Pepa W.Pepa W.

Posílení erekce - Jak prodloužit erekci? Jak udržet erekci?

Ahoj, jsem celkem mladý (36 let) a občas mám problémy s erekcí. Myslím si, že to není stářím. Spíš tím, že jsem občas přepracovaný, unavený a přetažený (mám celkem náročnou práci). Ale i tak bych chtěl mít normální sex, kdy mi erekce vydrží třeba 30 minut v kuse. Máte nějakou radu na posílení erekce, jak udržet erekci déle? Nechci chodit k doktorovi a brát prášky jako nějaký impotent. Chtěl bych sám erekci podpořit a posílit.

Tyto problémy nemám vždy. Přes víkend, když je pohoda, tak mám normální erekci. Ale když vstávám přes týden brzy ráno, celý den jsem na nohách, pracuji ve stresu a pak se večer unavený svalím na postel, tak mi erekce nevydrží v kuse a penis občas ochabne. Jak tomu zabránit?

Standa
Standa

Vůbec se neboj, že by to byl zdravotní problém. Já to taky tak mám. Pokud jsem přetažený a domů se sotva doplazím, tak taky na sex nemám dvakrát pomyšlení. To je naprosto normální v každém věku... .

Andy
Andy

Na posílení erekce jsou nejlepší obyčejné škrtící erekční kroužky. Prodávají se za pár korun a fungují na 100% u naprosto každého. Jedná se v podstatě o gumový kroužek, který se nasadí na konec penisu a zadržuje v něm krev (=pevná erekce). Normálně je používají chlapi už od 30 let (aby mohli mít například víckrát po sobě sex a měli při tom pevnější erekci). Erekční kroužek ti taky zároveň pomůže prodloužit erekci třeba až na 40 minut. Jednoduše do té doby, dokud jej budeš mít nasazený. Prodávají se jich desítky druhů a typů. Podívej se na ty nejlevnější.

https://www.ruzovyslon.cz/krouzky-navleky-nasady/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Úplně nejlepší a nejkvalitnější kroužky mají uvnitř kovovou vložku. Díky tomu fungují daleko lépe a mohou se lépe stlačit na důležitých místech. Samozřejmě jsou ale dražší. Viz například tady tento.

https://www.ruzovyslon.cz/krouzek-support-single/

Pokud jsi žádný škrtící kroužek na posílení erekce ještě nikdy nezkoušel, tak ti postačí i ten nejlevnější gumový. Na první vyzkoušení a otestování bude dobrý. Když s tímto způsobem řešení erekce budeš spokojený, tak si později můžeš koupit nějaký dražší kvalitní... .

Andy
Andy

Případně mě ještě napadlo, že existují i lubrikační gely na posílení erekce. Prodávají se různé stimulační a dráždivé lubrikanty, které mají hřejivý a mírně "pálivý" účinek na penis. Podporují tak cirkulaci krve v penisu a i erekci. Například tento (existuje jich ale mnohem více a od různých výrobců).

https://www.ruzovyslon.cz/gel-lona-extaze-drazdiva-prokrvujici-130-ml/

Staňa
Staňa

A používá někdo z vás skutečně některý z těchto škrtících kroužků? Zajímalo by mě, jestli to není nebezpečné, nebo jestli to nemůže penis nějak poškodit, pokud je budu k posílení erekce používat častěji? Protože si myslím, že zaškrcení ruky, nohy, penisu...je to bezpečné?

Tibor
Tibor

Staňa: je to bezpečné. Pokud budeš používat škrtící kroužky koupené v sexshopech, tak ti nezaškrtí penis úplně. Jen částečně. krev může pořád proudit, jen je té krve více drženo v penisu === posílení erekce a prodloužení erekce. Toto alespoň platí o erekčních kroužcích, které koupíš v sexshopu.

Pokud budeš něco podobného zkoušet s podomácku vyrobenými pomůckami, tak už to bezpečné být nemusí. Pokud by jsi třeba penis podvázal nějakým provázkem a naplno jej zaškrtil, tak by mohlo dojít k poškození nervů. Pokud ale budeš používat gumové kroužky k tomu určené, tak je to bezpečné.

Andy
Andy

Ještě se mi podařilo najít extrémně silný prokrvující gel, který se vstřebává pod pokožku a zajistí lepší prokrvení žilek v penisu - viz https://www.ruzovyslon.cz/krem-largo-prokrveni-penisu/. Je to dražší než předchozí věci, ale má to mnohem lepší recenze. Chlapi píšou, že to má skoro okamžitý účinek a rozdíl v erekci je obrovský. Taky je podle mě dobré, že přítelkyně aby nebude vědět, že něco podobné používáš. Když si gel naneseš na penis, tak se ihned vstřebá dovnitř a není nic vidět. Určitě se na to Pepo podívej, protože toto by mohlo být ještě lepší než to co jsem ti doporučovat předtím.

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Škrtící kroužky na posílení erekce občas používám a je to úplně bezpečné. A co víc i to perfektně a spolehlivě funguje. Pokud budeš nějaký vybírat, tak si objednej takový, co je vyrobený z pružné gumy a má v sobě ocelové vložky (v gumě jsou zatavené půlkruhy z oceli, které mají lepší sevření než jen klasický gumový kroužek). Erekci zdar!

Anonym
Anonym

A jak dlouho takové erekce vydrží?

Andy
Andy

Anonym: Záleží podle toho u čeho.

Anonym
Anonym

myslím to tak všeobecně, u všech těchto pomůcek.

Franta Spáčil
Franta Spáčil

U lubrikačních gelů na posílení erekce účinek trvá dokud nevyprchá účinná látka. Takže vydrží cca 20 minut. Samozřejmě potom můžeš trochu gelu opět přidat, namazat na penis a bude to fungovat dalších 20 minut.

Pokud si koupíš kondomy k prodloužení erekce, tak jejich účinek je asi 15 - 20 minut. Potom by jsi musel kondom vyměnit.

Škrtící erekční kroužky, jaké jsem doporučoval výše, fungují v podstatě bez přestávky. Jakmile jej nasadíš, tak začne v penisu zadržovat více krve = okamžitá silná erekce. A ta ti vydrží až do té doby, než si kroužek sundáš.

Anonym
Anonym

15 minut je podle mě dobré. Ideální abych si užil sex a aby při něm dosáhla orgasmu i má přítelkyně. Díky za odpověď.

Betty
Betty

Myslím si, že kondom udrží erekci 10 až 15 minut. U lubrikačního gelu to bude delší, asi tak 15 až 20 minut. A u erekčního kroužku to podle mě není nijak omezené. Erekce se udrží po celou dobu kdy je kroužek nasazený na penisu.

Nebo s tím máte někdo jinou zkušenost?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020