Dan XXLDan XXL

Zpomalení ejakulace, prodloužení ejakulace a oddálení ejakulace?

Ahoj, moje přítelkyně si stěžuje, že mám příliš rychlou ejakulaci a že moc dlouho nevydržím. A že ona si sex vůbec neužije. Máte nějaké tipy nebo rady na to, jak zpomalit dosažení ejakulace a na oddálení ejakulace? Trápí to nejen mojí přítelkyni, ale teď i mě. Snažil jsem se během sexu myslet na jiné věci (například na školu), ale to moc nepomáhá. Buď se udělám stejně rychle jako dřív a sex si vůbec neužiji. Nebo se naopak tak moc zamyslím nad něčím jiným, že mi začne ochabovat erekce. A sex si potom neužívám... . Máte někdo nějaký lepší tip na to, jak oddálit a zpomalit ejakulaci?

K tomu mám ještě jeden dotaz navíc. Jak lze prodloužit ejakulaci? Abych například místo jedné lžičky spermatu ejakuloval 3? Jak to dělají ve filmech? Slyšel jsem, že člověk musí jíst nějakou speciální dietu, aby prodloužil ejakulaci a měl více spermatu. Je to pravda?

Anonym
Anonym

Pokud během sexu myslím na jiné věci, tak to u mě funguje naprosto perfektně. Orgasmus můžu odkládat třeba i 10 minut. Trochu špatné ale je, že si ten sex přitom až zas tak neužívám. Takže bych taky byl rád za nějaký tip jak na zpomalení ejakulace a oddálení orgasmu.

Andy
Andy

K oddálení ejakulace a orgasmu existuje spousta řešení. Nejjednodušší jsou gely, které mírně znecitliví penis a ty tak vydrží mnohem déle. Prodávají se například kondomy, které mají vnitřek potřeny slabší vrstvou znecitlivujícího gelu. Při sexu tak vydržíš déle. A tvá přítelkyně vůbec nic nepozná. Venkovní strana kondomu je potřená normální gelem a kondom vypadá jako naprosto normální kondom. Díky tomu to bude účinkovat jen na tebe.

https://www.ruzovyslon.cz/pepino-long-action-3ks-kondomy-tlumive/

Nejlepší na tom je, že takové kondomy stojí skoro úplně stejně jako normální kondomy. Viz podívej se například tady na porovnání cen.

https://www.ruzovyslon.cz/kondomy/

Jinak se prodávají i samostatně znecitlivující gely, které oddálí ejakulaci a prodlouží dobu sexu. Akorát si musíš uvědomit, že takový znecitlivující gel na prodloužení sexu a oddálení ejakulace bude působit i na tvojí partnerku!

https://www.ruzovyslon.cz/gel-lona-tlumiva-130-ml/

Proto bych ti nejdříve doporučil koupit pár balíčků kondomů oddalujících ejakulaci (aby to nepůsobilo na tvojí přítelkyni). Pokud chceš něco používat při masturbaci osamotě, tak bych ti naopak doporučil ten gel. Ten tě vyjde na mnohem méně peněz. Sex = kondomy. Masturbace = lubrikační gel.

Andy
Andy

Procházel jsem si nabídku sexshopů a narazil jsem ještě na dva výrobky, které by se ti mohli líbit. Jedná se o speciální znecitlivující sprej a znecitlivují gel, který oddaluje ejakulaci. Sám s tím zkušenosti nemám, takže se raději podívej na samotný popis těch produktů.

Bull Power gel https://www.ruzovyslon.cz/bull-power-delay-gel-oddaleni-ejakulace/

Znecitlivující sprej https://www.ruzovyslon.cz/pjur-med-pro-long-spray-20-ml/

Dole na stránce je pak diskuse a jsou tam zkušenosti lidí, kteří si to už koupili. Tak si raději přečti jejich zkušenosti. Poradí ti mnohem lépe než já.

Pavel G.
Pavel G.

S přítelkyní se vidíme jen o víkendu, protože každý pracujeme na jiné straně republiky. takže i sex mám jen jednou za týden. Pro větší výdrž (zpomalení ejakulace a prodloužení sexu) mi docela pomáhá, pokud se před sexem udělám sám rukou (přibližně 2 hodiny předem).

Pokud se mi během sexu stane, že bych se už udělal a chci prodloužit ejakulaci, tak na chvilku přestaneme. Například můžeš vyzkoušet jen změnit polohu. I takováto malá chvilka stačí na uklidnění a oddálí ejakulaci.

Pokud jsi mladý, tak by neměl být ani problém několikrát za noc. Poprvé se můžeš udělat rychle a při dalších kolech by to mělo být i pomalejší a měl by jsi vydržet delší čas.

Bedřich J.
Bedřich J.

Jsem již v letech a většina rad jak oddálit ejakulaci pro mě nefunguje, protože můžu dosáhnout orgasmu a pevnější erekce jen tak jednou za den. Pokud bych nejdříve masturboval a dosáhl vyvrcholení osamotě, jak doporučujete, tak bych potom už nebyl schopný mít další sex. Stejně tak nemůžeme mít s manželkou opakovaný sex.

Je tady někdo ve stejné situaci a mohl by mi poradit? S manželkou máme sex velmi rádi a moc bychom chtěli si ho užívat i delší doba. Hlavně má manželka by to ocenila. Já ale vydržím jen pár minut a jakmile dosáhnu vyvrcholení, tak znovu již nemůžu.

Anonym
Anonym

Dane, vyzkoušej myslet na něco jiného. Mě docela pomůže, pokud například začnu myslet na školu. Ale zase to moc nepřeháněj, aby jsi nepřišel o erekci. Když to budeš chvilku trénovat, tak je to opravdu velice jednoduché. A můžeš to takto oddalovat a prodlužovat třeba i 10 minut. Úplně bez problému.

Danka Králová
Danka Králová

Dobrý den Bedřichu. Píšete, že by jste chtěl prodloužit první sex, protože ve svých letech nemůžete mít sex několikrát za noc. Co se na to vykašlat a první sex vůbec neprodlužovat. Místo toho se pokusit mít sex opakovaně?

Podívejte se například na prokrvující gel https://www.ruzovyslon.cz/krem-largo-prokrveni-penisu/, který se vstřebá do kůže a potom zaručí mnohem silnější erekci (mělo by to fungovat i pokud jste v letech). Díky tomu by jste mohl mít opakovaný sex úplně hravě.

Pokud by jste ale opravdu chtěl jenom prodloužit a oddálit tu první ejakulaci, tak jak radili přede mnou.

Nějaké tlumivé kondomy https://www.ruzovyslon.cz/...kondomy-tlumive/.
Případně tlumivé lubrikační gely https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/.

Přeji vám i manželce hodně úspěchů! :)

Anonym
Anonym

Jak dlouho bych měl při sexu vydržet? Kolik je tak průměrná doba? Prosím rychle poraďte, je to velmi důležité a moc na to spěchám.

Patrik F.
Patrik F.

Anonym: Já vydržím asi 30 minut v kuse bez přerušování. Přítulka je vždycky spokojená.

Honza
Honza

Přibližně 15 až 20 minut.

Erika, 19 roků
Erika, 19 roků

Ty vydržíš jenom 10 minut? To my se současným přítelem v postýlce vydržíme i hodinu. A to i několikrát za noc.

Můj bývalý býval taky takový. Za 10 minut byl hotový a já jsem ze sexu absolutně nic neměla. Naštěstí můj současný kluk má větší výdrž. Přeji všem holkám, aby taky měly takové štěstí. Co v posteli s chlapem, který je hotový ještě než se rozehřejete... .

Ondra T.
Ondra T.

Já dokáži ejakulaci oddalovat asi až na 30 minut. A podle toho co slyším, tak manželka je spokojená. Hodina je podle mě už příliš dlouho. To už je extrém podle mě. Pokud vás to ale baví, tak nic proti. Asi máte oba dva sex moc rádi.

Používáte přitom i nějaké netradiční praktiky? Eriko, napiš víc. Napiš, co s přítelem děláváte.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

2009 - 2020