Vibrační vajíčko - Na dálkové ovládání (bezdrátové)

Vibrační vajíčka - bezdrátová i na dálkové ovládání

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

Vibrační vajíčko je určeno pro dráždění klitorisu a vagíny. Při delším používání sami přijdete na další velmi vzrušivá místa vašeho těla. Ať již třeba bradavky, šourek nebo nepřímou masáž prostaty.

Drátová vibrační vajíčka vynikají především širší nabídkou vibrací a počtem pulzních programů. Nevýhodou je drátek od ovladače k vajíčku, který může překážet.

Bezdrátová vibrační vajíčka nabízejí mnoho prostoru pro experimentování. Lze je bez povšimnutí nosit na veřejnosti. V soukromí se ovládání může chopit partner a připravit partnerce nezapomenutelné chvíle. Nevýhoda - většinou mají jen vibrace, ne pulzní programy. Výhoda - vyšší komfort při používání.

Vyberte si z široké nabídky

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

ToyJoy Vajíčko - Modré

Kvalitní vibrační vajíčko s drátovým ovládáním. Vibrace lze nastavit na čtyři úrovně, nemá pulzní programy. Velikou výhodou je výborná vodotěsnost - lze používat ve vaně, jednodušší údržba. Levnější modely mají občas s vodotěsností problémy. Zároveň i chod při zapnutých vibracích je velmi tichý. Vajíčko je složeno ze dvou částí, přechod je ovšem velmi hladký a neruší. Napájeno se dvěmi tužkovými bateriemi. Před použitím doporučujeme na vajíčko nanést trochu lubrikačního gelu.

ToyJoy Vajíčko - Růžové

Růžové vibrační vajíčko značky ToyJoy. Na ovladači lze nastavit čtyři úrovně vibrací, není vybaveno pulzními programy. Při zapnutých vibracích je velmi tiché. Levnější modely mají občas problémy s vodotěsností - ToyJoy je dokonale vodotěsné a lze používat i ve vaně. Napájeno je dvěmi tužovými bateriemi. Vajíčko je složeno ze dvou částí, ale přechod je velmi hladký a nedělá žádné potíže. Před použitím doporučujeme nanést trošku lubrikantu. Celkově se jedná o velmi dobré vibrační vajíčko za příznivou cenu.

ToyJoy Vajíčko - Pulzní

Vibrační vajíčko ToyJoy, které je kromě vibrací vybaveno i pulzními programy. Intenzitu vibrování lze nastavit na deset úrovní, stejně tak si lze vybrat i z deseti pulzních programů. Nejvyšší vibrace jsou opravdu velmi silné. Drobnou nevýhodou je nízká vodotěsnost - odolá lubrikačním gelům, ovšem nedoporučujeme používat ve vaně. Vajíčko není dobré namáček, údržbu řešit spíše pomocí vlhkého hadříku. Napájeno je čtyřmi tužkovými bateriemi. Před použitím doporučujeme na vajíčko nanést trošku lubrikačního gelu.

Remote Control Egg

Bezdrátové vibrační vajíčko, se kterým lze zažít spousty vzrušujících okamžiků. Díky dálkovému ovladači lze nosit kdekoliv bez povšimnutí okolí. Vajíčko je vyrobeno z tvrdého plastu, na povrchu je měkká guma - příjemnější než plastová vajíčka. Vibrace lze regulovat a obsahuje sedm různých pulzních programů. Napájeno je malými bateriemi GA76+ - typově stejné jako v hodinkách, lze běžně koupit v obchodě. Ovladač je napájen tužkovou baterií a má dosah až 20 metrů. Drobným problémem může být vodotěsnost - odolá lubrikačním gelům, ovšem není vhodné do vany. Pro údržbu perfektně poslouží mokrý hadřík.

Pulzní Vajíčko - Bílé

Nejlevnější z vibračních vajíček. Vyrobeno je tvrdého plastu a složeno ze dvou části. Předchod je patrnější než u dražších vajíček. Vibrace jsou plynně regulovatelné jako u vibrátorů, nemá pulzní programy. Nevýhodou může být špatná vodotěsnost - nelze používat ve vaně ani umývat pod tekoucí vodou. Pro údržbu poslouží mokrý hadřík. Před použitím doporučujeme použít lubrikační gel. V nabídce se nachází podobné vajíčko ve zlatém provedení - "Vibrační Vajíčko - Zlaté".

Dvojité Vajíčko - Zlaté

Dvojité vibrační vajíčko, které lze použít na stimulaci dvou míst zároveň - například klitoris a vagína, nebo bradavky. Obě vajíčka jsou drátkem připojena k ovladači, který je napájen dvěmi AA bateriemi. Vajíčka mají plynulou regulaci vibrace - ovládají se součastně a lze nastavit pouze jednotnou intenzitu vibrací. Při chodu je o něco hlučnější než dražší modely. Nevýhodou je menší voděodolnost. Nedoporučujeme používat va vaně, pro údržbu dobře poslouží mokrý hadřík. Před použitím je na vajíčko dobré nanést trochu lubrikačního gelu.

Vibrační Vajíčko - Bezdrátové

Bezdrátové vibrační vajíčko, které lze nosit i na veřejnosti bez povšimnutí okolí. V soukromí oceníte především snadnější manipulaci. Materiál vajíčka je tvrdý plast, ale je příjemnější než u levnějších modelů. Vajíčko má dostatečně silné vibrace bez pulzních programů. Složeno je ze dvou částí, ale přechod není skoro patrý. Ovládání má dosah přibližně 20 metrů. Před použitím doporučujeme na povrch nanést trošku lubrikačního gelu. K údržbě postačí vlhký hadřík.

Vibrační Vajíčko - Zlaté

Vibrační vajíčko s drátovým ovládáním. Vybaveno je vibracemi, které lze plynule regulovat. Napájeno je z ovladače dvěmi tužkovými bateriemi. Samotné vajíčko je složeno ze dvou částí, přechod je patrnější než u dražších modelů. V nabídce máme vajíčko v podobném provedení, ale bílé barvě - "Vibrační Vajíčko - Bílé". U tohoto vajíčka hrozí, že se zlatá vrstvička na povrchu začně odlupovat. Před použitím doporučujeme na povrch nanést trošku lubrikantu. Pro údržbu stačí mokrý hadřík.

Sada ClearKit

Sada erotických pomůcek pro páry, která obsahuje všechny základní hračky - vibrátor, venušiny kuličky, vibrační vajíčko a škrtící kroužky. Vibrátor je menších rozměrů s plynně regulovatelnými vibracemi. Venušiny kuličky z tvrdého plastu mají kulatý tvar a jsou spojeny provázkem. Vibrační vajíčko má drátové ovládání s plynulou regulací bez pulzních programů. kroužky mají jemné výstupky, které dráždí k erekci. Po její dosažení pomáhají tento stav zachovat. Celkově se jedná o velmi příjemný dárek pro zamilované páry/milence, který pomůže zpestřit milostný život.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

ClinHangers s Vibrací

Pár vibračních svorek, které naleznou uplatnění především na bradavkách. Další místa se pro použití přímo nabízejí - šourek, stydké pysky... . Obě svorky jsou drátkem spojeny s ovladačem, který je napájen dvěmi tužkovými bateriemi. Ten ovládá jak intenzitu vibrací, tak i mění jeden ze sedmi pulzních programů. Síla stisku se nastavuje přímo na svorce. Drobnou nevýhodou je, že se vibrace a pulzní programy nedají ovládat odděleně - nastavují se pro obě svorky součastně.

Nejlechtivější články o erotice

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

2009 - 2020