Jméno neřeknuJméno neřeknu

Kde koupit kondom (anonymně)? Automat na kondomy?

Chtěl bych si koupit kondomy, ale nějak anonymně. Stydím se jít do lékárny nebo do obchodu a tam říct prodavačce, aby mi dala kondomy. Nevím, jak se na mě bude dívat. Šlo by to udělat nějak anonymně? Napadlo mě třeba, že bych si je mohl koupit v automatu na kondomy. Jenomže já nevím, kde takový automat na kondomy najdu? Ještě jsem ho nikde u nás neviděl. Prosím poraďte, je to moc důležité. A už mi je dost roků na to, abych si mohl koupit kondomy. Takže to komentovat nemusíte.

Lakatoš
Lakatoš

U nás máme automat na kondomy v klubu na záchodech. Pokud chodíš na diskotéky nebo do nočních klubů/barů, tak se podívej na záchodech. Jinak jsem ty automaty nikde jinde neviděl. Kamarád mi říkal, že je mají ve škole, ale to nevím jestli je pravda.

Betty
Betty

Automat na kondomy jsem ještě neviděla. Ale pokud se opravdu stydíš, tak si kondomy přece můžeš objednat anonymně přes internet (pokud ti bylo 15 let a máš občanku, aby jsi si mohl vyzvednout balík na poště). A dokonce jsou na internetu daleko levnější, než v obchodech. Podívej se zde: https://www.ruzovyslon.cz/kondomy/ - balíček se prodává už od 30 Kč.

Pepino Basic (30 Kč) https://www.ruzovyslon.cz/pepino-basic-3ks-kondomy-38/

Pepino Jahoda (34 Kč) https://www.ruzovyslon.cz/pepino-jahoda-3ks-kondomy/

Japonské Sagami (99 Kč) https://www.ruzovyslon.cz/sagami-japonske-kondomy-0-02mm/

Píšeš ale, že se stydíš si je koupit. To znamená, že máš kolik roků? Pokud méně než 15, tak v tom případě nemáš občanku a ani by jsi si nemohl vyzvednout balíček. Takže na toto řešení (objednání z internetu) můžeš zapomenout. Pokud ale máš občanku, tak by toto mohlo být řešení.

Katka
Katka

Ahoj, my máme automat na kondomy na diskotéce. Pokud na nějakou taky chodíš, tak se tam porozhlídni. Jinak si přece kondomy můžeš koupit v každém obchodě....možná i v trafice. Pokud zajdeš někam dál od domova, tak to budeš mít i anonymně a nebudeš se tak bát.

Peca K.
Peca K.

Já bydlím v Praze 7. Nevíte někdo, kde by se tady daly anonymně koupit kondomy? Díval jsem se všude po okolí, ale žádný automat tady nemáme. Nebo pokud bych tady někomu dal peníze, koupili by jste je pro mě prosím?

Gregor
Gregor

Já jsem si prezervativy objednal ze sexshopu společně s masturbačním vajíčkem a lubrikačním gelem. :D Rodiče o tom samozřejmě neví. Pokud by věděli, tak by mě nejspíš asi zabili, protože jsou velice pobožní a takovéto věci neschvalují. Ale já takový nejsem.

Anonymní
Anonymní

Mně je 15 a mému příteli 16. A kondomy si kupujeme normálně v Tesco na pokladně.

Andy
Andy

Od Pepino mám rád tady ty tlumivé kondomy https://www.ruzovyslon.cz/pepino-long-action-3ks-kondomy-tlumive/, protože při sexu s nimi vydržíte mnohem déle. Normálně se udělám za cca 3 minuty. Když ale používám tyto speciální tlumivé, tak vydržím třeba i 15 minut. Doporučuji každému k vyzkoušení. :)

Kačka F.
Kačka F.

Nikdy v životě jsem neslyšela o tom, že by se kondomy prodávaly v automatech. To je nějaký vtip? :D Pokud si je chceš koupit, tak je najdeš na benzínkách, v obchodech na pokladnách, v internetových e-shopech a lékárnách. Nikdy jsem je ale neviděla v automatu.

Weber
Weber

Já se taky stydím. Kde si je můžu koupit anonymně? A od kolika roků je legální prodávat kondomy, od 15 nebo od 18 let?

Betty
Betty

Prodej není věkem nijak omezený. Můžeš si je koupit klidně i v 10 letech a prodají ti je absolutně všude. Není se za to stydět. Seber odvahu, hluboký nádech a běž do toho. Přeji hodně štěstí.

Pajda
Pajda

Andy: S manželem chceme vyzkoušet taky tyto tlumící kondomy https://www.ruzovyslon.cz/pepino-long-action-3ks-kondomy-tlumive/, o kterých jsi se sám zmiňoval. Chtěla jsem se zeptat, jak to na tebe působí? Manžel měl vždy problémy s tím, že se velmi rychle udělal a já jsem ze sexu nic neměla. Doposud jsme praktikovali to, že manžel pár hodin před sexem sám masturboval. Ale nebylo to moc praktické. Myslíš si, že nám tyto prezervativy pomůžou? Jaká je tvoje zkušenost? Máš případně i jiné rady?

Andy
Andy

Těžko říct, jak to působí na různé lidi. Ale u mě to vždy funguje. Látka, kterou je potřený vnitřek kondomu, mírně znecitliví penis a pocity ze soulože pak nejsou tak intenzivní. Díky tomu můžu mít cca dvakrát delší sex. Velmi zvláštní ale je, že pak mám i mnohem silnější a delší orgasmus. Asi protože vydržím déle a partnerka mě může i déle dráždit, tak se ve mě nahromadí větší lavina, která se pak najednou strhne a je to bombastický zážitek.

Tak to ale funguje u mě. Nevím, jestli i u jiných lidí to bude podobné. Musíte je vyzkoušet sami.

Anonym
Anonym

Neví někdo, kde jsou automaty na kondomy v Budějovicích?

Klára T.
Klára T.

Já ani nevím, kde jsou automaty na kondomy v našem městě. Natož v Budějovicích.

Pokud si je ale objednáš tady https://www.ruzovyslon.cz/kondomy/ do dnešních 17:00, tak je budeš mít zítra odpoledne doma. A dokonce o 50% levněji, protože u nás v Tescu se prodávají za 79 Kč. Na internetu jsou za 34 Kč. Předpokládám ale, že máš občanku, aby jsi si mohl balík na poště převzít. A pokud se stydíš, tak je to taky OK. Protože to posílají v neoznačených balících... .

Anonymka
Anonymka

Zkuste WC v Tesku. V Plzni u nádraží je mají.

DDD
DDD

Vůbec se ničeho neboj. Taky jsem se dřív bál, ale včera jsem si je byl koupit normálně u pokladny v Kauflandu a nic to nebylo. Ba naopak prodávala mně je velice hezká prodavačka a když jsem je platil, tak se na mě i usmála. A neboj, je to v pohodě, nemusíš se stydět. PS: je mi 16, kolik je tobě?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

2009 - 2020