PatyPaty

Jak oholit intimní partie do hola úplně?

Nemáte nějaké tipy, jak oholit "intimní partie" úplně do hola? Zajímá mě, co k tomu používáte a jak to celé funguje.

anonymka
anonymka

Kup si kvalitní holítko, stačí takové co se používá na holení nohou. K tomu nějakou pěnu. Pak si vezmi zrcátko a můžeš jít na to. Doporučuji se holit po směru, jak rostou chloupky.

xholka
xholka

Se zrcátkem je to výborný nápad. To mě nikdy nenapadlo a mohla jsem si při holení vykloubit krk, jak jsem se snažila se tam naklonit. :D Díky!

brusinka
brusinka

Já mám při holení docela problém, protože vždy když se oholím, tak mě to začne pálit a má kůži velmi zarudlou. Druhý den mi vyskáčou pupínky a strašně to svědí. Pokud si vezmu krajkové kalhotky, tak se mi zachytávají a rozdráždí se mi to ještě víc. Nevíte co s tím? Nechci bobra!

Tomáš
Tomáš

Nech to růst, bobr je sexy!

anonymka
anonymka

brusinka: A holíš se po směru, nebo v protisměru růstu chloupků?

brusinka
brusinka

Děkuji za odpověď, ale jak to myslíš s holením? Nechápu.

anonymka
anonymka

brusinka: Chloupky ti tam dole rostou směrem dolů. Takže pokud se holíš "odspodu nahoru", tak se holíš proti směru růstu. Z toho máš pak zničenou pokožku a vyrážku. Musíš se holit naopak.

nospam
nospam

Já osobně to mám tak, že pokud se holím po směru, tak to není dokonalé. při přejetí prstem směrem nahoru to strašně píchá, není to dohladka. Holením opačným směrem je to hladké, ale mám stejné problémy jako některá z holek nade mnou co psala. Tak teda nevím.

Andy
Andy

Jsem muž a mám to naprosto stejné. Sjížděj to směrem dolů po směru růstu chlupů a nebudeš mít takové problémy. Funguje pro mě už několik let.

Libor
Libor

Zdravím Brusinko když se budeš holit proti to jest nahoru je to více hladké a o mnoho hezčí, ale můžeš mít také citlivou pokožku, nebo tupou žiletku. Doporučuji si koupit holící gel na intimní partie a holící strojek pro muže. pokud jsi brunetka či černovláska tak máš silnější chloupky než bloundýnka a žiletka pro ženy ti nemusí vyhovovat. Zkus to změnit. Doufám že vám to všem pomůže slečny a chlapci.

Andy
Andy

Libor: Myslíš holící strojek s nástavcem? Protože jsem zkoušel klasický strojek a ten mě rozedřel do krve. Nevím jestli jsem jen moc tlačil, nebo se holil po špatným úhlem, ale měl jsem všechna místa opravdu červené a krvavé.

Libor
Libor

My s přítelkyní používáme Gillette fusion power a musím říct že je to fakt paráda za skoro tři roky co ho mám tak jsem se ještě neřízl ani přítelkyně.

anonym
anonym

Libore, to je ale holítko, ne strojek. Já používám nabíjecí strojek na intimní partie a rozhodně můžu všem jen a jen doporučit. Po oholení nevystoupou červené pupínky ani pokožka není podrážděná. Naopak holítko bych již nikdy nezkoušela. Já (i z doslechu) s tím jsou veliké problémy, obzvlášť pro citlivou pokožku. Přítelkyně s tím němá problém?

Michelle
Michelle

Já používám klasický gilette s výměnnými nástavci... Jeden použiju no nohy a intimní místa asi 4× někdy i 5× podle toho jak se mi zdá ostrý, holím proti směru a zdokonaluju už jen po směru. Nejlepší je napustit si teplou vanu, dát hodně pěny a 15-20 minutách koupele se oholit třeba i klasickým nebo intimním sprchovým mýdlem. Pro lepší pěnitost ještě přidám trochu pěny z vany a pak to jde jako po másle :)

Andrea
Andrea

Michelle: Poprvé jsme se stejně jako ty holila proti směru růstu chloupů. Ale vždy mi vyskákali nepříjemné pupínky. A chloupky mi zarůstali. Pak jsem trochu pátrala po internetu a zjistila, že by se správně mělo holit jen po směru. Nikdy proti. Ty s tím nemáš problém? Já rozhodně doporučuji jen po směru. Na holítku podle mě až tak nezáleží. Používám jednorázové. V obchodě jde koupit balení asi za 30 Kč a je jich tam 5. A každý jde použít i víckrát. Vychází mi to levnější než s výměnnými nástavci. :P

Mirka
Mirka

Brusinko, na pupínky po oholení kundičky se mi nejlíp osvědčil kokosový olej. Zkus a uvidíš.

Julča
Julča

Hladce oholené pohlaví u mne i u přítele je u nás samozřejmostí a nedovedeme si to představit jinak. Chceme ale znát názor na vyholení kolem konečníku. Já i přítel tam máme poměrně dost chloupků. S přítelem rádi provádíme styk do análku, ale při pronikání penisu mne to trochu tahá a kazí nám to požitek. Zrovna tak, dráždím-li tam přítele prstem nebo vibrátorem. Máte s tím někdo zkušenosti? Análek oba milujeme, ale asi by to s vyholením mohlo být lepší. Poraďte nám prosím. Děkujeme.

Lucka
Lucka

Holení i kolem konečníku je naprostá samozřejmost. Už jenom kvůli hygieně, co všechno se může na ty chloupky nalepit... . Ble! Můžete vyzkoušet oholit klasicky žiletkou, ale není to perfektní. Cca další 3 dny budeš mít pocit, že tam máš vlhko. A až ti začnou růst chloupky, tak to bude strašně škrábat. Zejména při chůzi, kdy se půlky o sebe navzájem třou. A budou se rozdírat až do krve.

Proto doporučuji se chloupků zbavit jinak. Můžeš použít klasické nalepovací voskové pásky na nohy, které se strhnout a vytrhnou chloupky i s kořínky. Nebo můžeš použít od Veet takový krém, který se na chloupky aplikuje asi na 5 minut a pak se setřou (oholí) takovou speciální lžičkou. Můžeš se sice oholit i klasickou žiletkou, ale nedoporučuji. Každopádně holení kolem konečníku považuji za samozřejmost.

Andy
Andy

Souhlasím, taky se holím (i má přítelkyně) úplně všude, i okolo análku.

Biftek
Biftek

Nejlepší je se holit jakým směrem chcete a po holení osušit jen přiložením ručníku. Nikdy ne dřít. A potom zasypat dětským pudrem! :)

Eržika
Eržika

Doporučuji si anál nechat vykouřit. Sice to na chvíli zasmrádne, ale vydrží to dlouho.

Adélka
Adélka

Ahoj můžu se zeptat, můžu na holení použít i tu nějakou vatu? Nebo vosk?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Návleky, násady a dráždidla na penis - Zvětšení penisu

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Pánské erotické prádlo - Slipy, Boxerky - Erotický Sexshop

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

2009 - 2020