Dalibor J.Dalibor J.

Léky na erekci bez předpisu (volně prodejné) - co FUNGUJE?

Měl jsem v poslední době nějaké problémy s erekcí. A tak sháním volně prodejné léky na erekci, které si můžu koupit i bez předpisu. Nemáte někdo nějaké tipy na něco? A nemáte někdo zkušenost s něčím, co opravdu funguje? Ať to nejsou jenom vyhozené peníze a výsledek nikde... .

anonym
anonym

Tak záleží na tom, jaké máš problémy. Pokud je to jenom občas, tak bych se vykašlal na volně prodejné léky. Spíš se soustředit na zdravější životní styl a všechno co s tím souvisí. Naopak pokud máš skutečně velké problémy, tak naopak navštívil doktora, ať ti předepíše něco na předpis.

Betty
Betty

A proč si jednoduše nekoupíš třeba Viagru apod. co se prodává v lékárnách?Vždyť to mají snad všude, ne? Mám přítele, ale tento to nikdy nebral (aspoň myslím :)), takže neporadím.

Dalibor J.
Dalibor J.

No jo Betty, ale oni ti přece normálně Viagru a podobné léky v lékárně neprodají. Na vše musíš mít předpis od doktora. To je ten problém... .

Karel Hanák
Karel Hanák

Já to vidím podobně jako anonym. Pokud opravdu nemáš veliké problémy s erekcí, tak řešit jinak než prášky. A pokud se opravdu nepostaví, tak za doktorem pro pořádné léky a začít to řešit odborně.

MUDr. Janeček
MUDr. Janeček

Pokud je nedosažení erekce jen občasná záležitost, tak v žádném případě nedoporučuji užívat léky na erektivní dysfunkci. V tomto případě doporučuji běžné erotické pomůcky, které mají za následek (či napomáhají) ztopoření. Pokud ovšem nedosáhnete erekce vůbec (za žádných okolností), tak si rozhodně sjednejte schůzku s lékařem. Zde již běžné pomůcky a volně prodejné léky bez předpisu nepomohou.

Pokud zvolíte první možnost, tak jsou na trhu k prodeji erekční kroužky, masti a gely. Pokud se rozhodnete pro druhou možnost, tak nejdříve navštivte svého obvodního doktora - ten Vám doporučí následný postup a přepošle k odborníkovi.

Andy M.
Andy M.

Protože jsem se o to nějakou dobu zajímal, tak doplním příspěvek MUDr. Janečka.

Nejjednodušším a nejlevnějším řešením je erekční kroužek (viz. jeho slova). Kdy kroužek zaškrtí penis a zajistí erekci. Možná se budeš divit, kolik lidí to používá a jak je to rozšířené. Takže tady se není s čím stydět před partnerkou. Klidně na to můžeš s ní skočit a neřekne ani půl slova. Běžně to používají takoví, co mají rádi sexuální maratony. Ale jejich erekce by to neutáhla. Podívej se tady (doporučuji):
https://www.ruzovyslon.cz/krouzek-support-single/

Dalším způsobem jak to řešit jsou prokrvující gely. Jednoduše zajistí větší průtok krve penis a dostaneš erekci. Nevím, jestli se nějak stydíš před partnerkou, nebo jsi už dospělý a rozumný a vše řešíte spolu. Ale dráždivý lubrikační gel před ní případně obhájíš tím, že je to prostě lubrikační gel. Tečka. Tady bych doporučil pořídit si opravdovou kvalitu. Neber nic levné. To jsou prostě jenom gely s příchutí mentolu, ale účinek žádný. Ber toto, ověřená klasika:
https://www.ruzovyslon.cz/krem-largo-prokrveni-penisu/

Jako poslední jsem si nechal ty volně prodejné prášky bez předpisu. Tady je jasná jednička na trhu eXXtreme. Výhodou je, že je nemusíš brát dlouhodobě. Stačí si vzít tak 30 až 60 minut před sexem jednu tabletu. Takže každý den nezaplavuješ organismus nějakými chemickými nesmysly. Účinek vydrží celou noc. Pravděpodobně to bude účinkovat i ráno po probuzení.
https://www.ruzovyslon.cz/exxtreme-power-caps-5tbl/ (5 tablet)
https://www.ruzovyslon.cz/exxtreme-power-caps-2tbl/ (2 tablety)

Každopádně pak dej vědět, jak jsi dopadl s mými radami. Pro mě všechno fungovalo bez problému. :)

Klára
Klára

Souhlasím s tím co už bylo napsané. Pokud jde o malé problémy, tak si kup něco z internetového sexshopu (odkazy nahoře). Nějakou normální pomůcku. Pokud máš veliké problémy, tak běž k doktorovi.

anonym
anonym

Já používám ten kroužek na penis už 3 roky a funguje to!!!

