DanaDana

Děložní čípek - Dráždění, stimulace a orgasmus?

Chtěla bych vědět, zda vám dělá příjemné pocity dráždění děložního čípku? Jaké máte pocity, pokud se ho dotknete a jestli je vám příjemné jeho dráždění nebo stimulace. Lze tak dosáhnout i orgasmu? Dana.

Anonymní
Anonymní

Co je to děložní čípek a jak poznám, jestli ho mám? Díky.

Andrej
Andrej

Taky by mě to zajímalo.

Betty
Betty

Děložní čípek máš v sobě, úplně skoro na konci vagíny. Je to takový kroužek nebo nevím jak to popsat. Pokud by jsi si do sebe strčila prst, tak na konci narazíš na takový tvrdý konec, takový jakoby kroužek. A to je právě ten děložní čípek. A neboj se, má to naprosto každá žena už od narození.

Pavča
Pavča

Já vím naprosto přesně o čem mluvíš. Ale nikdy jsem si nevšimla, že by šel nějak dráždit, protože je moc hluboko. Opravdu existuje něco, čím se děložní čípek (nebo spíše děložní hrdlo) dráždí? A můžu tak dosáhnout orgasmu?

Anonymní
Anonymní

Slast ze stimulování děložního čípku jsem poznala už před několika lety. Našla jsem si přítele, který by trochu více vyvinutější. A on opravdu penisem dosáhl až na konec vagíny, to jsem ještě nikdy nezažila. Opravdu to funguje a je to výborné. Ale nevím jak poradit holkám, které mají průměrného přítele. :( Vy to asi nikdy nezažijete.

HannaAnna
HannaAnna

Viděla jsem na několika videích, tak si s ním holky hrály a dokonce tak dosáhly i obrovského orgasmu. Některé používaly takové pumpičky, kterým ten čípek zvětšily https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-zeny/. Pokud to chápu správně, tak ta pumpička nějak vytvoří podtlak a pak se do toho čípku nahrne více krve. Tím se trošku zvětší a je víc citlivý. Dokonce to jde používat i na bradavky nebo na poštěváček. Ale to si raději přečtěte někde, kde tomu rozumí, https://www.ruzovyslon.cz/podtlakova-sada-na-bradavky/, protože nejsem velká odbornice na vysvětlování. Z těch článků ale vychází, že je to na 100% možné. Určitě se drážděním děložního čípku dá dosáhnout vyvrcholení!

Anonymní: Pokud jde dosáhnout orgasmu při normálním sexu s vyvinutějším partnerem, nešlo by to i s robertkem. Dívala jsem a najdou se tam i docela velké (dlouhé) kousky. Například tento vibrátor https://www.ruzovyslon.cz/silikonovy-vibrator-boruvka/, který je dlouhý 18,5 cm...to už je nadprůměrné, ne? Nebo třeba toto dildo https://www.ruzovyslon.cz/dildo-gelove-fialove-20-x-3-5-cm/ dlouhé 20,2 cm. Co si o tom myslíš, šlo by se tak udělat?

Anonymní
Anonymní

Samozřejmě! Určitě lze dosáhnout orgasmu i pomocí vibrátoru nebo nějakého delšího dilda. Ale pokud máte vyvinutějšího partnera, tak je to ještě lepší. Pokud ho nemáte, tak to vyzkoušejte alespoň sami.

Sedmička
Sedmička

Má žena dosahuje pravidelně orgasmů tak, že jí dráždím děložní čípek. Každá žena by měla mít právo zažít tuto slast.

Erika, 19 roků
Erika, 19 roků

Dano, dělá mi to velice příjemné pocity. Proč se ptáš?

Wendy
Wendy

Pro mě je to velice příjemné, ale chápu, pokud se to některým ženám nelíbí. Mě vzrušuje ten pocit, když jsem doslova plná až po úplný konec. A jak můj manžel přiráží, tak naráží až na děložní čípek. To miluji co všeho nejvíc! A dokonce jsem četla, že je to dobrá prevence pro zdraví intimních partií. Jak se pořád píše, že jsou nějaké rakoviny apod., tak právě stimulace děložního čípku tomu může předejít. Stejně jsem četla, že sex a masturbace u mužů naopak chrání před rakovinou prostaty.

Nejenže si užíváš sex a orgasmus, ale navíc stimulací děložního čípku děláš i něco dobré pro tvé zdraví. Tak proč to nevyzkoušet?

Betty
Betty

Taky jsem to četla, je to známá pravda. Sexem a masturbací ke zdraví. :)

Anonymní
Anonymní

Díky za vysvětlení Betty.

Dana
Dana

Ptám se proto, že mám nového přítele s penisem asi dvacet cm. A při souloži mi žaludem naráží na čípek, což mne přivádí k silnému vzrušení. Často mám pocit, že takto budu mít orgasmus, ale zatím se mi dříve dostaví orgasmus přes klitoris, nebo z pochvy. Myslím, že bych mohla drážděním čípku mít nový druh orgasmu, ale to bychom se museli zaměřit jen na něj a vyvarovat se ostatní stimulace.

Anonymní
Anonymní

Dosáhnout orgasmu přes děložní čípek je rozhodně možné. :) Problém ale je, jestli tě víc vzrušuje stimulace poštěváčku nebo bodu G. To se potom nejdřív uděláš tak. A na orgasmus přeš děložní čípek už nedojde.

Jakub
Jakub

Mě by zajímalo od žen, které zde píšete o orgasmech přes děložní čípek s partnery s velkým penisem o jak velký rozměr se jedná nebo jak velký rozměr potřebujete, aby vás dostatečně vydráždil na čípku? Já s partnerkou taky experimentujeme s čípkem. Můj penis má 17 cm a téměř pravidelně má partnerka vaginální orgasmus při sexu. Občas používáme zvětšující návlek na penis, kdy se ze 17 cm stane 22 cm. Ze začátku je to trochu obtížnější, ale po uvolnění pochvy je na ní vidět, že se snaží co nejvíc do sebe natlačit, aby zvýšila tlak na čípek. Orgasmus tímto způsobem má o poznání silnější a je radost ji přitom vidět.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Připínací penisy na tělo - Penisy pro Muže i Ženy

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Masturbace a orgasmus Okurkou, Banánem, Mrkví nebo Kartáčkem

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Levné dámské Vibrátory, Erotické pomůcky Levně

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Masturbátory pro muže - Nejlevnější Masturbátory od 179 Kč

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

2009 - 2020