HonzaHonza

Kondomy oddalující ejakulaci? Pomoc - chci delší sex

Mám problém při sexu, protože se strašně moc rychle udělám. Vadí to mě a i mojí přítelkyni, protože ona pak ze sexu nic nemá. Obyčejně mám ejakulaci za cca 30 sekund. Kamarád mi říkal, že když měl sex poprvé a byl panic, tak že použil kondomy oddalující ejakulaci. Aby jeho přítelkyně nepoznala, že je panic. A podle něho to fungovalo a měl strašně moc dlouhý sex. Máte s tím někdo zkušenost? Nebo nějakou jinou radu jak prodloužit sex, abych se hned neudělal?

Martin D.
Martin D.

Kondomy oddalující ejakulaci jsem viděl a normálně se prodávají v obchodech nebo lékárnách. A stojí úplně stejně jako normální kondomy. Pokud tě to opravdu moc trápí, tak je určitě vyzkoušej (vyjdou tě na stejné peníze jako normální, takže i kdyby to na tebe nefungovalo, tak nepřijdeš o žádné peníze).

Andy
Andy

Ahoj, kondomy, které mají oddalující účinek na ejakulaci a orgasmus používám už poměrně dlouho. Podívej se například na tyto. Pepino je velmi dobrý výrobce a můžu ho doporučit, je možná ještě lepší než Durex (který je navíc i dražší).

Pepino Long Action https://www.ruzovyslon.cz/pepino-long-action-3ks-kondomy-tlumive/

Vnitřek kondomu je potřený nějakou látkou, která sníží citlivost penisu. Není to o moc, jen o trochu. Ale i to stačí na to, aby jsi vydržel déle. Délku sexu jsem nikdy neměřil, ale myslím si, že bez kondomu vydržím maximálně cca 3 minuty. Pokud používám kondom oddalující ejakulaci (orgasmus), tak vydržím klidně i třikrát tolik (10 minut).

Andy
Andy

Ještě mě dodatečně napadlo, že by se ti taky mohl líbit tlumivý lubrikační gel.

https://www.ruzovyslon.cz/gel-lona-tlumiva-130-ml/

Funguje to úplně stejně dobře jako tlumivé kondomy. Výhoda je v tom, že v tlumivém kondomu se např za 20 minut vypotřebuje všechna ta tlumivá látka a pak už jen funguje jako normální kondom. Když používáš lubrikační gel na prodloužení sexu, tak vždycky můžeš přidat pár čerstvých kapek gelu a zvýšit tak jeho účinnost. Navíc tě to vyjde i daleko levněji. Sice 1 balení gelu stojí jako 4 balíčky prezervativů, ale vydrží to mnohem delší dobu. A možná by šel používat i při masturbování pro delší výdrž.

Karel T.
Karel T.

Kondom oddalující ejakulaci jsem zkoušel. Ale na mě působil až moc dobře. Při sexu jsem uspokojení vůbec nedosáhl a museli jsme potom s partnerkou vše dokončit bez kondomu. Víckrát jsem ho ale nezkoušel, protože jsem měl jen jeden. Pravda je, že já s výdrží problémy nemám, takže pro mě to bylo možná zbytečně silné. Pro někoho, kdo orgasmu dosáhne opravdu velmi rychle, by to mohlo být velice dobré řešení.

Danka Králová
Danka Králová

Používáme a máme dobré zkušenosti, funguje to.

Barča P.
Barča P.

Když jsme se s přítelem poznali a začali spolu sexovat, tak měl problémy s příliš rychlým orgasmem. Někdy se udělal doslova ještě do trenek. Zkoušela jsem ho uspokojit pusou před sexem. Ale to moc dobře nefungovalo, protože potom měl při sexu problémy s erekcí a nebyl moc nadržený.

Nakonec jsme skončili u tlumivých kondomů oddalujících ejakulaci a ty nám celkem pomohly. Nejsem si jistá, jestli to byly zrovna tyhle ty https://www.ruzovyslon.cz/pepino-long-action-3ks-kondomy-tlumive/. Spíš mám dojem, že to byl Durex? (jestli vyrábějí oddalující kondomy?)

Taky nám hodně pomohl čas. Jak jsme sexovali častěji, tak si přítel na to zvykl a nyní už skoro bez problémů máme normálně dlouhý sex.

Tvá přítelkyně by měla být víc chápavá a porozumět tomu, že to někdy chce čas a trpělivost.

Anonym
Anonym

Já mám problém spíš opačný, při sexu nemůžu vůbec dosáhnout vyvrcholení. Ale při masturbování osamotě se udělám úplně jednoduše. Poradíte co s tím? Jak mám udělat, abych ejakuloval i při sexu s přítelkyní? Zatím jsme to nezkoušeli řešit, tak nám můžete dát jakoukoliv radu. Díky.

Betty
Betty

Ahoj anonyme. Můžeš se ta podívat a uvidíš, že kromě tlumivých gelů oddalujících orgasmus se prodávají i hřejivé gely podporující orgasmus. Nevím nakolik ti to může pomoci a jestli s lubrikačním gelem opravdu dosáhneš ejakulace. Ale za vyzkoušení to určitě stát bude.

Gel oddalující ejakulaci
https://www.ruzovyslon.cz/gel-lona-tlumiva-130-ml/

Hřejivý gel podporující ejakulaci
https://www.ruzovyslon.cz/gel-lona-extaze-drazdiva-prokrvujici-130-ml/

Pepa z depa
Pepa z depa

Můžu ty kondomy používat i pro oddálení ejakulace při masturbování?

Ondra T.
Ondra T.

Kdo z vás používá znecitlivující prezervativy a jaké s tím máte zkušenosti.

Anonymní
Anonymní

Pokud budu mít při sexu nasazený tlumivý kondom, bude tím ovlivněna i má partnerka? Zpomalí to i její orgasmus? To právě nechceme, chceme, aby to ovlivnilo jenom mě. Díky.

Betty
Betty

https://www.ruzovyslon.cz/pepino-long-action-3ks-kondomy-tlumive/

U tohoto kondomu je znecitlivující látka pouze uvnitř kondomu. Venkovní strana je lubrikovaná klasickým gelem, který nemá žádné účinky (pouze klouže). Takže tvá ejakulace bude zpomalená, ale přítelkyně nic nepozná. Ta ani nepozná, jestli používáš normální nebo oddalující kondom.

Pokud budeš při sexu používat oddalující tlumivý lubrikační gel nebo hřejivý gel podporující ejakulaci, tak účinek bude cítit samozřejmě i tvá partnerka. Stejně tak bych Anonymovi doporučila při masturbaci používat spíše gel než kondomy, protože tě to vyjde mnohem levněji.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

2009 - 2020