Páťa
Páťa

Ty tablety od eXXtreme (toto: https://www.ruzovyslon.cz/exxtreme-power-caps-5tbl/) jsou snad jediné účinné léky na erekci na internetu (které jsou volně prodejné). Všechno ostatní buď nefunguje, nebo je to nějaký podvod. Viz. jak se všude nabízí Viagra - ta přece není volně prodejná... . I když jsem je nikdy nebral, tak kdybych měl problémy s erekcí, tak by si koupil je. (a to není žádná reklama)

Angel777
Angel777

S tím lubrikačním gelem je to nejlepší sex, který jsem kdy měla. Přítel si to taky koupil, ale nějak mu nedošlo, že když to namaže na sebe, tak že to bude působit i na mě! :D A od té doby to občas používáme, když je na to čas... .

Andy M.
Andy M.

Jo a všechny produkty, co jsou volně prodejné, si můžeš prohlédnout na adrese https://www.ruzovyslon.cz/erekce/. Když si něco rozklikneš, tak tam jsou i recenze a názory od lidí, kteří si to koupili. Tak budeš vědět jak to skutečně funguje, ne jen reklamní texty. Doporučuji si to pročíst.

Míra
Míra

S Daliborem mám stejný názor. Samá finta na zákazníky. Hodně se ale píše o škornici šípolisté. Zní to zajímavě, ale nikde žádné poznatky z praktického užívání ze strany mužů. Proto bych zde rád vyzval všechny uživatele, aby nám popsali účinky škornice na potenci a jakou formu užívají. Pilulky či čaje. Pište prosím v hojném počtu, pomůžete možná spoustě mužů. Děkuji za nás všechny, kdo potřebují radu.

Pepa V.
Pepa V.

Protože jsem už v letech, tak jsem si prošel ledasčím. A mám jasnou zkušenost - bylinky nefungují, pilulky ano. Pokud jsem užíval nějaké čaje nebo výtažky, tak bylo třeba aplikovat minimálně měsíc. A výsledek byl vždy velmi malý. Byl tam rozdíl, ale ne dostatečný pro mé problémy. Určitě je to vhodné jako podpora a případně léčení nějakých zdravotních problémů souvisejících s problémy s erekcí. Na roztažené cévy, kardiovaskulární systém apod.

Oproti tomu pilulky u mě fungovaly naprosto vždy. Nástup velmi rychlý a znatelný. Neříkám, že každý přípravek z lékárny je výborný. Nebudu jmenovat značky, ale měl jsem takové, po kterých mě velmi bolela hlava, po jiných jsem měl zažívací potíže a u některých mi velmi stoupl krevní tlak na několik dnů. Ale důležité je, že tam byl ten účinek. Což u bylinek nikdy nebyl. Tam šlo vždy jen o velmi mírné zvýšení, které ničemu nepomohlo.

Míra
Míra

Pepo V, díky za odpověď. Čekal jsem ale více reakcí. Dnes se chci zeptat na zkušenosti s přípravkem DMAE. Krom jiného prý pomáhá i v sexu. Jsem také v letech a nutně bych se chtěl dopátrat něčeho, co mi pomůže. Mám mladší partnerku a je při chuti, ale moje schopnosti souložit jsou slabší. Díky.

Petr Ř.
Petr Ř.

Zkoušel jsi Kamagra Jelly? U mě 100% úspěšnost. Nevím ale, jestli je to k dostání v ČR. Protože já žiji v zahraničí a tady je to volně k dostání v každé lékárně bez předpisu.

Míra
Míra

Kamagru jsem nezkoušel, ani jiný jednorázový přípravek na erekci. Já bych raději nejdřív vyzkoušel něco, co dá chlapa do formy spíš dlouhodobě. A ne jen pro dobu, kdy má zrovna naplánováno souložit. Jen se jaksi nemohu dopátrat zkušeností ostatních, abych se vyhnul experimentům. Zatím tedy v rámci svých schopností sexuji a na co mi nezůstanou síly, to dodělávám jinak. Tedy prsty, jazyk, robertky apod. Partnerku tedy uspokojit dokážu, ona ale lační po stojícím a stříkajícím penisu, který samozřejmě nejdřív pěkně vypucuje kundičku. A v tom je ta potíž, že jí to nemohu splnit podle její potřeby. Dokáže li někdo poradit, budu vděčný. Díky.

Vasil
Vasil

Mohu doporučit prášky, které mi poradila lékařka. A já si je koupil volně v lékárně. Erekci to pomohlo.

