Dráždění prostaty - Masáž prostaty

Dráždění prostaty - Jaké existují způsoby

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/

Stejně jako mají ženy bod G, tak i muži mají místečko, jehož stimulací (drážděním) lze zažít intenzivnější orgasmus. Masáž prostaty lze provádět dvěma způsoby.

Nepřímá masáž prostaty spočívá v stimulování 'hráze'. Jedná se o místo směrem od šourku k análnímu otvoru. K tomuto účelu výborně poslouží erekční kroužek s výstupkem a vibrátory, které mají výstupek právě pro stimulaci této části mužského těla.

Přímá masáž prostaty probíhá stimulací přes anální otvor. Pro tento způsob se výborně hodí například vibrátor LELO Billy, případně levnější Prostate Massager.

Co používat na Masáž prostaty

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/

Prostate Massager

Dlouhý neohebný vibrátor, který je vhodný jak pro muže, tak i pro ženy. Pro pány výborně poslouží k stimulaci prostaty. Dámy si mohou naopak užívat dráždění bodu G. Vibrátor má na konci zahnutý rozšířený konec, kterým se jednoduše dostanete k vytouženému místu. Vibrace jsou plynule nastavitelné a pro napájení slouží tři běžné AAA baterie. Díky vodotěsnosti může do sprchy nebo do vany. Při používání doporučujeme lubrikační gel.

Pleasure Wand

Ohebný gelový vibrátor pro muže, který v jednu chvíli stimuluje dvě místa. Delší část se zasune do konečníku, kde příjemně vibruje a působí tlakem na prostatu. Kratší výstupek stimuluje oblast mezi šourkem a penisem. Vibrace jsou plynule nastavitelné a je poháněn dvěmi bateriemi AA. Vibrátor je možné umývat pod tekoucí vodou a používat ve sprše. Před použitím doporučujeme na delší výstupek nanést lubrikační gel - lépe se dostane dovnitř.

Prock Massage

Vibrátor ve tvaru U, který mohou použít jak pánové, tak i dámy. Muži k příjemné stimulaci prostaty, ženy pro dráždění klitorisu a bodu G. Použitý materiál, silikon, je velmi měkký a poddajný. Vibrace nejsou regulovatelné - lze je pouze vypnout a zapnout. Motorek je poháněn tužkovými bateriemi, které jsou součástí balení. Před použitím doporučujeme na povrch nanést lubrikační gel - kvůli materiálu lze použít pouze lubrikant na bázi vody, ne oleje.

Kroužek Manzzz Rollie

Kroužek Manzzz Rollie je vylepšenou verzí klasického erekčního kroužku. Po jeho nasazení je erekce mnohem silnější, jistější a vydrží déle. Kroužek je na spodní části vybaven malým výstupkem, který stimuluje místo mezi šourkem a penisem. Kroužek lze použít jak během sexu, tak i k příjemnější masturbaci. K použití kroužku není potřeba lubrikační gel. Budete-li jej používat, ujistěte se, že je na vodní bázi. Olejový lubrikant by mohl poškodit povrch kroužku. Tento kroužek je výborným kompromisem k stimulaci prostaty pro ty, kteří se necítí rovnou na anální vibrátor.

Jezebel Kuličky

Velmi zajímavá pomůcka pro stimulaci mužské prostaty i ženského bodu G. Pomůcka je pevná - nelze ohýbat. Velmi zajímavě je řešen povrch. Pro ty co dávají přednost měkkému povrchu je na kuličkách návlek, ten lze sundat a získáte tak pomůcku s tvrdým povrchem. Na konci je pro lepší manipulaci úchytka. Celá pomůcka je nevibrační a díky tomu ji lze bez rizika používat ve vaně a sprše.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/

LELO Billy

Lelo Billy je naprosto špičkový vibrátor navržený pro anální hrátky. Je tvrdý - nelze ohýbat. Vibrace lze regulovat a obsahuje několik pulzních programů - vše lehce a jednoduše, není potřeba studovat manuál. K napájení slouží nabíječka, která je součástí balení. Před použitím doporučujeme nanést trošku lubrikačního gelu - pouze lubrikanty na bázi vody. Olejové mohou poškodit povrch. Vibrátory LELO patří v kvalitě mezi naprostou špičku, čemuž odpovídá i cena. Pokud si jej můžete dovolit - je to jasná volba.

