PavlaPavla

Vibrátor na prostatu

Pro manžela chci zakoupir vibrátor na prostatu. Chtěla bych se zeptat mužů, jaký průměr a délka jim nejlíp vyhovuje. Děkuji.

Andy
Andy

Ahoj, na prostatu nekupuj normální ženský vibrátor. (i když by to fungovalo) Ale raději kup mužský vibrátor, který je na konci trochu rozšířený a zahnutý směrem k prostatě. Prodávají se univerzální velikosti, takže nemusíš řešit délku ani šířku. (každý muž má umístění a i velikost prostaty stejnou) A k tomu jaký koupit - nejlepší je, pokud se podíváš na recenze. Podívej se na každé stránce úplně až dolů, kde zákazníci píšou recenze. :) Nejlepší hodnocení mají tyto vibrátory na prostatu:

https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-a-bodu-g-vibrator-cerny/ (klasický rovný a dlouhý vibrátor)

https://www.ruzovyslon.cz/rocks-off-ro-zen/ (tento má i kroužek, který masíruje prostatu nepřímo + samozřejmě přímá masáž prostaty kolíkem)

https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-prock/ (taky má přímou a i nepřímou masáž prostaty, toto je nejlepší typ vibrátoru pro muže)

https://www.ruzovyslon.cz/vibracni-masaz-prostaty-wand/ (ten samý typ, má funkce navíc a lepší provedení, ale je dražší)

A nebo se rovnou podívej na celou kategorii vibrátorů na prostatu a vybírej podle toho, které jsou nejprodávanější a zároveň vycházejí i nejlevněji.

https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty/

Andy

Pavla
Pavla

Nabídku jsem si pečlivě prošla, shlédla i zajímavá videa. Děkuji vám, ale stále postrádám informaci od zkušených mužů o průměru, který nejlépe vyhovuje. Ještě bych otázku doplnila, zda kolík s nebo bez vibrací.

Andy
Andy

U mužů to funguje trochu jinak. V podstatě nejde o to, jak je vibrátor na prostatu tlustý. U žen to má veliký vliv na prožitky ze sexu. Ale u mužů ne. Nejdůležitější je, jak ten vibrátor sedí na prostatě. Jestli má dostatečně širokou špičku, aby na se prostatu přitlačil a potom ji masíroval v celé šířce i délce.

Vibrátory pro ženy mají tlustý průměr a úzkou špičku, aby se snadno zaváděly. Vibrátory pro muže jsou skoro pravý opak. Mají tenké tělo, ale na konci mají rozšířenou bambulku. Takže anální otvor moc neroztahují, ale dokonale sedí na celé šířce a délce vnitřní prostaty. Nejlépe je to vidět na vibrátoru LELO Billy. Podívej se na hlavně na rozšířený konec vibrátoru a naopak úzký prostředek. To je typický vibrátor na prostatu.

https://www.ruzovyslon.cz/lelo-billy/

Takže doporučuji vybírat vibrátor podle tvaru. Ne podle šířky nebo délky.

Anonymní
Anonymní

Ahoj Pavlo, shodou okolní jsem Lelo Billy sám měl a sám používal. Akorát před 2 lety stál asi 4000 Kč, teď se dívám, že už je levnější. Všechny recenze jsou pravdivé - je opravdu velmi dobrý, má dostatečně silné vibrace a kvalitní materiál. Po počátečním nadšení z masáže prostaty mi ale přestal bohužel stačit... . A znovu bych si ho nekoupil.

Možná jsi se dívala na nějaké video, které popisuje, že jde prostatu masírovat přímo, tedy v análním otvoru, i nepřímo, tedy pod penisem z venku. A to je právě ten problém. Po počátečním nadšení mi přestala vnitřní stimulace prostaty stačit. A začal jsem si prostatu masírovat i z venku. Což bylo opravdu velmi velmi velmi krkolomné. Jedna ruka na vibrátoru, druhá se snažila masírovat prostatu nepřímo pod penisem... . A pokud bych chtěl třeba masturbovat, tak bych potřeboval ještě třetí ruku.

Když se na to dívám zpětně, tak bych koupil jedině ten vibrátor, který má dva konce. A který je dokáže masírovat současně. Například již tady uvedený https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-prock/ nebo https://www.ruzovyslon.cz/vibracni-masaz-prostaty-wand/. To jsou dobré vibrátory a stojí polovinu peněz co Lelo Billy. Rozhodně bych už znovu nekoupil normálně vypadající vibrátor jako je https://www.ruzovyslon.cz/masaz-prostaty-a-bodu-g-vibrator-cerny/. Protože ti po pár zážitcích už nebude stačit pouhá vnitřní masáž prostaty. Stejně jako nestačila mě. A budeš chtít zapojit i vnější stimulaci prostaty. Jako jsem chtěl já.

Co se týče délky, tak podle mých zkušeností je 16cm - 18cm naprosto dostatečných. Prostata se stejně nachází v hloubce asi 9 cm, takže další centimetry navíc k ničemu už nejsou. Maximálně si tak budeš masírovat tlusté střevo. :) Prvních 9cm je nejdůležitějších, pak už na tom nezáleží. Průměr doporučuji mezi 2cm - 3cm. Takovou velikost velmi snadno zavede i nezkušený muž, který s tím nemá žádné předchozí zkušenosti. Pokud tedy používá lubrikační gel! Pro nezkušené muže bych vibrátor o průměru 5cm a více rozhodně nezvolil.

Anonymní
Anonymní

A rozhodně vibrátor s vibracemi! Vibrace dělají 90% zážitku při stimulování prostaty.

Anonymní
Anonymní

Ahoj Pavlo, ještě mě napadlo, že jsem nezmínil, jak je důležitý kvalitní lubrikační gel. Vagína je během sexu nebo masturbování přirozeně vlhká, takže lubrikační gel není nutný. U mužů to tak ale bohužel nefunguje. :) Doporučím ti na lubrikačním gelu nešetřit a koupit si nějaký kvalitní, třeba https://www.ruzovyslon.cz/superglide-100ml-nejlepsi-lubrigel/.

Toto neber, že někomu dělám reklamu. Ale když si koupíš kvalitní lubrikační gel za 250 Kč, tak stačí jenom kapka, kterou rozetřeš po celé délce vibrátoru. A on vydrží kluzký třeba 20 minut. Pokud si koupíš levný lubrikační gel za 90 Kč, tak ho vypotřebuješ během 20 minut celý. Protože nebude klouzat, bude stékat a rychle zasychat. Před rokem jsem koupil 3 lahvičky přesně toho SuperGlide gelu. Používáme jej doma při každém sexu apod. a ještě mi nedošel. Opravdu stačí malá kapka a klouže dokonale. A k tomu nákupu jsem dostal zdarma vzorek nějakého levného šmejdu a vypotřebovali jsme ho celý na jeden jediný sex... . Jak se říká, nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci. :) A toto je opravdu pravda.

Franta S.
Franta S.

Délka do 20 cm. Šířka do 3 cm. Vibrace ANO.

HannaAnna
HannaAnna

Na prostatu pro muže stačí i krátký vibrátor, například 18 centimetru. Nevím, že by se dělaly vibrátory pro muže s různými šířkami, všechny mají cca 2,5 centimetru. Pokud chcete používat vibrátor jen společně, tak klidně bez vibrací. Budeš ale muset svého partnera vibrátorem aktivně stimulovat. Pokud jej chce používat i osamotě, tak musí mít vibrace.

Pavla
Pavla

Děkuji všem za rady. Rozhodla jsem se objednat anální vibrátor s kroužkem na penis a s druhým kroužkem na varlata. ROZEN. Jelikož manžel občas masturbuje sám, proto jsem zvolila s vibrací, jak poradila Hanna Anna. Doufám, že bude manžel spokojený. Nyní se porozhlédnu po nějaké té hračce pro mě.

Kamil
Kamil

Manželka mi koupila vibrátor Rozen co o něm píše Pavla, ovšem moc spokojen s ním nejsem. Má sice dostatečnou volbu vibrací, ale vyklouzává a nedosáhne na prostatu. Celkem to jde, pokud mne s ním v análu dráždí manželka, ovšem při masturbaci osamotě jde používat dost špatně. Chceme proto zakoupit jiný, který po vsunutí drží na místě a obě ruce zůstanou volné pro masturbaci penisu. Nebo pro laskání partnerky během soulože. Prosil bych zkušené uživatele o radu, který vibrátor na prostatu takové podmínky nejlépe plní. Nechceme znovu koupit něco, co nebude dokonale vyhovovat. Děkuji předem za vaše doporučení.

Bohouš
Bohouš

Osobně doporučuji Lust Jopen L13, kvalitní výrobek který sedí na místě a skvěle masíruje, navíc volné ruce se mohou věnovat partnerce.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

2009 - 2020