Rachel
Rachel

Ahoj, my s partnerem používáme přípravek Red Power. Je to volně prdejný lék na podporu erekce...Má mírnější nástup, účinky nastupují do hodiny a trvají až 24 hodin a hlavně lze i opakovaně souložit :) koupili jsme je na supererekci :)

Marta
Marta

manžel začíná mít trochu problémy s erekcí a já už se tak nějak pokoukávám po internetu a sháním něco co je dobré a pomůže.. nevíte o něčem?

Julinnka
Julinnka

co je teda dobré na tu erekci? poradíte mi prosím? ono chlap to doma moc řešit nechce a je mu to nepříjemné, takže bych nějakou radu ocenila :)

Dana
Dana

tak mi prosím poraďte něco na výdrž a na erekci? chlap s tím pořád bojuje a moc se mu to nechce řešit...

Jan
Jan

taky mě to docela trápí.. už to není to co dřív, prostě s postupem věku to člověku začne nějak méně fungovat a musí se porstě začít nějak pomáhat, jen teda nevím jak...

jancek
jancek

já vám nevím, ale taky budu brzo potřebovat nějakou pomoc, tak jestli víte o něčem tak mi prosím pomozte

Ida
Ida

koukni se na supererekce.com mají tam dobré přípravky které vylepší sex... můj chlap od nich bere a jsme spokojení :)

Nora
Nora

já jsem to taky s manželem řešila, ale naštěstí byl v pohodě a všechno to vzal :) samotného ho to vlastně napadlo, takže pohoda lahoda.

Petr
Petr

prosím nějaký podporovák na výdrž? na pořádnou jízdu? jesti vůbec něco takového existuje?moc jsem se o to nezajímal, ale nějak už je to asi potřeba :(

Miluše
Miluše

já jsem se koukala na různé přípravky a zatím teda ani jednomu nevěřím, ale jestli máte něco na sto procent vyzkoušené a víte že to funguje, tak budu moc ráda když mi poradíte :)

Jana
Jana

ženy a muži, nakupovali jste někdy nějaký přípravek od nich? supererekce.com já zkoušela i nějaké jiné společnosti, ale zatím bylo všechno marné..

Borek
Borek

tak já teď jeden přípravek zkouším, tak až budu mít nějaké výsledky, tak vám napíšu co a jak, taky aby jste věděli co je třeba v pohodě a co ne ;)

Jožka
Jožka

prosím vás, trápí mě erekce. rád bych vyzkoušel nějaký ten prášek, prostředek, no prostě cokoliv co mi pomůže. máte nějaký tip?

marek
marek

prosím, co vám tedy pomáhá? Koukal jsem se na netu a nic extra jsem nenašel, takže bych radu uvítal :D léta letí a výkon taky..

Marcel
Marcel

problémy s erekcí v poslední době řeším minimálně jednou za měsíc... možná už bych se taky mohl podívat po nějakých doplňcích nebo nevím po čem

Pepe
Pepe

Tož mi poraďte něco na erekci... už tři měsíce je to takové nijaké, takže bych rád radu. pokud teda máte.

Michal
Michal

Mám pocit že je to čím dál horší.. mám čtyřicet dva let a už mi sem tam vynechává.. čím to můžu zlepšovat? existuje vůbec něco co mi dokáže pomoci?

Ivan
Ivan

a odkud teda kupujete a co kupujete? taková rada není nikdy marná, takže jestli můžete tak prosím pomozte :)

Leoš
Leoš

Já jsem si koupil takového toho runnera a docela dost dobrý, jakože fakt pohoda, tak uvidíte, třeba bude taky vyhovovat :)

Martin
Martin

mě už to postihuje rok, co mám problémy s tím aby mi stál a za něco to stálo. Zkoušel jsem i nějaké přípravky ale zatím mi nic nepomohlo, tak jeslti máte něco co bych mohl aspoň vyzkoušet budu rád

Mirek
Mirek

prosím vás co tedy berete za prášky nebo za doplnky aby vám to lépe šlo?

Igor
Igor

já na erekci používám supererekce.com/content/16-red-power-popis-produktu a zatím jsem teda dost spokojený, tak koukněte, třeba vás taky zaujme :)

Kája
Kája

A dokáže mi někdo poradit i nějaký podporovák pro ženy? Nikdy jsem zatím o ničem takovém moc neslyšela, ale pokud něco je ráda to vyzkouším :)

Patrik
Patrik

prosím vás, taky bych rád nějakou radu na erekci, prosím, pokud můžete poradit, tak mi helpněte. aspoň něco pro zkažené manželství můžu udělat...

Martin
Martin

chlapi pomůžete mi prosím? potřeboval bych nějaký doplněk nebo podporovák na erekci. Pár jsem jich už zkoušel ale nic moc :/

Boris
Boris

víte že se docela obávám, že tak za pět let s tím budu mít taky problémy :( ale nevím. Jaké jsou první příznaky ;) v kolika letech to u vás začalo?

