MichalkaMichalka

Citlivý penis po orgasmu

Mám určitý dotaz. Chodím s klukem, ale ještě jsme spolu sex neměli. Když jsme ale sami, tak mu občas vezmu penis do ruky a hladím ho až do orgasmu. A když dostříká, chtěla bych ho dál hladit, ale on ucukne a už nechce abych se ho dotýkala. Připadá mi to divné. Napřed chce a zničeho nic ne. Mě to vzruší a musím přestat. Asi mu nestojím zato?

Andy
Andy

Po orgasmu je penis velmi citlivý a není příjemné, když se ho dotýkáš. Spíš to až bolí. Žádný muž po orgasmu nechce ihned pokračovat. Musíš počkat třeba 1 hodinu a pak můžeš začít znovu.

Betty
Betty

Můj přítel to má taky tak. Jakmile se udělá, tak potřebuje přestávku.

Radas
Radas

Jsem z OV a nemám to tak. Jestli budeš mít zájem, písni. Dám to kontakt na sebe.

Radek
Radek

Citlivý penis po po orgasmu (sexu, masturbaci) je naprosto normální věc. Tak to má každý chlap nebo kluk. Akorát pokud je moc vzrušený a plný adrenalinu, tak ho ta "bolest" může naopak vzrušovat a potom má hned chuť na další kolo. Ale ve většině případů ihned po orgasmu chce chlap na chvilku pokoj a nechce ani, aby se žena penisu dotýkala. Ale to během cca 3 nebo 4 minut přejde.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz