Poraďte jakPoraďte jak

Jak vyrobit domácí (homemade) dildo?

Máte někdo návod na to, jak vyrobit domácí homemade dildo? Prosím pošlete mi i třeba fotky, obrázky nebo video s návodem, jak ho vyrobit. Pokud jste ho už vyráběli, tak mi napište váš postup. Mockrát děkuji předem za každou radu. Email: IvetaSchonigerova@seznam.cz.

A. Pavlíček
A. Pavlíček

Nikdy jsem neslyšel o tom, že by si někdo vyráběl homemade dildo. Stojí to vůbec za to? Existují tekuté gely, které lze nalít do formy a počkat na jejich ztuhnutí. Potom by se měly chovat podobně jako gelové dildo. Ale když si představím tu práci s výrobou formy a nákup materiálu...desetkrát levnější bude si hotové dildo koupit v sexshopu než jej doma vyrábět.

Nebo se ptáš z důvodu, že potřebuješ vyrobit nějaké speciální dildo podle tvých představ? Pokud chceš jen ušetřit, tak se to nevyplatí.

Betty
Betty

Nebylo by lepší podívat se po nějakém levném dildu, které koupíš za pár korun? Než se to snažit doma na koleni vyrobit?

https://www.ruzovyslon.cz/dilda/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Když se podívám podle ceny, tak nejlevnější stojí cca dvě stovky. Je to levné a 100% bezpečnější. :)

Petr K.
Petr K.

Ahoj, dildo si můžeš vyrobit doma, ale počítej s tím, že tě homemade dildo vyjde na mnohokrát více peněz.

První co potřebuješ je nějaká forma, ve které jej budeš vyrábět (odlévat). Formu si můžeš vyřezat ze dřeva nebo použít například i sádru. Případně by šla použít i plastelína nebo modurit. Jakmile budeš mít formu, tak je potřeba ji naplnit nějakým tuhnoucím gelem. Prodává se například v takové podlouhlé tubě, která se vkládá do pistolí a poté se s tím spárují koupelny. Pokud si zajdeš do stavebnin a řekneš, že chceš spárovací silikon, tak ti již poradí.

Formu naplň silikonem/gelem a nechej zatuhnout (cca 5 hodin). Při používání ti doporučuji ale na domácí homemade dildo dávat kondom, protože ten silikon není určený k takovýmto účelům.

Danka Králová
Danka Králová

Na základce jsme si vyráběli dilda z toaletních papírů a kondomů. Vezmeš toaletní papír, namočíš ho ve vodě a vodu vyždímáš. Z mokrých papírů si pak vytvaruješ penis a pak na to celé nasadíš kondom.

Samozřejmě to nikdy nefungovalo a dělali jsme to jen pro srandu. Takové dildo se ti samo zlomí, ohne nebo vůbec nedrží tvar. :D Ale je to vtipná zábava.

Kačka A.
Kačka A.

Vyrábí si tady někdo domácí dilda? Pošlete foto.

Poraďte jak
Poraďte jak

Já bych ale ráda nějaké větší XXL, které se neprodávají.

Betty
Betty

Pokud chceš nějaké větší, tak rozhodně není problém něco najít. Podívej se například na toto. :)

37 cm https://www.ruzovyslon.cz/dildo-gelove-xxl-37-6-cm/

39 cm https://www.ruzovyslon.cz/ruka-fisting/

32 cm https://www.ruzovyslon.cz/dildo-xl-john-holmes-30cm/

Ještě pořád je ti to málo? :)

Betty
Betty

Ne, opravdu. Vyrábět si doma nějaké domácí dilda bych asi opravdu nedoporučovala. Za prvé to nikdy nebude mít takovou kvalitu, jako profesionální výrobek. A za druhé bych taky měla strach jak moc bezpečné to bude. Může se to dildo v tobě zlomit, uvíznout nebo zaseknout. Pak s tím pojedeš na pohotovost a doktoři z tebe budou tahat nějaké podomácku vyrobené dildo... . Taky si nikdy nemůžeš být jistá, jestli ten použitý materiál je na 100% bezpečný.

Petr ti tady doporučoval, ať použiješ nějaký spárovací silikon. Jak si ale můžeš být jistá, že nebude do těla vypouštět nějaké toxiny? Já bych do homemade erotických pomůcek prostě nešla.

Kamil W.
Kamil W.

Může mi nějaká žena poslat fotky pomůcek, které doma používá? Rád bych se na ně podíval a nechal se inspirovat. Díky předem.

Poraďte jak
Poraďte jak

Děkuji za odpovědi. :)

Káča, 16 let
Káča, 16 let

Myslíte si, že můžu na výrobu použít sádru? Kdybych ji nalila do kondomu a nechala zatvrdnout, mělo by to potom tvar penisu a mohla by jsem s tím masturbovat? Pokud to už někdo vyzkoušel, funguje to a je to jednoduché vyrobit? prosím o rychlou odpověď, moc to spěchá!

Petr K.
Petr K.

Ahoj Káčo, fungovat to nebude. Vyzkoušej si do kondomu dát vodu. Místo toho, aby se kondom vytvaroval do podoby penisu, tak se z kondomu vytvoří obří koule naplněná vodou. A úplně stejně to dopadne i v případě, že použiješ sádru.

Nějaká přezdívka, nevím
Nějaká přezdívka, nevím

Samozřejmě si lze doma vyrobit homemade pomůcky. Je potřeba k tomu např. termolepidlo (takové ty tyčinky 7 - 11 mm, lze je koupit kdekoliv v domácích potřebách). K tomu je třeba horkovzdušnou pistoli (klasický fén je na to slabý). Forma je komplikovaná, protože je třeba lepidlo rozpustit. Tak je možné použít lepící tavnou pistoli - na ty tyčinky z termolepidla. A potom si něco postupně vytvořit. Nebo proste horkovzdušnou pistolí třeba 5ks tyčinek nahřát a spojit. Při šikovném nahřívání dojde k scelení a při šikovnosti i optimální "špičku". Kterou na poprvé neuděláte, ale vznikne spíše hrot. Ten po vychladnutí uřezat a potom lehce pistolí ohřát. A tím se zaobli hrany. SAMOZŘEJMĚ výsledek lze použít pouze s kondomem, páč ono termolepidlo není nejspíše zdravotně nezávadné. Tak proto nutný Primeros. Ale takový výrobek je úrovní "měkčí plast". Takže žádné terno to není. Prostě můj pokus vyšel z nápadu, testu, otestování a bylo řečeno, že by to chtělo měkčí provedení...ale záleží na každé. Mimo jiné sádra je na prd. Je křehká. Ještě neověřený nápad: kdysi se dělaly masky pomoci novinových listů a škrobu. Mohlo by jít též udělat erotickou home made pomůcku, ale bude to ještě tvrdší než termolepidlo.

Andy
Andy

Nějaká přezdívka, nevím: Nemáš nějaké fotky těch tvých výtvorů? Nemohl by jsi to nahrát někam na internet, ať se podíváme na výsledek?

Superuser
Superuser

Takže, já když jsem se nudil u soustruhu, tak jsem si něco takového vyrobil. Kdo by měl zájem, tak mi sem napište email.

Milan K.
Milan K.

Pošli fotku na MilanKarkulka@seznam.cz. Díky!

