PražandaPražanda

Vibrační kuličky - Pomozte mi s výběrem, které kuličky koupit?

Chci si koupit vibrační kuličky, ale vůbec nevím které! Nabízí se tolik tvarů, barviček, typů a značek, že vůbec nevím. Nejraději bych nějaké slaďoučké růžové, ale určitě si taky musím vybrat typ vibračních kuliček, který je pro mě nejlepší. No prostě nevím! Poraďte mi jak dál. :) Pražanda

Janča K.
Janča K.

Těmi vibračními kuličkami myslíš Venušiny kuličky? Venušiny kuličky jsou uvnitř duté a mají tam další kuličku. A pokud se pohybuješ, tak ty vnitřní kuličky narážejí na vnější a vibrují. Máš toto na mysli? Žádné jiné "vibrační kuličky" jsem ještě neviděla.

Betty
Betty

Víš ale o tom, že Venušiny kuličky sami nevibrují? Ony nemají žádnou baterku ani nic, co by za ně vibrovalo. Ony jsou vyrobené tak, že jsou uvnitř duté. A mají v sobě dvě kuličky. Pokud se pohybuješ (chůze, skákání...cokoliv) tak ta vnitřní kulička naráží na obal a Venušiny kuličky vibrují. Pokud myslíš právě takové kuličky, tak se podívej na následující stránku. Jsou tam dobré fotky a dokonce i video o Venušiných kuličkách. Taky je tam návod, jak si vybrat ty správné vibrační kuličky.

https://www.ruzovyslon.cz/venusiny-kulicky/

Taky si myslím, že by tě mohly zajímat vibrační vajíčka. Jsou to takové malé vibrační kuličky, které k sobě mají připojené dálkové ovládání. Můžeš si s vajíčkem stimulovat poštěváček a ovladačem si například postupně zvyšovat sílu vibrací. Některé vajíčka jsou s ovladačem spojené pomocí drátku. Jiné jsou bezdrátové...záleží na provedení. Mě by se určitě víc líbily ty bezdrátové. Co jsem četla, tak mezi holkami jsou tyto vajíčka velmi oblíbené. Možná ještě více než vibrátory. Určitě se na to podívej, mohlo by se ti to moc líbit.

https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

Psala jsi, že hledáš "vibrační kuličky". Bohužel mě kromě Venušiných kuliček a vibračních vajíček již nic jiné nenapadá. Snad to co jsem ti napsala bude vyhovovat. Případně se ozvi. Budu se těšit, Betty. :)

PS: Pokud doma ještě nemáš žádný vibrátor, tak v první řadě bych ti doporučila podívat se po něm. Podle mě je to nejlepší vibrační erotická pomůcka jaká existuje. Koukni například tady, mají to i seřazené podle cen od nejlevnějších.

https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Klára Anonym
Klára Anonym

Myslíte si, že je nějaký rozdíl mezi vibračními kuličkami za 499 Kč a za 119 Kč? Viděla jsem je teď v akci a nevím.

Pražanda
Pražanda

Vibračními kuličkami myslím Venušiny kuličky.

Janča K.
Janča K.

Tak to si přečti co ti napsala Betty.

Betty
Betty

Klára Anonym: Ahoj. O jaké kuličky za 119,00 Kč jde? Jde o kvalitní kuličky ve slevě nebo prostě jen nekvalitní značku? Pokud je to ověřený výrobce vibračních kuliček a akorát má nějakou akci, tak si je klidně kup.

Nedoporučuji ale na vibračních kuličkách šetřit a kupovat nějaké zmetky. Nejde jenom o to, že se brzy rozsypou. Ale například vibrační kuličky by měly být potažené gumovým povrchem a být dokonale vodotěsné. Nesmí se do nich dostat voda. Pokud nebudou dobře těsnit, tak se do nich může dostat voda, nečistoty a třeba i tvoje "tělní tekutiny" (nevím jak to líp nazvat). To všechno začne uvnitř kuliček plesnivět a pokud je budeš dál používat, tak můžeš dostat záněty nebo poševní výtoky. To platí o všech erotických pomůckách - vibrátory, kuličky, dilda, motýlci... . Tady se opravdu nevyplatí kupovat levné zmetky.

Pokud se nejedná o kvalitní výrobek, tak bych to vůbec nekupovala.

Myslím si, že kvalitní kuličky se dají sehnat už za 300,00 Kč. Což není tak hrozné. A ušetřených 100,00 Kč tě stejně nijak nevytrhne.

Betty
Betty

Klára Anonym: Podívej se například na tady tyto vibrační kuličky https://www.ruzovyslon.cz/kulicky-feelztoys-silikon-tip/. Sice stojí přes 400,00 Kč, ale jsou z kvalitního silikonu, jsou vodotěsné a podle těch stránek byly i testované Státním zdravotním úřadem. Rozhodně z nich mám lepší pocit než z kuliček za 119,00 Kč. :)

Danka Králová
Danka Králová

A musí se ve Venušiných kuličkách vyměňovat baterka? Nebo jak to funguje?

Karlička
Karlička

Čau Pražando, kuličky jsem začala používat po porodu na doporučení kamarádek. Kromě toho, že je to erotická pomůcka, tak pomáhá i posilovat svaly pánevního dna. Které jsem měla kvůli porodu dost oslabené a volné. Kuličky fungovaly perfektně, stačilo je používat cca 3 měsíce. Na to je můžu každé ženě doporučit.

I když jsem je nosila dost často a i po dost dlouhou dobu, tak jsem s nimi nikdy orgasmus nezažila. Mám moc zkušeností, kdy mi dělaly dobře a opravdu jsem cítila jejich vibrování. Ale nikdy jsem s nimi nezažila vyvrcholení...možná ti poradí někdo jiný jak na to.

Anonym
Anonym

Já jsem četla, že s vibračními kuličkami můžete dosáhnout orgasmu přes bod G. Byl tam i obrázek bodu G a pokud si kuličky zasunete dovnitř, tak právě ta druhá kulička dosedne přímo na bod G. Máte s tímto někdo osobní zkušenost? Opravdu to tak funguje?

HannaAnna
HannaAnna

Danka Králová: Kuličky nejsou na baterky. Kuličky jsou duté a uvnitř mají další kuličku. Kdykoliv se pohneš (uděláš krok, poskočíš, ohneš se, nakloníš se), tak vnitřní kulička narazí na vnější (na obal) a vibrační kuličky jemně zavibrují. Čím víc jsi s nimi aktivní, tím více vzrušující výsledky dostaneš. Četla jsem, že některé holky si je s sebou berou i na fitness cvičení. To pak musí být jízda. :)

Anonym: Ano, s kuličkami se velice snadno uděláš přes bod G. A protože jimi posiluješ vnitřní svaly ve vagíně, tak i během klasického sexu mnohem snadněji dosáhneš mnohonásobných orgasmů. Musíš ale očekávat reálné výsledky. Po jednom použití se ti svaly moc nezpevní. Pokud budeš kuličky používat pravidelně např. 4 týdny, tak by jsi měla cítit pořádný rozdíl i během sexu s partnerem. :)

Kate
Kate

Ahoj Danko, podívej se na video o kuličkách.

VIDEO: https://www.ruzovyslon.cz/venusiny-kulicky/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Ve videu máš vysvětlené, jak kuličky fungují, jak je správně používat a jak si pro sebe vybrat ty nejlepší.

Pražanda
Pražanda

Díky za odkaz na to video.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

2009 - 2020