HanaHana

Jak používat lubrikant (lubrikační gel)

Jak se má správně používat lubrikant?

gabra
gabra

A k čemu jej chceš používat? Při sexu nebo společně s nějakou hračkou (vibrátor, venušiny kuličky...)?

marki
marki

Viz.

Lubrikační gel a sex
Během sexu může lubrikační gel používat jak žena, tak i muž. Muž vytlačí z lahvičky kapku gelu (o velikosti hrášku) a rozetře ji po celé délce penisu. V případě potřeby lze přidat více. U žen se nanese stejné množství na prst a rozetře v okolí poševního vchodu. Pokud jeden partner již použil lubrikační gel, není třeba aby jej aplikoval i druhý z partnerů. V případě, že používáte vodní lubrikant, může časem ztrácet kluzkost. V tom případě je třeba aplikaci opakovat (cca každý 10 až 15 minut). Silikonové gely nezasychají a neztrácejí kluzkost a jedna dávka vystačí na celé sexuální hrátky.

Lubrikační gel s erotickou pomůckou
V případě erotických pomůcek se gel rozetře zejména po jejím začátku. V případě vibrátoru po jeho špičce, v případě venušiných kuliček po první kuličce. Stejně tak v případě dilda, strap-on penisu či análního kolíku. Dávkujte podle potřeby - obvykle stačí jedna kapka.
Máte-li erotickou hračku z klinického silikonu (týká se především luxusních vibrátorů), buďte opatrní a vždy používejte jen gel na vodní bázi. Silikonový by mohl poškodit velmi citlivý povrch.

Kamila
Kamila

A jaký gel používáte nejraději? Já mám nejraději s příchutěmi. Protože mi to pak víc chutná a líp se to kouří.

luďka
luďka

S partnerem jsme si oblíbili hřejivý gel. Možná se mu říká i prokrvující nebo dráždivý, teď si nejsem jistá. Velmi příjemně hřeje a prokrvuje, takže jsem vždy více vzrušená a celkově je i sex mnohem divočejší. Jakoby se všechny pocity znásobily a vše cítím a prožívám mnohem intenzivněji. Přítel ho taky párkrát zkoušel a líbilo se mu to, bohužel používáme kondom, takže není moc možností pro něj.

klarka:3
klarka:3

luďka: a může se ten gel používat i s vibrátorem? myslím, jestli bude fungovat?

luďka:
luďka:

klarka:3: Určitě bude fungovat. Nezávisí to na tom, jestli máš sex s partnerem nebo máš hezkou chvilku o samotě. Co se mi ale podařilo vypozorovat, že je nejvíce cítit během pohybů. Normálně v klidu jakoby ani nebyl. Až v okamžiku, kdy do mě partner vstoupí a začne se pohybovat, tak cítím vše možná dvojnásobně silněji. Fakticky úžasné! Řekla bych, že u análních kolíků nebo podobných pomůcek, kde se moc nepohybuješ, to zas tak účinné nebude. Nemám ale zkušenost s tímto typem pomůcek. Naopak u vibrátoru nebo dilda to bude stoprocentní!

Denisa
Denisa

Já strašně ráda zkouším nové věci v postýlce. Mám ráda přítele a i sex s ním. Ale všechno jednou zevšední a tak se snažíme si to vždy nějak zpestřit. Měníme místa, polohy....znáte to. Lubrikační gel byla jedna z prvních věcí, kterou jsme vyzkoušeli. Šlo o nějaký ochucený, možná banán? Už si nepamatuji. Ale hned první noc jsem se do něj zamilovala a dokonce si už i užívám orální sex. Předtím to byla více méně nuda. Přítel nedávno koupil jahodový gel, tuším že je to Lona nebo PureVidax? Už jsem polovinu snědla! :D Miluji ochucené lubrikanty. Pokud se vaše holka nebude moc tvářit na orální sex, tak jí kupte nějaký ochucený a nebudete jí moct odtrhnout. :D

Honza
Honza

Jaký si mám koupit lubrikační gel, poradíte mi prosím někdo?

Blanka B.
Blanka B.

honza: Záleží na co, záleží jaká velikost... . Podívej se na nějakou nabídku, můžeš si vybrat ze silikonů, vodních, různých příchutí... . Opravdu záleží jen na tom, co tobě nejvíce sedne. Tak všeobecně se velmi těžko radí.

Jan
Jan

Mně se nejvíc osvědčil dětský olejíček, Astrid nebo Jonsons Baby, používám ho při masturbaci i s přítelkyní při milování.

Jiřa
Jiřa

Lidičky objevila jsem kokosový olej. Nevysychá, nádherně maže a hodí se i na orálek. Je jedlý a chutný. I manželovo sperma je v pusince snesitelnější. Vřele doporučuji. Zkuste ho a písněte sem jaký máte názor.

Betty
Betty

Kokosový (ani olivový olej) jsem nikdy nezkoušela. Ale podle mě to bude na stejném principu (stejné vlastnosti) jako olejový lubrikační gel. Z oblečení ani povlečení ho nedostaneš jinak, že všechno vypereš. Proto dávám přednost lubrikačním gelům (ochuceným). Které normálně smyješ vodou a nemusíš nic řešit.

Jiřa
Jiřa

Pro Betty. Kokosový olej stačí použít v tenké vrstvičce, takže zamatlání nehrozí. Výborně maže, nevysychá a krásně voní. Má příznivé účinky pro pochvu a povrch pohlavních orgánů zůstává krásně jemný a penis muže také. Po souloži stačí kundičku otřít od semene. Zůstane jen tenký olejový film a s umýváním stačí počkat třeba do rána. Zrovna tak stačí otřít penis. Sestra nyní přivezla z USA z dovolené kokosák s přídavkem z konopí. Je tam volně v prodeji, u nás zatím ne. Říká, že s ním má mnohem lepší orgasmy. Jen škoda, že mi nedovezla také. Někde jsem četla, že použití tohoto oleje působí velmi prodloužené orgasmy. Škoda, že není u nás dostupný. Třeba ho někdo z vás má, nebo by ho mohl sehnat. Měla bych zájem. Nabídněte, máte-li možnost. Zatím pá.

Betty
Betty

Jiřa: Ten kokosový olej s konopím musí být novinka i v USA, protože jsem se dívala na internet a nemůžu ho nikde najít. Neprodává se ani u nás ani když jsem hledala anglicky. Tak nevím.

Jiřa
Jiřa

Agátko, na Google zadej lubrikační gel s marihuanou. Měla by ses tam o něm dočíst. Sestra ho vzala bohužel jen na vyzkoušení a sama lituje že nevzala víc. Dělá jí to prý divy.

Jiřa
Jiřa

Omlouvám se. Chtěla jsem oslovit Betty.

Zdeněk
Zdeněk

Ahoj, já jsem ho ochutnal.

Tomáš
Tomáš

Pomůže ochuceý lubrikant s polykáním?

Ona
Ona

tady psala Jiřa, že je s kokosákem sperma v pusince snesitelnější,tedy i polykání podle mého názoru.

Kája
Kája

Můžu použít ten kokosový olej i při obyčejné masturbaci? Je mi 13 a nevím zda mě to nebude štípat i pálit? A můžu použít popřípadě obyčejný olej?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

LELO - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

2009 - 2020