ZuzkaZuzka

Jak správně masturbovat - Jak se udělat?

Mám problém, protože jsem mladá, tak nevím jak správně masturbovat nebo jak se udělat? Protože vždycky když si tam zkouším něco strčit, tak to vůbec nejde a mám z toho strach. Navíc to trochu bolí. Je to normální?

Lucie
Lucie

Masturbování u žen není o tom, že si tam budeš něco strkat. Musíš si hrát s klitorisem.

AnnaHanna
AnnaHanna

Zuzko.

Nevím kolik ti je, ale protože už máš na erotiku myšlenky, tak na to budeš i připravená. I tvé tělo. Teď již jen najít tu správnou techniku. Jak už zmínila Lucie, tak to opravdu není o nějakém strkáním něčeho do vnitř. A rozhodně se do ničeho nesmíš nutit. Vše musí být přirozené.

Doporučila bych ti vyzkoušet pár triků, na které jsem nějak tak sama přišla.

1. Nejdůležitější je nálada. Udělej si pohodlí. Uvolni se, můžeš si i pustit nějakou pohodovou hudbu. Klidně i na chvilku zavři oči a mysli na příjemné věci. Třeba se ti líbí nějaký kluk?

2. Jemně zajeď rukou mezi nožičky. Nespěchej. Začni pomaličku kroužit - netlač, vše dělej uvolněně.

3. Jeden nebo dva prsty přesuň nad poštěváček. Je to takový hrbolek nad poševním vchodem - mezi stydkými pysky. Jemně po něm začni kroužit. Netlač. Musí ti to být příjemné, jen tak poznáš že masturbuješ správně.

4. Pokud nejsi vlhká a trošku to dře, tak ti doporučím kapku lubrikačního gelu. Jako nouzovka postačí i sliny. Ale lubrikant je nejlepší.

5. Pak už půjde všechno samo. Jakmile se do masturbace trošku zabereš a bude to příjemné, tak začneš sama zrychlovat pohyby. Možná i trošku přitlačíš.

6. Hlavně vnímej své pocity. Je důležité aby ses spojila se svým tělem a užívala si každý slastný pocit. Nespěchej.

No a posledním je orgasmus (nebo že se uděláš, jak ty píšeš).

Katka
Katka

Já se udělám jen vibrátorem, rukou jsem toho nikdy nedosáhla. Pokud se nemůžete udělat, tak kupte vibrátor a budete mít orgasmus pokaždé.

Zuzka
Zuzka

A jak masturbovat vibrátorem? A kde ho koupit? Já do obchodu nepůjdu, moc se stydím a navíc by mi ho asi ani neprodali. Ještě mi nebylo 18 roků.

AnnaHanna
AnnaHanna

S vibrátorem je to ještě jednodušší a intenzivnější. V podstatě můžeš sledovat všechny moje tipy, které jsem napsala výš. Na vibrátor dej kapku lubrikačního gelu (tady je nutný). A začni jeho špičkou jemně kroužit okolo poštěváčku. Můžeš jej na něj i přiložit a užívat si vibrace.

Pokud bys chtěla vyzkoušet vibrátor i zavést, tak postupuj velmi pomaloučku. Počkej, než si na něj zvykneš. První zkušenosti sbírej s vypnutými vibracemi. Budeš tak uvolněnější. Na poprvé se přes bod G neuděláš. V masturbaci je mnohem jednodušší si hrát s poštěváčkem. Hlavně z masturbace nedělej vědu. Je to o hezkých pocitech a slasti.

Ohledně koupení vibrátoru - někde tady je odkaz na sexshop, nad mým příspěvkem nebo pod ním. Tam si jej můžeš vybrat a objednat. Co jsem tam objednávala já, tak se na věk vůbec neptají. Navíc prodej vibrátorů není nijak omezený věkem.

Zuzka
Zuzka

Aha! Děkuji, tak to chápu. Díky moc za tvoji radu. Zuzka

Zuzka
Zuzka

A jaký vibrátor si mám vybrat? Nebo mám jen kliknout na ty odkazy níže a přečíst si co o tom píšou a vybírat podle fotek?

AnnaHanna
AnnaHanna

To je individuální. Každý má rád něco trošku jiné. Podívej se do sexshopu, nejdřív můžeš začít porovnáním ceny. Nevím kolik máš penízek. :) Pak už vybírej očima, co tě zajme a upoutá. Je to jen o tobě, tvých pocitech a uspokojení.

Zuzka
Zuzka

AnnaHanna: ještě mám poslední otázku. Mám si koupit i lubrikační gel? Tam píšou, že je dobrý?

AnnaHanna
AnnaHanna

Ano. Rozhodně doporučuji. Líp to klouže! Navíc lubrikační gel i ochrání tvoje citlivá místečka před odřením (kdyby se ti to moc moc moc zalíbilo a přeháněla jsi to s tím jak často se uděláš).

Veronika 17 let
Veronika 17 let

Dobry den prosím vas ja bych se vas chtěla zeptat všimla jsem si že mam moc malé pisky a klitoris , a všimla jsem si že ostatní dívky i dokonce v pornu maj jinší klitoris no takovy větší vytahany nebo jak to mam říct .A ja to vubec nemam napada mě že to bude nejspíš častějším masturbovaním a pokud jo tak jak dlouho mam to dělat a za jak dlouho jako za kolik dní to budu mít taky děkuji moc mě to trapí ja to chci mít taky děkuji .....:(

Anrea
Anrea

Ahoj, tím se nemusíš vůbec trápit. Naopak kluci mají rádi malé pysky. Opravdu! Jsou roztomilejší a více erotické. A jinak máš naprostou pravdu - některé holky je mají kvůli příliš častému sexu. Možná i to některé kluky odrazuje. Buiď v klidu.

Veronika 17 let
Veronika 17 let

Děkuji ale mě spíš zajíma stym klitorisem je to masturbací a nebo něčím jinším to mě spíš trapí děkuji

Anrea
Anrea

Klitoris se masturbací nezvětšuje, ten je takový, jaký naroste. :) Ale některé holky používají vakuovou pumpu na poštěváček. Nejenže se zvětší (na cca 1 hodinu), ale zároveň se stává i citlivější a máš pak silnější orgasmus. Někde pod mým příspěvkem je odkaz na eshop - tam by jsi měla najít víc informací a nějaké fotky jak se používá (je tam přesně popsané, jak to funguje - já tomu zas tak nerozumím).

Vervísek
Vervísek

Můžu masturbovat i pokud jsem panna a nikdy jsem to s klukem nedělala? Je to možné?

Laďka
Laďka

vervisek: Samozřejmě že ano. :)

Vervísek
Vervísek

A jak bych měla masturbovat pomocí vibrátoru? Moc mě to láká a ráda bych se udělala mockrát za sebou, tak bych si koupila vibrátor.

Pokorný
Pokorný

příspěvek smazán

Lili
Lili

Ahoj, ještě mi ani nebylo patnáct, ale co se týče erotických představ už jsem za patnáctit ;-) . Už jsem několikrát masturbovala, ale orgasmus nic. Prošmejdila jsem co se dalo, vyzkoušela co se dalo, ale furt nic. I moje nej. stejně stará kámoška už orgasmus měla. Prosím poraďte. Co dám dělat?!

Lili
Lili

Zkoušela jsi nějaké erotické pomůcky, nebo jen rukou?

Laura 13 let
Laura 13 let

Ahoj je mi teprve 13 let a už "mastrurbuji" ve spuštěn proudem,neni to špatně ? A jak se jinak uspokojit ?

Jája
Jája

Ahoj, mám taky 13 roků. A masturbuji, ale nechci se odpanit, ale chci si udělat orgasmus, jak na to mám jít, abych si neprotrhla panenskou blánu? Četla jsem, že když si koupím vibrátor a budu si s ním kroužit okolo poštěváčku, tak mi nic nehrozí. A navíc je to mnohem příjemnější a mám silnější orgasmy.

Anička
Anička

Myslím, že když si pozorně přečteš všechny rady co jsou tady, tak ti hodně pomohou a zodpoví spousty otázek. To, jestli si koupit vibrátor, záleží jak na tom jsi a jestli tě to láká. Kdyby jsi se k tomu rozhodnula, tak bych doporučovala vibrátor na poštěváček (klitoris). nezavádí se dovnitř, takže se nemůžeš "odpadnit". Navíc je mnohem snadnější takto dosáhnout orgasmu a je mnohem silnější.

Lily
Lily

Chtěla bych se zeptat jestli jsem pořád panna, když si do vagíny dávám 1 až 2 prsty. A to docela běžně? Díky za odpověď.

Bára
Bára

Ahoj, je mi 12 roků, ale bojím se si koupit vibrátor, co s tím? Mám se odhodlat? Moc po tom toužím.

Anička
Anička

Nikde se věk nekontroluje ani se na něj neptají a ani to není zakázané. Jediný problém může být na poště - bez občanky ti nepředají balík, musíš se prokázat občankou.

Denisa
Denisa

Při masturbaci dělám ty zvuky jako jsou při sexu je to normální?

Anička
Anička

Je to naprosto normální. Buď ráda, že si to umíš užít i sama. :)

Léňa
Léňa

Ahoj, jen se chci zeptat, když jsem ještě nedostala měsíčky, tak mohu masturbovat?

Anička
Anička

Ahoj, samozřejmě že můžeš. Pokud dostaneš měsíčky, tak to pouze znamená, že už můžeš i otěhotnět. Takže si potom musíš během sexu dávat větší pozor. :) Ale na orgasmus nebo jak si můžeš užívat sex/masturbaci nemají měsíčky žádný vliv.

lena
lena

Děkuji :-)

Ráďa
Ráďa

Ahoj, může mě nějak masturbování změnit? Jaké jsou ještě další techniky masturbování? Já vím, že masturbování asi nic nezmění, ale jen tak pro jistotu.

Léňa
Léňa

Ahoj, masturbování tě nemůže v žádném případě změnit. Maximálně budeš uvolněnější a šťastnější ze života. Kdo by to nechtěl. A jaké další techniky máš na mysli? Jen sama se sebou, nebo třeba i nějaký vibrátor?

Moňča
Moňča

Od kolika let je nejlepší začít masturbovat? Co se stane, když získám orgasmus (budu v něčem jiná)? Změní mě to? A jak nejlíp masturbovat?

Léňa
Léňa

Můžeš začít, jakmile na to budeš mít chuť. Nezáleží na věku, na tom jestli máš menstruaci, jestli... . Je to příjemné v každém věku. A orgasmus nezískáš, ten je tam někde uvnitř ukrytý po celou dobu. Jen jej poprvé zažiješ a zamiluješ se do něj. Nijak se nezměníš ani to nikdo na tobě nepozná. To máš jak se zmrzlinou. Nikdy jsi neměla oříškovou, jednou jí vyzkoušíš, zamiluješ se do ní a od té doby ji budeš každý týden chtít! Ale nikdo to nepozná, nic se nezmění. :)

Lory
Lory

Jednou jsem to zkusila se sprchou a teď to chci pořád. Pokaždé, když to dělám, tak jsem úplně chvíli taková, že mě to lechtá a chvíli mám pocit, že se mi chce čůrat. Je to dobré? Protože se mi to moc libí.

Léňa
Léňa

Je to naprosto normální. Neboj. :) Hlavně že se ti to líbí. Nic špatného na to není. Užívej, dokud jsi mladá. Co já bych za to dala, kdybych se mohla vrátit zpět, všechno by bylo pro mě nové a vše jsem teprve objevovala... . Nádherné časy.

Kelby
Kelby

Bojím se, že když masturbuji, tak ze se mi něco stane. Může se mi něco stát? A proč každý chce mít orgasmus?

Léňa
Léňa

Protože je příjemný. A nic se ti nestane, jak jsem psala už dřív.

Pavlínka
Pavlínka

Pozná se člověk, který masturbuje? Jak dlouho nejlíp masturbovat? A jak dlouho trvá, než se udělám?

Majka17
Majka17

Dobrý den. Vadí mi mé pysky. Od malička je mám takové, jakoby vytahané. Nelíbí se mi to a i přes 18měsíční vztah s partnerem se za to stále stydím.

anonym
anonym

Dobrý den, chci se zeptat, jestli když si tam strčím celý prst, můžu se odpanit? A pozná se to pak nějak?

Petr
Petr

Ahoj, ano, můžeš si protrhnout panenskou blánu, protože je jenom 10 cm hluboko. Ale o odpanění nejde. Protože blána se u některých holek protrhne ještě před prvním sexem - například při sportu, masturbaci... . Ale pannou i nadále zůstávají.

Nany
Nany

Chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že musím masturbovat už v 10 letech? A je to lepší od kluka nebo když se udělám sama? A mám si koupit nějaký vibrátor, moc bych ho chtěla mít a dělat se s ním.

Adéla
Adéla

Podle zákonů ti musí být minimálně 15 let, aby jsi mohla mít něco s klukem. Takže na ty kluky raději ještě na nějaký čas zapomeň. Mohla by jsi dostat do problémů své rodiče, dál i toho kluka (pokud by mu bylo více než 15) nebo jeho rodiče (pokud by mu bylo méně než 15). To by jsi určitě nechtěla ani ty, ani tví rodiče, ani jeho rodiče a ani on.

Bubák
Bubák

Holky, dáváte tady dobré rady, cením si toho, že jste tak přesvědčivé. Jak si to udělat, je to dobrý návod. I když vím to i já, jak správně třeba udělat přítelkyni.

Terka
Terka

Zkoušela jsem všechno, ale pořád nic. Jak se můžu rychle udělat?

Smile
Smile

Je mi 12 roků a zkoušela jsem skoro všechny rady. A pořád se nemůžu udělat. Mám si teda nakonec opravdu koupit nějakou erotickou pomůcku, abych mohla zažít orgasmus?

Šunka
Šunka

Ahoj, je normální, že jsem se jen párkrát zkoušela prstit a něco málo si tam strčit (banán). A mám hrozně vytahané pysky. Je to normální? Je mi 14. Díky

Léňa
Léňa

Délka nebo velikost stydkých pysků nemá co dělat se sebe uspokojováním. Je to prostě dáno přírodou. V úplně nejextrémnějších případech s tím některé holky chodí na plastiku, ale to si nemyslím, že by byl tvůj případ. Pokud jsou jen mírně (o trošku) větší, tak bych si s tím vůbec nelámala hlavu.

Šunka
Šunka

Jsou právě o dost větší, o moc větší.

Léňa
Léňa

"...v průměru se uvádí něco mezi 3 až 4 centimetry...". To co ti může připadat veliké ve skutečnosti může být normální průměr. Vůbec bych se tímto nerozrušovala. Každá jsme nějaká a pokud si najdeš normálního kluka, tak tě bude určitě mít rád takovou, jaká jsi. A naopak existuje spousta mužů, kterým se líbí, když jsou větší.

Šunka
Šunka

A jak se to měří? Já si to chci změřit prosím.

Léňa
Léňa

Tak normálně pravítkem změříš celkovou délku. Ale myslím, že to zbytečně hrotíš. ;)

Šunka
Šunka

A 5 cm je moc, nebo mám normální pysky? prosím, odepiš mi moc rychle.

Léňa
Léňa

5cm je naprosto normální průměr. Holky, které s tím chodí na plastiku, mají přes 10cm - 15cm. Ty jsi naprosto v pořádku.

Šunka
Šunka

Tak mockrát díky za tvoji pomoc, cítím se mnohem líp.

Léňa
Léňa

Není zač. ;)

Šunka
Šunka

A je normální, že koukají ven? Jakoby vyčuhovaly ven a trčí?

Léňa
Léňa

Ano, normálně trošku "vyčuhují" ven.

Šunka
Šunka

Ale já je mám venku celé. Dovnitř je ani za nic nedostanu. Nevejdou se mi tam.

Léňa
Léňa

Ano, je to v pořádku. Pokud mi nevěříš, tak běž na www.google.cz a dej si vyhledat "stydké pysky". A přepni vyhledávání na obrázky. (přepíná se to nahoře v tom černém proužku) A uvidíš, že jsi naprosto OK!

Šunka
Šunka

Promiň, já se proste jen necítím moc sebevědomá. Chápeš?

Léňa
Léňa

Naprosto chápu. Toto čeká v tvých letech (pubertě) každou holku. A každá si musí projít tím, že si není jistá svým tělem. Do této chvíle to vůbec neřešila. Najednou ji začnou růst prsa a jí hned napadne: mám je dost velké? mají správný tvar? mám normální bradavky? jak velké ještě vyrostou? A prostě je to tak s celým tělem. :) Ale neboj, ty problémy máš je v hlavě, kdy si musíš uvědomit, že jsi naprosto v pořádku. A veškeré problémy si jen vymýšlíš a pak se cítíš nejistá. Tím si ale musí projít každá z nás. A jsem si jistá, že kluci si prochází naprosto tím samý, akorát se svojí délkou penisu. :) Bys je měla vidět, jak každý před zrcadlem přeměřují a zaznamenávají každý další milimetr. :D

sunka
sunka

Já vím, já jen že mamka mě kvůli tomu chce hnát na gyndu. Ale já se bojím, protože ona neví, že jsem se zkoušela se udělat pomocí prstů a tak. Možná už nejsem panna.

Léňa
Léňa

A jak by to měl doktor poznat? Podle protržené panenské blány? Jinak si nedokáži představit, jak by se dalo něco takové poznat. Navíc k tomuto dochází i jindy, třeba při sportu. A navíc si myslím, že jsi už ve věku, kdy toto holky běžně zkoušejí. Často za sebou už dokonce mají i svůj první sex. takže to pro doktora rozhodně nebude nic nové. A Mamku můžeš klidně nechat v čekárně, ne? Jinak já sama nevidím jediný důvod, proč by jsi kvůli stydkým pyskům měla navštěvovat gynekologa.

Tajemná Lucie
Tajemná Lucie

Ahojky, mám problém, spím s přítelem a pořád je to na sucho. A neudělám se, ale snažím se sama i přítel. Ale pořád nic. Už nevím co s tím. A gel používat nechce. Jak to mám řešit?

Léňa
Léňa

Vlhká budeš jedině v tom případě, pokud jsi vzrušená. Takže váš problém není v tom, že by jsi nebyla vlhká. Váš problém je v tom, že nejsi jednoduše vzrušená. Proč? Nevím. To je otázka hlavně pro tebe. Proč tě nevzrušuje to, co zrovna se svým přítelem děláte? Co by jsi místo toho chtěla dělat? Cítíš se s ním uvolněně a příjemně? Není pro tebe sex spíš stresující, než příjemný? V jedné ze zmíněných věcí musí být nějaká překážka.

Laura
Laura

Ahoj. Chtěla bych se zeptat na pár rad. Když masturbuji nikdy nedosáhnu orgasmu, jak to? Už jsem zkoušela spoustu způsobů, ale nikdy žádný orgasmus. Proto bych chtěla pár rad, jak se udělat. Díky moc.

LOL
LOL

Můj kluk to po mě chce a tak se chci zeptat, když ho tam kluk dává (strká), bolí to? Je to příjemné?

Petr
Petr

Ano, strašně to bolí. Pokud jsi měla někdy zlomenou nohu, tak to není nic proti tomu, co zažiješ. Je to jako by ti někdo lámal obě ruky a obě nohy najednou - a to po celou tu dobu. A navíc se za to dostaneš do pekla.

Fifík
Fifík

Ahoj, asi před týdnem jsem se poprvé udělala. Bylo to boží a od té doby je udělám každý den. :D A je normální, že se mi při orgasmu klepou nohy? A že se neudělám dvakrát za sebou?

Markus
Markus

fifik: Jojo, naprostá klasika. Vítej v dospělosti.:)

Minikros
Minikros

Já se neudělám rukou, takže mám vyzkoušet vibrátor? Protože tím bych se mohla udělat?

Perla
Perla

Ahoj, můžu se zeptat co se stane, když si budu strkat prsty do p***. A jak můžu masturbovat? A v kolika se asi tak udělám? Děkuji

Pavla
Pavla

perla: Ahoj, já myslím, že když si to celé tady pečlivě přečteš, tak jsou tady zodpovězené všechny tvoje otázky.

Perla
Perla

Jo, ale o udělání se tady vůbec nic není. Takže si mám opravdu něco koupit ze sexhsopu?

Perla
Perla

A je špatné, když nechám mého psa, aby mě vylízal. Abych to jako dělala s mým psem. Moc mě to láká. Nebo bych si objednala nějakou erotickou pomůcku, abych konečně dosáhla orgasmu?

Vlaďka
Vlaďka

Pokud ti nevadí riskovat, že od něho můžeš chytit infekci...a nevím jak pak budeš vysvětlovat doktorovi co se stalo, protože oni určitě poznají, jak jsi tuto konkrétní dostala. :)

Vlaďka
Vlaďka

Jinak k té masturbaci...zkoušela jsi už něco? Víš, jak každá z nás je trošku jiná a každá musí přijít na to co se jí líbí. A myslím, že to dobře popsala AnnaHanna - viz. hned druhý příspěvek.

Perla
Perla

No, chtěla bych si objednat něco jako vibrátor, abych si tam mohla něco strkat.

Perla
Perla

Protože mě to tam dole moc svědí a potřebuji si tam něco zasunout, třeba nějaký vibrátor, hlavně něco, abych konečně masturbovala až do konce.

Lola
Lola

Ahoj, když masturbuji a blíží se to k nejlepšímu, tak moje tělo sebou cukne. A když po tom tak po 10ti vteřinách chci ještě víc, tak mě to bolí. Myslíte, že jsem dosáhla orgasmu? Používám k tomu dildo.

blanka
blanka

A napoprvé se uděláš? Já myslím, že ano. Protože u mě to tak funguje. A pak už nemůžu nějak dál...

Lola
Lola

Jo, jo, mockrát ti za tu radu děkuji. Lola

Kery
Kery

Můžou se při masturbování zvětšit pysky? A pokud nebudu používat ruku, ale třeba vibrátor, tak se tomu vyhnu. Poraďte prosím rychle. Nevím co dělat.

blanka
blanka

Ne, jediné co by se mohlo stát, kdyby jsi používala nějaké extrémní techniky, tak že by jsi se tam dole zvětšila, byla "volnější". Ale pysky ne.

Kola
Kola

Kolikrát denně je dobré masturbovat? Já si nemůžu pomoct a tak masturbuji 3 až 5 krát denně. Je to dobré, když se dělám tak moc?

Janina
Janina

kola: Pokud ti je tak 12-18 roků, tak je 3 až 5 krát naprosto normální. Všichni to tak asi mají v tomto věku.

Kola
Kola

Mockrát ti děkuji. A ano, je mi 13 roků.

Hřích
Hřích

Ahoj, ve sprše je to velmi příjemné, ale když to zkouším normálně prstem, tak je to nepříjemné. Dělám něco špatně a něco neumím. Nebo opravdu si musím koupit vibrátor, aby to bylo stejně příjemné jako ve sprše? Chtěla bych to dělat i mimo koupelnu.

anča
anča

A používáš lubrikační gel? Mělo by to klouzat, ne dřít a odírat citlivou kůžičku. :) Ve sprše tento problém není, ale "nasucho" s prstíkama nebo s vibrátorem je.

Hariet
Hariet

Já lubrikační gel nemám a když masturbuji, tak to klouže. Ale když tam strčím prst, tak nic necítím. A je to nepříjemné. Mám si na to koupit lubrikační gel?

anča
anča

Podle toho co jsem četla, tak mladší holky si víc užívají stimulaci poštěváčku. Bez "strkání" prstů dovnitř. Takže spíš vyzkoušej poštěváček, než se nutit do něčeho, co se ti vůbec nelíbí... .

Carol
Carol

Je možné masturbovat i do zadku? Jako do análu? Zkoušela jsem prst, ale chtěla bych něco větší, něco jako vibrátor, je to možné a dělají to tak lidé? Nebo jsem divná a myslím na něco špatného?

Haňule
Haňule

Je to možné a hodně lidí to i dělá. Záleží jenom na tom, jestli tě to samotnou láká a jestli tě to vzrušuje. jen doporučuji aby jsi se při nakupování vibrátoru podívala, jestli je určený k tomu. Ony se klasické a anální vibrátory trošku liší. A některé lze používat na obě masturbace.

Gabriel
Gabriel

Ahoj, je mi 15 let, masturbuji několikrát denně, ale já nechci mít pořád velký pud. Nevíte kdy to přestane a kdy se mi to celé zklidní, abych pořád nemyslel jen na to jedno?

Miquel
Miquel

Jsi v pubertě, takže je to normální. Přejde to zároveň s pubertou. Buď rád, že jsi mladý a že máš sílu několikrát denně, co by za to starší dali. A nebo si najdi holku, problém vyřešený.

Gabriel
Gabriel

Mám 14,5 cm a objem 12,5 cm. Ztopořené. Myslíte, že udělám holku při sexu. Dosáhne se mnou orgasmu a bude se jí to líbit?

Ruda
Ruda

Kolik cm bych potřeboval na to, abych udělal holku a dosáhla orgasmu? Mám jenom 12 cm, bude jim to stačit? Prosím, odpovězte, je to důležité.

