KikinaKikina

Jak správně používat venušiny kuličky - Návod - Zavedení kuliček?

Můžete mi někdo poradit, jak správně používat venušiny kuličky? Zajímá mě, jak by jsme je měla zavést dovnitř a jak je potom používat. Abych mohla dosáhnout orgasmu. Pokud je budu používat správně, můžu dosáhnout i více orgasmů po sobě? Pokud někdo používá venušiny kuličky, tak mi prosím napište návod. Kikina

Honza XXL
Honza XXL

Kolik budeš mít orgasmů záleží na každé ženě zvlášť. Některá žena může dosáhnout jen jednoho orgasmu, jiná jich dosáhne i několik po sobě. I když je pravda, že nová erotická pomůcka ti může otevřít oči a poznáš, že patříš mezi ženy s mnohonásobným orgasmem. I když jsi o tom před tím nevěděla. Chce to jen trošku zaexperimentovat.

Betty
Betty

Venušiny kuličky je velmi snadné zavést, je to otázka sekundy.

Nejdřív by jsi je měla omýt vlažnou vodou a utřít čistým ručníkem. Následně na ně kapni pár kapek lubrikačního gelu a jedním prstem jej rozetři po celých kuličkách (aby lépe klouzaly). Lubrikačního gelu tam ale nedávej příliš mnoho, aby neměly tendenci z tebe vyjíždět ven. Já mám nejraději lubrikační gel Superglide.

Superglide https://www.ruzovyslon.cz/superglide-100ml-nejlepsi-lubrigel/

Na všechny lubrikační gely, které se dnes nabízejí, se můžeš podívat tady. Jsou rovnou seřazené od nejlevnějšího. Jak ale říkám - sama doporučuji Superglide. Je sice trošku dražší, ale stačí používat jen pár kapek. Takže ti vydrží mnohem déle než levné gely a v z dlouhodobého hlediska ušetříš. Navíc je Superglide šetrnější k pokožce a je kvalitnější.

Všechny gely https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap

Jakmile budeš mít Venušiny kuličky pomazané lubrikačním gelem, tak nadzvedni jednu nohu. Můžeš si s ní stoupnout třeba na postel nebo na záchodovou mísu. Zkrátka jednu nožku mírně nadzvedni. Vezmu kuličky mezi palec a ukazováček a jemně je vtlač dovnitř. Díky lubrikantu by tam měly vklouznout téměř sami.

Zůstat trčet ven by měla pouze jejich stopka (šňůrka), která slouží k jejich vytažení ven. Například tady tyto kuličky mají na svém konci silikonovou stopku. Jiné tam ale mohou mít provázek. Který je ovšem nepraktický, protože může nasáknout vodou. Mnohem lepší je silikonová stopka.

Venušiny kuličky https://www.ruzovyslon.cz/kulicky-feelztoys-silikon-tip/

Správné používání Venušiných kuliček je pak už jednoduché. Neplatí tady žádné pravidla ani postupy. Pokud se budeš hýbat = Venušiny kuličky budou vibrovat. Můžeš vyzkoušet pro začátek udělat pár kroků, poskočit na místě. Nebo si žít svůj běžný den v domácnosti a počkat, co s tebou kuličky udělají. Odvážnější a zkušenější holky s nimi klidně chodí i na procházku nebo do fitka. Na to ale pozor, aby jsi při intenzivním cvičení nedostala orgasmus před davem lidí. :)

Snad jsem ti aspoň trochu pomohla s tím, jak správně používat Venušiny kuličky.

Danka Králová
Danka Králová

Ahoj, venušiny kuličky mám už nějaký ten rok a nikdy jsem orgasmus nedostala. Je to velmi příjemné, zvlášť když se víc a rychleji hýbeš. Ale orgasmus z toho podle mě dostat nemůžeš.

Anonymní
Anonymní

Orgasmy mám naprosto běžně. A klidně i několikrát za den, pokud je mám celý den.

Ivetka J.
Ivetka J.

Ahoj Kikinko, venušiny kuličky se zavádějí úplně stejně jako tampon. Necháš trčet jen provázek. Pokud to nepůjde, tak můžeš použít lubrikační gel nebo olejíček. Pro začátek doporučuji nosit jen doma, ale časem je můžeš používat i když třeba půjdeš na procházku ven atd.

Blanka E.
Blanka E.

Venušiny kuličky jsou výborné. Doporučil mi je můj gynekolog po porodu (rodila jsem klasickým způsobem). Jsou výborné ke zpevnění pánevního dna a dokonce pomáhají i před inkontinencí (únikem moči). Začala jsem je používat měsíc po porodu a během 2 až 3 měsíců jsem cítila opravdový rozdíl.

V jednom magazínu jsem četla rozhovor s doktorkou a ta používání venušiných kuliček doporučovala i mladým holkám po pubertě. Říkala, že se jimi právě zpevňuje pánevní dno a posilují vaginální svaly.

Během používání budeš určitě cítit i vzrušení z toho, jak kuličky vibrují. Já jsem rozhodně mnohokrát byla vzrušená. Ale nikdy jsem se neudělala (což bych ani na veřejnosti s malým nechtěla :)). Jinak jak je správně používat je velice jednoduché. Najdeš to v návodu, který je přibalený u kuliček.Opravdu je to jen o zavedení a vytažení. Vše ostatní můžeš nechat na kuličkách.

Blanka E.
Blanka E.

Ještě jsem zapomněla...v sexshopu jsem narazila i na činku, která by měla sloužit pouze k posilování svalů pánevního dna a zabraňování nechtěnému úniku moči...prostě všechny klasické problémy po porodu...https://www.ruzovyslon.cz/vaginalni-cinka/. Zkušenost s tím nemám, co si o tom myslíte?

Sedmička
Sedmička

Orgasmů dostaneš klidně i 10... .

Pračka Kačka
Pračka Kačka

Kuličky normálně zasuň dovnitř a pak se už o nic nestarej. Všechno udělají za tebe. Kdosi tady radil lubrikační gel, ten já ale nepoužívám. Protože pokud je pomažu gelem, tak mám potom strach, že ze mě vyklouznou. A taky ti je nedoporučuji používat během menstruace.

Betty
Betty

A proč se nepodíváš na video? Je přímo na této stránce nahoře.

VIDEO: https://www.ruzovyslon.cz/venusiny-kulicky/

Máš tam vysvětlené všechno ohledně nákupu kuliček a i jak je používat.

Dotaz
Dotaz

Měla bych si koupit takové, které mají povrch z tvrdého plastu nebo z měkkého gelu? Jaký je mezi tím rozdíl a co je lepší? A narazila jsem na jedny, které stojí 119 Kč (z tvrdého plastu). Myslíte si, že můžou být dobré nebo je to moc levné?

Betty
Betty

Dotaz: Ty z tvrdého plastu jsou nejlevnější a i nejhorší. Mnohem příjemnější na dotek i používání jsou kuličky s měkkým povrchem (například lékařský silikon, elastomed atd.). Všechny erotické pomůcky, které si kupuji, si vždycky vybírám z kvalitnějších materiálů. I když tě to vyjde třeba o 80 Kč dráž, tak se to vyplatí. To samé platí třeba i u vibrátorů nebo dild.

Jinak ty kuličky za 119,00 Kč mi přijdou podezřele levné. Sice jsem je neviděla a nevím o kterých mluvíš, ale levné erotické pomůcky můžou mít spoustu problémů. Například kuličky by měly být 100% vodotěsné. Jinak se do nich dostane voda, vytvoří plíseň a ty z jejich používání dostaneš vaginální výtok nebo nějakou infekci... . A podobných problémů s levnými pomůckami jsou desítky.

Neříkám ti u koho nakupovat a který sexshop využít. Ale raději si vybírej ověřené e-shopy/sexshopy a nikdy neber úplně ty nejlevnější věci, které jsou podezřele levné...aspoň to je moje zkušenost.

Kikina
Kikina

Díky za všechny odpovědi. Dívala jsem se na to video a četla i ten článek. To mi zatím bude stačit. Kikina!

Kristýna
Kristýna

Dobrý den, chci se zeptat jak hluboko mám kuličky zavést? Děkuji.

Betty
Betty

Tak hluboko, aby z nich trčela ven jen stopka/provázek. :)

Veronia
Veronia

Ahoj všem je možné že po zavedení necítím NiC?

A.
A.

a co když kuličky jsou bez provázku ?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

Feromony a Parfémy, Vůně pro sexuální vzrušení, Ženy i Muži

2009 - 2020