Hanča M.Hanča M.

Poštěváček a masturbace, stimulace - Jak na to?

Ahoj, jsem 14letá holka a mám na vás trošku intimnější otázku. Poslední dobou se někdy cítím nadržená. Samozřejmě o masturbování vím a mám nějaké základní informace. Vím, že pro holky je nejcitlivější právě poštěváček.

Jenomže moje pokusy skončily špatně. Většinou jsem byla na konci akorát rozladěná, nemělo to žádný účinek a spíš jsem si poštěváček podráždila než že by to bylo příjemné.

Jsem příliš stydlivá na to, aby se zeptala kamarádek a rodiči nepřipadají v úvahu.

Proto vás chci poprosit o nějaké doporučení a rady. Doufala jsem, že byste mi mohli pomoct, třeba se podělit o to co na vás funguje a jak na to jdete vy.

Alenka
Alenka

Najít ideální cestu k orgasmu je pro každou holku záležitost na delší dobu. I my starší se ještě neustále dozvídáme nové věci o svém těle neustále nás něčím překvapuje.

Stimulování poštěváčku může být pro některé ženy/holky ze začátku velmi intenzivní. Jak sama píšeš, tak je to fakt nejcitlivější místo na tvém těle. Proto bych ti doporučila jít na to pomalu, nežně a nespěchat. Třeba si říct, že na porpvé ani orgasmu dosáhnout nechceš. Je to hodně i o psychice, takže se nikam netlač, snaž se být uvolněná a vystihnout okamžik, kdy jsi ve správné rozpoložení. Hned v začátcích na to skočit s tím, že teď hned budeš mít orgasmus, je velmi zbrklé. Dej tomu čas.

Chtěla jsi i nějaké konkrétní metody. Vyzkoušej si poštěváček chytnout mezi svůj palec a ukázováček. Potom s ním zkoušet jemně kroutit - tím, že je na něm taková ochranná kůžička, tak vlastně nebudeš kroutit se samotným poštěváčkem. Jen po něm budeš přejíždět právě tou kůžičkou. Přímé dotýkání se odhaleného poštěváčku může být pocitově velmi silné - pokud jsi to dělala, tak právě odtud může pocházet ta podrážděnost a bolest poštěváčku.

Dejsime
Dejsime

Ještě bych doplnila příspěvek Alenky. Kromě ideálního rozpoležení ti může hodně pomoci, pokud máš nějakou silnou sexuální představu. Něco, co tě velmi láká a vzrušuje. Pokus se na to myslet, uvolnit se a po nějakém čase nechat pomalu zabloudit tvoji ruku mezi nohy. Bude to pro tebe více přirozené.

Pavla Vrbová
Pavla Vrbová

Holky, podle mě na to jde velmi rychle. Já když jsem v jejích letech začínala, tak jsem ruku vůbec nepotřebovala.

Skoro každý večer jsem se během sprchování opřela o zeď a nechala vodu stékat okolo mého poštěváčku. Nevěřily byste, jak to může být intenzivní a silný pocit! Pokud ti nebude stačit, můžeš část proudu nasměrovat i přímo na poštěváček. Oproti ruce jde mnohe snadněji ovládat jak silné to chceš, voda je mnohem jemnější a stimuluje poštěváček neustále bez přerušení.

Takže než budeš experimentovat s prsty, vyzkoušej sprchu.

Betsy
Betsy

Je mi dvanáct a jak dosáhnete orgasmu?

VerčaLo
VerčaLo

Já jsem zkoušela masturbovat už někdy od třinácti nebo čtrnácti. Nikdy se mi nepodařilo dosáhnout orgasmu. Okolo šestnácti jsem si koupila svůj první vibrátor a na první pokus orgasmus! Od té doby s ním nemám sebemenší problém. Nevím jestli to tak má i některá z vás, ale u mě funguje jen vibrátor. Předpokládám, že na to jsi ještě mladá Betsy, takže se zkus inspirovat od ostatních holek, co tady psaly návody.

Pavla Vrbová
Pavla Vrbová

VerčaLo: Jak jsi si mohla koupit v šestnácti vibrátor? Nebo kde jsi se k němu dostala?

VerčaLo
VerčaLo

Normálně přes internet v sexshopu. Tam se tě na věk nikdo neptá. Balík posílají na tvoji adresu a stačí si jej vyzvednout na poště - k tomu ti stačí občanka.

Takže vibrátor můžeš mít v podstatě již od patnácti, kdy dostaneš svoji první občanku.

Blanka
Blanka

Já si na poštěváček pouštím ve sprše vodu a po pár minutách se cítím strašně moc dobře. Je to to, čemu se říká orgasmus?

Dejsime
Dejsime

Orgasmus může být u každé ženy úplně jiný. A pokaždé jiný.

Většinou je velmi silný a poznáš ho bez problémů. Na několik sekund se dostaneš mimo své tělo, začnou se ti třeba úplně třást stehna a cítíš takové jemné brnění v bocích. Někdy můžeš vydávat zvuky a ani o tom nevíš. Pokud to je jen příjemný pocit, tak to orgasmus nebude.

To ale vůbec nevadí! Pokud je ti to příjemné, tak klidně pokračuj dál. Orgasmus může být taková třešnička, na kterou jednou časem úplně náhodou narazíš.

Luc.12
Luc.12

Ahoj Holky! Je mi 12 let a masturbuji už od mých 10 let. Jsem fakt divná, ale jsem pořád nadržená. Je to normální? Mám celkem strach. Byla bych strašně moc ráda, kdyby jste mi odepsali. Předem moc děkuji.

Dejsime
Dejsime

Ahoj Luc.12, neboj, podle mě jsi naprosto normální. Jako každá z nás. :)

Koko
Koko

Je to krásný pocit, nikdy jsem nic takové v životě nezažila.

Terka
Terka

Ahoj holky, je mi 14 let a masturbuji už asi od 13 let. Vždycky, když masturbuji, tak se nehty škrábu na poštěváčku přes kalhotky. A dráždím si poštěváček krouživými pohyby. Nikdy mi po tom nic není, ale většinou se mi chce po tom čůrat a trošku mě bolí podbřišek, ale vždycky to přejde. Až nedávno jsem zas masturbovala a po tom se mi chtělo hned na záchod. A pak mě bolel podbřišek. To docela přešlo až na to, že mám pocit, jako kdyby se mi poštěváček zastrkoval. A je takový volnější. Nevím co s tím mam dělat. Je to nepříjemné, i když sedím a taky cítím takový tlak, když dám nohy k sobě. Taky mě trochu bolí po stranách pochvy, už to cítím asi 14 dní. Je to hrozně nepříjemné :/. Nevíte co s tím dělat? Nebo co to může být? Byla bych moc ráda, kdyby jste mi odepsali, děkuji.

Andy
Andy

Terka: Ahoj, na poštěváček by jsi měla být něžná, masturbovat, když se ho dotýkáš bříšky prstů, nehty jsou pro něj příliš tvrdé a mohla by sis ho podáždit a rozškrábat. :) S bolestí nevím, ale nebude to například spojené s menstruací? (pokud ji již máš, nebo možná tato bude tvoje první?) To by bylo nejpříjemnější vysvětlení. Další co pak zbývá, jsou už jen infekce a záněty. Což bych ti rozhodně nepřál.

Terka
Terka

Děkuji za radu. No možná ano, s tím to bude souviset. Ano mám ji teď a moje první. To není, ale tak 14 dní před ní to už bylo. Tak snad to po ní přejde. Protože z toho si nemyslím, že by to byl zánět nebo infekce. Aspoň doufám.

Terka
Terka

Myslíte si, že to přejde samo?

Betty
Betty

A za posledních 14 dnů se ten nepříjemný týden snižuje nebo je pořád stejný? Podle toho bych se rozhodla, jestli třeba nezajít k doktorovi...protože s tím nemusí být vůbec sranda.

Terka
Terka

No, možná trochu snižuje, ale pořád je to nepříjemné. A někdy mám pocit, jako kdyby se mi chtělo na záchod. Ale nakonec nechce. A trochu to i bolí, ale jen někdy.

Terka
Terka

Právě že nevím, k doktorovi se mi jít vůbec nechce. Nebo jestli to nepřejde samo?

Betty
Betty

Strašně těžko se radí druhému. Vím, že já osobně bych počkala. Počkala bych možná 3 týdny - podle toho, jak by bolest ustupovala a jak moc silná by byla. Podle toho bych se sama rozhodla. Ale nevím jak je to u tebe. Navíc se mi těžko řekne, aby jsi počkala - co když je to opravdu něco, co potřebuje doktora.

Rozhodně bych se ale nebála. Poud jde o nějakou infekci (což je asi "nejhorší" možnost podle příznaků), tak ti na to předepíše obyčejné prášky a do dvou týdnů jsi fit. Posoudit musíš sama, jak je to vážné.

Amálka
Amálka

Ahoj,všichni tady píšete, že si necháváte tekoucím proudem nechat masýrovat ..., ale mě to nejde sprcha je příliž blízko jak to mám jinak udělat? děkuji.

