Bez orgasmováBez orgasmová

Jak dosáhnout orgasmu bez prstění a bez hraček

Ahoj holky, ráda masturbuji, ale ráda bych věděla, jestli existuje možnost, jak dosáhnout orgasmu aniž bych se prstila nebo používala nějaké hračky. Děkuji.

Aneta
Aneta

A zkoušela jsi orgasmus přes poštěváček? Ten je ze všech nejlepší. Najdeš ho nad stydkými pysky. Když je jenom trošku odhrneš od sebe tak tam najdeš takovou bobulku. Kterou když budeš masírovat, tak dostaneš nejsilnější orgasmy. Já má ráda, když si na ni přiložím dva prsty a potom s nimi po poštěváčku kroužím. Nejdřív pomaličku, ale jak to na mě začne přicházet, tak stále rychleji a tvrději. Taky tak můžeš masírovat ve sprše proudem vody, který si na poštěváček necháš stříkat. Nebo existují i levné dámské vibrátory za 2 stovky, kterými si můžeš dělat orgasmy přes poštěváček.

eva hranarova
eva hranarova

Jo, klitoris je nejoblíbenější technika. Zvlášť u mladých holek, které jsou třeba panny a nechtějí si nic strkat dovnitř. Pokud se budeš dělat přes klitoris, tak si neprotrhneš panenskou blánu a navíc jsou orgasmy možná i dvakrát silnější než při prstění. A žádné hračky k tomu nepotřebuješ.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz