Klárka S.Klárka S.

Vibrační kalhotky - Ke stimulování poštěváčku - Zkušenosti?

Existují nějaké vibrační kalhotky, které by stimulovali při nošení poštěváček? Abych si je mohla jen nasadit a pak si třeba zapnout vibrace a kalhotky tak nosit... . Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Nehledám žádné vibrátory ani dilda. Skutečně jen něco, co by bylo jako kalhotky a drželo by to samo na těle. A kdyby se to dalo i ovládat dálkově nějakým ovladačem, tak by to bylo naprosto dokonalé.

Snad nejsem moc náročná. :) Děkuji za odpověď.

Anonymní
Anonymní

Já mám doma vibrační motýlek, který si může nasadit pomocí pásků úplně stejně jako kalhotky a přitisknout si ho na poštěváček. Můžeš si měnit vibrace od pomalých až po velmi rychlé a silné. Je to velmi dobrá hračička. Myslím si, že přesně toto by se ti mohlo taky líbit.

Betty
Betty

Ještě nikdy jsem neviděla vibrační kalhotky, které by při nošení stimulovaly poštěváček. Ale velmi oblíbení jsou vibrační motýlci. Jde o maličký vibrátor, který se několika popruhy připne k tělu. Můžeš si ho přitisknout na poštěváček nebo blíže k vagíně. On sám drží a vibruje. Prodávají se i vibrační motýlci s dálkovým ovládáním, takže si můžeš na dálku přepínat sílu vibrací nebo si volit i pulzní programy. Vím, že to nejsou přesně vibrační kalhotky, ale podívej se sama, že to k nim má velice velice velice blízko!

https://www.ruzovyslon.cz/motylci-vibracni/

Taky mě napadlo, proč zrovna kalhotky? Ty to chceš nosit i na veřejnosti? Třeba na procházky, na nakupování a tak podobně? Vím, že některé holky takto tajně nosí Venušiny kuličky. Ty jsou uvnitř duté a mají v sobě další kuličku. A pokaždé když se pohneš nebo uděláš krok, tak vnitřní kulička narazí na vnější a jemně to zavibruje. Neslouží to k stimulování poštěváčku, spíše se to zaměřuje na bod G. Možná i to by se ti tedy mohlo líbit? Nevím, podívej se sama.

https://www.ruzovyslon.cz/venusiny-kulicky/

Úplně poslední co mě napadá, co by mohlo splňovat tvé představy jsou vibrační vajíčka. Jde se o miniaturní vibrátory, které mají dálkové ovládání. Perfektní ke stimulování poštěváčku a orgasmům. Jsou taky velmi levné... .

https://www.ruzovyslon.cz/vajicka-vibracni/

Hledala jsi vibrační kalhotky, ale ty jsem bohužel nikdy neviděla. Třeba ti pomůže jako inspirace i to, co jsem tady zmínila. Přeji hezký den a určitě napiš co jsi si vybrala.

Kikča
Kikča

Existují. :) Někde jsem je viděla a daly se i objednat. Jenže si nepamatuji název stránky. Zkus hledat. :)

Kačka O.
Kačka O.

Já jsem taky někde viděla vibrační kalhotky, které měly v sobě zabudované vibrace a daly se normálně nosit pod oblečením. A měli i takové prodloužené ovládání, kterým se daly ovládat vibrace a pulzní programy. Ale už si nepamatuji, kde jsem je viděla. Zkus hledat na Google.com.

Radim Š.
Radim Š.

To si holky pamatujete velmi špatně. Takové vibrační kalhotky sice měly vzniknout. Firma, která je měla vyrábět, nejdřív zveřejnila jejich fotky na internetu. Ale protože to skoro nikoho nezaujalo, tak vibrační kalhotky ani nezačali vyrábět. Takže jste jen nejspíš někdě viděli fotky prototypu.

Andy
Andy

Klárko, o vibračních kalhotkách nevím. Ale podívej se na ty odkazy co ti poslala Betty. Za moji přítelkyni ti můžu rozhodně doporučit zmíněné vibrační motýlky. přítelkyně si jej běžně během sexu připne na poštěváček, kde jej nechá jemně vibrovat. Můžeme tak stále střídat polohy a ona si neustále užívá vibrací na poštěváčku.

Za mě bych ale doporučil nějaký motýlek, který má dálkové ovládání. Přítelkyně má motýlek, který je bez ovládání a je to dost nepohodlné po něm neustále šmátrat a přepínat vibrace. Dálkové ovládání by bylo lepší https://www.ruzovyslon.cz/motylci-vibracni/. Ohledně vibračních kalhotek ti ale bohužel nedokáži poradit. Nikdy jsem to neviděl.

Dalibor H.
Dalibor H.

Našel jsem tuto diskusi na internetu, když jsem hledal vibrační kalhotky jako dárek pro přítelkyni. Ale bohužel se mi nedaří konkrétní kalhotky nikde najít. Nevíte někdo, kde by se daly koupit? Máte někdo odkaz na nějaký internetový eshop? Případně i kamenný obchod, ale jen Brno a blízké okolí.

Barča P.
Barča P.

Možná by se ti mohl líbit i nějaký vibrátor? Viděla jsem, že se teď dělají sezónní výprodeje, tak by jsi ho mohla dostat velice levně. Viděla jsem dokonce, že se prodávají i pod 300 Kč.

Erika, 19 roků
Erika, 19 roků

Pokud chceš něco, co se bude dát ovládat dálkovým ovladačem a bude vibrovat, tak se podívej na vibrační motýlky a vaginální kolíky s dálkovým ovládáním. Motýlek je na poštěváček, kolík je na bod G uvnitř vagíny. Oboje se dá ovládat ovladačem (jak síla vibrací, tak i pulzní programy).

Já vím, že jsou řazené do kategorie análních pomůcek. Mnoho z těchto kolíků má ale vibrace a dálkové ovládání. A dají se současně použít jako vaginální kolíky https://www.ruzovyslon.cz/analnikolik/?categoryProductsFilter-filters-order-orderBy=recommend. Podívej se zvlášť na Vibrační kolík Black! a Anální kolík Velvet s pulzními programy - oba dva mi připadají skvělé.

Kolemjdoucí
Kolemjdoucí

Nevíte někdo, kde koupit vibrační kalhotky s dálkovým ovládáním na baterky?

Klárka S.
Klárka S.

Díky za odpovědi, zkusím se na to podívat, jestli mi něco z toho bude vyhovovat. Zatím díky za odpovědi.

Ivča K.
Ivča K.

Pokud si dobře vzpomínám, tak vibrační kalhotky byla jen nějaká reklama. Ony se ve skutečnosti nikdy nezačaly prodávat ani vyrábět. Jen na internetu putovaly jejich fotky a jedno video...pokud tedy máme na mysli ty samé vibrační kalhotky.

Simona
Simona

V USA jsou vibrační kalhotky ke koupi v každém sexshopu.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Stimulátory na klitoris pro Ženy, Masturbátory na poštěváček

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Kámasútra a Erotické pomůcky pro sex i masturbaci

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Škrtící erekční kroužky na penis - Na erekci, zaškrcení penisu

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Nejlepší Latexové a Kožené erotické prádlo pro Muže

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za vibrátor - Co použít místo dilda k masturbaci

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Náhrada za lubrikační gel - Co použít místo lubrikantu

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

Cottelli Collection - Nejlevnější Vibrátory a Erotické pomůcky

2009 - 2020