Miquel
Miquel

Budeš asi hodně mladý, že? Délka s tím nemá vůbec co dělat. Můžeš být sebe líp nebo sebe míň vybavený, ale pro holku to nedělá vůbec žádný rozdíl. Záleží jen na tom, jaké máš zkušenosti a co umíš. Na penisu (velikosti, délce, šířce) pokud je mezi 10 cm až 16 cm, vůbec nezáleží. Je to jen o tom co dokážeš.

Full
Full

Ahoj, je mi 15 roků a strašně moc bych to potřeboval, ale nemám žádnou holku. A nevím co mám dělat, protože žádnou nemůžu sehnat a jsem z toho nešťastný. Co mám dělat?

Miquel
Miquel

Doporučil bych si na to najít nějakou holku. A jak? Tak to je u každého individuální. Každý má v tvém věku jinou školu, jiné kamarády, jiné zájmy, po škole chodí na jiné místa...prostě nějakou najít a sbalit.

Full
Full

A co s ním mám potom udělat? Sex?

Miquel
Miquel

Ne, potom ji vzít na zmrzlinu, rozejít se s ní a už ji nikdy nevidět... .

Full
Full

Nevíte jaké by byly dobré pro mě kondomy. Je mi 15 let a můj penis má 14,5 cm? Co mám koupit?

Miquel
Miquel

Úplně ty normální, univerzální, co najdeš kdekoliv v obchodě nebo v e-shopu. Nepotřebuješ nic zvláštní.

Full
Full

Mám právě chlupaté mezi nohama, no a já nevím, jestli si to mám vyholit. Poraďte, co je dnes moderní? A jak se dají zmenšit varlata? Mám je moc velké a nelíbí se mi to.

Petr
Petr

Moderní/nemoderní, chlapi to spíš dělají, protože je to pohodlnější a víc hygienické. Když se například spotíš. Taky se tam nedrží nečistoty a tak. A proč by jsi si proboha měl zmenšovat varlata? :O

Full
Full

Měl jsem na mysli zvětšit varlata, protože jsou moc malé a holky se mi budou určitě smát a všem to řeknou.

Petr
Petr

A proč by jsi něco takového dělal? Pokud je ti 15, tak ještě porostou, jestli jsou teď malé.

Poll
Poll

Ahoj, je mi 15 let a chtěl bych hrát ve filmech pro dospělé. Určitě víte, co tím myslím. Nevíte o něčem, jak se tam dostat? Nemáte nějaké kontakty?

Pavla
Pavla

Pokud ti nebylo 18 let, tak nemáš sebemenší šanci. Tečka. To si nikdo na triko nevezme.

Poll
Poll

Nevíte, kde bych si jinde mohl najít nějakou holku, abych se mohl do ní udělat?

Petr
Petr

Nejspíš s přítelkyní, kterou si najdeš? Prvním krokem může být, že přestaneš myslet na holky jenom jako něco spojené se sexem. Žádná ti nedá první večer po tom co jí řekneš, co po ní chceš. Všechny chtějí city, důvěru a vztah. A sex je až něco víc, až se líp poznáte. Takže nejdřív si najdi holku, se kterou budeš trávit volný čas, pak to můžeš posunout na vodění se za ruce, líbání se a třeba za dva měsíce na sex.

LOL
LOL

Od kolika let si můžu koupit kondomy? Je tam nějaký limit?

Petr
Petr

Neomezeně na věku. Za prvé můžou být jen na masturbaci. Za druhé je lepší prodat kondom 15-letému, než mít 15-letého v těhotenství. A za třetí kondomy mají i jiná využití. Například skauti to tuším nosí v krabičce poslední záchrany, protože je pevný a v krizové situaci v něm lze přenášet až několik litrů vody. Takže na kondomy není žádné omezení.

Kiki
Kiki

Jaké jsou typy masturbace a dají se masturbovat i varlata?

Michal
Michal

Ahoj, je mi 15 let, ale penis mám 14,2 cm. Chtěl bych se zeptat, jaká by opravdu měla být velikost v 15 letech. Děkuji

Petr
Petr

Normální průměrná velikost je něco mezi 12 cm až 16 cm. Nicméně to nemá vůbec žádný vliv na to, jak se to bude líbit s tebou holkám. Zkušený s 12 cm udělá holku, nezkušený 14 cm nemusí ani náhodou. Není to o velikosti, ale o tom co kdo umí a jak je zkušený.

Šmoulinka
Šmoulinka

když jdu do sprchy, tak se pokouším udělat proudem vody. Ale nevydržím to dlouho. Jak můžu masturbovat? Někde jsem četla, ze polštářem. Čím to můžu dělat? Je mi 13 let, ale toužím po orgasmu a po něčem větším, jako dildu nebo venušiným kuličkám.

Peťa
Peťa

smoulinka: Přečti si příspěvek od AnnaHanna, hned ten druhý. Myslím, že je tam zodpovězeno úplně vše.

Marta
Marta

Ahoj, je normální, že se udělám během 10 minut tak asi 8 krát. Prostě to jde jedno za druhým, samý orgasmus (používám k tomu lubrikační gel a normální levný vibrátor, nic zvláštní nedělám).

mija
mija

A to tobě to v něčem vadí? :)

Lolka
Lolka

Když se snažím masturbovat, tak to nejde. Nic necítím, proč to?

Klarinet
Klarinet

Ahoj je normální že si do p*** strkám prst?

Jana
Jana

Asi ano... .

Klarinet
Klarinet

No já si nejsem jistá někdy mě to bolí nevíte jinou metodu?

Klarinet
Klarinet

Jano? A co děláš ty, když jsi nadržená. Koupila jsi si něco pro sebe uspokojování? A pokud ano, co máš a jak to děláš?

Jana
Jana

Ano, poštěváček. Pro mladší holky nejlepší. :) Podívej se na druhý příspěvek z vrchu od AnnaHanna... .

Klarinet
Klarinet

A co to je? Já to nevím. Díky

Klarinet
Klarinet

A co děláš ty? Co používáš k tomu, aby jsi dosáhla vyvrcholení. Máš třeba nějaké dildo nebo něco?

Klarinet
Klarinet

Hele ahoj, potřebuji poradit. Je to divné, ale co znamená se udělat? Prosím odpovězte kdokoliv. Mám jeden tip, co by to mohlo být, ale nechci ze sebe udělat blbku, tak si nechám poradit a vysvětlit si to.

Lolak
Lolak

Čím vším můžu masturbovat, objednala jsem si něco v sexshopu, ale dostanu to až zítra. Ale já jsem nadržená hned teď. Co můžu použít?

Magda
Magda

Lolak: můžeš masturbovat vibrátorem i prstem, ale musí ti to být příjemné. Je dobrý lubrikační gel, ale jelikož nevím kolik ti je, tak pro mladší holky nejlepší poštěváček. A koukni se na druhý příspěvek z hora (jak to s ním dělat). Jinak si počkej, než ti přijde tvůj balíček. A pak si užívej.

Jarda
Jarda

Ahoj, je mi 14 roků, délku mám 20 cm. Pořád mám chuť si honit. Když mám náladu, tak se dělám až 8 krát denně. Je to normální? Děkuji za pomoc

Niky
Niky

Ahoj, asi tak 2 měsíce hodinu denně masturbuji. Ale teď mě než se udělám, tak mě bolí na hlavě vzadu. Je to normální?

Kačka
Kačka

Ahoj, ještě nemám měsíčky a masturbuji od 13 let, je to špatně? Nebo ne? A když si do vagíny strčím jeden prst, tak protrhnu si panenskou blánu?

Angel
Angel

Trápí mě to, že všechny holky mají vidět bradavky. Ale já je mam zastrčené, mám nějakou nemoc? Proste mám ty bradavky vevnitř prsa jakoby? Je to špatné? Je mi 13 roků.

Panna
Panna

Ahoj lidi, můžu se zeptat, co je to orgasmus? Já to nevím a všichni o tom píšou. Může mi to někdo vysvětlit.

Jana
Jana

Ahoj, vtáhnuté bradavky se můžou ještě v tvém věku změnit. Zvlášť pokud jsi takto mladá. Pokud se bojíš o reakce kluků, tak buď klidná. Buď to vůbec neřeší, nebo se jim to naopak líbí. Jediný problém s tím může být, pokud bz jsi chtěla mít dítě. Pokud by byly fakt hodně vtáhnuté dovnitř, tak by to mohlo dělat problémy při kojení. Všeobecně je to způsobené zkrácenými "mlékovody" a vazy. V těch nejhorších případech se to pak třeba řeší lehkou plastickou operací. Ale o to se teď nemusíš vůbec starat. Kdyby se to věkem nespravilo, tak až to bude aktuální, tak by jsi to probrala s doktorem.

Jana
Jana

Na masturbaci přece není nic špatné. Pokud se ti to líbí a dělá ti to dobře, tak není jediný důvod přestávat. :)

Jana
Jana

A ano, panenskou blánu si můžeš protrhnout při masturbaci. Stejně tak třeba i při sportu... .

Anonymka
Anonymka

Co je orgasmus? To je jak vystříkne hodně taková ta voda?

Kateřina
Kateřina

A když jen masíruji klitoris, to si nemůžu přetrhnout panenskou blánu? Že ne když si tam nestrčím prst.

Zuzka
Zuzka

Vzruší mě, když se dívám na něco erotického v TV. Je to špatné? A někdy se při tom i udělám.

Martina
Martina

Ahoj holky a kluci, proč když si dráždím klitoris, tak 3 minuty si ho masíruji, ale když se pak vzruším, tak to je tak jen na 10 minut? Jak to udělat, aby to bylo delší?

Jana
Jana

mecki: Musíš na to jít pomaleji :)

Zuzanka
Zuzanka

Vzrušuje mě, když se dívám na něco erotického v televizi. Je to špatně? A to mi je 14 let. A už to chci dělat s přítelem, ale nemuůžu kvůli mému věku. A petting se mnou můj kluk dělat nechce. Pořád jen mluví o sexu a já po tom toužím a chci si to už zkusit pořádně, co je to opravdový orgasmus. Masturbace nepomáhá ovládat moji touhu po sexu. A můj přítel mě chtěl i vyprstit a vlítnout na sex, může mě vyprstit? Není to trestné jako sex? Jednou jsme zkusili petting, ale nějak to nešlo? Poradíte mi něco na petting, třeba mám mu ho cucat, nebo něco podobného? A on, co by mi měl dělat?

Markéta
Markéta

Jani : jak pomaleji? Jak jako, já tě nechápu. A poradíte mi, jak líp masturbovat?

Jana
Jana

Holky dospívají dřív než kluci. Takže pokud je tvému příteli podobně jako tobě, tak od něj nic nečekej. Ten dospěje až tak za dva roky. Pokud by byl dospělý už teď, tak by byl stejně nadržený jako ty. A jenom by o tom nemluvil.

Ohledně nadrženosti. Na začátku stránky je docela dobře popsané, jak se udělat sama. Rozhodně ti doporučuji pročíst a vyzkoušet. Protože jestli se nedokážeš udělat sama (nebo ti to nestačí), tak musíš dělat určitě něco špatně. :)

Jana
Jana

Přečti si hned třetí příspěvek zvrchu. Prostě na to musíš jít pomaleji, víc si to užívat a prožívat. Hrát si, zkoušet, experimentovat. Ne na to jenom vletět a za 3 minuty konec. Budeš i ty pak sama spokojenější, když si uděláš chvilku jenom pro sebe, kdy si to užiješ naplno.

neřeknu jméno
neřeknu jméno

Ahoj, Jani. Vidím, že jsi zkušení. Můžu se zeptat, jak se pozná, že jsem udělaná? To vystříkne - ta voda? Jak tam někdo psal? Nebo co to je? Neboli orgasmus? Děkuji předem za odpověď.

Jana
Jana

Když "vystříkne voda", tak se to označuje jako mokrý orgasmus. Ten nemá každá holka. Má ho jenom málo holek. A moc se neliší. Některé mají mokrý orgasmus, některé ne.

Jak poznáš, že jsi se udělala? Pokud budeš masturbovat, tak ti to bude velmi příjemné - což jsi asi už zažila a znáš to. Po chvilce se dostaneš ještě dál a dál a dál. Už nebudeš moct přestat. Začne to být neuvěřitelně příjemné. Začneš velmi rychle dýchat, ucítíš všude brnění a velice příjemný pocit. Úplně ti vypne mozek. Přestaneš přemýšlet a budeš se soustředit jenom na, co právě prožíváš a co cítíš. Nebudeš naprosto vnímat co se děje okolo tebe. A tento pocit trvá asi 10 sekund. Pak úplně odpadneš. Unavená. Spokojená. A zbavená nadrženosti.

Některé holky ale můžou zažít i další orgasmus. Normálně pokračují a mají druhý nebo i třetí. Ale to je spíš výjimka.

Zuzka
Zuzka

A jak to že mě vzrušuje, když se koukám na erotické scénky? Potom se udělám někdy.

Viki 14
Viki 14

Ahoj: první masturbaci jsem si zkusila v bazéně o trysku a bylo to moc příjemné když jsem to opakovala víckrát tak jsem měla i orgasmus je to špatné? A bylo to nejhezčí orgasmus co jsem kdy měla, ale s tryskou už nemasturbuji a masturbuji normálně v posteli kroužením na klitorisu ale třeba i 6 denně a někdy i tohle dělám ve vaně, je to špatné? A když mi je jen 14 můžu si strčit do vagíny vibrátor? Děkuji za odpověď k otázce. Jo a ještě něco první masturbaci 'tryskou' jsem měla ve 12 až 13 to teď přesně nevím.

Jana
Jana

Viki 14: Špatné to není. Všechny to děláme. I kluci chlapi. :) Jestli se ti to líbí tryskou, prsty, ve vaně, v posteli...to záleží jen na tobě, jak ty to máš ráda a jak se to líbí tobě. Vibrátor holky nejčastěji používají k masturbaci klitorisu. Hlavně ty mladší si ho "do sebe" nestrkají. Ale pokud ti to bude dělat dobře, tak klidně můžeš. :)

Pipinka
Pipinka

Ahoj, chci se zeptat, co znamená pojem vykousnout. Všichni mluví, že je kluk vykousne. A já nevím, co to znamená? Napíšete mi prosím co to znamená?

Jana
Jana

Tak to fakt netuším. To si asi vymyslel někdo z tvého okolí, pár lidem vysvětlil co tím myslí a teď to všichni používají a machrují s tím... .

Kunratická
Kunratická

Dělám sex každý den s mým přítelem. I 15 krát denně. A už ji mám vytahanou. A jestli si myslíte, že na to nemám čas, tak mi to děláme i v práci. Je to můj šéf. Ale už mě to přestává bavit. A je to vůbec normální, že to dělám tak hodně?

Greg
Greg

Ne, podle mě to není normální. A pěkně kecáš.

Kunratická
Kunratická

Tak si nevěř, je to pravda. To bych je neměla tak vytahané. Chceš to vidět nebo co?

Greg
Greg

Žádný chlap nemůže patnáctkrát denně. Kecy.

Jirka
Jirka

Prosím, poraďte mi jak si vyzvednout na poště balík (erotickou pomůcku)? Stačí k tomu pas? Nebo musím mít občanku?

Jirka
Jirka

Prosím, poraďte mi, jak si vyzvednout na poště balík (jedná se o erotickou erotickou pomůcku). Bude mi k tomu stačit jenom normální cestovní pas, nebo musím mít občanku?

Andy
Andy

Musíš mít jakýkoliv doklad totožnosti s fotografií - občanský průkaz, cestovní pas, řidičský průkaz... .

jirka
jirka

takže pas stačí?

Andy
Andy

Ano, klidně stačí pas.

Stela
Stela

Je to špatné, že se občas dělám i polštářem?

Karel
Karel

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jaký má nevýhody mít obřízku (při sexu). A jak na to ženy reagují? Nesmějí se.

Petr
Petr

Při erekci se předkožka stáhne tak jako tak - ať už ji máš odřezanou nebo tam je. Takže pro ženu je pocit sexu stejný. Žalud je odhalený vždy. Teoreticky během erekce ani nepozná, jestli jsi obřezaný nebo ne.

Rozdíl naopak budeš cítit ty. Po obřízce se žalud stává méně citlivý. U normálního muže je žalud chráněný předkožkou a není odíraný během dne o trenýrky nebo kalhoty. U obřezaného muže se odírá a stává se méně citlivý. Takže vydržíš déle (můžeš mít i problémy dosáhnout orgasmu) a celkově pro tebe bude sex méně citlivý. Méně toho ucítíš a méně si to budeš užívat.

Papája
Papája

Ahoj, je mi 11 a už se dělám dva roky, od mých 9 let. Ale nechci přijít o panenství (v mém věku docela překvapivé, že?). Ale už mě nudí "to" dělat jen z venku, můžu jít i dovnitř?

Jirka
Jirka

Chtěl bych se zeptat,dá se místo lubrikačního gelu použít něco jiného? Třeba nějaká mastička, co není určena na masturbování? Může se něco stát?

Radim
Radim

No... . Můžeš použít třeba máslo, sádlo nebo olej (kuchyňský).

Verča
Verča

Ahoj, je špatné, když si tam něco strčím a nic necítím? Bojím se toho, že mě něco je. Co mám dělat?

Pavel
Pavel

Mám obřízku,a strašně se za to stydim,co si o tom myslíte vy?? :/ Mám strach že mě kvůli tomu žena odmítne...

Anduul
Anduul

Mám takovej menší problém. Nevim, jestli je to normální, je mi teprv 14. Ale pokaždé, když se snažím masturbovat(konkrétně masáž klitorisu), po chvíli, když se mi to začne opravdu líbit, mě to začne děsně lechtat a musím přestat. Hrozně mi to vadí a nevím, co s tím. Na klitoris ani přímo nesahám! :((

Peťa
Peťa

Anduul: jsem sice kluk, ale napadá mě, jestli si nestahuješ třeba takovou tu kůžičku okolo klitorisu? on je pak dost citlivý a hodně holek to tak nedělá

pak bych ještě vyzkoušel používat lubrikační gel (pokud ho nepoužíváš), líp to klouže a nesedřež si citlivou a tenkou kůžiku na klitorisu

a poslední můj nápad je, jestli to celé nechápeš špatně? jestli se náhodou už neblíží orgasmus a nejsi jenom malou kousek od něho...a ty v tom nejlepším přestaneš, já bych to zkusil překonal a vyzkoušet se podívat, co se bude dít pak...

jinak fakt nevím, jedině počkat, jestli ti neporadí nějaká holka a nemá podobné zkušenosti

Alča
Alča

Ahoj, když zapnu vibrátor, vydává nějaké zvuky? Budou to slyšet i ve vedlejším pokoji?

rads
rads

Anduul: to je normalni tak ti vzdycky bude tesne pred tim nez vyvrcholis. Zkus neprestat a uvidis

Peťa
Peťa

alčo, ano vibrátor vydává zvuk, takové vrnění, ale záleží, jak moc kvalitní si koupíš, čím dražší tím je tišší, ale všeobecně platí a má to i vyzkoušené, že přes zavřené dveře není slyšet vůbec žádný vibrátor (všeobecně jejich hluk je ne úrovni hlasitosti lidského šeptání)

Anduul
Anduul

Ale ono nejde nepřestat. :O :( Vždyť to tak lechtá, že už je to nepříjemný...

Pipi dlouhá punčocha
Pipi dlouhá punčocha

Chci se zeptat, ještě nikdy jsem neměla měsíčky, ale už mě můj přítel prstil. Je to špatné, že už mám přetrženou panenskou blánu? Ale ještě jsem neměla menstruaci?

Hanka
Hanka

pipi: je to úplně jedno

Lolitka
Lolitka

Ahoj, je mi 10 let a nemůžu si koupit vibrátor, nebo můžu? Tak to dělám prstem, okurkou, banánem, propiskou a tím co ještě jde. Je to v pořádku?

Týnka
Týnka

Poradíte mi, jak se dá dobře udělat?

Jirka
Jirka

Chci si objednat erotickou pomůcku, ale nemám občanku na vyzvednuti balíku. Jde balík vyzvednout na poště pasem?

Bětka
Bětka

Ano, jde to pasem, občankou nebo i řidičákem.

Jirka
Jirka

A ještě něco, dá se to udělat tak, aby ten lístek od objednávky nedali do schránky? Ale jenom napsat SMS, že je balík na poště? Předem děkuji za odpověď a pokud je to možné, tak mi prosím napište jak je to možné.

Gabina
Gabina

Pokud si to objednáš například tady (jak jsou tady ty odkazy "vyberte si vaši novou erotickou pomůcku v našem eshopu"), tak to pošlou v normálním balíku ze kterého nebude poznat o co jde. Žádné nápisy, jako odesílatel bude uvedeno jméno majitele, nebude tam napsáno sexshop. Atd. Prostě nikdo nepozná, že se jedná o balík ze sexshopu. A tak doma můžeš klidně říct, že jsi si objednal parfém, tričko nebo něco jiného. A nikdo nebude mít sebemenší tušení.

Jirka
Jirka

A co ten lístek ve schránce?

Gabina
Gabina

Nabízejí i zaslání přes ČD kurýr nebo PPL. Už jsem zkoušela obě možnosti. V případě ČD kurýra ti zavolají na telefon z nádraží, že tam máš balík. A ty si pro něj přijdeš na nádraží. V případě PPL ti zavolá chlap, který rozváží balíky a domluví si s tebou čas, kdy ti ho přiveze. Pokud si ale zvolíš doručení poštou, tak se lístku ve schránce nezbavíš.

Jirka
Jirka

Mockrát ti děkuji za pomoc.

Mima
Mima

Může mi někdo poradit, jak se udělat? A může mi taky někdo doporučit co bych si měla koupit v sexshopu abych měla co největší orgasmus? Už jsem si tady níž, jak jsou ty odkazy, vybrala jeden menší vibrátor. Je to opravdu nejlepší volba?

Míma
Míma

Ahoj, je mi třináct let a už asi rok masturbuji. Ale chtěla bych se zeptat, jak mám sbalit kluka? Protože bych chtěla už konečně zažít opravdový sex a ne jen samá masturbace. Poraďte mi prosím.

Jirka
Jirka

Ahoj, napiš mi zde tvůj Facebook a možná spolu budeme chodit.

Markéta (12)
Markéta (12)

Ahoj, je mi 12 let a každý den se dělám aspoň 4 až 5 krát. Je to normální? Je možně, že v tomto věku už mě přitahují holky (že jsem lesba)?

Míma, 14
Míma, 14

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak můžu sbalit kluka, když jsem hnusná? Díky

mima
mima

jirka: Míša Míma Řezníčková :) a kolik ti je??.. :)

odpověď pro mimu
odpověď pro mimu

Mimo, mrkni na tento web a napiš jak sbalit kluka. Tam máš na různých stránkách ty nejlepší popisy a triky, jak sbalit kluka.

Míma
Míma

Mockrát ti děkuji za radu.

Chulio
Chulio

Masturbuji dvakrát denně a je to moc super. Zažijte si to taky.

Skelán
Skelán

Je mi 17 a ještě jsem nemel erekci. A když honím nebo sem ve styku s mojí partnerkou, tak nic pomůžete, aby se mi postavil. Já už opravdu nevím, jak na to mám jít.

Zejer
Zejer

Ahoj, je normální, že se mi povedlo udělat 2x za sebou? Nebo je to výjimka?

Zejer
Zejer

A čím si mám umýt ruku, když mi vždycky tak strašně smrdí? Umývám se mýdlem asi 6x 7x a pořád to nejde pryč.

Kačka
Kačka

Ahoj, když se prstím, tak nic necítím. Je se mnou něco?

Natálie
Natálie

Ahoj, mohu se zeptat? Já nemohu dosáhnout orgasmu. A jak si to mám udělat, když nemám žádnou erotickou pomůcku? Mám si něco koupit? Ty peníze bych do toho i dala, orgasmus miluji.

Big Man
Big Man

Ahoj, když si honím, tak je to super. Mám orgasmus. Jak já nevím co. Ale když to dělám se svou holkou, tak nic není, vůbec nic necítím. Je se mnou něco špatně?

Petr
Petr

Chtěl bych nějakou s velkýma prsy, je tady nějaká taková volná? Ozvěte se.

Martina
Martina

Chci se zeptat, když si "tam" strčím prst, tak nic necítím. Jak je to možné?

Petr
Petr

A kolik ti je roků?

Martina
Martina

Mně je 13 roků, je to v pořádku?

Thomas
Thomas

No, říká se, že holky to napoprvé bolí (ten sex). Ale nevím, nejsem holka!

Petr
Petr

Ahoj, jestli máš Facebook, tak mi dej tvoje jméno, tam to probereme.

Martina
Martina

Já chci radu, ale od nějaké ženy prosím.

Týtý
Týtý

Pojmenujte mi prosím někdo jak se jmenují oblasti vagíny. Učili jsme se to, ale zapomněla jsem to.

Martina
Martina

Odpověděla by mi prosím nějaká žena na moji otázku? Chtěla bych se proste začít prstit, ale nic necítím. Zkusila jsem si tam pak dát i druhý prst, ale to mě bolelo. Ale když si do p**i strčím jen jeden prst, tak prostě nic necítím. A fakt bych se chtěla začít prstit. Prosím, pomozte mi.

Ellie
Ellie

Já než jsem dosáhla mého prvního orgasmu to to trvalo... vůbec jsem nemohla najít žádnou techniku, ale pak jsem si jednu vymyslela sama. Vezmete si propisku, nebo ještě líp liháč (ten je vetší a má lepší délku) a molitanový polštář nebo prostě nějaký balonek ve velikosti tenisáku a větší. Uvolníte se a začnete pomalu, lehce jezdit přes kalhotky, klidně i kalhoty tam a zpět míčkem postupně přitlačujete a přitlačujete ale nesmíte spěchat. Chce to čas a jistotu, že vám nikdo nevletí do pokoje (třeba bratr). Postupně to bude příjemnější a příjemnější, až vás bude bolet ruka a pak to vyvrcholí! Jo a to s tím liháčem, ten si zabalím do co nejčistšího igeliťáku a strčím ho tam, že ještě kousek kouká. A ten míček ho vždycky posune dovnitř, jediný způsob, jak se udělám. Ale vážně nesmíte spěchat. Většinou se tak udělám tak 3x denně protože se toho nemůžu nabažit. A ten liháč není nutný, klidně můžete použít i vibrátor, ten je ještě lepší.

Nick
Nick

Já ti tam vletím, že uvidíš co je to orgasmus.

Lili
Lili

je v pořádku, když se udělám během pár sekund? A to jsem holka... .

Bětka
Bětka

Chci se zeptat? Je mi teprve 13, ale už sem to dnes zkusila a bylo to nádherný. Ale pořád jsem to necítila. To vlhko. Je mi to docela líto, co jsem udělala špatně?

Verča
Verča

Můžu masturbovat i když mi je teprve 10 let?

Anča
Anča

Ahoj, je mi 15 a také jsem se nemohla pořád udělat. Ale pomocí elektrického kartáčku to šlo, jen jsem si musela koupit nový. Je to moc hezký pocit, i když mě to poprvé trošku polekalo. XD

Já

Ahoj, za týden se udělám klidně i 5-6x. Je na tom něco zvláštního? Má to na mě nějaký vliv?

Mona
Mona

Ne, žádný vliv to nemá a je to úplně normální. Já si to taky dělám klidně 4x. Pokud se ti to líbí, tak je na tobě kolikrát.

Já

Verča: Klidně můžeš, to je jen na tobě. Ale já být tebou, tak si dávám pozor!

Já

Mono, myslíš, že je taky normální, že se stihnu udělat klidně za minutu a půl?

Iva
Iva

Jsem strašně nadržená, denně si ji honím, s flaškou, denně i 15 krát, je to ok? Mám ji vlhkou, teď si ji zase už po 12 honím... .

David
David

Holky, mně je 15 a raději na to s klukem, dokud vám nebilo ani 15, zapomeňte. Masturbace je ok. Ale pozor na děti, škola v pytli a celý život - není lepší počkat? Raději se ani neptejte, jestli můžete. Čau.

já

Za jak dlouho se tak kluk normálně udělá?

Karel
Karel

já: myslíš při sexu nebo při masturbování?

Lucka
Lucka

Díky za rady.

Terka
Terka

Jak mám masturbovat aby mě to hodně vzrušilo? (nemám vibrátor)

Lolitka
Lolitka

Tak si ho kup Terko.

No name
No name

Masturbuji každé úterý, je to skvělé. A je mi 13 let.

No name
No name

Oprava, je mi 15 let, mám nový počítač a nefunguje mi to jak má.

Honza
Honza

Ahoj, chci se zeptat, jestli je normální, že mi je 14 roků a prostě jsem strašně nadržený. A když půjdu na sex s holkou, tak nevím, jak ji uspokojit? A je také normální, když praktikuji občas anální sex s kamarádem? Díky

Re: Honza
Re: Honza

Pokud praktikuješ anální sex s kamarádem, tak se nemusíš strachovat o tom jak udělat holku. Ty jsi jasný 4%.

Honza
Honza

Jo, ale jak s ní začít, jak to udělat (předehra), co znamená těch 4%?

já

Za jak dlouho se tak při masturbování udělám?

anonym
anonym

Já myslím, že se normální člověk udělá tak za 5 - 10 minut.

Víla S.
Víla S.

Honza: přečti si na tomto webu diskusi "Milování a uspokojení ženy", je tam docela dobrý příspěvek od "anonyma".

Jula
Jula

Ahoj, je mi 13 let a už si chci začít prstit. Ale bojím se, že to bude bolet. Je pravda, že je to v 13 letech bolestivé?

Jana
Jana

Jula, můžeš vyzkoušet a uvidíš. Ale doporučila bych ti si objednat lubrikační gel, ať to líp klouže, je to jednodušší a mnohem příjemnější.

Nikita
Nikita

Ahoj mohu se zeptat? Když jsem panna a strčím si tam něco a nikdo jsem to s klukem nedělala! Budu odpaněná třeba prsty?

Katka
Katka

Možná si protrhneš panenskou blánu, ale pořád budeš panna. To ti vydrží až do prvního skutečného sexu. Protože hodně holek si protrhne panenskou blánu například při sportu. Ale jsou pořád panny.

Maky
Maky

Jak si mohu koupit vibrátor, když mi ještě nebylo 15?

Klárka
Klárka

Je mi 12 let a strašně toužím po sexu a jsem nadržená. Zkouším masturbovat, ale nic mi není příjemné. Poradíte mi prosím?

Betty
Betty

Klárko, podívej se na příspěvky, které tady už jsou. Jsou tam dobré rady.

Betty
Betty

Maky, přes internet se tě na věk neptají, aspoň tady na těch odkazech, co jsou tady okolo. Ale problém je s vyzvednutím na poště, protože na to potřebuješ občanku. Jedině si to nechat poslat na někoho z rodiny, říct že je to třeba nějaká kosmetika z internetu a jít si to s nimi vyzvednout. Podle balíku totiž nikdo nepozná co je uvnitř, není to nijak označené. Je to normální šedý balík bez nápisů.

Klárka
Klárka

Ale naši to budou chtít vidět, to je problém no.

Klára
Klára

Nejhorší je, že jsem měla sex se spolužákem a když ho ve třídě vidím, strašně moc chci sex. Poraďte prosím co mám dělat.

145
145

Ahoj já mám 13 já chci vylízat.

Já

Kláro, tak mu řekni, že chceš sex znova a když se vám to zalíbí, tak můžete šukat pravidelně. ;) Jo a mohl bych se tě zeptat kolik ti je?

:-)
:-)

Prosím vás může se mi něco stát, když si to dělám sprchou? A ještě když si strkám prsty do kun**, tak mě to vůbec nevzrušuje, je se mnou něco špatně? Ale naopak mě vzrušuje když (úplně) rychle si třu nad otvorem kund* (nevím jak to mám popsat), ale byla bych moc ráda, kdyby jste mi odpověděli.

Terka
Terka

:-) : Podle toho píšeš tak předpokládám, že jsi mladá holka, ne? Protože to co popisuješ, že tě vzrušuje, tak to je masturbace poštěváčku (někdo tomu říká klitoris). A právě mladší holky se dělají takto. I když si koupí třeba vibrátor, tak si ho nikam nestrkají, ale hrají si s poštěváčkem. To, že když si tam strkáš prsty ti nic nedělá, tak z toho si nic nedělej. V tvém věku je to normální. Časem do toho dospěješ.

Pro Kláru
Pro Kláru

A co budou vaši vidět? Obyčejný balík? Co je na něm?

Lukáš
Lukáš

Ahoj jak mám zvětšit můj penis? Postavený má jen 9,5 cm a je mi 13. Prosím. poraďte co mám dělat?

Petr
Petr

Lukáš: Jsi ještě příliš mladý, ten ještě poroste. ;)

Lukáš
Lukáš

Petr: Děkuji :D a mám takový pocit, když masturbuji, že bych chtěl sex, je to normální?

Petr
Petr

Lukáš: Děláš si srandu?! :D No vždyť důvod proč masturbuješ je přece ten, že chceš sex, ne? Že jsi nadržený. Masturbace je jenom taková náhražka. Můžu tě ale uklidnit. Až si najdeš přítelkyni, až si projdeš několika vztahy s holkami...stejně se nakonec někdy přistihneš, že vedle v pokoji ti leží holka. A ty se radši uděláš sám. Sex není všechno. Tak buď v klidu.

Lukáš
Lukáš

Je pravda, že na růst penisu má vliv kouření? Prý když kouříš, tak neporoste. :D

Hana
Hana

O tom kouření jsem už slyšela, ale myslím si, že je to jenom takové strašení pro děti. Lékařsky to podložené asi nebude. Aspoň myslím.

Lukáš
Lukáš

Haničko, děkuji za tvůj názor.

Pro já
Pro já

Je mi 12 let.

Hana
Hana

Nejsi na to ještě nějaká mladá?

Anna
Anna

Když má holka měsíčky, tak může masturbovat?

Betty
Betty

Ano, může i během měsíčků.

Monča
Monča

Mám měsíčky a bojím se prstit. Láká mě to.

Gábinka
Gábinka

Já se běžně dělám i když mám menstruaci a nikdy jsem s tím neměla žádný problém. Akorát je to takové špinavější, nebo jak to říct. Občas při menstruaci je víc krve a mám pak špinavé prsty. A taky je si potřeba dívat pozor třeba na povlečení postele nebo oblečení. Ale jinak jsem neměla žádný problém.

Kuba
Kuba

Měl by zájem někdo o pořádný sex?

pro Kuba
pro Kuba

Já jo, ale kolik ti je?

Kuba
Kuba

Je mi 28.

Pro Kubíka
Pro Kubíka

Já jo, zkrotím si tě. :-*

Lin
Lin

V kolika letech masturbovat?

Lolo 11
Lolo 11

Můžu si protrhnout panenskou blánu prstem? Dělám se každý den, je to v mém věku (11let) normální?

Spitfire
Spitfire

V jaké pozici se nejlíp honí?

P-51 mustang
P-51 mustang

Jak někdo muže šoustat se svým kamarádem?

Thunderbolt
Thunderbolt

U tohohle se dobře honí.

Wendy
Wendy

Ahoj, masturbovat mi jde jen sprchou, ale ani tak jsem se ještě neudělala. Teď k věci. S mamkou máme úžasný vztah a já se jí ptám i na intimní věci. Chtěla bych si koupit vibrátor a poradit se s ní o tom, ale bojím se jí zeptat a taky se bojím její reakce. Můžete mi prosím někdo poradit, jak jí to říct, nebo tak? PS: vím že sem ta otázka moc nezapadá, ale celkem by mi pomohlo, kdyby někdo dal nějakou radu.

Betty
Betty

Ahoj Wendy, podle mě je dobré, že máte s mamkou skvělý vztah. Ale myslím si, že některé věci je lepší si nechat pro sebe. Například téma typu menstruace a intimní vztahy s kluky bych s mamkou řešila. Ale masturbaci a vibrátory nejspíš ne. :) Samozřejmě je otázka, kolik je ti roků. Protože pokud ti není ještě 15, tak nemáš občanku a nemůžeš si jít na poštu pro balíček...v tom případě by jsi se musela s mamkou domluvit.

Wendy
Wendy

Ahoj Betty, bohužel je mi teprve 14. Mamce jsem to chtěla říct, ale přijde mi to strašně trapný. :( Napíšu jí to asi jako dopis, ale jak ji znám, tak si o tom bude chtít určitě promluvit... . Moc to s ní nechci řešit, ale jelikož nemám občanku, tak nemůžu ani sama na poštu vyzvednout si balíček, což je na nic a taky bych nerada něco dělala za jejími zády. Jen se bojím té "přednášky" nebo já nevím jak to nazvat :D. Jinak ti děkuji za odpověď.

Betty
Betty

Ahoj, pokud je ti teprve 14 roků, tak bohužel nemáš jinou cestu. Jedině to řešit s tvoji mamkou. Tady záleží, jak moc dobrý vztah máte... . Pokud bych byla já tvoje mamka, tak bych to (zcela) chápala. Vibrátor je lepší než se tahat někde po diskotékách s kluky. A tvoje mamka podle tvého vyprávění vypadá velice v pohodě. Takže bych se toho nebála. A o čem by si chtěla povídat? Já jsem měla toto cítění už někde od 13 roků, ona určitě taky. Pokud máte opravdu takto dobrý vztah, tak se neboj i tohoto. Masturbace a orgasmus jsou normální holčičí (lidské) potřeby. A pokud si bude chtít povídat, tak buď upřímná - toto se mi v životě vyplatilo. Jednoduše mluv pravdu. I když je to možná škaredé na představu, tak nejsi nijak výjimečná nebo zvláštní. Máš potřeby jako každá jiná holka (i já). I tvoje máma.