Lů

Amálka: zkoušela jsi to ve vaně z normálního kohoutku? sprcha má moc silné a ostré jednotlivé paprsky, to by podle mě mohlo být i nepříjemné (nezkoušela jsem to, vyzkouším :D)

Magda
Magda

Ahoj mám jeden problém dosahovala jsem 13let, spíš trapas jednoho dne večer jsem šla na záchod v pokoji rodičů jsem vyděla mojí mamku jak si rukou přejížděla po poštěváčku.Šla jsem hned do pokoje a skusila to jak to dělala moje máma.Ze začátku nic moc potom jsem našla to správné místo začala jsem se v bocích škubat rukou jsem zrychlovala a najednou takové blaho jenomže jsem se u toho počurala je to normální.Poradíte Magda

Radka
Radka

Většina holek se sice při orgasmu nepočurá, ale myslím si, že to není nic, s čím by jsi si měla dělat hlavu. Stalo se. Jestli to bylo jen jednou a hlavně to byl tvůj první orgasmus, tak bych se tím nezabývala. :)

papuče
papuče

Poradíte mi prosím, kde je poštěváček? Masturbovala jsem, použila jsem sprchu. Ale jak tady píšete, tak bych to chtěla zkusit prsty, stimulovat si poštěváček. Ale vůbec ho nemůžu najít. Začala jsem masturbovat už v 11 letech a teď bych si to chtěla dělat i rukou a zkoušet různé metody, ale nevím kde je klitoris. Poraďte.

Odpověď pro papuče
Odpověď pro papuče

Poštěváček je úplně nahoře ve vagíně. Jak jej můžeš vidět v odkazu "vyberte si vaši novou erotickou pomůcku v našem eshopu". Snad ti to pomůže.

Lenka
Lenka

Ahoj, začala jsem si honit a masturbovat už ve 12 a teď mi je 14. Vždy když si honím, tak hned potom mi nastane takový pocit, že mi cukají stehna a začnu křičet a hned po tom mám pocit, jako že je to špatně, to co jsem udělala a že jako mě to úplně podraží náladu atd. Poradíte mi prosím?

Lenka
Lenka

A je to orgasmus?

Lucka
Lucka

Jo, to je přesně orgasmus. Akorát nechápu, proč se potom cítíš špatně? Vždyť nic špatné neděláš...? Nemáš třeba nějaké trauma z dětství, kdy ti rodiče nebo učitelé říkali, že se to nemá dělat a že je to špatná věc? Třeba to máš někde v podvědomí a pak se ti to automaticky vybaví... . Jinak fakt nevím co by za tím mohlo být.

Lili
Lili

Já sem už několik dní nadržená a to jsem si honila i prstila, co mám dělat? Je to špatně?

Lady
Lady

Ahoj, jak ti tady už někdo radí, nejlepší je to, když jsi opravdu hodně eroticky naladěná. Většinou když se ti v hlavě začnou odehrávat silné erotické představy, jde to ruku v ruce s tím, že se ti tělo jakoby tak na to připraví. Až na to někdy budeš hodně moc myslet, tak to zkus. A představuj si u toho něco hodně vzrušujícího. Nejde ani o to, jak si to děláš, ale hlavně, co se ti odehrává v hlavě. Na základě toho si erotogenní zóny na tvém těle samy řeknou o doteky, které je vzruší. Je to hlavně o hlavě. :-)

Lady
Lady

Lenka: jestli máš špatný pocit z masturbace a orgasmu, tak měj špatný pocit třeba i z jídla a pití. A nebo i z toho, že chodíš spát. :D

Luli
Luli

Ukaž se, já taky honím.

Jin
Jin

Ahoj, jsem kluk masturbuji od 10 let. A je mi 13. Chci zkoušet nové věci, ale nevím jak na to. Poraďte. Děkuji.

Jakub
Jakub

Ahoj, je mi 13 let a chtěl bych vyzkoušet nějaké jiné způsoby masturbace. Poraďte mi nějak jiné. Díky. :-)

Katka
Katka

Ahoj všichni. Je mi 14 a ještě jsem nemasturbovala. Ale chtěla bych to zkusit. I když se cítím hodně trapně a bojím se, když na to pomyslím. Máte někdo nějaké rady do začátku?

Lalipop
Lalipop

Ahoj je mi 15, poprvé mi můj kluk provedl masturbaci,ale hnedka po tom mě začalo bolet postraní pochvy a už je to takhle týden...může to být jen namožený z toho jak přítel tlačil ? Předem děkuju za radu ☺

Anakonda
Anakonda

Ahoj, je mi 13 a začínám masturbovat, protože v poslední době jsem dost nadržená. Zkoušela jsem sprchu, ale ta nepomáhá. A s prsty jsem to párkrát zkoušela, ale nikdy jsem to pořádně nezažila. Chtěla bych pomoct, co mám dělat, aby to bylo trochu intenzivnější. Předem děkuji.

kočka
kočka

Je mi 16 a teď v létě jsem jak nadržená. masturbuji každý den, někdy mám orgasmus za chvíli, někdy to trvá déle. Nemám žádnou erotickou pomůcku, vystačím si s antiperspirantem, který má zaoblené víčko. Dráždím si tím poštěváček a je to opravdu slast, mohu doporučit.

irma
irma

Já mám ráda masturbace kdy se divám na filmy porno na porneo.cz a vy?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

2009 - 2020