PavelPavel

Jak vybrat vibrátor - Který vibrátor koupit? (pro přítelkyni, manželku...)

Dobrý den. Je mi 55 roků a projevuje se u mne snižující potence. Naopak manželka je stále sexuálně ve skvělé formě. Je velice náročná, sex by mohla každý den, přičemž může mít i několik orgasmů. Takovému tempu ale zdaleka nestačím a tak bych měl dotaz zejména na ženy. Jedná se u nějakou novinku Womanizátor. Chtěl bych jím manželku překvapit, ale protože je to hodně drahá hračka, chtěl bych vědět, zda umí tak skvěle uspokojovat, jak uvádí reklama. Viděl jsem i video, kde s ním nějaká paní dosáhla během pár minut asi deseti orgasmů. Používá tento strojek některá z Vás? A jak Vás uspokojuje? Díky.

Betty
Betty

Ahoj Pavle. S koupením nějaké erotické pomůcky souhlasím a doporučuji. :) I kdyby tvá manželka nebyla sexuálně náročnější než ty, tak každý sex je časem nudnější. A k oživení jsou erotické pomůcky výborné. Akorát bych to neřešila formou dárku. Ale být na tvém místě, tak si o tom s manželkou promluvím a společně s ní si vyberu nějaký vibrátor nebo dildo.

Každá žena má totiž ráda něco jiné. Některé preferují stimulaci poštěváčku, některé preferují stimulaci bodu G, některé chtějí oboje zároveň... . Aby to nedopadlo tak, že ji koupíš nějaké drahé překvapení a ona přitom touží po jiném typu, který je naopak ještě levnější.

Sám se podívej, kolik různých druhů a typů vibrátorů existuje:

Klasické vibrátory do vagíny a na poštěváček
https://www.ruzovyslon.cz/silikonovy-vibrator-boruvka/

Masážní vibrátory na poštěváček
https://www.ruzovyslon.cz/masazni-vibrator/

Minivibrátory na poštěváček
https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-na-klitoris-funky-orange/

Perličkové vibrátory do vagíny a na poštěváček
https://www.ruzovyslon.cz/vibrator-perlickovy-deluxe-prirazi-rotuje/

Vibrátory We-Vibe na bod G + poštěváček
https://www.ruzovyslon.cz/we-vibe/

Já vím, že reklama pravděpodobně ukazovala, jak je ten Womanizer výborný a jak přivodí 10 orgasmů. A třeba je to i pravda. Ale každá žena preferuje něco jiné. A když se podíváš na tu záplavu kategorií, tak je skutečně lepší si ten správný vybrat společně s manželkou. :) A určitě bude i zábava vybírat ten pravý společně.

Katka T.
Katka T.

Osobní zkušenost nemám. Hledala jsem ten Womanizátor na internetu a podle toho co jsem viděla, tak se jedná o klasický vibrátor na klitoris. Nezdá se mi nijak revoluční ani zázračný. Pokud se podíváš do libovolného sexshopu, tak podobné typy se zde prodávají už od cca 250 Kč. A přijde mi zbytečné dávat tisíce korun jen proto, že je značkový a mají zaplaceno mnoho reklam.

Těch 10 orgasmů po sobě je podle mě možných. ALE. Některé ženy dokáží dosáhnout 10 orgasmů po sobě. A je jim naprosto jedno, jestli budou masturbovat prsty, vibrátorem na klitoris, dildem nebo Womanizátorem. Jiné ženy dokáží dosáhnout jen 1 orgasmu. A to že si koupí nějakou drahou pomůcku jim nijak nepomůže k více orgasmům.

Neber to tak, že se tě snažím odradit od nákupu vibrátoru. Naopak to udělej! Já sama mám několik erotických pomůcek a pravidelně jen používáme. Já jen aby jsi neskočil na nějakou hloupou reklamu a nekoupil zbytečně předražený výrobek.

Danka Králová
Danka Králová

O Womanizátoru jsem nikdy v životě neslyšela.

Marťa E. P.
Marťa E. P.

S drahými erotickými pomůckami nemám bohužel dobré zkušenosti. Většinou nabízejí strašně moc funkcí. A jak se v tom mám jako holka vyznat? Taky mají divné tvary a musí se na vagínu složitě nasazovat, aby dráždily společně poštěváček a bod G...já nevím. Já raději klasický vibrátor, který jen vibruje. V jednoduchosti je krása.

Pokud už chceš utrácet mnoho peněz a do teď jste žádné erotické pomůcky neměli, proč raději nenakoupit více levných pomůcek? Můžeš koupit jeden drahý Womanizátor a to je vše. Nebo za stejné peníze koupit vibrátor, dildo, lubrikační gel a masážní vibrátor. A s manželkou můžete vyzkoušet, co se vám bude nejvíc líbit. Nebo ty pomůcky různě střídat a měnit.

Petr K.
Petr K.

Souhlasím s Marťou. Pokud jste do teď žádné erotické pomůcky nepoužívali, tak nekupuj jen jednu drahou. Ale kup raději více levných. A až poznáte co se vám líbí, tak můžete koupit od tohoto typu drahou luxusní značku. A většinou i časem poznáš, že ty drahé značky nejsou o moc lepší a že nenabízejí nic navíc.

Anonym
Anonym

Womanizáro neznám. A to jsem si myslela, že mám dobrý přehled. Prodává se to vůbec v ČR nebo to plánuješ koupit ze zahraničního eshopu? Kolik to vůbec stojí?

Pavel
Pavel

Děkuji za vaše názory, budu je zvažovat. Jen bych chtěl Katku poopravit, že to není vibrátor jak je známe. Nemělo by to fungovat na základě vinrací, nýbrž na základě podtlaku na klitoris, ale ne stálém.

Katka T.
Katka T.

Pavel: Tak to se omlouvám. Jak říkám, tak s tím nemám osobní zkušenost. Jen jsem si to vyhledala na internetu a podívala se na obrázky.

Pavel
Pavel

Katko T., nemáš se proč omlouvat. Přidala si svůj názor a za ten ti děkuji. Přeji hezký den a to všem.Máme nádherné počasí,tak si ho všestraně užijte, třaba někde u vody.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Erotické pomůcky pro Bondáž, Sado-Maso, BDSM a Elektrosex

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

2009 - 2020