HankaHanka

Problémy s erekcí v mládí (kluk pubertě, 15, 16, 17, 18 let...)

Ahoj, můj přítel má poruchu erekce, ale řekl mi že jenom když je se mnou. Ještě se nám to nepovedlo a tak se rozhodl že půjde k doktorovi, ale já se bojím že když ještě není plnoletý tak mu doktor nepředepíše žádné prášky. Myslíte že mu může doktor nějak pomoct i když mu nedá prášky? Myslím že je to psychický problém (je nervozní) a tak by doktor mohl uspět jenom s konzultací, ale já si myslím že můj přítel není zrovna ten typ co by se dokázal se svojí psychikou poprat. A myslíte, že se mu vůbec budou věnovat, když mu ještě nebylo 18? Děkuji.

Martin (22)
Martin (22)

Ahoj. Z tvého povídání jsem nepochopil, zda má tvůj přítel "nedostatečnou erekci", jen když je s tebou - to jako jestli s jinýma samičkami může, nebo jestli může s pravačkou (popř. s levačkou, jestli je levák). Ale na tom asi nezáleží. Doktoři jsou tu od toho, aby pomáhali, jsou za to placeni, a tak nevidím důvod proč obvodního lékaře nenavštívit. Doporučoval bych ti, aby jsi tam s ním zašla osobně (předpokládám, že k dětskému lékaři jestli tvůj přítel není plnoletý, a též předpokládám, že mu již bylo 15 a má tedy papíry na ptáka, jinak si koleduješ o malér - to je ale tvoje věc). Jestli lékař(ka) nebude ochoten(na) nějak kvalitně pomoci, tak ať změní doktorku, mám takový pocit, že je možné tuto změnu provést 2x do roka.

Nevěšte hlavu, na problémy s erekcí jsou tu specialisté. Nemysli si, že mu hned předepíší Viagru, ale pošlou ho spíš k psychologovi, který obdobných případů řešil již mnoho. Jak jsi sama nadhodila, je tvůj přítel nejspíš jen nervózní, a i dle mého skromného názoru by stačilo, kdys se s ním zkusila pomilovat ještě párkrát (tím nemyslím 3x za večer, ale pokaždé jednou za 3 večery, až zase trochu "psychicky zregeneruje"), a až když nezaznamenáte žádný pokrok navštivte doktora. Jestli je slabší povahy, tak by mu návštěvy u doktora nejspíš jen přidaly brouky do hlavy a samozřejmě rázně srazily jeho sebevědomí, což nedělá nikdy dobrotu (každý jinak - v pátek v noci se mi nepostavil, a v pondělí ráno jsem odcházel od doktorky).

Předpokládám, že ti na něm záleží, a proto má již teď z půlky vyhráno. Zkus na něm zapracovat nejdřív sama, protože jsi to nejspíš právě Ty, komu on důvěřuje, pokus se ho nějakým způsobem uvolnit. Asi to nepůjde hned, ale věřím - a přeji vám - že se to nakonec povede. Z vlastní zkušenosti, a ze zkušeností mých přátel tě mohu ujistit, že tvůj přítel není první a určitě také není poslední, koho něco podobného potkalo. Tak pěkný den a zdar v životě i v posteli vám přeje Martin.

Petr
Petr

Ahoj. Může dárcovství krve mít nějaký vliv na erekci? Má někdo zkušenosti? Já se domnívám, že ano.

Anonym
Anonym

Jak má vypadat penis v 16 letech? A jak se přijde na mužskou masturbaci? Jak nato přijdu, jak se sám naučím masturbovat?

Franta Spáčil
Franta Spáčil

No já si ho honím od školky a přišel jsem na to sám...masturbace, neboli "honění ptáka", je když ho vezmeš do ruky a přetahuješ kůžičku sem a tam. Něco pěkného si při tom představuješ a nakonec cítíš, že se něco blíží. A tu se objeví bílá lepkavá tekutina s charakteristickou vůní.

Martička
Martička

Co mám dělat, když nechci jít k lékaři a dojde k pohlavnímu styku?

Rada
Rada

Ahoj, z pohlavního styku nemusíš mít strach. Musíš, ale vědět co chceš. Ale pravidelné přehlídky u doktora nepodceňuj. Můžou Ti někdy pomoct.

Pepa
Pepa

Já to mám naopak. Při sledování pornokazety, ani při pohledu na hezkou ženu nedochází u mně k erekci. Pouze když pohladím ženu, která je mně milá, tak to docela jde. Když bych ale chtěl, tak se erekce nepodaří ani v tomto případě. Jsou prostředky jak to ovlivnit, abych zase neměl erekci dlouho jako třeba po Viagře?

Pavla
Pavla

Myslím Pepo, že jsi v pořádku, jen nestačí, aby byla milá. Třeba potřebuješ silný vztah, jiskru, aby Tě vzrušovala po všech stránkách a abys cítil touhu ještě než ji pohladíš. A když pak pohladí i ona...bude dobře uvidíš.

Anonymní
Anonymní

Jsem mladý, v pubertě. Mám problémy s předčasnou ejakulací? Prosím o pomoc.

Mirda
Mirda

Každý problém má své řešení. Běž za doktorem a řekni mu to. Stejně jako když máte třeba horečku.

23 let, Praha
23 let, Praha

Je mi 23 a dokážu souložit jen pár minut, přestávky nepomáhají! Jenže já bych chtěl souložit mnohem déle. Poraďte někdo.

Astrolog
Astrolog

Mladíku, nedělej si starosti, to se časem upraví a můžeš to ovlivnit tréninkem i sám. Sežeň si tantrickou literaturu a knihu Sexuální dysfunkce.

Oskar
Oskar

Pokud nemáš problémy s erekcí, tak si v daný den párkrát zamasturbuj a pak vydržíš déle. Pokud toto fungovat nebude, tak až zase dojde k ejakulaci po pár minutách, tak nepřestávej a pokračuj v souloži pak vydržíš hodně dlouho, prostě ho nenech klesnout.

Hanka
Hanka

Pokud není diabetik, nic si z toho nedělej, zřejmě jde jen o psychické selhání. Pokud cítíš, že je ten problém vážnější, vyhledej odbornou lékařskou pomoc.

Anonymní
Anonymní

Je mi 17 a už nestojí. To mam jít za doktorem? Vysměje se mi.

Robert A.
Robert A.

Vadí mi přítomnost zdravotní sestry. Vím, že je to pro ni normální, ale já se nesvěřím lékaři plně se svým problémem. Co s tím mám dělat?

Tonda
Tonda

Ahoj. Měl jsem erekci 1,5 hodiny a nakonec jsem se přece neudělal. Dívka se mezi tím udělala třikrát. Je to normální?

Otázka na erekci
Otázka na erekci

Čaute, chci se zeptat nejde nějak zvýšit erekčnost? Prostě mám slabé střiky a někdy kvůli tomu mám takové pálení nebo štípáni. Je to fakt nepříjemné, nejsou na to nějaké prášky?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

2009 - 2020