anonymanonym

Milování a jak uspokojit ženu - uspokojení holky

Nedaří se mi udělat moji přítelkyni. Jsme spolu už delší dobu, všechno je v pořádku. Sex si užíváme, ale chybí tam to zakončení. Ona se se mnou prostě nikdy neudělá... . Máte nějakou radu? Hodně mě to trápí a mám strach, že mě opustí.

David
David

Jí lízej nebo jí tam strkej prsty a tak.

Lucka
Lucka

David, tebe bych fakt chtěla doma. :/

Páťa
Páťa

Svým ukazováčkem přejíždět po klitorisu. začni pomalu a potom zrychluj podle toho jak bude vzdychat.

Anonym
Anonym

Jen pro představu kdo ti tady radí - měl jsem 23 holek. Ne že by to bylo důležité. A ne že bych byl nějaký odborník, ale něco o tom už vím. Takže ti tady neopisuji texty z bravíčka, ale píšu vlastní zkušenosti. Tak se zkusím podělit. Vezmu to z pohledu, jak by asi vypadal můj večer. Je to hodně univerzální a pokaždé na to můžeš jít jinak. A každý chlap má vlastní techniku, na kterou časem přijdeš.

Do situace
Nejdřív je potřeba holku dostat k posteli. Udělejte to co nejvíc romanticky, aby se trošku rozjela. Ve stoje ji začni líbat. Hlavně něžně, jemně a pomalu. Můžeš zkusit si jemně hrát s bradavkami, obejmout ji a přitisknout si ji k sobě. A postupně si ji dovést k posteli a shodit z ní oblečení. Jakmile budete více méně bez oblečení, tak se s ní prostě sval na postel.

V posteli
V posteli nepřestávej s líbáním. Buď na ni velice něžný. Celkem funguje pomalé a citlivé líbání - aby se dostala postupně do varu. Mezitím můžeš začít hladit její prsa, hrát si s bradavkami.

Jdeme na to
Z líbání na ústa začni pomalu přecházet na líbání těla. Dělej takové ty "sací" pusy, kdy můžeš použít i jazyk. Nedělej ale cucfleky. Z úst postupně přejdi na krk - ten je hodně citlivý. Pak se posouvej směrem dolů - můžeš jít na prsa a jemně jí sát bradavky. Nekousej.

Přitom je dobré i začít pomalu zapojit ruku. Jemně jí zajeď mezi nohy (nebo pod kalhotky) a párkrát jí tam "přejeď". Pokud je vlhká, tak se ti to dostane i na prsty a bude to líp klouzat. Nezapomínej jí líbat krk/prsa, bříško. Rukou pomalu nahmatej poštěváček - je to takový malý tvrdší výstupek mezi stydkými pysky.

Vezmi dva prsty (prostředníček a ukazováček) a začni po poštěváčku zlehka kroužit. Na nic nespěchej ani netlač. Nezapomínej jí líbat!

Jdeme na to
Jakmile se trochu rozjede a rozehřeje, můžeš přejít na orální uspokojení. Svým líbání se posuň dolů na bříško, na pupík a ještě níž. Jakmile budeš mezi nohama, tak můžeš použít jednu ruku na roztažení stydkých pysků - tak aby ses dostal k poštěváčku (ukazováček + prostředníček). Druhou ruku můžeš vzít jednu její bradavky a hrát si s ní. Je to důležité - jednak jsou bradavky citlivé a zároveň nebudeš zajetý celým tělem mezi nohami, ale tou rukou nějak tak zůstáváš s ní nahoře, takže je to intimnější. Jakmile uvidíš/ucítíš poštěváček tak si jemně nasliň špičku jazyku a přejdi na orální uspokojování.

Špičkou začni jemně přejíždět po poštěváčku. Vyzkoušet můžeš dva typy pohybu. První je kdy si přejíždíš zespodu nahoru. Druhý je zleva doprava. Buď velmi něžný a pomalý. Sice už je trošku vzrušená, ale musíš jí do toho dostat ještě víc. Po chvilce (pokud začne reagovat vzdycháním, pohyby), tak můžeš začít přidávat na rychlosti lízání a trošku přitlačit. Buď ale neustále něžný a ohleduplný. NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE RYTMUS! Pohyby musí být plynulé a nesmíš střídat techniky (zleva doprava + nahoru dolů). Nesmíš přestávat a musíš držet tempo. Nepřestávej. Po půl minutě se budeš cítit, že ti nejspíš upadne jazyk, to prostě musíš překonat a zatnout zuby (ne doslovně!!!).

Pokud ti sevře hlavu mezi nohy a začne ti jí drtit, tak to děláš dobře. Pokud vzdychá, tak to děláš dobře. Pokud se jakkoliv projevuje, tak to děláš dobře. Pokud ti tam leží jak mrtvá ryba, tak to dobře neděláš.

Adam
Adam

A pokud křičí o pomoc, tak bys měl začít zdrhat, než do parku naběhne policie.

Patrik
Patrik

Anonym - díky za rady!

David
David

Ty seš Fasanova kámo. :D

Lucie K.
Lucie K.

Ježiši, co to je Fasanova? Myslíš Casanova?

Roman
Roman

Ty v***, tak to je mazec. Jako skoušel jsem kdejaké techniky, ale tohle je paráda člověče. Určitě dík za radu. Ty by jsi měl být sexuolog.

kamarad
kamarad

Dik moc si mi pomohl :)

Anonym
Anonym

Není zač. :)

děvka
děvka

Pojďte si někdo se mnou dát! Jsem strašně moc nadržená a ojela bych kteréhokoliv chlapa, který by se mnou chtěl. Je mi 19 roků.

neřeknu
neřeknu

Přijde od toho, co dát a do čeho?

Petr
Petr

Nevíte jak mám uspokojit svou přítelkyni, aby šla se mnou už do postele. Na sex jsem s ní už čekal 6 měsíců, ale pořád se mnou nešla do sexu ani do ničeho vážnějšího.

Hanka
Hanka

Třeba má jiného, žádná nevydrží 6 měsíců jen s držením se za ruce. Nebo tě bere jenom za kamaráda. A nebo je příliš mladá (14 - 15?). To musíš vědět ty sám nejlíp v čem je problém.

Petr
Petr

Je jí 17 let a o nikom nevím. Že někoho má, s nikým jsem ji neviděl. A máme to od sebe jen 20 metrů od domu. Ale asi mě spíš bere jen za kamaráda. Nedrží se se mnou za ruce, akorát mi říká lásko a že mě miluje.

Andy
Andy

A jak jsi poznal, že je to tvoje přítelkyně? Jen podle toho, že tě oslovuje lásko? Nejdůležitější jsou činy, ne slova! Tento vztah jsi projel. Ona tě nebere jako vážného přítele a už vůbec nepočítá s tím, že by s tebou měla někdy spát. To není čekání na vhodnou dobu, toto je konečná. Dál ten vztah nepůjde.

Proč je s tebou? Nevím. Možná nechce být sama. Možná si s tebou rozumí. Možná se s tebou cítí dobře. Možná nechce být před kamarádka za divnou a chce mít "přítele". Ale není s tebou protože by tě milovala, nebo protože by chtěla něco víc.

Co s tím? Nebudu ti radit. Za prvé neznám váš vztah podrobně. Za druhé neznám ji. A neznám ani tebe. Ale můžu ti říct, co nepomůže. Nepomůže čekat. Nepomůžou prosby. Nepomůže přemlouvání. Podlézání. Tvorba romantické atmosféry... .

Pomohl by ostrý řez. Nechat se vidět s jinou holkou. "Ty mi nedáváš co chci, tak si hledám tu co mi to dá...co mi dá něco...co mi poskytne opravdový vztah.". Nechat ji žárlit. Uvědomit si, že o tebe může přijít, ať vidí o co může přijít. Protože ona to má velice jednoduché. Má vedle sebe blbečka, který ji poslechne na slovo a ona k němu nemá žádné povinnosti. Nechat ji vyvést z omylu. Že ty jsi chlap. Že máš jiné možnosti. Že nejsi nějaký kamarád na držení kabelky... . Že tady nebudeš vždycky. Že musí brát vztah vážně.

Ale musíš si uvědomit jednu věc. Pokud něco podobné uděláš, tak riskuješ. Hodně riskuješ. Ona tě už teď nebere vážně. Takže výsledek může být, že tě začne brát vážně. Nebo se na tebe vykašle úplně, protože ji nezajímáš už teď.

Já bych ale udělal takové drama. Je lepší vědět na čem jsem. Ať již to dopadne jak chce. Být nadále v takovémto vztahu-nevzathu? To se raději rozejít nebo do toho vztahu skočit naplno.

Petr
Petr

Jo, díky moc, zkusím to tak udělat a pak dám vědět.

