anonymanonym

Jak přivést holku/ženu k orgasmu během sexu?

Ahoj, je mi 21 a mojí přítelkyni 20. Je to moje první holka, se kterou jsem kdy měl sex, takže nemám moc zkušeností. A problém je, že nevím, jak ji mám přivést k orgasmu během normálního sexu. Sex spolu máme už víc než půl roku, ale nikdy se neudělala. Říká, že je jí milování se mnou příjemné, ale já bych jí chtěl dát i orgasmus. Zkoušel jsem s ní různé polohy, které jsem našel na internetu, i jí říkal, jak si má lehnout, přesně jak jsem to našel v návodech, zkoušeli jsme normální misionářskou, zezadu, ve stoje...ale vůbec nic nefungovalo. Děkuji.

Betty
Betty

"i jí říkal, jak si má lehnout, přesně jak jsem to našel v návodech"

Toto nedělej. My holky sami víme nejlíp, co se nám líbí a jak to máme rády. Nechej na nás, aby jsme si našli takovou polohu, která je pro nás nejpříjemnější. ;)

Andy
Andy

Ahoj,
všechny holky které jsem kdy měl (nebylo jich zas tolik), se vždycky udělali jen přes poštěváček (klitoris). Nikdy jsem sám neviděl holku, že by se udělala jen tím, že jsem jí dovnitř strkal penis. Takže bych ti doporučil takové polohy, kdy se stimuluje poštěváček. Může být třeba třením o tebe, nebo třeba i stimulování prsty apod. Zkrátka aby během sexu dosáhla orgasmu přes poštěváček.

Největší úspěšnost jsem vždy měl, a i teď ve vztahu mám, při poloze, kdy je holka nahoře. I když to může znít divně, tak nejlepší orgasmus dám holce během sexu tak, že si lehnu, holku posadí na mě a nechám ji, ať si ten orgasmus udělá sama.

Nejlepší sexuální poloha pro dosažení orgasmu

Sex obvykle probíhá takto:

- posadím si ji na sebe, zasune se penis, holka sama začne po mě jezdit. Ale ne si zasouvat penis dovnitř a ven! Ale svým poštěváčkem začne jezdit nahoru a dolu po mém podbřišku.

- po nějaké chvilce ji to začne dělat příjemně a trošku přitvrdí, začne jezdit rychleji a víc na tebe tlačit, čím jí je to příjemnější, tím je rychlejší a víc na to tlačí

- těsně před orgasmem obvykle sebou začne trošku škubat, už to nejsou plynulé pohyby, ale spíš takové škubnutí nahoru, dolu, nahoru dolu...zároveň můžeš cítit, jak se jí svírají svaly po celém těle, nejvíc to ucítíš na jejich nohách, jak tě začne jimi objímat, a během orgasmu začne vzdychat a pokračovat v objíždění tvého podbřišku. Obvykle to skončí tím, že se v ti vysílená zhroutí na hrudník a skončíte v objetí.

Na této poloze je nejlepší, že sama holka si reguluje rychlost a sílu přitlačení. Takže je pro ní extrémně snadné se udělat tak, jak to má ráda. Druhá výborná věc je, že můžeš jenom ležet a počkat si, než se ti holka sama přivede k orgasmu. :)

Pokud chceš zkoušet jiné polohy, tak pamatuj na to, že by jsi při nich měl vždycky zabavit především její poštěváček. Můžeš si s ním hrát prsty, jazykem (pokud to poloha dovolí) nebo erotickou pomůckou. Erotické pomůcky to nemusejí být vůbec žádní složité ani drahé. Mám odpozorované, že nejlepší jsou ty s vibracemi. Takže třeba nějaký levný vibrační motýlek za pár stovek, nebo levný vibrační návlek na prst (za 200 - 300 Kč úplně stačí) (ten bych 100% doporučil, lepší než kdejaký vibrátor za tisíce korun). Taky je důležité, aby to během sexu klouzalo. Pokud to neklouže, tak je sex pro holku nepříjemný a zničí to veškerou náladu. Bez šance na orgasmus. Pokud budeš někdy kupovat lubrikační gel, tak příště vyzkoušej třeba tento prokrvující 130 ml za cca 150 Kč. On dráždí pohlaví orgány a přivede do nich víc krve, takže jsou potom citlivější. Opravdu lepší, než klasický gel, který jenom klouže. Taky je výborný pro masturbování. :)

Neříkám, že jsem nějaký sexuální génius. Ale ještě jsem nikdy neměl holku, která by se v této poloze sama neudělala. A jakmile se naučíte mít orgasmus v této poloze, tak ji můžete už sami zkoušet zdokonalovat, zlepšovat a dostat orgasmus i do jiných poloh.

anonym
anonym

Díky Andy za návod! Toto určitě vyzkoušíme. Ještě se chci zeptat, jestli by jsme ten lubrikační gel měli používat i při této poloze?

Andy
Andy

Je dobré používat lubrikační gel při každém sexu. Ne vždycky je holka vlhká a ne vždy ta vlhkost vydrží po celou dobu sexu. A jakmile to začne drhnout, tak to pro holku zkazí úplně všechno a nic víc s ní už nebude. S lubrikačním gelem to nehrozí. Plus existují i různé varianty, třeba s příchutěmi, které jsou výborné pro orální sex. Nebo například i ten prokrvující gel, který jsem doporučoval. Dosažení orgasmu je o polovinu lehčí! Ale pozor na to, funguje to na vás oba! Nejen ona snadno dosáhne orgasmu, ale i ty budeš o polovinu víc citlivější. Pokud by to byl pro tebe veliký problém, tak použij kondom, potom na tebe ten gel nebude účinkovat... .

Klára
Klára

Zeptej se ji, co má ráda a co dělá při masturbování osamotě. A potom to zapojte do vašeho sexu.

HHH
HHH

ZDAREC Napiste Prazakovi 33/172/75 sms 722184989 dame sklenicku , neco dobreho a kdyz budou simpatie vzajemne ZMRDAM TE JAK ČUBKU a skoncime az druhy den.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

Lubrikační gely - Jak je používat, který si koupit, nejlepší

2009 - 2020