ceny.

Masáž prostaty - co to je

Ženy mají tolik eroticky citlivých míst, že by jim každý muž mohl závidět. Bradavky, poštěváček, bod G... . I když o tom mnoho pánů neví, tak i u nich se nabízejí skrytá eroticky citlivá místa. Jedním z těch, které nabízejí největší sexuální slast, patří právě prostata.

Nalézt ji je velmi snadné. Nachází se pár centimetrů za análním otvorem. A lze ji stimulovat (masírovat) dvěma způsoby. Pokud je masírování přes anální otvor, tedy análním vibrátorem, jedná se o přímou masáž prostaty. Druhou možností je nepřímá masáž prostaty skrz citlivé místo pod penisem. Přesně mezi análním otvorem a začátkem penisu. A právě na tyto dva typy stimulací se zaměřují vibrátory pro muže.

Masáž prostaty dokáže rozjet erotické vzrušení na maximum. Již po chvilce vzrůstá nadrženost a všechny erotické stimuly (masturbování, sex s partnerkou) se stávají mnohem slastnějšími. Erekce je neskutečně tvrdá. Samotný orgasmus je mnohonásobně silnější a především delší. Může se rovnat až tolik opěvovanému ženskému orgasmu.

Přímá masáž prostaty

Tento typ je mnohem silnější a účinnější. Dochází k ní přes anální otvor. A to je právě jeden z důvodů, proč z ní někteří muži mají obavy - zbytečný stud. Pokud se před partnerkou budete nejdříve stydět, můžete si ji vyzkoušet v klidu o samotě. Ideální je mí pro tento účel přímo anální vibrátor.

Na jeho špičku stačí nanést kapku lubrikačního gelu a jemně jej vsunout do vnitř. Po pár centimetrech narazíte na pevnější a tvrdší plochu - prostatu. Nejdříve jí můžete vyzkoušet masírovat bez zapnutých vibracích. Již po pár sekundách se dostaví slastné pocity. Jakmile si budete dostatečně věřit, můžete vyzkoušet zapnout vibrace. A jízda začíná!

Nepřímá masáž prostaty

Provádí se mimo anální otvor a pro vyzkoušení můžete použít klidně i dva prsty. Prostatu nahmatáte přesně pod penisem - u jeho kořeně ze spodní strany. I když je tato masáž prostaty méně intenzivní, stále lze cítit zvýšenou sexuální a erotickou citlivost. Nepřímou stimulaci prostaty je perfektní spojit s přímou stimulací. Oba stimuly se sčítají a výsledkem jsou mimořádně silné zážitky.

Vibrátory na masáž prostaty

Pro oba typy masírování prostaty existují vibrátory. A to jak ty, které nabízejí jen jeden typ, tak i ty, které je kombinují. V nabídce jsou jak levné, tak i luxusní a drahé kousky.

Vibrátory určené pro přímou masáž mají podobu análního vibrátoru. Liší se ovšem svým tvarem. Jejich špička je poněkud mohutnější, širší a zahnutá dovnitř. Je to dáno tím, že musí přesně dosednout na prostatu. Krásným případem tohoto typu je Lelo Billy. Pro nepřímou stimulaci mají tyto vibrátory vylepšení v podobě dalšího výstupky. Ten se po zasunutí delšího konce přitiskne pod penis a jemným vibrováním navozuje slastné vzrušení i pocity. Z této kategorie lze doporučit RudeBoy či luxusní NexusVibro.

Z hlediska materiálu je lepší vybrat měkký vibrátor - z gelu či silikonu. Kvalitnější a zároveň i dražší provedení mají kromě vibrací i pulzní programy. Jedná se o automatické zesilování a zeslabování vibrací. Automatické přerušování vibrací v krátkých intervalech. A mnoho dalších programů. Vaše ruce tak zůstávají volné na další erotické hrátky a anální vibrátor se o masáž prostaty stará naprosto sám.

Kromě erotického uspokojení nesmíme zapomenout zmínit i další pozitivní účinek. Masírování prostaty je velmi zdravení a zabraňuje potížím s prostatou, která se dostavuje u mužů ve vyšším věku. Sexem ke zdraví!

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor

Nejlechtivější články o erotice

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020