Chalan
Chalan

Ve stavebninách se vyrábí zdravotně nezávadný měkký silikon v tubě pro koupelny, kuchyně a zdravotnická zařízení. Jak vyrobit dildo - vezměte velkou prázdnou PETku, uřízněte hrdlo tak, aby jste měli co největší díru pro to co chcete odlít. Pak tam třeba vložíte okurku, cuketu nebo lilek... . Nasadíte na to kondom nebo to namažete pořádně olejem. Nebo čímkoliv mastným. Vložíte to do PETky a pomaličku do toho lijete sádru. Nejlepší to je když jednou rukou držíte třeba tu okurku uprostřed v té PETce a druhou rukou tam lijete sádru. Pak to opatrně vytáhněte až to bude skoro tuhé nebo klidně to nechte úplně ztvrdnout. Pak to opatrně vytáhněte. A pak následuje tam pistolí natlačit ten silikon z tuby do té díry. Musíte se snažit tam ten silikon vytlačit všechen až po okraj formy, bez přestávky. Pokud do formy natlačíte silikon nadvakrát, tak vám v tom spoji nemusí vůbec držet. Nebo to praskne a oddělí se to. Až celou tu formu natlačíte silikonem bez přestávky až po okraj, tak to pak necháte vytvrdnout, třeba jeden den. Pokud máte vibrační vajíčko, tak ho tam zasunete než ten silikon ztvrdne. Zdravotnické nezávadné silikony jsou buď bílé nebo prodávají i průsvitný.

Betty
Betty

Chalan: Výborný návod!

Jak jsem ale již psala, tak se to podle mě cenově nevyplatí. Protože balíček sádry stojí 40 Kč, PETKA cca 25 Kč, kondom cca 30 Kč a tuba zdravotně nezávadného silikonu stojí 350 Kč - 500 Kč. Celkem tě tak domácí homemade dildo vyjde na 500 Kč - 600 Kč. Když se podíváš na dilda v eshopu, tak se prodávají mnohem levněji. Například:

Fialové dildo 20 cm - cena 300 Kč

Dvojité unisex dildo 19 cm - cena 349 Kč

Případně Nejlevnější vibrátory od 99 Kč.

Takže si myslím, že tvůj návod je naprosto perfektní v případě, kdy si chceš vyrobit nějaké speciální dildo, které se nikde neprodává - například velice tlusté, velice dlouhé nebo nějaký speciální tvar. Pokud si ale chceš vyrobit dildo ve tvaru okurky, tak se cenově lépe vyplatí si ho jednoduše koupit již hotové. Bude to mnohem levnější řešení.

Nicméně ale výborný návod! Díky.

Gabíček Vaculík
Gabíček Vaculík

Jak říká Betty, kup si didlo za levnější cenu, než si ho za draho vyrábět. Moje kámoška si udělala didlo z ledu formou z e-shopu a nalila vodu do formy. Nechala dva dny v mrazničce. Prý měla vzrušení, ale nic jiného necítila.

Love XXL....a víc
Love XXL....a víc

Ahoj, to vše je možná pravda. Já by jsem chtěla vyrobit XXL ne-li větší a obrovský dildo. Podle mé představy. A ne kupované. :) Děkuji za rady. A samozřejmě zdravotně nezávadné.

Raymond Lewi
Raymond Lewi

Normálně vezmeš nějaké hadry a šikovně je srolujete pak se musí obalit něčím měkkým a prez to natáhnout třeba ponozku a pak 2x kondom. Vytvoříte tak úplně libovolné dilda délky průměry zaoblení. Když je dlouhé tak dovnitř dát vyztuhu třeba skládací metr. To je jedno. +++++++

chtěl bych sex nebo inspiraci
chtěl bych sex nebo inspiraci

Chtěl bych sex nebo inspiraci prosím napište mi na email bombakov@seznam.cz pak se domluvíme děkuji .

Michal9999
Michal9999

Koupil by mi nekdo dildo ve fm

milovnik sexu
milovnik sexu

ahojte robil vas niekto odliatok vlastneho penisu a daroval priatelke?? bol by to dobry napad ci ani ne neviem sa rozhodnut ale podla mna ta sadra by pomohla ci

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Španělské mušky pro Ženy a Muže, které opravdu fungují

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Co to jsou feromony - Ovlivňování partnera vůní (parfémem)

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

Umělé vagíny pro muže - Nejlepší i Nejlevnější masturbace

2009 - 2020