SedmičkaSedmička

Gelový návlek na penis - Je sex lepší? Vaše zkušenost?

S partnerkou by jsme chtěli vyzkoušel gelový návlek na penis. Pro partnerku by měl být penis větší a tlustší. Taky jsem na návleku viděl nějaké vroubkování, které by mělo stimulovat. Má některá z vás holek s tímto zkušenost? Pokud si vybereme měkký gelový návlek, je šance, že budu něco cítit i já? Četl jsem, že je třeba používat lubrikační gel, aby to lépe klouzalo. Máte ještě nějaké podobné rady? Děkuji za každou reakci.

Gregor
Gregor

U měkkých gelových návleků na penis budeš ještě stále něco cítit a i můžeš dosáhnout orgasmus. Návlek ti jen trochu zvětší průměr penisu + stimulační výstupky přinášejí slast tvé partnerce. Takový návlek se chová jako kondom a částečně pocity tlumí, ale ne úplně.

Andy
Andy

Záleží na tom, jaký gelový návlek na penis si koupíš. Například se podívej na tento:

https://www.ruzovyslon.cz/navlek-na-penis-vystupky-vne-i-uvnitr/

Tento je velmi měkký a má výstupky jak uvnitř, tak i venku. Při sexu s přítelkyní tak stále něco budeš cítit (alespoň tolik, aby jsi nepřišel o erekci). Navíc si přítelkyně bude užívat větší průměr penisu a i stimulační výstupky.

Současně se ale prodávají gelové návleky na penis jako je tento.

https://www.ruzovyslon.cz/prodluzovaci-navlek-na-penis-extra/

Ten zvětšuje nejen šířku, ale i délku přirození. A tady v tom případě si myslím, že toho už moc neucítíš. Takovýto návlek na penis přináší spíš potěšení tvé přítelkyni.

Jinak nejlepší je, když se ty sám podíváš s přítelkyní na celou nabídku gelových návleků na penis a vyberete si to, co vám bude vyhovovat. Každý má jiný vkus a každý je na něco jiné. Otevřete si to, podívejte se na to společně a vyberte si to, co vás bude nejvíc lákat.

https://www.ruzovyslon.cz/navleky/

Jinak používání lubrikačního gelu vám na 100% doporučuji s každou erotickou pomůckou. Ať již vibrátory, dilda nebo návleky na penis - vždycky s lubrikantem.

Adam D.
Adam D.

Ahoj, prodávají se dva základní typy. První je návlek, který nejenom zvetší průměr penisu, ale i jej prodlouží. Pro tvoji partnerku by takový návlek mohl být dvojnásobně lákavý. Ale pro muže toho moc nenabízí, při sexu nebudeš skoro nic cítit. Podívej se tady https://www.ruzovyslon.cz/prodluzovaci-navlek-na-penis-adonis/ - jak vidíš, tak má veliký žalud (prodlouží délku penisu) a je i z tlustého gelu (zvětší délku penisu). Pro ženu výborné. Chlap z jeho používání toho ale moc mít nebude.

prodávají se tady měkké tenké gelové návleky na penis, které penis neprodlouží. Vypadají skoro jako kondom, akorát mají po stranách výstupky a mírně zvětší průměr penisu. Pro ženu více stimulace a chlap stále může vše cítit jako při normálním sexu (tyto návleky mírně tlumí pocity, asi jako kondom).

Ještě mě napadlo, když se bavíme o kondomech, že se prodávají i kondomy se stimulačními výstupky. Například Pepino prodává tento https://www.ruzovyslon.cz/pepino-pleasure-3ks-kondomy-s-vroubky/. Jasně, není to klasický gelový návlek na penis, ale taky by se mohlo líbit.

Betty
Betty

Sedmičko, s používáním lubrikačního gelu během používání návleku bych byla opatrná. Gelový návlek musí pevně držet na penisu. Vyzkoušej návlek srolovat jako kondom a potom jej zase zpětně narolovat na penis (stejné jako nasazování kondomu). pokud do něj dáš lubrikační gel, tak ti bude nejspíš sjíždět... .

Jinak na jeho povrch lubrikační gel samozřejmě dej. Gelové návleky nejsou tak kluzké jako penis, takže aby to klouzalo.

Gely doporučuji spíše na vodní bázi, protože jsou rozpustné ve vodě a jdou lehce smýt. Gely na olejové bázi kloužou lépe, ale strašně špatně se umývají (jsou mastné jako olej).

