PetraPetra

Jak orálně uspokojit muže, zkušenosti a rady

Holky, můžete se podělit o nějaké tipy a rady, jak orálně uspokojit partnera? Máte nějaké časem vyzkoušené postupy, které platí na každého? Díky, Petra

HanaAnna
HanaAnna

Předehru u chlapů neřeším. Ještě by mi usnul. :) Pokud nemá erekci, tak vezmi jeho penis a trošku si s ním rukama pohraj - stačí párkrát přejet, jako by masturbace. Po chvilce bude tvrdý.

Na začátek ho musíš trošku rozpálit. Ze spodní strany (mezi žaludem a penisem) má uzdičku. Naučila jsem se, že je neskutečně eroticky citlivá. Použij na ní jazýček, chvilku po ní přejížděj a cucej ji. Na to slyší každý chlap.

Po chvilce, kdy uvidíš, že je do toho zabraný, můžeš přejít na klasické kouření. Jednou rukou vezmi jeho penis do ruky a začni ho s ní pomalu masturbovat - přejíždět nahoru a dolů. Zároveň jeho konec (žalud) vezmi do pusy a zároveň s pohybem ruky jej budeš stejně laskat nahoru a dolů.

A to je v podstatě celé tajemství.

Aleš
Aleš

Hlavně dávej pozor na svoje zuby. Některé holky při uspokojování používání i zuby, aniž by si to neuvědomovaly. Nesmíš se jimi penisu vůbec dotýkat. To je jak strčit penis do drtičky co mám na zahradě na drcení větví.

Lucka
Lucka

Taky se můžeš zaměřit na rychlost. Funguje to stejně jako u nás holek. Zatímco ze začátku si s ním hraješ jemně a pomalu, tak po chvilce můžeš zrychlit a klidně i přitvrdit svůj stisk. Hlavně se toho neboj, tě nekousne.

Hannah
Hannah

Zkoušela jsi nepřímou masáž prostaty? Mě to naučil můj ex. Pokud děláš klasické kouření, jak to tady někdo popisoval, tak máš volnou jednu ruku. Tou můžeš nepřímo masírovat prostatu - je to takové tvrdší místo pod penisem, těsně pod jeho "pytlíkem". Můj ex to vyžadoval a užíval si to možná víc než sex.

Katka
Katka

Ahoj, je mi čtrnáct a můj přítel chce, abych ho uspokojila. Ale já vůbec nevím, jak se to dělá. Poradí mi někdo, jak bych ho měla udělat? Děkuji

HanaAnna
HanaAnna

katka: stačí si přečíst předchozí příspěvky. Nic víc na tom není.

anonym
anonym

A musí se během orálního uspokojování používat kondom? Kamarádka říkala, že jedině s kondomem. Ale otěhotnět přece nemůžu, ne?

Lucka
Lucka

Otěhotnět samozřejmě nemůžeš. :) Ale pokud jsi s partnerem jen chvilku, nebo je to úlet na jednu noc, tak bys kondom používat měla i při orálním sexu. Dítě mít nebudeš, ale můžeš chytnout nějakou pohlavní nemoc.

allin4
allin4

Rozhodně s prezervativem!!! Zvlášť pokud střídá holky častěji než ponožky. Já jsem dostala žloutenku!

HanaAnna
HanaAnna

Pokud jsi s přítelem delší dobu, znáš ho a nepodvádí tě, tak bez kondomu. Pro ně je to i mnohem víc silnější stimulace, protože kondom částečně všechno tlumí. I třeba taková uzdička je naprosto necitlivá přes kondom.

anonym
anonym

Partner chce, abych mu i lízala zadek? Myslím jako ten otvor tam? Je to normální?

pp@sz
pp@sz

NENÍ!

HanaAnna
HanaAnna

Náhodou jsem slyšela, že některým chlapům se to líbí. Já bych mu ale dala tak akorát pár facek a šel by spát vedle.

PAtrik
PAtrik

Pokud se nejdřív osprchuje, tak proč by ne....že jo?

Dana
Dana

Poraďte, prosím, jak udělat kluka! Potřebuji to rychle vědět, nemám čas, prosím pište! Je to životně důležité!

HanaAnna
HanaAnna

dana: Stačí číst předchozí příspěvky.

návod
návod

Já mu ho chytnu do ruky, párkrát zatřesu, popotáhnu, přejedu...prostě něž se mu postaví. Poté mu jednou rukou začnu honit a pusou olizovat konec. Nebo ho třeba přejíždím nahoru a dolu. Je to ale jenom předehra. Kdyby se mi udělal hned při orálním sexu, tak by už pak nebyl schopný dalšího sexu.

Káťa
Káťa

Co je největší drzost při sexu?

Když se chlap nechá orálně uspokojit a pak se zeptá jak byl dobrý.

Trapný
Trapný

Je tady mezi vámi zkušená žena, která už jsem se ptal všude možně. Mrknu na svou ženu a ona mě sotva pohladí. A už cítím jak se chci udělat. Mám velký problém dlouho vydržet. Udělám se za pár "vteřin". Je to děs a nevím jak to u sebe oddálit. Přerušovaná soulož či kouření apod. nepomáhá. Potřebuji nějak vydržet víc, abych se neudělat hned. Poradíte? Dík

Andy
Andy

trapný: kolik je ti roků? je to spojené s tvým věkem, nebo spíš s nezkušeností a málo partnerkami v tvém životě, takže je pro tebe vše nové atd.? ono totiž záleží spíš na tvé situaci, kdo jsi, kde jsi a podobně, než jen na popisu, že se velmi rychle uděláš

Michelle
Michelle

trapný: kup erekční kroužek :) Kamarádka si taky furt stěžovala že přítel nic nevydrží a když mu ho koupila, hned měli delší sex ;)

Andrea
Andrea

Michelle: jsi si jistá, že právě erekční kroužek? pokud vím, tak je to něco jako gumička, která "zaškrtí", aby neodtékala krev, ne? na prodloužení sexu jsem spíš viděla nějaký lubrikační gel, který znecitliví penis, samozřejmě nejsem moc velké odbornice, takže se možná mýlím

Katka L.
Katka L.

Je mi 16 a jsem panna. Nemám přítele, ale je tady muž, co má zájem. Mozek říká jasné ne, protože je mu 34, je ženatý a má děti. Ale na druhou stranu chci jenom sex a ne s ním zakládat rodinu. Ale zase nevím, napoprvé s chlapem, kterého nemiluji? Co si o tom myslíte?

Janina
Janina

Prosím, mám takový problém. Mám přítele už skoro tři roky. Je mu je 25 let a mě skoro 22 let a čekáme miminko (5. měsíc). Náš sex byl vždycky moc v pořádku, ale teď se něco stalo. Jsme oba vzrušení a přesto přítelovi při sexu spadne :-D a nedojde u něj k vyvrcholení. U mě ano. Zkoušela jsem i erotické prádlo. Vždy je natěšen a pak nic. Dneska mi řekl že si to udělal sám u erotického videa a vše bylo v pořádku. Mám z toho hrozný pocit. Myslíte, že to může být tím těhotenstvím.

Andy
Andy

Ahoj Jano. :) Nevidím vám do ložnice, ale můžu ti říct moje zkušenosti. Měl jsem přítelkyni, která už měla dítě (bylo jí 25 let, mě je stejně 25 let). A docela jsem se divil, jak se chovala v porovnání s ostatními holkami. Její přístup byl spíš mateřský. Sex bylo něco, co bylo její víceméně "povinností" - něco, co musí svému příteli dát, aby byl spokojený. Její hlavní zájmy byly, jako u většiny matek, především její dítě a ztratila takovou tu mladost, nadrženost a divokost. Není to třeba tvá situace? Kdy se spíše těšíš na dítě, cítíš se matkou a sex bereš jako takový doplněk, který dáváš příteli? Nezměnil se tvůj přístup k sexu? S onou přítelkyní jsem se nakonec rozešel právě kvůli tomuto problému - i když jsem jí to nikdy neřekl. Nezměnila jsi se v sexu?

Pokud není problém v tobě, tak může být problém v příteli. Dříve měl v posteli mladou sexy holku, štíhlou a přitažlivou. Najednou ti narostlo břicho atd. ... . Možná jej to už tolik neláká "tlustá" těhotná žena?

V tom případě by to znamenalo, jestli jsi schopná spolknout svoje ego? Jestli jsi schopná si přiznat, že další 4 měsíce tvoje tělo nebude pro něj sexy a přitažlivé? Pokud bereš orgasmus jako něco, co je velikým tématem pro tvého přítele a prostě se musí "udělat" aby tě neopustil, tak mu jej poskytnout i jinak. Pokud by to byla opravdu pravda a byla by jsi schopná udělat i jisté ústupky, co mu to nabídnout i jinak? Sama jsi psala, že masturboval u videa - co se k němu připojit? Vlézt s ním do sprchy a udělat ho třeba rukou? A podobné praktiky...váš sexuální život bude částečně zachovaný a on nebude nucený do sexu s tebou, což jej možná momentálně nepřitahuje? Nechci se tě dotknout, ale je možné, že on to momentálně takto cítí.

Každopádně buďte k sobě tolerantní. Těhotenství přináší spoustu změn. A jak se říká při svatbě "v dobrém i ve zlém". Možná je teď na čase, kdy by jsi neměla tolik tlačit na pilu. Možná by jsi teď měla být ta, co bude tolerantní. Možná tvého přítele těhotné ženy neberou - tak mu to nevyčítat, přivřít nad tím oči a respektovat to. Přečkat toto období.

Hlavně mu to prosím nevyčítej. Kluk nemůže ovlivnit svoji erekci ani orgasmus. Pokud se jeho penis "nezvedne", on s tím nic neudělá, on za to nemůže. I když tě miluje. Hlavně se vyvaruj tomu, aby jsi mu začala cokoliv vyčítat a obviňovat ho z něčeho. Toto téma je úplně mimo jeho vůli, neovlivní to. Přeji vám hodně štěstí, snad se všechno brzo spraví.

Girl
Girl

Mezi mnou a přítelem už půl roku nefunguje sex jak má. A řekl mi, že je to v posteli nuda. Že to chce nějaké vzrůšo. Prosím o radu.

Betty
Betty

Girl: Tak se ho zeptej, co by chtěl vyzkoušet a co by ho vzrušovalo? On sám má nejlepší představu, co by pro něho fungovalo. Pokud by jsi chtěla být iniciativní, tak vyzkoušej nějaké sexy prádlo (obleček alá školačka, pokojská...). Toto ale podle mě je jen na občasné rozptýlení. Dlouhodobě bych se podívala po nějaké erotické pomůcce, která by Vám zpestřila sex - ale pro tebe, ne pro něj. Například vibrátor, se kterým by si s tebou mohl hrát. Případně pouta? :) Podívej se do sex e-shopu a najdi inspiraci. Ale v první řadě doporučuji si s ním konkrétně promluvit.

Miška
Miška

Po 15 letech u nás milování upadalo. Manžel neměl zájem o sex. Kamarádka mi poradila polaskat muži prostatu. Jeho reakce byla nevídaná. Od té doby zase sexujeme jak dříve. A u mne jsme našly způsob jak mít g bodový orgasmus. Fungujeme jako nikdy předtím, akorát máme vysokou spotřebu osušek.

Dymitry
Dymitry

Chtěla jsem se zeptat, jak zabránit styku s mými zuby s přítelovým penisem?

Anonymní
Anonymní

Dymitry: Otevři více pusu (zuby) od sebe. A více stáhni rty k sobě. Tak, aby jsi o penis třela své rty, jazyk a horní patro. :)

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020