Kája Kája

Odpanění vibrátorem, jak můžu ztratit panenství vibrátorem

Ahoj. Mám problém, už mi dávno bylo patnáct a kdybych chtěla kluka na sex, tak bych klidně mohla. Jenže bojím se mámy, protože si říkáme všechno. A já jí slíbila, že o sexu bych ji řekla až budu mít déle vztah. Jenže poslední dobou jsem víc nadržená a už kašlu na mámu a odpanění. Jenže nechci se nechat odpanit od kluka, protože mi už několikrát psali, že by pannu nechtěli. Tak se chci zeptat, jestli není divné se odpanit vibrátorem. Protože je mi to před klukem prostě trapné. A když chci ten vibrátor, tak jak bych si ho objednala? Jenže vím, že by mi pro to asi jeli rodiče. A lež, že je to nějaká jiná věc, by mi nejspíš nepomohla. Jak si ho mám koupit? A ne jen kvůli tomu odpanění, ale taky kvůli dlouhým dnům doma. :P

Betty
Betty

Pokud si objednáš něco z toho e-shopu, jak jsou tady odkazy na něj mezi příspěvky, tak má tuto zkušenost. Můžeš zvolit dopravu PPL. A tam si můžeš zvolit, jestli to chceš přivést ráno nebo večer. Například zvolíš, že to chceš dovést navečer. Tak ti odpoledne okolo 14:00 zavolá chlap na mobil, že třeba okolo 19:00 bude projíždět s dodávkou okolo tvého domu. Jakmile bude 19:00 a on bude přijíždět k tvému domu, tak ti 5 minut předem zavolá, aby jsi ho čekala venku na chodníku. On přibrzdí u domu, zkontroluje občanku a dá ti balík. To je celé. Nejedeš na žádnou poštu.

Nebo můžeš mamce oznámit, že jsi si na internetu objednala kosmetiku nebo něco jiné. Klidně může jet na poštu s tebou, protože ty balíky nejsou nijak označené! Alespoň to zase platí u tohoto eshopu, jak jsou tady odkazy. Nevím jak to mají jiné eshopy. Pošlou ti normální čistý balík, na kterém je akorát tvé adresa a adresa člověka, který to odeslal. Nikdo nepozná co je uvnitř balíku.

Pokud ti bylo 15 let (máš občanku), tak si tam můžeš koupit vibrátor.

Betty
Betty

A to jestli máš mít sex jako panna nebo se máš nejdřív odpanit vibrátorem - nevím. To je tvoje věc. Udělej to jak chceš. :)

Klára
Klára

Já jsem o panenství přišla při prvním sexu a znovu bych to už nechtěla zažít. Nebylo mi to vůbec příjemné a i to bolelo, protože můj kluk necítil to, co jsem cítila já. A myslel si, že chci mít normální sex. I když pro mě to bylo poprvé a chtěla jsem to pomaleji. Jsem ráda, že už nejsem panna, protože první sex byl strašný a hlavně bolel.

Andy
Andy

Já bych si moc vážil toho, kdyby má přítelkyně měla první sex se mnou.

Petr
Petr

Panny jsou divné. Já bych sex s pannou nechtěl. Panny jsou k smíchu. :D

Peťa
Peťa

Podle krabice nepoznají co je uvnitř a snad ti rodiče nebudou otevírat balík? A aby ten balík někomu dali, tak jim musí ukázat tvoji občanku! Na cizí to nikomu nedají. V nejhorším případě řekni, že je to dárek pro někoho (například svátek, narozeniny) a ať neotravují, že je to tvoje překvapení a nic jim do toho není. :) Já mám vibrátor už od 16, ale rodiče mi nekontrolují co mi kde přijde.

Julča
Julča

Petr ta dívka to určitě psala kvůli idiotům jako jsi ty. K smíchu jsi ty..každá dívka si 1.sexem musí projít a kluk to bude muset pochopit. My nemůžeme za to, že nemáte panenskou blánu na penisu:-) já bych zase nechtěla chlapa s malým penisem a to každý chlap taky neovlivní jako my panenskou blánu.

Petr
Petr

Nikdo nechce pannu, u nás by se ti všichni vysmály! A já mám 18 cm když se mi postaví, takže s penisem problém nemám!

Alda
Alda

Já bych řekl, že je to věc Káji. Chce-li se odpanit sama, je to její tělo a tak na to má právo. Nemusí přitom spěchat, může do pochvy vnikat postupně, blánu protrhnout až na několikátý pokus. Se svou holkou se nám to penisem nepodařilo, protože ho mám trochu silnější než většina mužů. Pracovali jsme na tom asi měsíc. Sex spočíval ve vzájemném mazlení a do pochvy jsem postupně vnikal prsty, jen tolik pokud neřekla dost. Postupně se podařilo vsunout prst jeden, potom dva a nakonec tři. Teprve potom po několikadenní pauze přišel na řadu můj přítelíček. A krásně se povedlo. Jen ještě dodám, že je třeba používat hodně lubrikantu.

Jiří
Jiří

Je přece jenom na tobě, jak o poctivost přijdeš. Raději sama a něžně, než na nějaké party a promiň mírně opilá.

Vašek
Vašek

Podle mě s vibrátorem o panenství přijít nemůžeš. Na to by jsi musela mít s někým sex, jenom protrhnutí panenské blány se nepočítá.

Tamara
Tamara

Tak si kup vibrátor na poštěváček, ten se nestrká dovnitř, ale jenom se s ním stimuluje poštěváček. Takže se nemůžeš odpanit, navíc orgasmus přes poštěváček je mnohem silnější a lepší. Třeba: https://www.ruzovyslon.cz/vibratory/klitoris/.

sany
sany

to že když holka je panna tak je k smíchu nahodou je to lepší proton smněje te se holkam co jsou panny ale pqk se vstekate že vas ta vaše holka co už není vstekat a y co jsou panny tak jsou věrní já sem z přítelem už 3 roky a přišla sem o to až ve dvaceti a bylo to fajn že tak pozdě protožesi mně aspon važil a váži není na tom nic špatný lepši být panna do 20 než v 15 těhotna a samoživytelka

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020