ženskáženská

Volná vagína při sexu

Ahojte dámy a pánové. S přítelem řešíme moji poněkud rozměrnější pochvu. Přítelův penis přitom patří spíše k těm menším atak ho v sobě málo cítím. A on by také potřeboval abych byla těsnější. Většinou ho musím uspokojit jinak, jelikož se mu zřídka podaří orgasmus uvnitř a taky mu ochabuje pro nedostatek pocitů. Chceme se vás zeptat, zda máte někdo zkušenosti s we-vibe. Je to vibrátorek či zároveň dráždí pochvu a poštěváček. Současně muž může s ženou souložit do vagíny a i jemu to dělá potěšení. Není to nejlevnější, recenze moc neberu a proto bych chtěla znát názor Vás, kteří to používáte. Ještě jsem někde slyšela o nějaké vaginální skluzavce. Ta má také pochvu nějak vytěsnit. Oba Vás prosíme tedy o rady. Pokud nás ujistíte, že ty věcičky dobře fungují, tak je koupíme. Díky.

Áňa
Áňa

Ahoj, s podobným problémem nemám vlastní zkušenosti. Ale docela dobře se vyznám v erotických pomůckách (alespoň si to o sobě myslím :)) a tak se pokusím poradit co nejlíp to půjde. Předem musím říct, že pro vás jsou v sexshopech desítky různých hraček.

V první řadě bych vyzkoušela zlepšit sexuální polohy a používat je i v případě, kdy budete mít nějakou erotickou pomůcku. Vyzkoušej například polohu na zádech, kdy zvedneš nohy nahoru a stehna stlačíš k sobě - tím zmenšíš a stlačíš i vagínu a bude mnohem užší. Další poloha - stoupni si na všechny čtyři končetiny (jako pejsek:)) a opět můžeš tlačit stehna k sobě a partner může jít zezadu. Je to sice jenom takový základ, ale mohlo by to plus mínus mít nějaký výsledek.

PRO TEBE

Jako první vyberu klasickou pomůcku - různé návleky na penis. Jak to funguje, je ti určitě naprosto jasné. Tím že jej navleče na penis, tak se mu zvětší nejen délka, ale i tloušťka penisu. Takže by měl zaplnit celou vagínu naprosto bez problému. A ty by jsi si mohla začít užívat sex naplno.
odkaz: https://www.ruzovyslon.cz/navleky/

Mohla by jsi začít posilovat pánevní dno a vaginální svaly. Výsledek není vidět ihned, musela by jsi tomu obětovat trošku úsilí. Ale určitě by to stálo za to. Nevím jak moc výrazný výsledek od toho jde očekávat a za jakou dobu - ale myslím si, že by jsi uvítala každé zlepšení.
odkaz: https://www.agatka.cz/posileni-panevniho-dna/

Jako poslední pro tebe jsem si nechala vakuové pumpy pro ženy (na vagínu). Toto by fungovalo na 100%, zaručeně. Ale nejsem si jistá, jak se na takovou praktiku budeš dívat (i když je naprosto normální). Nasadíš vakuovku, vyčerpáš vzduch a necháš působit asi 10 minut. Do oblasti vagíny se ti nahrne krev - tím se zvýší její citlivost a celá jakoby napuchne. Takže pro partnera se z roztahané vagíny stane velice těsná dírka. Doporučila bych jednoznačně, ale nevím co ty na to?
odkaz: https://www.ruzovyslon.cz/vakuove-pumpy/pumpy-zeny/

PRO PARTNERA

Říkala jsi, že má problém s erekcí a ty nic moc při sexu necítíš. V tom případě jednoznačně sáhnout po lubrikačním gelu, který má dráždivé účinky. Ten by jste mohli požívat nejen při klasickém sexu. Ale pokud si koupíte návlek na penis, tak partner uvnitř nebude mít moc silný zážitek. Proto by jsi mu ho mohla zpříjemnit právě tím, že by mu nejdřív penis namazala dráždivým lubrikačním gelem. A až pak jste nasadili návlek.
odkaz: https://www.ruzovyslon.cz/lubrikacni-gely/

Pokud budete experimentovat a zkoušet nové věci, tak v ložnici strávíte asi hodně času a pro partnera by nemuselo být jednoduché vždycky po celou dobu udržet erekci. Erekční kroužek stojí pár korun a funguje na 100%.
odkaz: https://www.ruzovyslon.cz/krouzky-navleky-nasady/

Ohledně tvého dotazu na We-Vibe. Má dva konečky, jeden se přitiskne na poštěváček a druhý se vsune do vagíny. Takže současně stimuluje bod G i poštěváček. A můžete mít přitom i sex (obrázek: https://www.ruzovyslon.cz/we-vibe/). A pro partnera tvoje vagína je mnohem těsnější a i se na jeho penis přenášejí vibrace.

Zásadní otázka: Jestli si koupit jednu drahou pomůcku za 3000 Kč (We-Vibe). Nebo těch 3000 Kč vzít a koupit si za ně 10 různých a rozmanitých erotických pomůcek (erekční kroužek + návlek na penis + lubrikační gel + vakuovou pumpu + vaginální činku na posilování + ...). Prostě kterou cestou se vydat? Toto je na tvém zvážení, nebo spíš na Vaší vzájemné domluvě. Já osobně bych volila spíš tu cestu, že bych si z eshopu koupila 10 různých věcí a všechno vyzkoušela a našla to, co bude fungovat. Než to riskovat s jednou jedinou pomůckou za tři tisíce korun.

Dej pak určitě vědět, jak jsi se rozhodla. Nebo jestli ti to, co jsem napsala, nějak pomohlo.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Přírodní Feromony pro Muže i Ženy, jsou v jídle i parfémech

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Pomůcky na Erekci - Zvětšení a zlepšení tvrdosti erekce

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Close2you - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Fleshlight - Nejlevnější Umělé vagíny a Erotické pomůcky

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Vibrační vajíčka a kuličky pro Ženy - Dobíjecí, bezdrátová

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

Stimulace mužské prostaty - Masáže a nejlepší Pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

GlassVibrations - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020