Vakuové pumpy - Pro muže & pro ženy

Vakuové pumpy nejen pro muže, ale i pro ženy

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/

Vakuové pumpy pro muže slouží ke zvětšení a vyšší citlivosti penisu. Díky vetšímu prokrvení je sex, masturbace i orgasmus mnohem intenzivnější a silnější.

Pumpy pro dámy - na vagínu - slouží pro vytvoření podtlaku na celé oblasti včetně stydkých pysků. Můžeme se setkat i s vakuovými pumpami jen ke zvětšení a zvýšení citlivosti klitorisu.

V kategorii vakuových pump na dámská prsa se objevují dvě provedení. Bradavkové pumpy se přisají pouze na okolí bradavky. Pumpy větší velikosti dokáží zvětšit a zvýšit cilivost celého prsa.

U vakuových pump pro muže se s vibracemi nesetkáme - nemají příliš velký účinek. Naopak u žen se vibrace a pulzní programy objevují jak u vaginálních, tak i prsních pump. Dokáží nejen umocnit zážitek, ale i ženu dovést až k orgasmu.

Podívejte se na nabídku, vybírejte

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/

Color Z Pumps

Vakuová pumpa Color Z Pumps je nejlepší volbou v mužské kategorii. Dobrá kvalita, rozumná cena i dostatečná velikost. Vakuový válec je vyrobený z tvrdého plastu, ve vnitřní části je ovšem použita měkká guma se stimulačními výstupky. Před použitím doporučujeme na okraj nanést trošku lubrikačního gelu pro lepší těsnost. Při problémech s erekcí nebo jejím udržení doporučujeme použít erekční kroužek - k udržení erekce i po odstranění pumpy. Při volbě vakuové pumpy volíme válec větší alespoň o 2 cm oproti normální délce penisu při erekci - vakuový podtlak zvětší jeho délku. V tomto případě je pumpa vhodná pro muže s penisem do 18 cm.

The Perfect Pump

Zajímavá vakuová pumpa, která má místo pumpovacího balónku "pistoli". Díky tomu je zaručeno jednodušší pumpování a dosažení lepšího výsledku. Z nabízených pump jde o nejkvalitnější variantu - čemuž odpovídá i cena. Součástí jsou tři vyměnitelné manžety o různých velikostech - růžová, černá, tělová. Válec i pistole jsou vyrobeny z tvrdého plastu, manžety a hadička z měkké gumy. Před použitím doporučujeme pro lepší přilnavost na okraj nanést lubrikační gel.

The Developer

Základní varianta vakuové pumpy za velmi rozumnou cenu. K pumpování slouží balónek - ten ovšem nemá zpětný ventil a je nutno na něm držet prst. Na začátku vakuového válce je zúžená manžeta. Před použitím je dobré na ni nanést trošku lubrikačního gelu. Válec je vyrobený z tvrdého plastu, manžeta na okraji z měkké gumy a balónek z tvrdé gumy. Při volbě vakuové pumpy doporučujeme vybrat takovou, která bude mít válec větší o 1 až 2 cm oproti normální velikosti penisu při erekci.

Pumpa Intim

Vakuová pumpa Intim je jednoznačně nejlepší volbou z nabízených pomůcek. Má střední velikost, perfektně sedí a dá se dobře utěsnit. Před nákupem je dobré změřit partie a ujistit se, že bude dobře doléhat a nebude větší. Oproti ostatním je trochu dražší - v nabídce jsou i levnější varianty, ovšem ne natolik kvalitní. Tělo pumpy je vyrobeno z tvrdého plastu - částečně průhlený s mléčnou barvou, na svém okraji má manžetu z měkké gumy, balónek je z tvrdé gumy. Před použitím doporučujeme na okraj nanést trošku lubrikačního gelu pro větší těsnost.