Asi matlák nebo nevím
Asi matlák nebo nevím

Néééé, tak to je po*ser :D. Mně tam leží jak leklá ryba, ale je vždy strašně zpocená a říká, že si to užívá. A že je to příjemný, ale nevím. Bývalá přítelkyně mi hlavu mačkala, tak kde je problém? Proč je to tak?

MJ
MJ

To bude Tím, že každá žena je absolutně jiná. Některou můžeš něžně milovat a ona se bude nudit, protože chce vášnivý a náruživý sex. Každopádně pokud chcete ženě, pánové, přihodit někdy pořádný orgazmus, tak je to běh na delší trať. Většinou ji na to musíte připravovat a naladit trochu víc do předu, třeba den nebo dva. Pak podle situace ji buď svést a nebo pomilovat. Některé ženy vzrušuje například sex na veřejnosti - je to s adrenalinem a větším vzrušením. A kolem toho všeho hlazení a líbání ji taky nezapomeňte pevně chytit, občas přiměřeně zatahat za vlasy a někdy ji taky zašeptat něco hezkého do ouška. Jinak se dá velice dobře navodit atmosféra masáží a příjemnou hudbou.

anonym
anonym

MJ: Naprosto s tebou souhlasím, to je aspoň rada, která opravdu stojí za to! Jeho rady si určitě předčete, líp bych to nenapsal ani já sám.

Aleš Bréda
Aleš Bréda

Čau všichni, potřebuji poradit jak mám uspokojit moji holku, která chce jen klasiku. Jenže mně se to pořád nelíbí, ta klasika, tak potřebuji radu. Něco nového. Díky.

anonym
anonym

Borci, jestli chcete svoji holku přivést, jak se říká "do nebe", tak na to nesmíte tlačit. Jak už vás sem pár napsalo, každá žena je jiná a tím pádem každá žena touží po něčem jiném, a vaším úkolem je přijít na to co se jí líbí. Moje holka je na klasiku to mě až tak nevadí, já konec konců taky, ale někdy neuškodí něco změnit. Myslím jinou polohu, jiný děj nebo délka milování, ale vše záleží na domluvě. Hlavně s ženou musíte komunikovat, nemyslím, že se jí při sexu budete ptát "takhle se ti to libí?", to ne. Musíte si ji nejprve načnout, možná špatné přirovnání, ale představte si, že je žena sklenice s okurkami, tu taky nevezmete ze špajzu a nespolknete celou. Nejprve ji načnete a postupně ji začínáte od vrchu ujídat. A se ženou je to podobné (nemám moc zkušeností, měl jsem 2 holky, s jednou sem byl 7 měsíců a s tou současnou jsem přes 2 roky). Takže spíše pro ty lidi co vyznávají klasický sex mám pár rad. Za 1. dlouhá předehra: musíte ji dlouze líbat, prvně na rty ,potom na krk, pak na hrudi na ramenech. Pak zase na pusu a pak pomalu sjíždějte dolů a až se dostanete jakoby mezi prsa, tak přestaňte a sundejte ji tričko a podprsenku. A ne že budete hned spěchat, musíte zase pomalu, takže mezi prsy, přes břicho, po bocích, potom můžete kousek na podbřišek. A pak zase zpátky, ale tentokrát se zastavíte na prsou, nejprve ji začnete líbat kolem bradavek, potom při tom líbaní ji můžete z boku mačkat prsa (ale všeho s mírou). Potom palci přejíždějte přes bradavky, a nakonec si můžete hrát s bradavkami pusou. Za 2. nespěchejte ani při orálních hrátkách. Zase pomalinku musíte jí třeba zažít líbat nohy on kotníků nahoru, pomalu, pořád pomalu (musíte ženu držet v napětí). A až se dostanete do rozkroku, tak se na ni hned nevrhněte. Pomalinku líbejte kolem, za chvilku ji můžete začít líbat na klitorisu a okolo pysků a na nich. A potom ji začněte "lízat" (omlouvám se za ten výraz, nevím jakým slovem to nahradit). A za chvíli až bude dostatečně (vlhká, připravená..) tak jděte na věc. Je to moje zkušenost, nechci se chlubit, ale se svojí přítelkyní jsem se za poslední rok miloval 163x. A pokaždé jsem ji udělal. Nechci machrovat, ale jen vám chci nějak dokázat, že mám zkušenosti. :) Vyzkoušejte to co jsem zde napsal a uvidíte, jak bude partnerka reagovat. Ale stejně i přes to všechno co jsem zde napsal (s chybami a bez kontroly textu, protože nemám moc času), tak závěrem je každá žena je jiná. A musíte přijít na to, co se jí líbí. Přeji hezké milování všem. ;)

Pooky
Pooky

Anonym: mockrát díky za tvůj příspěvek!