LELO Gigi

Elegantní vibrátor od výrobce LELO, který dokáže stimulovat rovnou tři místa - mužskou prostatu, dámský bod G a klitoris. Vibrátor není určený pro anální sex a kvůli nerozšířenému konci může teoreticky hrozit uvíznutí v konečníku. Celý komplet je voděodolný a lze používat například ve sprše. Pokud se necítíte na anální vibrátor, je to oproti Lelo Billy výborná volba. Budete-li používat lubrikant, ujistětě se, že je na vodní bázi. Olejové mohou poškodit jemný povrch. Špičková kvalita je ovšem vykoupena trochu vyšší cenou. Pokud si jej můžete dovolit, tak lze jen doporučit.

Rude-boy s vibrací

Vibrátor Rude boy slouží ke stimulaci dvou citlivých oblastí. Delší část příjemně vibruje a tlačí na prostatu v konečníku, zatímco část s výstupky působí na vzrušivé místečko mezi šourkem a penisem. Dámy mohou použít k stimulaci bodu G a klitorisu. Vyroben je z měkkého lékařského silikonu, který se vám přesně přizpůsobí. Při používáni si na něj můžete sednou a zlehka se na něm houpat. Doporučujeme pro snadnější zavedení lubrikant - pouze na vodní bázi, ne olejový. Vibrace jsou silné, ovšem velmi tiché.

Private Dancer červený

Jednodušší typ análního vibrátoru bez vibrací. Delší část stimuluje prostatu uvnitř zadečku. Menší výstupek jemně masíruje erotické místo mezi šourkem a penisem. Vibrátor je vyrobený z pevného plastu - není ohebný. Před použitím doporučujeme na delší část nanést strošku lubrigelu - lépe se dostane dovnitř.

Nexus Vibro

Nejluxusnější z vibrátorů pro stimulaci mužské prostaty. Tvarem připomíná vrtulku. Delší část má vroubkování a slouží k masírování a příjemnému tlačení na prostatu - zavedená do zadečku. Menší výstupek stimuluje citlivou část mezi šourkem a penisem. Vibrační motorek má několik úrovní vibrace, pulzní programy a lze vyjmout. K napájení slouží tužkové baterie. Nexus Vibro patří ve své kategorii mezi skutečnou špičku - čemuž odpovídá i cena. Pokud si jej můžete dovolit, tak jej lze jednoznačně doporučit.

Lelo Vibrátor - který si vybrat?

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/

Švédský výrobce LELO patří mezi výrobce nejkvalitnějších a zároveň cenově dostupných vibrátorů na světě. Hlavní předností je velmi elegantní, poutavý a propracovaný design každého produktu. Ve své nabídce mají jak vibrátory pro ženy, tak i pro muže. Podívejme se na dva produkty, které mohou používat jak ženy, tak i muži. LELO Billy a LELO Gigi.

LELO Billy

LELO Billy zaujme na první pohled velmi elegantním vzhledem. Použít lze jak k stimulaci mužské prostaty, tak i dámského bodu G. Funguje jako klasický vibrátor - lze zasunout do vagíny i análního otvoru, kde masíruje a příjemně tlačí na mužskou prostatu.

Billy obsahuje vibrační motorek, u kterého lze nastavit jak intenzita vibrací, tak i několik pulzních programů. Nejsou potřeba baterie - dobíjí se pomocí nabíječky, která je součástí balení.

LELO Gigi

Zatímco Billy lze využít k přímé masáži prostaty, LELO Gigi slouží k nepřímé masáži. Bonusem je, že jej mohou použít i ženy jak na dráždění klitorisu, tak i bodu G. K přímé masáži prostaty není příliš vhodný - jeho konec není rozšířený a hrozí možnost uvíznutí v konečníku.

LELO Gigi je výbornou alternativou k Billy, pokud se necítíte přímo na anální vibrátor.

Pozor na druh lubrikačního gelu

Povrch vibrátorů od výrobce LELO je velmi citlivý na druh použitého lubrikačního gelu. Výrobce doporučuje používání lubrikačních gelů pouze na bázi vody. Ty se lépe smývají, ale rychleji zasychají. Lubrikanty na bázi oleje, které lépe kloužou, mohou povrch vibrátoru nenávratně poškodit.

PŘEHLED ZBOŽÍ: https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/

Nejlechtivější články o erotice

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

2009 - 2020