anonymanonym

Vyvrcholení příliš rychlé, jak oddálit vyvrcholení

Můj problém je, že při sexu velmi rychle vyvrcholím. Prakticky stačí, aby jsem jej strčil do mé přítelkyně a mám orgasmus. V sexu jsem velmi nový...jedná se o moji první partnerku a jsme spolu necelý měsíc. Ona pak ze sexu nic nemá. Bojím se, že s takovou mě brzo opustí... . Co mám dělat?

Petra
Petra

Můj ex předváděl v posteli to samé. Já měla kluky už před ním, on byl panic. Po necelém měsíci jsem jej prostě odkopla. Sex je pro mě důležitý a pod slovem sex si nepředstavuji, že budu akorát uklízet skoro nepoužité kondomy a dávat mu pusu na dobrou noc. Když na to nemáš, tak se do postele s holkou vůbec nehrň. Takoví tragédi jsou nejhorší.

MMMax
MMMax

Petra: Myslím, že jsi tady napsala už dost příspěvků. Je čas, aby jsi toho nechala.

jan
jan

Já měl to samé při prvním sexu - udělal jsem se po pár sekundách. Při druhém jsem se naopak nemohl udělat vůbec. Po čtyřech sexech se to srovnalo. Asi to chce víc zkoušet.

anonym
anonym

Já jsem původně s partnerkou myslel, že se to po chvilce spraví. Ale ono to pořád trvá. Jsem tak s ní dosáhl vyvrcholení alespoň 15 krát.

Jana
Jana

A zkoušeli jste "uklidňující" lubrikační gel? (teď nevím jak se mu přesně říká, ale někde tady pod příspěvky je odkaz na eshop, konkrétně na lubrikační gely, a společně s mým přítele jsme jej tam kupovali - a spolehlivě funguje, možná by to pomohlo)

hiphopXOre
hiphopXOre

To chce trénink kámo. Já takovej problém nikdy neměl, ale očividně je to o tréninku. Nikdo zdravej přece nemůže bejt takto celej život. Si kup třeba umělou vagínu a trénuj si s ní.

beauty0
beauty0

A nemůžete sex opakovat? Po prvním vyvrcholení prostě chvilku počkat a opakovat to? Můj manžel vždycky podruhé vydrží déle. jsem si jistá, že to bude fungovat i na tebe.

patrik
patrik

Doporučuji znecitlivující lubrikační gel. Já pak vydržím i půl hodiny.

gregor
gregor

Před prvním sexem jsem trénoval s takovou umělou vagínou (FleshLight) a výsledek: první sex trval asi půl hodiny! A ani nikdy později jsem z rychlým vyvrcholením neměl problém.

expanna
expanna

Přítel byl panic a poprvé se udělal přímo do trenýrek :D. Časem se to ale zpravilo. Myslím, že i u tebe to chce čas.

anonym
anonym

Hlavní problém je v tvé nervozitě. Podle mě když se chystáte na sex, tak jediné co ti běží hlavou je "orgasmus, orgasmus, zase budu mít rychlý orgasmus". A to tě vnitřně tak rozhodí, že ho skutečně máš. Zkuste na sex jít víc uvolněně. Chvilku se mazlit...já nevím...prostě ne tak hrrrrr.

lorem
lorem

Dej si pár piv nebo víno. Po alkoholu mám vždycky problém s vyvrcholením. Funguje 100%. A vím, že i u ostatních chlapů to tak je. Alkohol oddaluje vyvrcholení a celkově jsi míň citlivý. A nebo zkuste dát druhé kolo.

Pokud se s tebou rozejde, tak nemáš čeho litovat. Taková blbka by ti stejně nestála ani za ten čas.

anonym
anonym

Hm, Petra je zase velice vtipná. Prosím tě, zalez!

notmatter
notmatter

Jsem byl při ztrátě panictví hotový za asi pět sekund. :D Ale teď je to už v pohodě. Ono to časem přijde. Prostě trénujte, do ničeho se nenuťte a buďťe v klidu.

vyřešeno
vyřešeno

Měl jsem podobný problém, koupil jsem si ten krém, který doporučoval někdo nade mnou. Vyřešeno. Kup si ten lubrikační gel taky.

Libor
Libor

Musím říct že takový problém jako má autor má hodně kluků. Gel je jedna možnost, další je navštívení sexuologa, předepisují se na to antidepresiva v hodně malých dávkách je to jejich vedlejší účinek a po cca jednom až dvou měsících užívání máš po problému. Je to jen o tom se nestydět.

vlaďka
vlaďka

Antidepresiva mi připadá velmi silné řešení na takový malý problém. Utlumení určitě ano - pomocí gelu, nebo opakovaného sexu. Ale antidepresiva a chemie jen kvůli předčasné ejakulaci? To je přehnané. Rozhodně si o tom popovídej s partnerkou. Mně by to u partnera rozhodně nevadilo. Naopak bych byla ráda a ocenila, že mi důvěřuje a svěří se mi i s intimní věcí. Zvláště pak, když jsou pánové na toto téma tak citliví.

To je jedno
To je jedno

Kámo, nejlepší je si dát tak 1-3 panáky. Ono to tě to trošku zpomalí.

anonym1
anonym1

Nestahuj si předkožku, a na penis si natáhni kondom. Žalud nebude tak citlivý, a měl bys vydržet déle.

Mára
Mára

Čau lidi, včera jsem vyzkoušel jeden z největších triků pro muže. Takže pánové, také jsem měl problém s tím, že se udělám po pár minutách. Řešil jsem to tak, že jsem přítelkyni lízal a až mi naznačila, že to na ní jde, tak jsem ho do ní zasunul. A byly jsme na tom stejně. Včera mě napadla dobrá věc - dvě hodiny před sexem jsem vyvolal hádku, když jsme se trochu uklidnily, odešel jsem vyhonit si ho. A tak po 15 minutách jsme na to vlítli. Ten adrenalin, s tím, že jste se vyhonil úžasně zabírá. Užívali jsme si 4 hodiny. Používaly jsme u toho lubrikační gel a vyzkoušely jsme asi 10 poloh. ZKUSTE, TO FAKT TO POMÁHÁ!

Ano nevím
Ano nevím

Člověk se tu dozví spousty věcí, ale některé názory? To je moc prostě!

Mirka
Mirka

Přítel má také potíže s udržením výronu semene. Běžně vystříkne po pár vteřinách. Zkoušeli jsme různé způsoby, jako tisknutí žaludu nebo stahování svalu atd. Nic moc to nepomáhalo až v poslední době se to začíná lepšit, díky nové metodě, kterou používáme. Jde o to, aby vytáhl penis z pochvy dřív než vystříkne a začal tlačit, jakoby chtěl čurat. Ze začátku se to moc nedařilo a párkrát stejně vystříkal, ale časem se mu začal dařit orgasmus zastavit. Nyní už soulož umí prodloužit až na odhadem 5 minut. Snad se ještě zlepší. Ale pozor. Párkrát se i stalo, že se přitom i počural. Proto trénujeme nejlíp ve vaně. Ale přiznám se, že se mi dost líbí, když mne trošku počůrá. Doporučuji tuto metodu zkusit, máte-li potíže s předčasným výronem. Přeji mnoho zdaru a radosti při nácviku.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

Tělové a masážní oleje - Gely a oleje na erotickou masáž

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

JimmyJane - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Erotické Hry, Erotické dárky a Žertovné pomůcky, Sexshop

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Dilda pro Ženy a pro Muže - Nejlevnější gelová, skleněná, plastová

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Big Teaze Toys - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020