Lúca
Lúca

Všichni chlapi by si měli přečíst anonyma. :)

Radim
Radim

Vyzkouším, mockrát díky za rady. Uvidíme a pak napíšu. Radim

Já

Jaká je nejcitlivější část vagíny?

Já

Kdo se při masturbaci udělá dřív? Holka nebo kluk?

Patrik
Patrik

Já:

Pokud myslíš nejcitlivější část ženského přirození, tak je po poštěváček (klitoris). Ten ovšem není uvnitř vagíny, ale venku.

Pokud máš na mysli přímo vagínu, tak v ní buď poševní vchod (prostě úplný začátek) nebo bod G - u některých žen jej ale může být problém najít.

A otázka kdo se udělá dřív nedává smysl. Někdy se přece uděláš za 1 minutu (když jsi nadržený) a někdy ti to trvá 15 minut. Jak to chceš srovnávat?

Já

Nebo takhle kdo má větší/lepší orgasmus?

Betty
Betty

Delší mají podle mě holky, ale zase je ho těžší dosáhnout a trvá to déle.

Márty
Márty

Zdravím, potřeboval bych poradit se slečnou která mi tzv. řekla, že mě pomalu začíná milovat a já na tohle čekám asi rok. A chci prostě ji "dostat", abych s ní mohl být. Akorát nevím, jak na to, ačkoli jsem rok a něco bez slečny a vypadl jsem z randění. Další háček je v tom, že je o 2 roky starší a mám strach o každý krok, co udělám a o sexu se ani nebavím. Raději aby se neotočila a nešla pryč, ačkoli je to velice hodná a chytrá holka.

Andy
Andy

Márty: Rozdělil bych to na dvě části:

Rande a chování: Sám píšeš, že se s ní náš už víc než rok. Za tu dobu jste se navzájem dost dobře poznali, znáte se ve všech situacích. A ona se zamilovala do tebe do takového, jaký jsi celý ten rok byl. Není to žádná víkendová iluze ani krátkodobá známost. Zná tě víc než dobře a má tě ráda takového, jaký jsi byl celý ten rok. Přijde mi naprosto nesmyslné teď na internetu hledat rady, jak by jsi se měl chovat, o čem by jsi se s ní měl bavit, jaký by jsi měl být... . Ona se do tebe zamilovala do takového, jaký jsi. Neměň se.

Sex: Když mají poprvé spolu dva lidé sex, tak je to vždycky neohrabané, směšné a možná i trochu trapné. To je prostě fakt. Neznáte se, nevíte co máte rádi. Je tady taková ta hranice - jiný vztah s máš s někým, s kým jsi nikdy nespal. A jiný vztah s někým, s kým ano. Cílem prvního sexu je toto překonat. Proto já první sex vždy beru jako takové nutné zlo, jen aby se překročila ta hranice a změnil se "v hlavě" ten náhled na toho druhého. Nebojím se z toho udělat klidně i jen záležitost na 4 minuty. Pokud se ji budeš pokoušet napoprvé uspokojit, tak to skončí špatně. Nevíš co se jí líbí a budeš naprosto tápat. Ona, aby ti zachovala tvář, bude předstírat jak se jí to líbí (a tato lež ohledně sexu může zůstat ve vztahu! předstírala poprvé, ty to budeš tedy opakovat při každém sexu, když se jí to tak líbilo a ona bude stále lhát). Prostě špatné pro oba. Jestli chceš přesný návod: prostřídej dvě až tři pozice, vše v posteli a žádné extrémy. Délka sexu je ideální tak 4 až 5 minut. V žádném případě se ji nepokoušej uspokojit.

PS: Já na osobní a "trapné" situace mám jednoduchý návod - prostě to natvrdo řeknu a udělám z toho i trochu srandu. Pokud přijdeš na rande a zavládne trapné ticho, tak jednoduše prohlásíš "známe se víc než rok a nikdy jsme nemohli přestat mluvit, teď najednou nějak váznou témata, když jde do tuhého, co?". Na to ti ona odpoví "jo no, cítím to úplně stejně" a ty dodáš "třeba tehdy na tom plavání, jak jsme byly s Janou, jsme mluvili snad hodinu v kuse, jak je na tom Jana teď mimochodem?". A prostě se ti rozhovor rozjede úplně sám. A nemáš z večera jen výměnu trapných frází na rande. Ale krásný přátelský večer. Stejně tak po sexu můžeš prohlásit "to bylo pěkně neohrabané, jsem si tam málem vykloubil koleno, všimla sis? :D To chce více tréninku, co si předtím dát sprchu?".

A hlavně neplánuj nic dopředu. Neplánuj co ji budeš říkat, co budete dělat atd. Dej tomu volný průběh a na vše co se stane reaguj přirozeně, tak jak tě zná.

Márty
Márty

Andy: Díky moc

Jakub
Jakub

Je mi čerstvě 15, nejde mi o sex, ale o to jak holku potěšit. Například hladit, líbat na krku a takhle. Možná i rukou jet dolů. Jde mi o to, že se bojím, že když to více rozjedeme a ona mi začne sahat tam. Bojím se, aby jí stačilo to co v kalhotách mám. Chci jen spíše ještě radu jak jí sbalit? Vtipný jsem a úsměv jí umím vyčarovat, ale jak jí trošku rozjet, dostat do situace, kdy se bude chtít líbat a i více? Chtěl bych od vás pomoc se vším co jsem napsal. Předem děkuji.

Petr
Petr

Jak je to s orgasmem u žen? Spousta známých tvrdí, že má s nimi holka orgasmu při sexu. Zatím u žádné se mi to nepodařilo a bylo třeba zapojit ruku. A velký problém je, když to i holka nedá pořádně najevo a tak nevíte jestli to děláte dobře nebo ne.

Andy
Andy

Tak ono je to hlavně o tom, jak spolu mluvíte. Je jasné že pokud si dovedeš domů holku na jednu noc, tak asi orgasmus mít ze sexu nebude. Protože prostě nevíš co se jí líbí, co má ráda. Pokud máš ale dlouhodobější partnerku, tak by jste měli o takových věcech i trochu mluvit.

Já mám teď přítelkyni a ta se při sexu udělá, ale jenom v jedné poloze. Já na zádech, ona si na mě sedne (čelem ke mně) a poštěváčkem při sexu ojíždí můj podbřišek. Ale každá holka to má asi jiné.

Prostě se s ní o tom musíš bavit. Pokud je stydlivější, tak asi bude problém aby ti popisovala jak to má ráda a jak ji máš lízat. Tak použij vylučovací metodu. Zkus ji chvilku lízat nahoru a dolů, pak zleva doprava. A zeptej se jí, jestli se jí víc líbil první nebo druhý způsob. Ať je stydlivá jak chce, tak ti prostě odpoví. Stejně přijdeš na to jak rychle to má ráda, jaké má ráda polohy atd.

Petr
Petr

Určitě dlouhodobější. Mám ji moc rád, proto nechci aby byla zklamaná.

Lala
Lala

Kluci, kluci, je od vás moc hezké, že chcete holku uspokojit, ale netlačte na pilu. Když se nezadaří, nenaléhejte, zbytečně to neprodlužujte na hodiny (pokud se na tom předem nedohodnete) a taky jí nechte si užít normální průnik. Miluji, když šílím vzrušením a prostě dostanu to, co chci. Tělo ženy je naprogramované tak, aby se mu váš penis líbil uvnitř. To, že se u toho neudělám jako většina žen, je naprosto normální a nebrání mi to v tom, abych si to užila. Navíc v patnácti často holka ani pořádně neví, jak má vypadat orgasmus a je příliš stydlivá na to, aby vám to názorně předvedla. Já si začala užívat sexu až ve chvíli, kdy jsem se pomalu zbavila studu a udělala si to před mým přítelem rukou. Nejdřív to nešlo, ale po pár pokusech už jsem to dokázala i před ním a nakonec jsem to naučila jeho. Chyba je často v přehnané sebekontrole a vaše dívka se třeba chce udělat, ale nemůže. Obzvláště když je mladá a jste spolu krátce.

Mimochodem, pokud vaše partnerka předstírá orgasmus, nemáte bohužel prakticky šanci to poznat. Takže se snažte, jak nejlépe to umíte, ale dejte jí najevo (klidně si normálně promluvte), že její orgasmus není jediný cíl, neberte ho jako jediný správný výsledek sexu a prostě pokračujte, dokud se jí to bude líbit. Když budete dobří a ona se neudělá, bude si to stejně chtít dát znovu a udělá se příště. Když ale bude cítit, že musí, z příjemných chvilek se stane mučení.

Ferda
Ferda

Prosím vás, nevíte kde má žena nejcitlivější místa od pasu nahoru? A kde bych měl líbat, aby byla vzrušená a vlítla na to?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

2009 - 2020