Doručení do 24 hodin. Diskrétní balení, šedá krabice bez nápisů a nálepek. Anální hračky a anální pomůcky.

Anální Kuličky - Nejlevnější Korále pro Muže i Ženy

Anální kuličky při zasouvání a vytahování roztahují a stahují anální otvor a zvyšují tak požitek ze sexuálních hrátek.

Nejdříve jsou zobrazeny tipy, poté jsou kolíky řazeny podle ceny.

Anální kuličky a korále a přinášející potěšení

Anální kuličky jsou univerzální - mohou je tak používat jak muži, tak i ženy. Slouží k erotickým hrátkám s zadečkem, análním otvorem, bodem G a prostatou. Jejich povrch, složený z kuliček, ucíte nejvíce při zasouvání a vytahování. Každá z kuliček postupně roztáhne anální otvor a následně se opět stáhne. Mimořádně vzrušivé a neskutečně příjemné.

Sex a erotické hrátky se stávají mnohem intenzivnější, vzrušivější a citlivost ostatních erotických míst na vašem těle prudce stoupá. Bonusem je u pánů přímá masáž prostaty. Díky ní dosahují mnohe silnější a delšího orgasmu. Mohou se tak přiblížit až k tak známému ženskému vyvrcholení. Naopak ženy mohou anální kuličky používat vaginálně - ke stimulaci bodu G a poševních stěn.

Materiály analních kuliček

Na trhu jsou tři základní typy - plastové, gelové a silikonové. Tvrdší plastové jsou nejlevnější a nejméně oblíbené. Jejich tvrdý povrch se nepřizpůsobí vašemu tělu a nelze je příliš ohýbat. vynikají pouze svojí snadnou cenovou dostupností. Oproti tomu gelové vynikají svojí měkkostí, pružností a ohebností. Povrch je mimořádně příjemný na dotek a dokonale se ohnou a přizpůsobí. Jedná se o nejoblíbenější materiál. značně tomu přispívá stále příznivá cena. Silikonové kousky jsou tím nejluxusnějším zbožím v kategorii. Zachovávají si výborné vlastnosti gelových análních kuliček a posouvají je ještě výše. Rozdíl je nejvíce cítit na dotek, kdy jsou neskonale příjemné.

Provedení, typy a vlastnosti

Jak vypadá základní typ análních kuliček a korálů? Dlouhý gelový provázek, na kterém je řada kuliček. Tím ovšem podobnost mezi různými typy končí.

Jednotlivé typy se mohou lišit již jen ve velikosti kuliček. Na začátku jsou menší a postupně se zvětšují. Zadeček a anální otvor se tak postupně roztáhnou, zvyknou si na jemné roztažení a celé hrátky jsou mnohem příjemnější. Některé typy nemají rovnoměrně rozmístěné kuličky a stimulační výstupky od sebe. Jiné se mohou lišit způsobem zakončení - klasickou šňůrkou, praktickým ouškem nebo zahnutým koncem. Některé nemají zakončení žádné a jedná se o provázek plný kuliček.

V neposlední řadě je třeba zmínit i některé netradiční typy. Zde patří především anální kuličky, které jsou složeny z více částí - standardně ze tří. Každá má jinou délku i průměr kuliček. Mohou tak sloužit současně jako vaginální i anální. tento typ je vhodný na rozdíl od předchozích pouze pro ženy.

Jak již bylo řečeno, jsou značně univerzální a výbornou erotickou pomůckou jak pro ženy, tak i muže. Nicméně se nedoporučuje sdílet jedny anální kuličky se svým partnerem - z hygienických důvodů. Proto raději objednejte dvoje, pro každého jedny.

Pokud se právě chystáte na nákup, nezapoměňte koupit i lubrikační gel. Bez něj to půjde jen težko. U gelových či plastových kousků můžete vybírat jak z kategorie silikonových, tak i vodních gelů. Pro silikonové anální kuličky volte vždy jen lubrikační gel na vodní bázi. Jsou totiž velmi citlivé na silikonové gely.

Anální erotické pomůcky

Anální vibrátor

Nejlechtivější články o erotice

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

2009 - 2020