DooDoo

Co použít místo lubrikačního gelu - Náhrada za lubrikant

Čau, chci si strčit svoje dildo do zadečku a kundičky. Ale nejde to dovnitř a docela to i bolí. Co mám použít jako náhradu? Ale nechci lubrikant. Mám zkusit olej, mýdlo...?

Betty
Betty

Ahoj, rozhodně bych ti doporučila používat lubrikační gel. Jsou velice levné a poštou ho můžeš mít doma už zítra. Podívej se sama, že jsou velice levné, např. za 49 Kč tady:

https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=cheap.

Pokud budeš používat místa lubrikačního gelu jiné věci (mýdlo, oleje atd.) tak ti hrozí záněty ve vagíně. Potom s tím budeš chodit mnoho týdnů po gynekologiích, jíst spousty prášků a řešit neustálé výtoky z vagíny...to za to opravdu nestojí! Kup si bezpečný lubrikační gel. :)

Doo
Doo

A co do zadku? Můžu místo lubrikačního gelu použít olej nebo mýdlo?

Betty
Betty

Ano, tam můžeš.

Doo
Doo

Opravdu můžu do zadečku používat olej nebo mýdlo?

Klára T.
Klára T.

Ahoj, mýdlo nepoužívej. Pokud potřebuješ nějakou rychlou náhradu za lubrikant, tak můžeš použít kuchyňský olej, máslo nebo sádlo. Tyto tři věci jsou naprosto bezpečné. Akorát se špatně umývají. V tom mají velikou výhodu lubrikační gely na vodní bázi. Ty jsou rozpustné ve vodě. Pokud ušpiníš gelem oblečení nebo povlečení, tak to stačí opláchnout vodou. Gel se tam rozpustí. Pokud si ale ušpiníš oblečení olejem nebo sádlem, tak to vodou neopláchneš. To samé platí o omývání těla... .

Další problém může být, že některé vibrátory a dilda mají citlivý povrch a vyžadují pouze vodní lubrikační gely. Pokud přijdou do kontaktu například s olejem, tak se poničí jejich povrch. Pokud se tedy budeš snažit ušetřit a používat olej nebo sádlo, tak si můžeš zničit drahý vibrátor. Nejcitlivější jsou erotické pomůcky, které jsou vyrobené z lékařského silikonu nebo elastomedu.

Stejně jako Betty bych ti tedy doporučila používat spíše lubrikační gely, které jsou k tomu určené. Než se to snažit nahradit olejem.

Majka
Majka

Já jsem lubrikanty přestala používat, protože do sebe nechci žádnou chemii. Už dlouho a trvale používáme s partnerem kokosový olej jak pro masturbaci, při souloži, nebo hraní s pomůckami. Pomůcky ale musíte vybírat oleji-vzdorné a pokud používáte kondomy, tak olej ne. Olej kondomy narušuje. Velkou výhodou je, že je jedlý, takže můžeme kdykoli přejít k felaci nebo k lízání. I když už jsme olejem promazaní. Dokonce se dá říct, že je i chutný a voňavý. Jeho cena není nízká, ale jedna sklenička nám vydrží na půl roku, při milování obden a to nepočítám masturbace o samotě moje i partnerovy. Po sexu stačí pohlaví otřít kapesníčkem a hygienu nechat na ráno. Penis i ženské přirození zůstane hezky jemné a po intenzívnějším sexu i ošetřené. Má určité blahodárné účinky. Všem doporučuji.

Alča
Alča

Majka: Někde jsem četla, že když olej pochází z rostliny a není uměle vyrobený, tak že tam hrozí riziko zánětů apod. Je to pravda nebo ne? Mám velice citlivou pokožku a třeba olejový lubrikační gel vůbec nesnesu, kůžička mi potom napuchne a je hodně citlivá. Tak hledám nějakou alternativu jako lubrikant. Kokosový olej zní dobře, ale mám strach, jestli neobsahuje nějaká vlákna kokosu (nebo nějaké mikro částice), které by mi mohly způsobit nějaké zdravotní problémy. Díky. :)

Majka
Majka

Alčo, myslím, že o to vhodnější by pro tebe kokosový olej byl. Žádné takové věci neobsahuje a vagíně by měl být prospěšný. Působí protizánětlivě a po holení pohlaví se jím já i partner pomažeme a nemáme žádné pupínky. Používá se i jako prevence kvasinkové infekce. V klidu ho zkuste, uvidíš. Nedej se mýlit jeho vzhledem, vypadá jako tuhý tuk, ale na těle se zcela rozpustí. Zažijete s ním mnoho příjemného, i užitečného. Dej prosím vědět, pokud do něj půjdeš, jak to dopadlo. Přeji mnoho zdaru.

Hugo
Hugo

Kokosový olej: je třeba koupit za studena lisovaný. Oproti levnější, za tepla lisované, verzi krásně voní a není zbaven jeho léčivého potenciálu. V lednici vydrží minimálně rok při teplotě okolo 20 stupňů. Pak povolí na řídký olejíček. Výborný je i na pleť, tělo, na vaření, pečení, smažení a proste vše. Při použití na masáže a k lubrikaci si jistě zalíbíš jeho specifický a kluzký účinek. Ale v análku může větší množství omezit schopnost střeva vstřebávat vodu.

Jessy
Jessy

Můžu použít rostlinný olej do análku?

Betty
Betty

Jessy: nedoporučuje se to. Doporučuje se používat lubrikační gely, je to bezpečnější.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Livia Corsetti - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

Venušiny kuličky - Luxusní i Nejlevnější, posílení pánevního dna

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

FunFactory - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Je Joue - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Přírodní afrodiziaka pro Ženy i Muže - Nejlepší i Nejlevnější

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

2009 - 2020