Anonym
Anonym

Používá tady někdo gelový návlek na penis? Jakou s tím máte zkušenost?

Honza K.
Honza K.

Návlek jsme s přítelkyní zkoušeli a to rovnou dva. Doporučím ti vyhnout se tlustým gelovým návlekům, protože velmi silně tlumí všechny pocity ze sexu. Naopak tenké gelové návleky jsou super. Partnerka si užívá vroubkování po obvodu a stimulační body. A pro mě je změna jen velmi nepatrná, asi jako kdyby jsme používal kondom.

Pepa W.
Pepa W.

Můžu potvrdit, pokud si koupíš tenký návlek na penis, tak je pro manželku v sexu velmi veliký rozdíl. Zatímco já změny pozoruji jen velmi málo a nijak mě to neomezuje.

Franta Spáčil
Franta Spáčil

Jsem již starší a občas mám problémy s vyvrcholení. Když jsme zkoušeli gelový návlek, tak to byl nepřekonatelný problém. Nikdy jsem se nemohl udělat a nedosáhl jsem orgasmu. Manželka mě vždy musela dokončit pusou nebo rukou bez návleku.

Pro vás mlaďochy to bude určitě dobré, vydržíte při sexu o mnoho déle. Ale pro nás straší návleky fungovat nebudou.

Sedmička
Sedmička

Mockrát děkuji za všechny odpovědi. Tolik příspěvků jsem ani nečekal. Díky!

Anonymní
Anonymní

Můžu návlek používat místo kondomu?

František
František

Zkoušel už někdo stimulační kondomy Pepino (ty co zmiňuje Adam D.). Chtěl jsem původně návlek na penis, ale možná by stačily na vyzkoušení i tyto kondomy. Názory?

736292827
736292827

Anonymní: Návlek neslouží jako náhrada za kondom. V materiálu návleku mohou být daleko větší trhlinky a jeho propustnost může být větší než u kondomu. A může se stát, že nezadrží všechny spermie.

František: Ty kondomy jsem dostal zdarma k nákupu v sexshopu. Já sám jsem žádný rozdíl oproti normálnímu kondomu necítil. Prostě klasický kondom. Partnerce se ale velice moc líbil. Kondom má na obvodu tvrdší kroužky (výstupku), které při zasouvání a vysouvání nejspíš stimulují vagínu (nejspíš). Partnerka dosáhne orgasmu výhradně jen přes klitoris. Ale při používání tohoto kondomu se jí velice líbil i klasický sex. Rozdíl tam byl opravdu znát (alespoň pro ní).

Jejda
Jejda

Náhodou jsem narazil na tuto diskuzi, tak se i vyjádřím. Manželka má po dětech poněkud volnější vagínu a můj penis, i když průměrný, jí nedokáže dostatečně vydráždit, aby měla vaginální orgasmus. Podotýkám, že má přitom schopnost orgasmu přes G bod. Proto již nějaký ten rok používáme návleky na penis různých tvarů, délek, průměrů a vzorů na povrchu. Žena je takto nadmíru uspokojována, ale musím přiznat, že to moje pocity dost utlumuje. Žena mi to ale hezky vynahrazuje souloží do zadečku, takže spokojenost na obou stranách. Myslím, že by návlek ocenila nejedna žena, i ta s normálně těsnou pochvou. Určitě stojí za to něco na penis vyzkoušet.

Betty
Betty

Jejda: Pokud je tvá manželka tam dole trochu volnější, tak by mohla vyzkoušet toto: Posilování svalů pánevního dna. Pokud bude pravidelně cvičit (cca 4 týdny), tak by se jí měly posílit svaly v této oblasti, vagína by měla být užší a i citlivější během sexu. Cvičí se s tou činkou, viz odkaz. :)

Sex sex sex
Sex sex sex

Dobrý den, existuje nějaká náhrada místo kondomů, abych ho nemusel používat? A přitom partnerka nebyla těhotná? Bohužel nemůže brát prášky.

Betty
Betty

Existují lubrikační gely, které zabíjí spermie. Ale ty nejsou na 100% bezpečné. A potom jedině buď dámský kondom nebo si nechat udělat operaci, aby jsi nemohl mít děti.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Vakuové pumpy - Jak ji používat, která je nejlepší a nejlevnější

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Erotická DVD na prodej - Nejlevnější i Nejlepší výběr

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

2009 - 2020