HomerHomer

Holky, kam si nejraději necháváte stříkat semeno?

Ahoj, chtěl bych se zeptat holky, jen ze zvědavosti, jak jste na tom s vyvrcholením vašeho partnera a jeho ejakulací? Kam si rady necháváte stříkat semeno, nebo popřípadě nerady, a je pravda, že sperma má blahodárné účinky na pleť?

Homer
Homer

Vidím, že sem nezvolil vhodné téma, i když mně to dost zajímá. Nebo se ženy na tohle téma stydí mluvit? Nebo spíš psát? :) Nebo se mýlím?

Lucie
Lucie

Já to nemám ráda, protože to strašně lepí a jde to špatně smýt, to pak akorát tak jít rovnou do sprchy. Navíc je od toho vždycky špinavé povlečení, takže převléct postel a všechno. Vy jako chlapi to možná takto nevidíte, ale mě to štve.

Homer
Homer

Jo, to je ta druhá stránka, ta nepříjemnější, to chápu, i sem slyšel, že spousta holek semeno nepolknou. Nebo si ho nenechají stříkat do pusy, ale při samotném aktu, muž při orgasmu stříká, teplé semeno. A některým ženám se to líbí. Třeba na prsou, nebo na bříško, na zadeček a na chodidla. A přes to, že to tak lepí a jde to špatně smýt. A zašpiní prostěradlo, vidím že máš spíš opačný názor.

Koketa
Koketa

Nejlepší je, když mně partner postříká prsa, vzrušuje mně to :). Můžu doporučit.

Homer
Homer

Myslím, že nejmíň oblíbené u žen je to do vlasů, z vlastní zkušenosti. :)

Běta
Běta

Do vlasů je to tak na facku!

anonym
anonym

Jo, zlatá kombinace, vystříkat se do vlasů a pak si ho utřít do záclony. :D

Homer
Homer

Jo, to věřím, že je to na facku :) Běto. A kam to máš raději, než na vlasy? :) Jen mně to tak zajímá, že za to ten chlap nemůže a holkám se většinou nelíbí, že na ně stříká chlap semeno, tak mně to přijde.

Běta
Běta

Jak za to chlap nemůže? Může. :) Já to mám nejraději do kondomu.

Homer
Homer

To není zrovna moc sexy :). Není nad vystříkanou mušličku :).

Katka
Katka

Já beru sex se vším co k tomu patří, tak že i s tím mužským vyvrcholením, to musí být, a dá se to i tak, že si to ta žena užije. Je škoda se semenem plýtvat a nechat ho v prezervativu, můj názor.

Sexy
Sexy

Stříkání je sexy. :) Nejradši to mám na prsa.

Péťa
Péťa

Můj přítel se mi vždycky udělá dovnitř, ale někdy i na bříško a vůbec mi to nevadí, naopak si myslím, že je to moc sexy.

Homer
Homer

Já si myslím, že každé holce to připadne sexy, a některou to i vzrušuje. Musím se přiznat, že sem viděla i porno video, kde se na obličej holky vystříkalo aspoň 20 chlapů a pořádnou dávku semene. Ale to si myslím, že už je přehnané. Co myslíte? A jinak je to příjemné i na chodidla. :)

Homer
Homer

Holky, a jak chutná takové sperma? Asi nic moc, když si to většinou žádná holka moc nevychutná, co? Dík za odpověď.

Malá
Malá

Lepkavé, někdy mírně hořké a takové...slizké :D. Ale zajímavé je, že u každého chlapa chutná trochu jinak.

Malá
Malá

A jinak mi nevadí, když se na mě přítel udělá. Jenom hlavně ne na oblečení, to se pak blbě z toho dostává. Ale na tělo mi to nevadí. A polykat moc nemusím, je to takové moc hořké.

Homer
Homer

To už věřím, že to holky moc nemusí, to polykání. Já mám rád když se holce udělám na prsa nebo na zadeček a tak. I když jsem pár krát zažil, že holka mé semeno měla v puse, ale nakonec ho většinou vyplivla. A to semeno chutná u každého jinak, prý proto, že každý nejí to stejné. A dá se upravit podle jídelničku, aby chutnalo holce, co je na tom pravdy?

Peťa Neřeknu
Peťa Neřeknu

To s tou stravou jsem četla taky. Doporučovala se nějaká zelenina, ale už si to moc nepamatuji. A taky tam byly nějaké negativní věci. Jako když třeba chlap moc kouří nebo pije moc alkoholu, tak pak že sperma chutná hořce. Ale když jí zdravě, tak je sladké. Možná proto některé holky polykají (mají partnera s chutným spermatem) a některé nepolykají (mají např. kuřáka). A přitom to vůbec není chyba těch holek, ale jejich partnerů.

Homer
Homer

Asi na tom něco bude s tou stravou, četl jsem si taky nějaké články, a nebo se to prý dá vyřešit tím, že si penis nejdřív něčím osladíte, med, čokoláda, nebo něco. A že to pak pomáhá a při ochutnání samotného semena není chuť tak nepříjemná. :)

Gule
Gule

Na koberec, nebo na prostěradlo nejlépe, to mají holky rády. :)

Gomez
Gomez

Vypadá to, že holky to nemají rády vůbec. :) Naše semeno, kluci. :)

Klára
Klára

Blahodárné účinky na pleť? :D To doporučuješ, abych si každou noc pomazala tvář spermatem? :D

Bára
Bára

Mně nevadí, když se mi vystříká přímo na bříško nebo na prsa. Já si vždy stejně dám po sexu sprchu, protože jsem moc spocená. A když mu to udělá dobře... . :)

Homer
Homer

Klárko, nejde o to sperma využívat jako pleťovou masku, ale užít si samotný sex. A dopřát partnerovi pocit vyvrcholení, na nějakou část tvého nahého těla, a je vždycky na domluvě, kam se udělá. Si myslím já, i když věřím, že pro holky to není nic záživného. A nebo chutného při orálu a tak.

Homer
Homer

Báro, jde vidět že to bereš s nadhledem. :) Když mu to udělá dobře. Ale asi bys semeno nespolkla co? Nemyslím to zle, jen se chci zeptat.

Bára
Bára

Nespolkla. Do pusinky nemám problém, ale rozhodně ne spolknout. Stejně je to více sexy (alespoň podle mě), když to začne z pusy vytékat ven a stékat po prsech dolů. :D Možná jsem ale divná.

Homer
Homer

Ne, nejsi divná. :) To se mně taky líbí, a připadá mně to sexy, Báro . Já rád stříkám spíš na nahé tělo, je jedno kam, i třeba na chodidla. Je to pěkné. Anebo na zadeček při poloze zezadu, a tak. A máš nějaké nepříjemné zážitky právě se stříkáním semene, kamkoli?

Bára
Bára

Samozřejmě že nemám. Co je na troše sperma? Já naopak vůbec nechápu ty internetové stránky pro ženy, kde se řeší, jak třeba polykat. A jak se srovnat s tím, že se chce přítel udělat na vás. Vždyť je to přece jenom troška šťávičky! Jestli se někdo udělá do pusy, na bříško, na prsa...a co? Moc nechápu co tady celkově řešíte. Já to beru jako součást sexu, žádné drama... .

A na poloze mi nezáleží. Já vím jak se udělat a nějaké stříkání...jenom součást sexu. Moc to řešíte.

Klára
Klára

Na tu pleťovou masku se ptal ten první, kdo zakládal tuto otázku. Tak jsem na ni odpovídala. To on naznačoval takové věci, já jen ironicky odpovídala. :)

Homer
Homer

Jsem rád, že to takhle bereš, Báro, a s tím jak se řeší kam se kluk udělá to vím. A jestli sperma polykat nebo kam stříkat, ale ne každá to bere tak jak ty. Hlavně ty mladé holky to řeší, jsem asi hodně drzý, když se tě zeptám na věk, co?

Homer
Homer

Pleťovou masku nebrat co? :) Taky bych to nezkoušel. Jen sem chtěl popíchnout holky co to čtou.

Homer
Homer

Tak holky, nějaké další postřehy nebo nápady?

Max
Max

Dělá mi dobře naplnit ženu semenem, rád se dívám jak to vytéká ven... .

Sára
Sára

Do pusinky nebo do ouška. :-)

Kamila
Kamila

Velmi zajímavé téma, taky by mě zajímalo, jaké na to mají ostatní holky názory. Díky

Falcon
Falcon

Nejlepší jsou postříkaná prsa a taky zadeček, pokud to má holka ráda, proč ne. A nejlepší je pěkně vystříkaná kundička.

Bobo
Bobo

Přítelkyně to má nejraději dovnitř. Když to začne z ní vytékat, tak se tím matláme po tělech, byla by přeci té námi vyrobené směsi škoda. Když má takové blahodárné účinky. Dokáže ho i vykouřit a spolykat a pochutnat si.

Jack
Jack

Ahoj, omlouvám se, že zasahuji do dámské debaty, ale nedalo mi to. Mám přítelkyni, jako je Lucie. Semeno lepí, všude teče... . Abych to nemusel poslouchat, používám kondom. Bohužel kondom mi vadí a vyvrcholení přichází, až po mém sebe přemlouvání, nebo předstírám a omezuji sex s přítelkyní na minimum. K sexu semeno patří. A většina chlapů, když to doma nejde radši zajde alespoň 1 do měsíce jinam, kde může.

Sisi
Sisi

Já to osobně miluji na prsa. To mě vzrušuje nejvíc.

Blééé
Blééé

Joj!

Blééé
Blééé

Nejraději do vagíny. To je nejlepší lubrikant pro další číslo. Oba milujeme to mlaskání a většinou ji na závěr vylížu.

Max
Max

Rád stříkám semeno do pusinky a do zadečku.

Bivoj
Bivoj

Já nejradši do pusinky. ;-)

Ivona
Ivona

Miluji pořádnou mrdačku. Miluji, když mě přítel ojede a pak mi to nastříká do mě. Stříká to do mě už přes 3 roky a nedokáži si představit, že by se mě vystříkal někam jinam. Jsem na tom přímo závislá. A taky na tom, když mě při předehře pořádně vylíže.

Lucie M.
Lucie M.

Mám to nejraději do pusinky, chvíli si s nim pohraji a pak ho spolknu. Neznám lepší mňamku.

Lenka
Lenka

Do pusinky a do kundičky. Jak kdy, ale převažuje do kundičky. Jednou se mi přítel vystříkal do pusinky, já jsem to vyplivla do pohárku. Přítel mi následně roztáhl nohy a prsty kundičku. A všechno to do mě vylil. Krásně mě "uměle" oplodnil.

Petruška
Petruška

Miluji být celá postříkaná. Naštěstí má přítel až nezvykle dost semene. Když začne stříkat mám ho plnou pusu, postříkaný obličej, prsa a celé tělo až k pupíku. Když se vystříká do mě, tak to ze mě vyteka celou noc. Ráno to prostěradlo taky tak vypadá.

Jirka
Jirka

Mám sexuchtivou přítelkyni. Od samého začátku jsme se milovali bez kondomu. Po roční známosti jsem to do ni na její přání začal stříkat. Stříkám to do ní už 4 roky a nemůžeme si to vynachválit.

Leona
Leona

Moc ráda si nechávám od manžela vystříkat kundičku a taky to mam ráda do pusy. Miluji chuť semene. Prostě mi chutná. Ráda ho i polykám.

Marie
Marie

Je mi 22 let. Od svých 16-ti let si nechávám stříkat sperma pravidelně do pusy. Poprvé to bylo ze zvědavosti jaké to je. Od samého začátku mě chutnalo, tak jsem ho začala i polykat. Chutná mi. Občas si ho nechám nastříkat i do pičulky, ale do pusy je do pusy.

Lukyn
Lukyn

Super nejlepší je do pusy, když ho můžu držet až to odezní, pak semeno vsaji do pusy a polknu.

Pejsy
Pejsy

Moje přítelkyně miluje, když ji vstříknu sperma do pusy. A nejvíc má ráda, když se jí udělám na stehno a pak si to krásně roztírá po celém těle. Zkuste to, rozhodně to stojí za to. Tak času, váš čtenář Pejsy.

Pořád stříkám
Pořád stříkám

Ahoj, posílám příspěvek na vyzkoušení. Zkuste se jí vystříkat do pusy a pak ji žaludem kroužit po pusince. A pak si bude kroužit tvým penisem v pusince a bude krásně stékat sperma po její puse až na prsa. Mějte se.

Kristýna
Kristýna

Miluji šukačku a sperma v puse. A taky ho strašně ráda polykám. Sex miluji a naprosto si ho užívám. Stříkání je na tom to nejlepší.

Jana
Jana

Semeno zásadně do kundičky po hodně dlouhé a tvrdé šukačce. Jinde je ho škoda. Jsem pořád nadržená a chtěla bych zase tvrdě do kundičky. Pá.

Peťa
Peťa

Kristýnko, ty jsi moje holka. Přesně tak to mám rád i já.

Simona
Simona

Jednou jsme se na party s přáteli trochu více napili. Bylo nás tam víc, ale po čase většina odešla a zůstala jsem jen já a tři kluci. Delší dobu jsem znala jen jednoho. Ten to taky začal. No nakonec mě ojeli všichni najednou. A nakonec se na mě i všichni vystříkali. Nikdy před tím jsem nechtěla, ať na mě přítel stříká. Ale tu noc jsem si prostě dala říct. Od té doby to od kluků vyžaduji vždy.

Jirka
Jirka

Nejraději stříkám na kozičky a na kundičku.

Lenka
Lenka

Já si to nechám nejraději stříkat do zadečku, je taková ta chuť zakázaného ovoce.

Michael
Michael

Mladá má ráda, když jí stříkám do pusy. Mě se ale i líbí, když jí můžu vystříkat kundičku. Líbí se mi jak to vytéká ven...a co miluje nejvíc, když ji lížu vystříkanou. A mě to rozhodně nevadí, když je chuť. Chce vždycky, abych jí pak to semeno dával z pusy do pusy. Doporučuji zkusit. ;-)

Petiule
Petiule

Co mě nejvíc dostane je, když si partnerka o to sama při milování řekne, jako např.: Postříkej mě!, Stříkej! nebo Dej mi mrdku!, Chci to polykat! anebo Pojď, podojím tě!

Petr
Petr

Nejraději stříkám do pičky a do pusinky.

Peter
Peter

Holky, co máte nejraději u mužských? Hm.

Rudolf
Rudolf

Milá Lucko, co čtu mě opravdu zraňuje. Jsem už tak zkušený, nebo spíše starý se dá říci, že s Vámi nemohu souhlasit. Vše co se v našem životě děje je jen to, co jsme si zažili. Ve škole, s rodiči a ve společnosti, ve které žijeme. Jiné názory nemůžeme mít. Takoví Křováci v Jižní Americe mají jiný pohled na život. Semeno je nejúžasnější ze všeho v celé galaxii. Jen si my muži a Vy ženy toho nejsme vědomi. Je to prostředí k absolutnímu propojení všech bytostí. No asi bych měl zpomalit a počkat na Vaši reakci. S úctou stařec Rudolf.

Jana
Jana

Mně to starej stříká do zadku, to je taky moc pěkné.

Jura
Jura

Pro Báru. Bude to znít divně, ale já si to také rád stříkám do pusy a polykám. Také jsem zkusil i piss do pusinky, mňamky. A nejraději mám anální sex s dildem. Moc rád se šukám dildem do análku. Mám dildo co měří 50/6 cm a v poloze na koníčka se šukám nejraději. Dildo i do analku vleze úplně celé.

Petra
Petra

Já miluji semeno v kundičce. Jednou jsem spala s dvěma kamarády a jeden po druhém se mi tam vystříkali. Byla jsem úplně plná semena. To mě hrozně vzrušovalo. Druhé kolo to bylo jinak, píchali mě oba, jeden do zadečku a druhý do kundičky...udělali se skoro zároveň a já měla semeno v kundičce i zadečku. Nádhera. Bylo mi tehdy asi 17 let...nebojte se experimentovat.

Peťa
Peťa

Fascinuje mě, když chce partnerka, abych se před ní vystříkal na piják ze sešitu. Ona ho pak nechá uschnout a potom ho zapálí. Prý jí rajcuje ten pach kouře ze spáleného papíru nacucaného mrdinou. Já tedy ten kouř a smrad nemusím, ale když to chce ona...zvláštní úchylka. Některý holky se nezdají. Nejdřív dělají fóry a pak samy vymýšlí prasárny, že člověk žasne. Jinak nevím proč některý před výstřikem uhýbají, když ví, že to stejně nestihnou. Anebo že to stejně chtějí na obličej nebo do pusy. Jo a některý to rády převalují na jazyku, než to spolknou nebo rozmažou po rtech a kolem nich. Ten pohled na takovou scénu miluji.

Andrea
Andrea

Když se kluk udělá holce do pusy, může holka otěhotnět?

Aleš
Aleš

Co je na tom, já polykám svoje sperma a je to moc dobré.

Aleš
Aleš

Juro, tak víš o čem mluvím. Taky rád na sebe čůrám. Nezkusíme to spolu? Taky bych zkusil i anální sex. Pokud chceš, tak mi zavolej nebo napiš na 604203196.

Marty
Marty

Ahoj. Kdyby to některá holka tady chtěla a neměla s kým, tak mi napište na Skype gangsta9876543210. Domluvíme se a rád vypomůžu. :) P.S. je mi 22 a jsem nekuřák.

Pro Aleše
Pro Aleše

Aleši, pořad platí to číslo? Jsi aktivní?

Bury
Bury

Já rád stříkám manželce semeno do pusy. Dokonce se u toho i udělá. Co vy na to děvčata?

Janinka
Janinka

Na obličej je to dobré, lepší na prsa nebo bříško. Ale nejlepší je to na dno kundičky.

Don
Don

Tam, kam mě příroda naučila, že semeno patří. Na dno kundičky a jako správný samec ji pořádně zasemenit její děložní hrdlo. Proč zbytečně plýtvat poctivě nastřádaným semenem. Hahaha.

Petra K.
Petra K.

Kamkoliv to na mé tělíčko jde. Na pusinku, prsíčka, bříško, lasturku, ale nejlépe na dno mé kundičky. Pěkně co nejhlouběji.

Kajka
Kajka

Já si kupuji pro přítele samé lakované bundy a kalhoty, vždy se vystříká na mne v tom lesklým. Moc ho to vzrušuje.

Robert
Robert

Já to mám rád do zadečku, aby to ještě druhý den ze mně vytékalo. Samozřejmě, že moc rád polykám a nejde ani tak o chuť semene, ale o ten pocit... .

Martin
Martin

Stříkám manželce na obličej i na prsa. Nechává si to pak na sobě. Je to sexy.

Danny Trejo
Danny Trejo

Oukeej, ludia. Mňa najviac vzrušuje stekanie mužskej spermy po stehnách nahej kočky. A hlavne v sprche, pekne odzadu, s vyloženou jednou nohou. Joooohohooooj, to je sex. Jebačka, dámy a pánové, jebačka.

Raon
Raon

Semeno patří do vagíny a ne jinak. Kdo to stříká jinam je blbý.

Klára
Klára

Já to mám ráda do kundičky. A jak to vytéká, tak si to i slížu.

Matik
Matik

Nejraději stříkám holce do pusinky. Je to super, když v něm tepe a řine se jí teplé semeno do pusy. Někdy si to udělám do dlaně a semeno slíznu. Je to takové chuťově neutrální a vzrušující.

Otys
Otys

Hmm, to jste si vybrali téma. Není tady nějaká slečna volná? Aby neměla vyschlou pusinku nebo kundičku?

Tom
Tom

Nejraději ženě stříkám na prsa, kundičku, ale hezky se to vyjímá i na pocákaných chodidlech, nártu a rozpatlané mezi prstíky.

Simča
Simča

Nejlepší to je stejně do zadečku, a když toho je hodně ještě líp :p

Simča
Simča

Já to mám nejradši pěkně do zadečku, čím víc tím líp. Kam si vy nechávat nejraději stříkat? A záleží vám na tom kolik?

Jirka
Jirka

Já miluji stříkat holce do prdelky, chtěla bys?

Nymfomanka
Nymfomanka

Nejraději to mám do vagíny nebo na prsa.

Janeta
Janeta

Jednou mě můj kluk vystříkal do pusinky a já jsem z toho potom otěhotněla. Musela jsem pak jít na potrat, protože mi bylo teprve šestnáct a ještě jsem studovala. Od té doby se chlapů straním a stala se ze mě lesbička. Ty sice také někdy pěkně stříkají, ale nedá se z toho otěhotnět, což je bezva.

Lubor
Lubor

Nejlepší to je do vaginy.

pyrrol
pyrrol

Raz sme sexovali v parku bola to rýchlovka, nevydržal som dlho a vypustil som celu davku do jej mušličky, ked sme prišli na byt vyzliekla sa, stiahla mokre gatky, sadla na okraj postele a povedala: teraz mi ju vylíž!

Rrob
Rrob

Moje žena má ráda když stŕikám semeno na poštevak a potom si ho znovu zasune.

Gabriela
Gabriela

Nejlépe je ho mít zasunutého vystříkat ho do pochvy.

Janča
Janča

Já to mám ráda na prsa,bříško,ale i do pusy,je vzrušující když stříká,dle nálady to občas i polknu.

Agagor
Agagor

Agoj.

janinka
janinka

nastříkat semeno nejlépe do kundičky ale na prsa nebo bříško to jde. Ne na obličej a do pusy fuuuj

Rob
Rob

Nejraději stříkám přítelkyni na její vysoké kozačky. Sex v kozačkách je tak vzrušující, zkuste taky...

Matej
Matej

Hluboko do kundicky nejlepe kdyz holka zrovna ovuluje.

Lexi
Lexi

Střikåm jí to do kundičky a potom je rajc jak ji to vytéká do kalhotek

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

Durex - Nejlevnější Kondomy a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

We Vibe - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

2009 - 2020