Wendy
Wendy

Ahoj, myslím, že to bude chtít probrat a nebo tak, prostě si o tom nějak promluvit, nevím... . Snad máš pravdu a ona to pochopí. :)

Jirka
Jirka

Budu na dceřiným Skype, nechodí tam a změnil jsem ji heslo, takže se tam nedostane. Přidejte si mě a dáme si sex přes Skype... . Skype: barbora.krajcova001.

Pavel
Pavel

Mám obřízku, je mi 13 let a strašně se za to stydím, co si o tom myslíte vy? Mám strach, že mě kvůli tomu žena odmítne. Zajímá mě názor spíše ženy.

Betty
Betty

Pavel: obřízku má každý druhý kluk. Vůbec to neřeš.

Catherine
Catherine

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, při masturbování si třeba vezmu polštář jezdím jím po poštěváčku a na něm. :) Je to dost příjemné. Je to normální?

Betty
Betty

Catherine: Pokud nemáš vibrátor, tak co ti zbývá pro zpestření masturbace? :) Tak aspoň ten polštář, je to určitě normální. Ale doporučila bych se ti podívat po nějakém vibrátoru, je to desetkrát lepší a silnější zážitek.

Lůca
Lůca

Jak při sexu nemůžu otěhotnět?

Bětka
Bětka

Lůca: Používej antikoncepci nebo kondom. Víc najdeš na internetu.

anonym
anonym

Jak mám správně masturbovat, když mi je 13 a nechci si protrhnout panenskou blánu?

Kanec
Kanec

Tvl holky, jen sex, co? :D Neříkám, že se mi nelíbí, ale je to zábava to číst. Je nuda, zítra škola. A nevím co jiného dělat, taky díky všem za příjemnou zábavu. :D

Jane
Jane

Je normální že masturbuji od desíti let? Úplně v klidu se udělám a to jenom s rukou. Líbí se mi jeden kluk a strašně bych ho chtěla, je to normální? Je mi 12. Děkuji Vám za odpověď.

Diana
Diana

Jane: Pokud je ti masturbace příjemná, proč ne? A - ano, ve 12 letech je láska úplně normální.

Linda
Linda

Mohu masturbovat, když mám menstruaci? Děkuji

Eva
Eva

Nedávno jsem přistihla svého syna, jak si to dělá nad mým spodním prádlem. Nevěděla jsem co mu na to mám ani říci. Ale když jsem nad tím večer přemýšlela, tak jsem byla moc vzrušená. Je to normální? Eva.

Betty
Betty

V jeho případě to normální je. Nejspíš bude v pubertě a mockrát jsem četla o podobných případech (spodní prádlo matky, sestry...). Časem ho to přejde. Vaše vzrušení ale až zas tak normálně neberu. Normálně nebývá matka vzrušená představou svého syna... .

Ala
Ala

Můžu si při masturbaci protrhnou panenskou blánu?

Kamča
Kamča

Ala, pokud si budeš cokoliv strkat dovnitř, tak samozřejmě že můžeš... .

Kiki
Kiki

Ahoj, vždy když masturbuji, tak mám citlivý klitoris. A až tak, že musím skončit. Poraďte prosím?

DW
DW

Kdyby tu byla nějaká holka nad 15, tak jsem schopen ji orgazmus udělat. Miluji sex a bude mi 19 let. :-*

DW
DW

Stačí projevit zájem a můžeme si dat Facebook a jsem schopen přijet kamkoliv. Ústecky kraj.

Nikyna
Nikyna

Pardon, chtěla jsem se zeptat, jestli je normální, že masturbuji v 10-ti letech?

Betty
Betty

U holek je to poslední dobou čím dál dřív co tak sleduji. Už dávno nejsem v tvém věku, ale kdekoliv přijdu na internetu do nějaké diskuse, tak jsou tam stejně staré holky jako ty a řeší podobné věci. Takže si myslím, že v dnešní době už to je normální.

Nikyna
Nikyna

Tak děkuji.

Terina
Terina

Ahoj, chci to zkusit se sprchou, ale nestane se mi něco, když u toho bude voda?

Betty
Betty

Terina: Ono se vždycky masturbuje právě tím proudem vody. Ne tou sprchou. Pokud u toho nebude voda, tak nevím jak chceš masturbovat?

MMF
MMF

Nevíte někdo, co znamená zkratka MMF?

Znalec
Znalec

Mezinárodní měnový fond, nebo mám malého ftáka. HAHA. Z jaké oblasti to má být?

Eluška
Eluška

Od kolika let se může masturbovat?

Káča
Káča

Asi před rokem jsem dostala první menstruaci. Stále jsem ji měla o několik dní opožděnou, ale teď se mi opozdila o 24 dní. Je to normální? Nemám jít radši na gyndu? Je mi 14. Máma mi říkala že mám ještě čekat, ale mě už to připadá divný. Prosím poraďte.

Betty
Betty

Káča: Ve tvém věku (začátek puberty) je nepravidelná menstruace normální. Pokud jeden měsíc vynechá, tak se nic neděje. Dala bych na tvoji mámu. Pokud jsi samozřejmě neměla sex - v tom případě by jsi mohla být těhotná.

Rudolf Wysocký
Rudolf Wysocký

Já také masturbuji a moc mi to nejde. Spíš jen vyteču než vystříknu.

Já zatím žádné pomůcky nepoužívám když masturbuji. A třeba i několikrát za den. Podle toho, jak se mi chce. Tak rukou a ani lubrikační gel nepoužívám, třeba by mi to šlo rychleji a i víc, ale což top je jedno - každého intimní záležitost.

A většinou také masturbuji když se dívám na něco erotického.

Cukřík
Cukřík

Ahoj, bude mi 18. S přítelem mám ze sexu jen to nejlepší. Orgasmu dosáhnu při líbání, při dráždění bradavek a taky vaginálně. Orgasmus mám jen mokrý, ovšem, když se chci udělat sama, přes klitoris, nejde to. Začnu se třást, a je mi na zvracení. Poté mám jakoby "obraz v mysli". Prostě vidím, že to, co jsem udělala je špatně. Ale netuším proč. Toto mám i s přítelem přes klitoris ne a ne, a spíš mi to vadí, máte někdo nějako radu? :)

Anonym
Anonym

Ahoj, jak poznám že jsem udělaná? Že dostanu měsíčky? Děkuji za odpověď.

No já :D
No já :D

Ahoj, mám vibrátor, ale přijde mi hrozně velký, neudělám si nic? Je mi 14 a chci to.

Kun
Kun

Ahoj, že jsi udělaná poznáš tak, že budeš mít úžasný pocit (dosáhneš orgazmu), s měsíčky to nemá nic společného.

Lola
Lola

Může masturbace ovlivnit moji menstruaci? Přijde mi, že když masturbuji, tak se mi oddálí menstruace. Je to možné?

Kuba
Kuba

Ahoj, chtěl jsem si koupit nějakou sexuální pomůcku. Je mi 15 a nevím, jestli si jí mám koupit na e-shopu nebo v obchodě. Prodají mi jí v kamenném obchodě?

Mirka
Mirka

Neprodají ti ji v kamenném obchodě. Ale pokud klikneš tady na ty odkazy, co vedou do toho eshopu, tak tam to nevadí. Tam stačí, když máš občanku (potřebuješ ji na poště na převzetí balíku, jinak na nic). Je to moje vlastní zkušenost, taky jsem si tam něco objednávala. A jinak v normálním obchodě ti před 18 rokem nic neprodají.

Kuba
Kuba

Mirko, když si to objednám na e-shopu a budu si to chtít nechat vyzvednout na poště, přijde mi do schránky nějaké info?

Mirka
Mirka

Kuba: Pokud si necháš cokoliv poslat z internetu přes Českou poštu, tak ti přijde do schránky lísteček, že si máš vyzvednout balík na poště. Pokud si to necháš poslat přes PPL, tak ti odpoledne zatelefonuje chlap, že ho máš čekat například o půl šesté před domem (nebo se domluvíte na jiném čase). A ještě o té půl šesté ti jednou zatelefonuje, že už tam čeká. A ty si akorát přijdeš před dům pro balíček.

Nevím :(
Nevím :(

Já vím, je to blbý, ale co je to ten klitoris?

Beruška
Beruška

Masturbuji už dlouhá léta a to mi bude teprve 18. ;) Super je sprcha, rukou, tření se o polštář nebo se dráždit nějakým předmětem.

Máňa
Máňa

Můžu se zeptat, jak se dá masturbovat? A když mi je 11 let?

Neznámá
Neznámá

Chtěla bych se zeptat, jestli je normální masturbovat u porna? Jinak mi to nejde.

Ovečka
Ovečka

Ahoj, nemám vibrátor a prstem se mi masturbovat nechce, co mám zkusit?

Betty
Betty

Tak si kup vibrátor a nevymýšlej blbosti. :) Pokud budeš používat věci jako je okurka apod., tak akorát dostaneš nepříjemný zánět nebo výtok. A půjdeš s tím k doktorovi. Například tady dole na odkazu na vibrátory se můžeš podívat, jsou tam i nějaké dost levné, které se vyplatí. :)

Nic
Nic

Je mi 14 roků, nechce mě nějaká?

Janča
Janča

Můžu používat vibrátor, když mi je 11 roků? trochu se bojím, jestli s ním můžu masturbovat a jestli je to zdravé a normální. Poraďte mi prosím. Díky!

Šárka
Šárka

Ahoj, jsem panna a když při masturbaci chci strčit aspoň jeden prst do vagíny, tak mě to zabolí. Nějaká rada?

Betty
Betty

Šárko, už to tady bylo napsané mnohokrát. Pokud jsi mladá (v pubertě) a navíc i panna, tak dovnitř nic nestrkej. :) Nejjednodušší je dosáhnout orgasmu pomocí poštěváčku (klitorisu). Je to takový měkký hrbolek, který je tam, kde se zbýhají nahoře dohromady velké stydké pysky. :) Podívej se třeba na nějaký obrázek, kde je to popsané. Mladé holky když masturbují, tak si prsty nebo vibrátorem dráždí právě poštěváček (klitoris). Nestrkají si prsty dovnitř, protože to může být nepříjemné nebo bolestivé.

Anonym
Anonym

Když se jdu honit a vystříkám ejakulát znamená to, že jsem se udělal nebo ne?

Jakub
Jakub

anonym: Jo neboj se, znamená to, že jsi se udělal. Neboj, je mi sice jenom 13, ale vím o čem mluvím. :)

Anonym
Anonym

Díky ti Jakube.

Anonym
Anonym

Zapomněl jsem předělat pohlaví, díky za pochopení. Díky.

Neznámý
Neznámý

Nechce si nějaká zašukat? Je mi 15 let, tak by jsme na to mohli skočit?

Barča
Barča

Ahoj, je mi 13, ale co se týče masturbace připadám si jako by mi bylo 20. Masturbuji každý den a vibrátor už normálně zasunu. Je to v cajku a je možný, že kvůli tomu, že už nejsem panna.

Vikinka
Vikinka

Ještě mi není 18 let a už si masturbuji, nevím proč? Vibrátor mi ještě neprodají a strašně se schovávám před mamkou. Jinak by asi nevím co si by o mně pak začala myslet. Ale je normální, že to u mně trvá jen nějakých 3 minut? A pak končím, moje kámošky se mi přiznaly, že to u nich trvá i přes 15 minut? :-)

Šárka
Šárka

Ahoj, vadí, že jsem si strkala kartáček do vagíny? Myslím tím konec kartáčku. A jemně jsem ho vytahovala a zastrkovala a udělala jsem se z toho. Je to problém nebo ne?

Betty
Betty

Pokud jsi panna, tak jsi si mohla protrhnout panenskou blánu. Jinak nic. Příště bych ti ale doporučila, aby jsi používala věci k masturbaci určené - vibrátory, dilda...pokud budeš používat kartáček na zuby a podobně, tak si můžeš způsobit dost nepříjemnou infekci.

Jin
Jin

Ahoj, chtěl bych poradit. Je mi 13 let a při masturbaci moc nestříkám, je to špatně? Jenom třeba 1.2, nevím. Pomozte, díky. =)

Martina
Martina

Ahoj, je mi 12 let, ale chtěla bych vibrátor. Abych se mohla udělat a masturbovat s ním. Ale nemůžu. Poradíte jak se mám jinak udělat, když nemám vibrátor a nemůžu si ho nikde koupit? Prosím, děkuji. :)

Eni
Eni

Martina: Já sem začínala ve sprše s proudem vody na poštěváček. Do vagíny si raději nic nestrkej, mohlo by tě to bolet nebo by jsi mohla dostat nějakou infekci. Asi si ještě panna. Mohla by jsi si protrhnout panenskou blánu. Zkus to, ale ne moc velký proud. =)

Neuvedeno
Neuvedeno

Čau, bude mi 15 roků a chtěl bych sbalit nějakou holku. Ještě nikdy jsem žádnou holku neměl a tak se chci zeptat jestli byste mi nemohli poradit jak na holky. Kde jich je hodně a jak by s tím měl začít. Kam bych měl jít a pak o čem by jsem s ní měl mluvit?

Lenka
Lenka

Ahoj, masturbuji, ale trvá mi to hrozně dlouho než se udělám. Ale vibrátor si kupovat nechci. Jde to zrychlit nějak přirozeně? Aby jsem se udělala rychleji? Poraďte mi prosím nějaký způsob jak masturbovat, abych rychleji dosáhla orgasmu.

Nevím
Nevím

Jak se mám vlastní matky zeptat, jestli by mě mohla zaučit v sexu? Bude mi 15 let. Udělal to už někdo z vás? A jak jste se ji na to zeptali? Prosím napište mi podrobnosti.

Žaneta
Žaneta

Ahoj je mi 13 let a jsem adoptovaná u nové rodiny, jsem u ní teprve 1 týden a dostala jsem menstruaci. A nevím jak to mám říct. Připadá mi, že nemám v adoptivní mamce ještě důvěru. Nechala jsem si koupit od spolužačky balíček vložek. Mám to mamce říct až mi začne za 3 týdny další menstruace? Prosím radu od dívky.

Petr
Petr

Ano, měla by jsi jí to říct. Je jedno jestli během této menstruace nebo na začátku té další, ale v nejbližší době ji to řekni.

Martina
Martina

Ahoj, je mi 11 a masturbuji (prstím se). Ale když si tam strčím prsty, tak nic necítím a není to ani nijak příjemné. Poraďte prosím jak dosáhnout orgasmu. Jo a poradíte mi taky jak sbalit kluka? Budu vám moc vděčná. Předem díky.

Martina
Martina

Ahoj, je mi 11 a masturbuji pomocí prstů. Ale když si masíruji klitoris, tak prostě nic mi to nedělá. Dělám něco špatně? Jak se to má dělat správně. Poraďte mi prosím jak správně dosáhnout orgasmu. A poradíte mi jak sbalit nějakého kluka? Martina

Jana
Jana

Ahoj, chtěla bych vědět jaká pomůcka je nejlepší na masturbaci, ale vibrátor si nemůžu dovolit? Něco levné a s čím máte nejlepší zkušenosti.

Martina
Martina

Jano: když si nemůžeš dovolit vibrátor, tak si kup dildo. Je to to samé jako vibrátor, akorát to nemá vibrace a nepotřebuje to baterky ani žádné nabíjení. Je to levnější. A kolik ti je?

Anetka
Anetka

Ahoj, je mi 12 a už masturbuji - je to normální v mém věku? Ráda to dělám rukou a u mamky jsem našla vibrátor, orgasmus jsem už měla. Jsem pořád no ... no asi nadržená. A mám neustále chuť na orgasmus. Děkuji za rady a ještě od někoho zkušeného kdo o tom něco ví.

Betty
Betty

Jana: Pokud klikneš tady na ten odkaz pod obrázkem "vibrátory", tak tě to dostane do sexshopu. A vibrátory tam mají už od 99 Kč a taky tam mají různé levné vibrační motýlky a podobně. A vždycky se vlezeš do 100 Kč. Podívej se tam.

Danča
Danča

Ahoj, je mi 14 a sem asi hrozně nadržená masturbuji skoro denně i orgasmus už sem měla, poslední dobou si při tom strkám i prst do zadku a hrozne se my to líbí. Ale teď už mám pocit, že prst je málo. Je to normální? A jestli jo tak co si tam mam strčit? Vibrátor mám, ten mi koupila sestra, ale bojím se, že je na to moc velký. Moc prosím o radu.

Betty
Betty

Danča: Pokud chceš používat vibrátor nebo dildo (bez vibrací), tak si musíš koupit anální vibrátor nebo anální dildo. Ty se odlišují tím, že mají rozšířený konec. Pokud budeš používat normální vibrátor, tak ti může zajet dovnitř a budeš muset za doktorem, aby ti ho vytáhl. Podívej se například tady do toho sexshopu, tak je tady na něj odkaz. A uvidíš obrázky análních vibrátorů nebo dild.

Danča
Danča

Betty, proč to je tak že se rozšiřuje a nebude to pak bolet? Zkusit bych to chtěla, ale ne za každou cenu.Jeden sem si vybrala ale váhám.

Andy
Andy

Twl, takoví odborníci v 11 letech, bože já tady z vás nemůžu.

Betty
Betty

Danča: Podívej se například na toto https://www.ruzovyslon.cz/dildo-s-prisavkou-natural-19-cm/. Vidíš, jak má na konci ty koule? Ty zabrání tomu, aby ti dildo nebo vibrátor zajel celý do zadku. Pokud by jsi k análnímu sexu používala běžný vibrátor, tak by mohl celý zajet do tebe a bylo by složité ho vytáhnout. Pro svoje bezpečí vždycky používej k análnímu sexu pouze vibrátory, které mají na konci nějakou zarážku. :)

Danča
Danča

To já raději něco menšího, ten průměr 4 cm je myslím do mého zadku hodně. Vibrátor mam 3 cm a připadne mi to dost.

jiřa
jiřa

ahoj je 12let masturbuji od 7. mam moc velka varlata a mali penis pls poradte rychle co stim udelat aby byl veky.

jiřa
jiřa

a jak je dlouhy penis ve 12 letech?

Danča
Danča

A nechceš to svoje malí péro votskoušet v mé hrozně moc nadržené prdeli? Ať si nemusím hned kupovat ten anální vibrátor a pak ti možná nabídnu i svou krásně vlhkou piču!

Takia
Takia

Ahojky chci se zeptat jestli holka pozná když už není panna, jestli to na sobě ta holka může poznat tak prosím odpověď: jak se to pozná? Díky

Jiřa
Jiřa

Možná za 2 roky. A Dančo, kolik je ti let?

Danča
Danča

12 vzkazů, víš? Tam mám napsaný věk. Je mi 14 roků.

Jiřa
Jiřa

Prosím o radu, když masturbuji, tak potom budu mít velký penis? Děkuji.

Nic
Nic

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, jak se mám zeptat vlastní tety, jestli by mě nemohla zaučit v sexu? Je mi 15 a jí je 32. A má hrozně luxusní zadek a ještě luxusnější prsa. Tak prosím napište. Nějaké triky nebo zkušenost, jak se jí zeptat aby neodmítla. Prosím pište.

Viky
Viky

Když mám měsíčky, musejí to vědět rodiče?

To je jedno
To je jedno

Je mi 15 a mám penis 10 cm. Je to normální velikost v mém věku?

Monika Karlovská
Monika Karlovská

To je jedno: já už měla hodně chlapů (a s nimi samozřejmě sex). A nikdy mi na délce nezáleželo. Dokonce jsme měla i jednoho a tomu bylo 33 let. A měl ho také 10 cm dlouhý. A dosáhla jsem s ním nejlepšího orgasmu (v rámci sexu, při masturbaci jsem měla 3x silnější).

Kola
Kola

Je v pořádku, že moje 6ti letá dcera masturbuje? Co si o tom myslíte?

Maky
Maky

Kde si koupím nejlepší vibrátor? Moc bych to chtěla s vibrátorem zkusit, ale asi mi ho neprodají. Nebylo mi 18 let. Je v pořádku, že moje 9 letá sestra masturbuje?

Pepa
Pepa

Chtěl bych se zeptat své přítelkyně, aby to se mnou zkusila. Poraďte, jak se jí mám zeptat aby neodmítla?

Nina
Nina

Žádná z masturbací mě moc neuspokojuje. Nevíte o nějaké lepší technice, ale bez robertka?

Hell
Hell

Ahoj, potřebovala bych vědět, jak se udělat? Je mi 14, kamarádka říkala, že si po ní jezdí ovladačem. Prý je to příjemné a uspokojí to. Já to ještě nezkoušela a přijde mi nechutné tam strkat ruce. Ale podstoupím cokoliv. Stačil by stručný návod.

Dívka
Dívka

Ahoj, potřebuji se zeptat: Je mi 14. Chci se udělat. Neví jak na to Moje kamarádka mi říkala, že prý se udělá při masturbaci s plyšákem. Je to vůbec možné?

15-ti letý
15-ti letý

Maky: tvoje 9-ti letá sestra masturbuje? Jsi si jistá? Je to dost zvláštní, protože normálně se s masturbací začíná tak ve 12-13 letech. A kolik je tobě?

Katka
Katka

Jak poznám že jsem se udělala? Protože masturbuji docela často a nevím, jestli jsem toho docílila nebo ne.

Lola
Lola

Ahoj 15-letý, je mi též 15 let a toužím po sexu. Měl by jsi zájem? Jsem holka.

Elis
Elis

Ahoj, chci se zeptat na jednu věc. Jsem panna, ale masturbuji. Může mi orgasmus udělat něco s panenskou blánou?

Terri
Terri

Někde jsem četla, že při masturbaci pomocí proudu vody můžu chytit infekci. Jenže mně je to hrozně příjemné a jinak se neudělám. Co mám dělat?

Taky 15-ti letý
Taky 15-ti letý

Pro Lolu, jsem kluk a taky toužím po sexu. Tak napiš na mail qapik959@seznam.cz. Pá, těším se!

Betty
Betty

Terri: tak používej vibrátor nebo dildo, to je taky velmi příjemné a navíc i zcela bezpečné.

Carly
Carly

Ahoj, je mi 11 let a chci už masturbovat. Ale nejde mi tam strčit ani 1 prst. Jak mám masturbovat, pokud si tam nestrčím prst. Jak jste masturbovali vy, když vám bylo tolik co mně.

Andy
Andy

Ahoj, je mi 19 a nikdy jsem nedosáhla orgasmu. Ani při masturbaci, ani při sexu a ani při stimulaci klitorisu. Myslela jsem si, že je to třeba chyba kluka. Že to třeba neumí, že není dost zkušený. Tak jsem si našla kluka, kterému je 27 a stejně nic... . Mám strach, že to nikdy nezažiji. Vím, že jsem ještě mladá, ale trochu mě to štve... . Nemáte starší dámy, nějaký tip? Předem děkuji za odpověď.

Jirka
Jirka

Ahoj, masturbuji od 10 let a je mi 13. A stříkám co to jde, ale místo utření do kapesníku to polykám. A nejsem gay. Je to normální?

Lukáš
Lukáš

Ahoj, je mi 14 let a když si ho honím a udělám se, tak je mi najednou zima. Je to normální?

Katka
Katka

Já se nejvíc udělám, když mi můj pes líže kundičku. Mám to moc ráda.

Lucka
Lucka

Ahoj, je mi 9 a už jsem měla orální sex. Nevadí to?

Domča 12
Domča 12

Ahoj, je mi 12 a chci se udělat. Články jsem četla, ale nic nepomohlo. Nevím jak na to a jak se správně udělat. Poraďte prosím.

Lenka
Lenka

Vždy když začnu, tak se do toho úplně zabořím. A nejradši bych nikdy nepřestala. Ale vždy se ani ne za minutu udělám. Co s tím, abych vydržela déle? Prosím, poraďte mi jak na to. Je mi 15. :)

Pro nadrženou
Pro nadrženou

Ahoj, jsem kluk a mám 14 cm. Tak se mi ozvi. Odkud jsi?

Pro Domču
Pro Domču

Víš, já nevím proč sem píšeš. Chtěla jsem ti poradit, přidala jsem si tě na FB a začala ti psát. A ty jsi mě vyhodila z přátel. Nechápu. Chtěla jsem ti poradit! Kdyby si chtěla, tak se ozvi můj FB: Tajný Tajňák. Čau.

Markéta
Markéta

Ahoj, se mi 13 let a cca tak jednou za týden masturbuji tryskem vody, že si odšroubuji sprchu. A trošku se mi vytáhla kůže okolo. Je to možné? Co mám dělat?

Pavel
Pavel

Čauky, nechce někdo vylízat? Je mi 16 roků.

Jirka
Jirka

Ahoj, chci se zeptat. Je mi 14 a při masturbaci nemohu moc přetáhnout předkožku. Je to normální?

Monika
Monika

Ahoj, je mi 11 a ráda se prstím, masturbuji a lízám. Koukám se na porna. Můžu už mít sex?

Monika
Monika

Pavel: Jo, já.

Moniko
Moniko

Taky bych tě mohl vylízat. Odkud si? Můj FB je Tajný Tajňák. Tak se mi prosím ozvi, moc rád tě vylížu. Klidně i něco víc. Miluji tě Moniko a chci tě vylízat. Už mám zkušenost, takže to i umím.

Lilky Taylore
Lilky Taylore

Je normální, že jsi tam v 11 strčím už 2 prsty? A čím vším se dá doma masturbovat (co má každý doma)?

Jirka 19
Jirka 19

Kundičky, která si chce žít? Napište. Můj email je JirkaJmail@mail.cz.

Jožka
Jožka

Ahoj, chtěla bych se zeptat - potřebuji radu. Je mi 17 a za dva měsíce 18. A ještě nikdy jsem se neudělala s mým přítelem. Jsem s ním za měsíc 1 rok a ať se snažíme jak chceme, prostě nám to nejde. Ale sama se udělám proudem vody a jinak ničím jiným. Teď jsme si objednali, abychom měli změnu, vibrátor dopředu i dozadu. Myslíte, že mi to pomůže dosáhnout orgasmu? Vždycky si to užiji i bez toho, ale moc mě to mrzí strašně moc bych chtěla aby se nám to spolu povedlo. Tak doufám, že ty vibrátory nám k tomu pomohou. Prosím o rady a nápady, děkuji strašně moc.

Merriťačka
Merriťačka

Merriťačka: Tvůj příspěvek byl použitý k založení nové diskuse, viz Partner se mnou nemá sex, odmítá intimně žít, jak dosáhnout orgasmu.

Terezka
Terezka

Ahojky, chtěla bys se zeptat, zda máte někdo podobnou zkušenost. Já se někdy uspokojuji tím, že se "otírám" o okraj židle. Dělám si tím dobře už od velmi raného věku. Asi tak od 7 let. No a teď mám dost velké pysky. Sex jsem ještě nikdy neměla. Myslíte, že to bude klukovi vadit? Nebo nemám ty velké pysky právě od tady tohohle uspokojování?

Tarzan
Tarzan

Ahoj, je mi 14 a chtěl bych vědět, jestli je špatné, když masturbuji (honím) 2 až 3 denně? Díky za odpověď.

Hugo Boss
Hugo Boss

Byla by tu holka na sex? Jsem dost nadržený a mastění mi nestačí. :-) Jsem 15-letý kluk. Pokud jo, tak pište na e-mail patrik732529604@seznam.cz.

Radka
Radka

Ahoj, je mi 12 let a jsem celkem nadržená. Je to normální? Ve vaně máme hadici a je na ní proud, tím si stříkám do moji *****. Je na mě něco špatného? Prosím o odpověď. Masturbuji si každý den. Když nějaký kluk mi mluví o sexu, tak mám strašnou chuť si tam strčit celou ruku, ale nejde to. Taky jsem tu četla, že si tu nějaká holka nechává lízat od psa. Taky si nechávám, je to moc příjemné. Nebo jsem si tam jednou strkala 1 prst a nic necítím.

Radka
Radka

Ahoj, stříkala jsem si tam vodu a je to skoro to samé jak vibrátor. Akorát příjemnější. Dělám to i s polštářem, cokoliv.

Anonym
Anonym

Nevím, kam si to strkat. Koukala jsem se i do zrcadla a vypadá to, jako bych tam měla něco jako "špunt". Prosím poraďte.

Anonymní
Anonymní

Anonym: Jaký špunt?

Betty
Betty

Anonymní: Nejspíš tím špuntem má na mysli děložní hrdlo. Děložní hrdlo odděluje vagínu (kde probíhá sex) od dělohy (kde se vyvíjí dítě). Viz následující diskuse:

Co je to uvnitř vagíny? Cítím něco tam něco divné, tvrdé

Teri
Teri

Ahoj, jsem nadržená a ještě jsem neměla sex. Nechtěl by jste si to se mnou někdo nějak rozdat (pomalu)? A také bych se chtěla zeptat, jestli je normální, že mě masturbace dvěma prsty bolí :(. A nebo co bych si mohla strčit do vagíny místo penisu (věc, kterou má skoro každý doma). Vím, že je to trapné, ale mě to strašně štve.

Andy
Andy

Teri: Kolik ti je let? A odkud jsi? :)

Petr
Petr

Ahojky, pokud by nějaká slečna chtěla vibrátor zdarma, ať napíše. Pa, Petr. Pesing@email.cz

Ozzymann
Ozzymann

Ahojky, pokud by tu nějaká slečna, klidně mladší než já, chtěla něco vyzkoušet, tak není problém se domluvit. Můj email: Ozzymann@email.cz.

Anička
Anička

Je mi teprve 12, ale už bych si přála koupit si vibrátor. Ale nevím co by tomu řekli rodiče? A taky nevím, jaký si koupit (jakou velikost atd.). A nechci si ho objednávat poštou, ale spíše ho někde jen koupit. Abych ho utajila před rodiči.

Nikis
Nikis

Anička: Chci to samé co ty. A taky mi je 12.

Ilisek
Ilisek

Já se nemohu udělat ani tak a ani tak. :( Nejde to. Zkoušela jsem vibrátor, prsty, cokoliv a nic. Ani když mi to chlap dělá jazykem, jde na mě taková lavina citu a všeho, ale nic. Chci vyskočit z kůže a nic. Bože ale jak jsem furt nažhavená... .

Terezka
Terezka

Já jsem panna, je mi 11 roků a chci si to udělat. Ale vibrátor nemám a prsty mě nevzrušují. Co s tím? :(

Lucka
Lucka

Ahoj, četla jsem, že se holky nemůžete uspokojit. Ale bojíte si koupit vibrátor... . Mně je 13 a už asi rok masturbuji ve sprše. Je to velmi příjemné a můžu jenom doporučit. Dělám to tak, že si sednu do tureckého sedu, ale nohy dám trochu dál od těla. Levou rukou si rozevřu pysky a na ten klitoris mi teče voda ze sprchy. (sprchu držím pravou rukou). Zkuste to a pak mi napište. Lepší pocit neznám.

Janča
Janča

Lucko, dobrý návod, to zkusím! :)

...
...

Když se mi začnou po nějaké době třást strašně moc nohy znamená to, že už jsem blízko orgasmu? Nebo už jsem ho měla? Díky.

J.K
J.K

To je pravě orgazmus.

Tess
Tess

Ahoj, je normální, že dosáhnu orgasmu jenom když slyšíme zvuky z porna? Nejde mi o obraz, ale o zvuky. Bez nich se neudělám.

Daniela
Daniela

Ahoj. Jde uspokojit muže třením své vagíny o jeho penis? Že by ležel a já se mu o něj třela. Byla by mu to jen příjemné nebo by se mohl i udělat?

Betty
Betty

Daniela: Na 100% se může i udělat.

Daniela
Daniela

A je to časté a nebo jen zřídka?

Betty
Betty

Daniela: Je to naprosto normální. Zvlášť pokud je mladý a je zrovna v pubertě. To se ho jenom dotkneš a on se udělá do kalhot.

Anina
Anina

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co mám dělat, pokud mi je 13 let a jsem pořád nadržená. Často masturbuji a potřebuji nové techniky. Masturbuji každý den, mám elektrický kartáček, používám proud vody a i řádné masturbování rukou. Neměla by jste nějaké rady na silnější vibrace či další dobré pomůcky. (vibrátor si koupit nemůžu ani žádný jiný věci určeny na tyto věci).

Betty
Betty

Anina: A to tobě to všechno nestačí? Podle mě si obyčejná holka vystačí jen s rukou. A ty máš takovou zásobu... . :)

Dave
Dave

Ahoj, mám 12 roků, mam 11 cm velký penis, je to normální? Ale chtěl bych už sex, jsem nadržený na jednu kamarádku. Jak se ji mám zalíbit, prosím, pomůže mi někdo? A pořád masturbuji, je to příjemné.

David
David

Ahoj, je mi 12 roků, honím si každý den. A ještě nestříkám sperma. Ale chtěl bych sex a od holky si nechat lízat péro. Mám ho velkého 11 cm.

Sára
Sára

Ahoj, je mi 17 let a už to nemohu vydržet. Chci masturbovat, ale nevím jak, poradíte? Nemám žádné pomůcky, jen to chci dělat prsty, já si totiž nechci ublížit.

Nikdo
Nikdo

Ahoj, chtěla bych se zeptat při jaké poloze je holka tam dole nejvíce otevřená?

Anna
Anna

Ahoj holky jak má podle vás vypadat mužský penis myslim délku a obvod.

Kyla
Kyla

Ahoj, je mi 19 let a ještě sem to nikdy nedělala... Je semnou něco špatně?

Sára
Sára

Nejlepsi poloha je lehnout si na zada a rozevrit nohy mi to tak s mim pritelem delame a je to moc prijemny

Terka
Terka

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli mě kluk může odpanit i prstem a kdyžtak jak to poznám děkuji :)

Sofie
Sofie

Je mi 10let a skoro každý den masturbuju jsem normální??

Emily (15 let)
Emily (15 let)

Je normální že masturbuji? Jak mám používat vibrátor?Jak se mám udělat? Prosím poraďte masturbuji už asi dva roky a ještě jsem nedosáhla orgasmu ani s klukem prosím co mám delat

Lenka
Lenka

Ahoj, chtěla bych se zeptat jak poznám že jsem se po masturbaci no prostě udělala.

Pusina
Pusina

Ahoj. Je mi 15 let a ještě nikdy jsem nemasturbovala a moc se v těhle věcech nevyznám. Jak bych poprvé masturbovat a jak poznám,že jsem se "udělala?"

honcicka
honcicka

a ja ráda masturbuju, ku přikladu ráda se divam na porneo.it to je pro mě nejlepší

Mimi11
Mimi11

Ahoj, je mi 11let. Ještě nemám měsíčky. Je možné masturbovat. Poraďte mi jak se dobře udělat, tak abych dosáhla orgasmusu a neprotrhla si panenskou blánu a přitom si to úžasně užila, prosím poraďte co nejrychleji, už se nemůžu dočkat au se správně udělám. Skoušela jsem si tam dát fixu, ale jen trochu je to špatně?

Mimi11
Mimi11

A kolikrát denně/týdně bych měla masturbovat, prosím poraďte

maminka
maminka

Já to délam kdy divam se na porneo.cz to je fajn

Mimi11
Mimi11

A jak poznám, že jsem dosáhla orgasmu?

číča
číča

Ahoj jsem celkem nadržená holka a chci to zkusit i s klukem

Boy
Boy

Ahoj holky je mi 16 a nebaví mě jen masturbovat, chtěl bych to s holkou nechtěla by to se mnou ňejaká skusit?

číča
číča

Boy:já je mi 14

Kluk
Kluk

Ahoj je mi 17 číčo, chtěla by si mě

Crazy wolfchu
Crazy wolfchu

Ahoj je mi 13 let a můžu se zeptat muzu di uz koupit vibrator neumím si to dělat prstem atd dělám to v koupelně díky sprše. Strašně bych si ho chtěla koupit.

lucy
lucy

Crazy wolfchu: Můžeš, já ho také mám a v žádném obchodě se neptají na věk a můžu ho jedině doporučit

NIKOLA
NIKOLA

Ahoj,je mi 11 a bývám často nadržená,je to normální?

Klara
Klara

Ahoj,je normální,že bych chtěla zkusit lízat holku?

Lady Ann
Lady Ann

Klara: Ano myslím si že je to normální, záleží jestli jsi orientovaná na muže nebo na ženy, ale já jsem také orientovaná na moje kámoška je taky orientovaná na muže a taky mi to lízala, tak co. Myslím že je to naprosto vpořádku

autor
autor

mam problém je mi 15 a ještě jsem s nikým nespal je to normálni?

Janisss
Janisss

Ahoj je mi 15 už mám něco za sebou ale ještě jsem se nikdy při masturbaci nevystříkala ale chci to. Můžu se zeptat jak se to dělá..

Adéla
Adéla

Je mi 14 a masturbuji jen "venkem". Ale chtěla bych se udělat prsty. Dnes jsem to poprvé zkoušela prstem ale nic jsem necítila a spíš to bolelo. Jak se mám udělat prsty bez bolesti?

Kiki
Kiki

Dobrý den, potřebuji také pomoci. Je mi 13 a chci po pbčas ulevit. Chtěla bych se uspokojit ale bez vibrátoru. Bydlím s rodiči a navíc moje ušetřené peníze nemají takovou částku co stojí pomůcky. Potřebovala bych tip a nějakou techniku a něco příjemného pro můj klitoris.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

2009 - 2020