Pumpa s Vibracemi

Při "vypumpování" se dámské partie více prokrví, díku čemu jsou více citlivé. Nabízí se mnohem intenzivnější zážitek, pokud má pumpa i vibrace. Tato pumpa navíc skvěle drží a nejsou problému s netěsnostmi - celé tělo je vyrobeno z měkké gumy a přizpůsobí se přesně vašemu tělu. Balónek k vytvoření podtlaku je mimořádně kvalitní - jiné pumpy mají problém s udžením podtlaku, tato drží velmi dlouho - 3 minuty. Vibrace jsou plynule regulovatelné, napájeny dvěmi tužkovými bateriemi.

Vagina Sucker

Vakuová pumpa pro ještě intenzivnější zážitek s vibracemi. Celé tělo je vyrobeno z tvrdého plastu a po svém okraji má měkkou gumovou manžetu - doporučujeme na ni před použitím nanést lubrikační gel. Vibrace jsou řešeny pomocí vibračního vajíčka, které se vkládá do vrcní části. Odděleně lze použít i na stimulaci klitorisu. Napájeno je tužkovými bateriemi, které se vkládají do jeho ovládání. Velikostně patří mezi střední modely - pumpa by měla sedět vesměs každé ženě - doporučujeme ovšem před nákupem raději změřit.

Pussy Pump

Jeden ze základních modelů vakuových pump bez vibrací. Tělo je vyrobeno z tvrdého plastu - nepřizpůsobí se přesně vašim partiím tak dobře, jako Pumpa s "Vibracemi". Okolo těla je měkká gumová manžeta, na kterou je dobré před použitím nanést trošku lubrikačního gelu. Hadička od balónku je k tělu přilepena napevno - nelze ji oddělit.

Pumpa Hi Beam - na Bradavky

Pumpa Hi Beam se skládá z několika částí. Na bradavky se připevní dvě měkké gumové přísavky. Od nich vedou hadičky, které se spojují dohromady a poté již jako jedna hadička pokračují do balónku. Na přísavkách jsou navíc minivibrátory, které ještě více stimulují již tak velmi citlivé bradavky. Vibrace jsou nastavitelné na několik úrovní, k napájení slouží šest hodinkových baterek - lze koupit v každém obchodě. Barevně i designově působí velmi dobře - hřejivá fialová barva. Před použitím doporučujeme na přísavky nanést trošku lubrikačního gelu.

Easy Grow na Prsa

Easy Grow je pumpa k zvětšení citlivosti a velikosti celých prsou. K tomu slouží dvě nádobky propojené hadičkou s pumpovacím balónkem. Okolo těla jsou měkké gumové manžety, na které je dobré nanést trošku lubrikačního gelu. Před nákupem doporučujeme porovnat velikost svých prsou s velikostí nádobek - výborně k tomu poslouží provázek a jeho přiložení k metru nebo pravítku.

Breast Enlarger

Vakuová pumpa na dámská prsa ke zvětšení velikosti a zvýšení citlivosti. Nádobka z tvrdého plastu se nasadí na prs a balónkem je vytvoří podtlak. Na okraji nádobky je manžeta z měkké gumy, na kterou doporučujeme před použitím nanést trošku lubrikačního gelu. Oproti "Easy Grow" je zde partná nevýhoda - balení obsahuje pouze jednu nádobku, takže pumpu nelze v jednu chvíli použít na obě prsa. Naopak výhodou je velmi dobrý sací výkon. Podtlak neuniká tak rychle, jako u jiných vakuových pomůcek.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/

Pumpa na Bradavky a Klitoris

Vakuová sada, která obsahuje rovnou šest různých sacích baněk. Výborně se hodí na bradavky, klitoris i jiná eroticky citlivá místa. Podtlak se vytváří pomocí malé pistolky s pístem - tu lze oddělit a baňky si udrží i nadále podtlak. Baňky jsou vyrobeny z tvrdého plastu s měkkou gumovou manžetou po svém obvodu. Hlavní předností je velmi dobrý sací výkon a veliká efektivita sání. Oproti ostatním produktům je zde i velmi příznivá cena.

Nejlechtivější články o erotice

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020