AnetaAneta

Co je to uvnitř vagíny? Cítím něco tam něco divné, tvrdé

Prosím, chtěla bych se na něco zeptat. Když se dělám prsty a strčím je tam celý, tak vzadu něco cítím. A ne, panenská blána si myslím, že to nebude. Je to takový divný a tvrdší. Nevíte co je to? A taky ještě jedna otázka. Když jdu na 4 a hlavu si položím rovně na postel a chci si tam strčit prsty, tak se mi tam dostane sotva jeden. Prostě najednou málo místa. Poraďte prosím.

Betty
Betty

To co cítíš úplně vzadu, když si tam strčíš prsty, je děložní hrdlo. Vypadá jako takový kroužek a je tvrdší než zbytek vagíny.

Ženské pohlavní orgány

Vagína - tam se strká penis během sexu, ty si tam strkáš prsty

Děložní hrdlo - to je ta divná věc, kterou cítíš na konci vagíny, je to vstup do dělohy

Děloha - v děloze vyrůstá dítě (pokud jsi těhotná), do dělohy se už penis ani prsty nestrkají

Vaječníky & vejcovody - ty přivádějí vajíčko do dělohy, aby se z něj po oplodnění začalo v děloze vyvíjet dítě

Ta divná věc (děložní hrdlo), je taková přepážka. Takové dveře. Aby ve vagíně mohlo docházet k sexu a aby v děloze mohlo vyrůstat dítě. A aby se ty dvě věci nemíchaly dohromady.

Betty
Betty

Ještě k tvé otázce, že pokud si stoupneš na všechny 4, tak si dovnitř nemůžeš strčit skoro ani jeden prst:

Je to naprosto normální. Právě kvůli tomu se během sexu i mění polohy a každý člověk má oblíbenou jinou polohu. Například muž s menším penisem může mít raději, pokud je holka na všech čtyřech a má s ní sex zezadu. Protože svaly ve vagíně jsou více napnuté, vagína je menší a on s menším penisem si to víc užívá. Naopak žena s menší vagínou bude mít raději misionářskou pozici (ležet na zádech), protože je vagína uvolněnější a působí větším dojmem. Jednoduše řečeno, v každé poloze si tam dokážeš strčit jiný počet prstů. A v každé poloze pro tebe může být sex jiný.

Janka
Janka

Počkej, jednou budeš mít pochvu plnou tvrdého. A to je pak super.

Radas
Radas

Janka má pravdu, co to společně prozkoumat?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz