NanaNana

Uzdička na penisu - Co s ní, přetrhnout pro stažení předkožky?

Zdar chci se vás zeptat, jestli máte taky ,,BLÁNU" na penisu. Je to ta část, kde se žalud napojuje na předkožku. Kvůli ní nemůžu přetáhnout předkožku. Co s tím? Mám ji přetrhnout? PROSÍM PORAĎTE.

Betty
Betty

Ahoj, ta "blána" se nazývá uzdička. A má ji naprosto každý muž. Předkožka by měla jít stáhnout po celém obvodu penisu až na spodní část, která je držena uzdičkou. Nesnaž se ji přetrhnout ani přeřezat. Je to naprosto normální.

Petr K.
Petr K.

I já to tak mám. Nemůžu stáhnout předkožku úplně, protože visí na té tenké bláně. Nevšímej si toho, je to OK.

Andy
Andy

Mít tu blánu (uzdičku) je naprosto přirozené a ničemu nepřekáží. Naopak stahuje předkožku zpět přes žalud (což je dobře, protože tak žalud chrání). Nesnaž se ji přetrhnout ani nijak odstranit. :) Je užitečná.

Bohužel se ti může stát, že si ji v průběhu života přetrhneš nebo natrhneš. Já sám ji mám napůl přetrhnutou a srostlou zpět dohromady. Stane se to velice lehce pokud masturbuješ nebo máš sex nasucho. Namáhá se tak, že se trošku natrhne. A při dalším masturbování nebo sexu se trhá dál a dál. I pokud ihned přestaneš mít sex nebo masturbovat, tak už se nikdy nespojí dohromady jak byla původně. Tak to mám i já. Není to konec světa a dá se s tím žít. Je to ještě možná lepší, protože s natrženou uzdičkou jde předkožku stáhnout více dolů a žalud je potom víc odhalený - lepší při sexu. Na druhou stranu - pokud si jednou uzdičku natrhneš, tak i když opět sroste, tak bude mít tendenci se pořád trhat znovu. Takže při dalším sexu nebo masturbaci si musíš dávat pozor, aby jsi si ji nenatrhl znovu. Je z toho spousta krve, je to nebezpečné (krví se nejlépe přenášejí pohlavní choroby) a než se ti to zahojí, tak nemůžeš mít cca 2 týdny sex ani masturbovat.

Chránit se proti tomu dá velice jednoduše. Při masturbování používej nějaký lubrikační gel, ten vypadá třeba takto: https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/. Nehledě na to, že je masturbování s lubrikantem 10x silnější zážitek. Pokud máš sex, tak se nejdřív ujisti, že je tvá partnerka vzrušená a že je vlhká. Aby to klouzalo. Pokud nebude vlhká, tak si tu uzdičku natrhneš (přesně to se stalo mě - chtěli jsme s partnerkou rychlovku, nebyla vzrušená, jak nám to drhlo, tak jsem si ji urval). Takže pokud partnerka není dokonale vlhká, tak používej aspoň kapku lubrikačního gelu. A pokud budeš používat kondom, tak používej lubrikovaný kondom (například tyto Pepino https://www.ruzovyslon.cz/pepino-basic-3ks-kondomy-38/, které jsou lubrikované).

Vím, že tvoje otázka směřovala spíš k tomu, jestli tam ta uzdička má být. Odpověď ano - má tam být. Ale při pokusech s masturbací nebo sexem si dávej bacha, aby jsi si ji skutečně nepřetrhl. Jak se jednou natrhne, tak bude náchylná k přetrhnutí už vždy. Nikdy už to tak dobře nesroste. Pokud to klouže, tak je to dobře. Pokud to drhne, tak lubrikuj. :)

Nana
Nana

Moc vám všem děkuji.

Jirka
Jirka

Ahoj, chci se zeptat: při masturbaci nemohu přetáhnout úplně předkožku. Je to normální? Prosím odpovězte, docela mě to znepokojuje. Je mi 14 let.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz