JarynJaryn

Léky na prostatu a Tanyz - Problémy s orgasmem

Urolog mi předepsal tablety TANYZ na potíže s močením. Při následném sexu mi při orgasmu z penisu nevyšla ani kapička spermatu. Orgasmus je přitom normální, jen je ochuzen o pocit z výstřiků semene. Mám z toho těžkou hlavu a obavy o kvalitu sexu do budoucna. Prosil bych každého kdo má s tímto lékem zkušenosti o radu. Děkuji.

Jaryn
Jaryn

Nikdo neporadí? Nevím jak postupovat dál.

Andy
Andy

Zkušenosti s tím nemám. Ale co jsem se díval na internet, tak se Tanyz používá při problémech s prostatou a močením. Pokud je prostata zvětšená nebo jsou zvětšené svaly okolo močové trubice. Tyto léky tak snižují napětí svalů a ulehčují močení. Nevidím tedy důvod, proč by měl být problém s orgasmem (resp. spermatem). Ale díval jsem se na anglické stránky, kde jsou popisovány vedlejší účinky léků na potíže s močením a prostatou:

1 z 10 pacientů může pociťovat

  • bolesti hlavy, otoky na těle
  • poruchy ejakulace (méně spermatu, neznatelné množství)

1 z 100 pacientů může pociťovat

  • závratě a mdloby
  • poruchy trávení, nechutenství
  • vyrážky na těle, ekzém

Takže bych to tipoval, že se jedná o vedlejší účinek. A jakmile léky na poruchy s močením/prostatou přestaneš brát, tak se orgasmus/ejakulace vrátí do normálu. Doporučil bych ti tedy jít za doktorem, říci mu o vedlejších účincích a říci si o předepsání jiného přípravku.

Betty
Betty

Běž za urologem a řekni mu o svých problémech s léky Tanyz. On už bude vědět co dál... .

Jaryn
Jaryn

Ahoj lidi. Tak po dlouhé době mi urolog vysadil Tanyz a pravdou je, že mi při orgasmu semeno opět vychází. Už to ale nejsou výstřiky, ale semeno z penisu jen tak pozvolna vytéká a ty pocity nic moc. Jsem z toho dost nešťastný.

Betty
Betty

Vyzkoušej počkat. Ono vždy nějakou dobu trvá, než se tvé tělo srovná a dostane se opět do rovnováhy. Účinky všech léku by měly odejít do 3 měsíců od poslední dávky. Alespoň tak to platí všeobecně, Tanyz neznám.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

ženám a dívkám doporučujeme Posilování svalů pánevního dna - Posílení svalů pánevního dna - Erotické pomůcky- Pro Muže & Pro Ženy & Pro Páry - Přehled - Luxusní & Levné Vibrátory pro Ženy - Jak koupit a Vybrat - Erotické pomůcky - www.agatka.cz