LiborLibor

Zvýšení Testosteronu u muže - Jak na to, přirozeně, prášky atd.

Poslední a to delší dobu, asi rok, mám problémy s udržením erekce. Při souloži i při masturbaci. A často nedosáhnu orgasmu. Je mi přes padesát a domnívám se, že je za tím úbytek testosteronu. Existuje něco, čím se dá testosteron zvýšit?

Anonymní
Anonymní

Na internetu si můžeš najít mnoho volně prodejných léků, které slibují zvýšení libida. Slibují růst penisu, tvrdší erekci a mnohonásobné orgasmy. Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost a vůbec tomu nevěřím. Zkusit to ale můžeš... .

Betty
Betty

Přírodní navýšení testosteronu u muže.

  • dostatek spánku - nedostatečný spánek způsobuje chemickou nerovnováhu v těle i mozku, výsledkem je pokles pohlavních hormonů u žen i mužů
  • nadváha - nadváha má velmi negativní vliv na tvorbu testosteronu, ve většině případů nemá trvalé následky, při hubnutí se testosteron opět vrátí do běžných hodnot
  • být aktivní - pokud jste dlouhodobě neaktivní a nemáte dostatek pohybu, dáváte mozku signál, že vaše tělo nepotřebuje více hormonů, u aktivních lidí dochází k vyšší produkci hormonů včetně testosteronu
  • stres - při stresových situacích tělo vylučuje stresový hormon kortizol, který má negativní účinky na tvorbu testosteronu, žijete-li život plný stresu, častá přítomnost kortizolu se podepíše na tvorbě testosteronu
  • léky - vyhýbejte se dlouhodobému užívání léků a i podpůrných přípravků, způsobují hormonální nerovnováhu v organismu

Ve většině případů jsou tyto procesy vratné a nezanechávají trvalé následky na organismu. Budete-li dodržovat předchozí rady, hladina testosteronu se může opět zvýšit do přijatelných hodnot.

Franta Spáčil
Franta Spáčil

To, že se po padesátce hůře dosahuje erekce a orgasmu, je naprosto běžné. Neviděl bych v tom hned nějaké lékařské problémy. To je prostě normální. Navíc se to tady v diskusi řešilo už mnohokrát a je to ověřený fakt. Tak se nestresuj.

Pokud by tě to zajímalo, tak bych se podíval na nějaké věci, které by ti mohly pomoci s erekcí a orgasmem.

Pro začátek jsou dobré erekční kroužky, které "zaškrtí penis" na jeho konci, takže se krve drží uvnitř a udělá to tak erekci tvrdší. Je to naprosto normální pomůcka a používají ji i třicátníci.
https://www.ruzovyslon.cz/krouzky-navleky-nasady/

K zahození nejsou ani dráždivé lubrikační gely, které prokrvují penis nebo vagínu (má to účinek na muže i jeho partnerku).
https://www.ruzovyslon.cz/gel-lona-extaze-drazdiva-prokrvujici-130-ml/

A pokud jakože opravdu chceš nějaké pilulky a opravdu chceš jít touto cestou, tak jsem ještě našel toto. Stojí to 199 Kč, což si myslím, že je na vyzkoušení OK. Ostatní běžné pilulky stojí 999 - 1599 Kč na jeden měsíc. Tak můžeš za dvě stovky vyzkoušet tyto a uvidíš, jestli se ti tato cesta líbí nebo ne.
https://www.ruzovyslon.cz/exxtreme-power-caps-2tbl/

Víc řešení mě už nenapadá.

Andy
Andy

Měl jsem podobný problém a to mi nebylo ještě ani 30. Podle doktorky jsem měl nemocná játra, která nějak blokovaly produkci testosteronu. Moc dobře si pamatuji, že během 6 měsíců (když jsem byl nemocný), jsem měl 2x sex a 3x jsem masturboval. Takže 5 orgasmů za 6 měsíců u dvacetiletého chlapa... . Zajímavé je, že ty máš pořád chuť na sex. Jen máš problém, že se nemůžeš udělat. To já na sex neměl ani pomyšlení. Nebyl jsem absolutně vzrušený a sex mě absolutně nezajímal. Cokoliv, co se týkalo sexu, šlo úplně mimo mě.

Tak nevím, jestli to bude skutečně tím testosteronem. Pokud by jsi měl nedostatek testosteronu, tak by tě ani samotný sex nezajímal. Jenže tebe zajímá. Takže si myslím, že se jedná jen o přirozené stárnutí a s tím spojené problémy s erekcí a orgasmem... .

Každopádně, do žádné chemie by jsem v tém případě nešel. Žádné prášky ani pilulky. Spíš bych třeba zkusil erekční kroužek nebo prokrvují mast na penis. Mám s tím vlastní zkušenosti. Erekční kroužek funguje na 100%. I kdyby jsi nebyl vzrušený, tak ti erekci zajistí. Prokrvující mast/gel nefunguje na 100%. Řekl bych, že možná tak na 50%. Pokud jsi vzrušený, tak ti pomůže mít silnější erekci a je jednodušší i dosáhnout orgasmu.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

2009 - 2020