Jan
Jan

pomalu začínám mít výpadky, tedy nefunkčnost, tak bych se nějak rád dozvěděl co vám chlapáci zabírá? dík

Radek
Radek

mrkněte na supererekce.com tam mají docela zajímavé přípravky. Já z tama beru a zatím mi to funguje a já taky :D

Libor
Libor

díky za inspiraci!!! Na všechno co jste sem dávali jsem se koukal a už jsem si něco naobjednával, tak uvidíme jak to bude fungovat, teda doufám že to fungovat bude :)

Ivanka
Ivanka

Pánové a zabírá vám vůbec něco na erekci? Řešíme to pořád s chlapem a furt jsme nenašli nic co by nám pomohlo :(

Alena
Alena

Zkuste se podívat na ty supererekce.com mají tam dobré přípravky. S Mužem si od nich kupujeme a je to teda divočina :D tak by to mohlo vyhovovat i vám :)

Marek
Marek

přece jenom problém s erekcí je opravdu nepříjemný.. taky mě trápí. jako není to zas tak hrozné jak to vypadá :D ale mohlo by to být lepší :( nějaká rada?

Nela
Nela

občas máme doma výpadky, ale chlap dělá jakože nic. Ono to není ještě tak moc hrozné, ale dle mého to bude častější a častější.. takže bych ho a sebe ráda připravila na budoucnost... co pomáhá??

Tom
Tom

Trápí mě erekce. A to jakože dost, v poslední době víc a víc a ani nevím čím to mám zachránit. Prostě nic se nedaří a nic nefunguje :(

Martin
Martin

Sem tam se mi objeví problémy s erekcí, ale zatím to není tak hrozné. Ženě to zatím moc nevadí, ale věřím tomu, že za pár let ji to vadit začne, takže co s tím?

Luděk
Luděk

Máte prosím někdo zkušenost s pilulky od supererekce? Mrkal jsem se na jejich stránky a přijdou mi zajímavé, tak bych je rád vyzkoušel

Lukáš
Lukáš

na erekci je nejlepší kombinace všeho :) myslím tím teď aktivně při souloži a když to nestačí tak se musí koupit pilule

vladislava
vladislava

muž taky bere nějaké prášky a zatím mu to funguje, tak snad mu to nějakou dobu vydrží. Jako asi to nemáte taky lehké chlapi

Marcel
Marcel

prosím vás, máte někdo zkušenost s tím obchodem supererekce? Někdo se tady o tom zmiňoval a já si říkám proč to nevyzkoušet, tak pokud ano, prosím dejte vědět co a jak

Milan
Milan

s erekcí mám problém už čtyři roky, za tu dobu jsem vyzkoušel hodně přípravků a nevím a ni čeho všeho, ale výsledek byl skoro vždycky po čase stejný. Nefungovalo to

Radim
Radim

Zkoušel jsem už všechno, ale nic mi vůbec nezabralo :( tak pokud víte o něčem (o čemkoliv) tak moc to ocením!

Luke
Luke

chlapi, prosím. Jakou máte zkušenost s tím obchodem supererekce? Teda pokud někdo tu zkušenost má. Koukal jsem se a přemýšlím že to vyzkouším. Říkám si, že za zkoušku asi nic nedám

Táňa
Táňa

Chlap taky bere na erekci nějaké pilulky, né teda tak často, ale sem tam si něco lupne a nestydí se za to. Sám si je kupuje a sex pak dál funguje :)

Miro
Miro

Zaručená rada co na erekci? Zkoušel jsem už dost produktů, prášků a nevím čeho všeho, ale vždy mi to moc dlouho nevydrželo a musel jsem hledat jiné přípravky..

Mirek
Mirek

nevím čím to je, ale zkoušel jsem už hodně přípravků a zatím bez úspěchu. Možná zkouším špatné přípravky, ale asi to tím jen tak nebude. Mám si spíš zajít k lékaři?

Tamara
Tamara

prosím vás poradíte co by si měl chlap koupit na lepší erekci? Zatím jsme zkoušeli už pár přípravků, ale nic moc... tak ocením každou radu

Hubert
Hubert

Sem tam mám taky potíže s erekcí, ale je to normální u chlapu v pokročilejším věku, od toho jsou různé přípravky které pomáhají, tak tak :)

Hanka
Hanka

Zkuste se podívat na ten obchod supererekce a tam se mrknout na produkty které mají. Muž si od nich bere toho runnera a je spokojený a já vlastně taky

Nikola
Nikola

poradíte mi chapi a ženy jak mám donutit muže se zajímat trochu více o náš erotický život? Už mě to nebaví a amám pocit že se to bojí řešit.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

2009 - 2020