NikdoNikdo

Velikosti poprsí u žen - Jedničky, dvojky, trojky

Čau, jak mám poznat velikost poprsí u žen, nechápu ty výrazy jedničky, dvojky, trojky. Tak prosím napište, jak se to pozná.

Big penis
Big penis

Já myslím, že je to jedno.

Andy
Andy

Já si tedy myslím, že to rozhodně jedno není. Představ si, že třeba budeš přítelkyni kupovat spodní prádlo k Vánocům nebo narozeninám... . V tom případě nějak musíš vědět jaké číslo ona má, ne? Podle mě to ale bude někde na lístečků uvnitř.

Adéla
Adéla

Musíš znát dva údaje. Za prvé obvod hrudníku a za druhé velikost košíčků. Pokud to chceš změřit, tak musíš změřit obvod hrudníku pod prsy a i změřit obvod přes prsa. Z toho dostaneš dva údaje a můžeš koupit podprsenku.

Radek
Radek

Já si myslím, že ono se to tak jenom říká. Že když má holka velice malé prsa, tak jsou to jedničky. Pokud je má tak akorát do ruky a jsou průměrné, tak jsou to dvojky. A trojky jsou když má velké prsa, opravdu luxusní. A čtverky nebo pětky už jsou obří, jaké ani normálně holky nemají. Podle mě se tomu jenom tak říká, že jsou to jedničky, dvojky nebo trojky. Pokud by jsi chtěl jít do obchodu, tak musíš znát přesnou velikost, například 50/42.

Zdenda
Zdenda

Spíš se jenom tak odhaduje. To není tak, že by byly nějaké přesné míry, to musíš mít v oku.

Klára
Klára

Mám číslo 4. Je tady nějaký kluk na sex? Je mi 22 roků.

Kluk
Kluk

Jo. já bych tě Kláro chtěl. Odkud jsi? Kdy si to rozdáme?

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz