RomanaRomana

Vakuová pumpa pro ženy a vibrace

Můžete mně poradit, jaký je rozdíl mezi vakuovou pumpou s vibracemi a bez? Děkuji, a jestli sedí na každý klín nebo jsou nějaké velikosti a tak, mám zájem si jí pořídit, děkuji za radu. :)

Blanka
Blanka

Ahoj, vakuové pumpy pro ženy se dělají jen v jedné velikosti, protože se klíny moc neliší. Takže si můžeš vybrat jaká se ti bude líbit bez rozmýšlení se nad velikostí.

Vibrace mi připadají zbytečné. Alespoň já bych je nevyužila. Vakuovou pumpu použiji před, jak se dostaví "požadovaný efekt", tak ji už nepotřebuji. Vibrace některé ženy používají na zkrácení dlouhé chvíle, než začne vakuum působit. Ale moc stimulace nebo potěšení to nepřináší.

Pokud ti můžu poradit, tak se podívej na tady tuto https://www.ruzovyslon.cz/pumpa-na-vaginu-intim/. Jsou na ni dobré ohlasy.

Romana
Romana

Děkuji, za radu, už mně to láká dlouho, a jsem zvědavá jak a o kolik bude mušlička citlivější, nebo i poštěváček. :) A je u toho i video to mně taky hodně napoví. :) A s těma vibracemi jsem se taky rozhodla, že je to zbytečné, nebo co myslíte? Máte nějaká, s těmito pumpami zkušenost, napište, děkuji. :)

Peťa
Peťa

Já souhlasím s Blankou, která to popsala dost dobře. Vibracemi mi připadají taky zbytečné. Navíc pokud to má vibrace, tak to určitě nemůže do vody a bude problém třeba i s hygienou, kdy pumpu nemůžeš umývat pod vodou a tak.

Klára
Klára

Já jsem tu pumpu viděla už ve víc sexshopech a vždycky s ní byly holky spokojené. Aspoň to vždycky psaly. A vypadá dobře.

anonym
anonym

Klitoris i mušlička se trošku zvětší, ale hlavně se víc prokrví. A je mnohem citlivější, klidně i tak desetkrát, alespoň u mě. Já ji používám jenom sama, je to výborné, s přítelem máme společně jiné hračky.

Romana
Romana

Díky, ženy za rady, už mam objednáno. Nemůžu se dočkat, asi ji vyzkouším hned jak mně dojde. A samozřejmě sem napíši první dojmy. :) A objednala jsem si tu bez vibrací, tak už se moc těším. :)

Romana
Romana

anonym: a jaké hračky máte pro společné hrátky, jestli mně můžeš prozradit? Já plánuji rozšiřovat svou sbírku a ráda si poslechnu názory zkušenějších. :) Dík.

Amča
Amča

Romano, určitě sem napiš tvoje zkušenosti, zrovna se rozmýšlím, že bych si taky nějakou koupila, ale moc tomu nerozumím. Tak by mě zajímalo, jak jsi s ní spokojená. Díky!

anonym
anonym

Společně s přítelem toho máme už víc. Přítel má erekční kroužek (ne že by ho potřeboval). Já mám venušiny kuličky, pak jedno dildo (takové měkké, ohebné) a k Vánocům jsem si od Ježíška přála tento vibrátor https://www.ruzovyslon.cz/vibe-therapy-sutra-ruzova-23cm/. Tak snad jej dostanu! Taky máme jednu sadu takových přísavek, které mají zvětšit poštěváček, aby byl víc citlivější. Něco jako vakuová pumpa na klitoris. Ale to moc nepoužíváme, vždycky to hodně dlouho trvá a my jsme celí nedočkaví, až se na to vrhneme! Protože se s mým přítelem nevidíme každý večer.

Romana
Romana

Tak je doma teď mě ji pošťák předal, jde se rozbalovat. Pumpička i mušlička je nedočkavá, zatím se mějte, ještě napíšu. :)

Romana
Romana

Tak jak jste předpokládali, rozbalila jsem balíček, skoro před pošťákem. A vrhla jsem se na testovací jízdu. Trošku jsem studovala na internetu jak na to, tak jsem pumpu na podruhé, ale úspěšně přisála a výsledek byl nad očekávání. Kundička pěkně natekla a poštěváček taky, koukala jsem se na ni a hrála si s ní. A byla krásně citlivá, úžasné, doporučuji. Pak jsem si ji protáhla a udělala jsem se, omlouvám se, že sem píšu takové detaily, ale jsem jen nadšena z výsledku. A jdu zkoušet dále.

anonym
anonym

Jo, vždyť jsem říkala už od začátku, že je to naprosto boží! Takový účinek jsi si asi ani nepředstavovala, co? :) I když nečekám, že když máš teď svůj nový dáreček, tak že by jsi měla čas psát odpověď.

Karlička
Karlička

Kolik tě ta pumpa stála? A máš takovou tu velkou, která je zároveň i na poštěváček i klitoris?

Romana
Romana

No, to nepředstavovala, to máš pravdu. A jsem ráda, že je to tak krásné, udělala jsem se už nepočítaně krát. A jsem za to ráda, nevěřila jsem, že je kundička tak citlivá. :)

Romana
Romana

Mám takovou tu velkou, která je na poštěváček i na klitoris. :D

Karlička
Karlička

A za kolik jsi ji koupila?

Karlička
Karlička

A řešila jsi nakonec velikost pumpy? Neliší se to podle velikosti klína? Protože přece tam musí být nějaký rozdíl, ne?

Romana
Romana

Velikost jsem neřešila, ani není jiná velikost, asi padne na každou mušličku. A máš nějaké pomůcky Karličko? A jaké?

Karlička
Karlička

Díky. Já mám jenom vibrátor, ale dívala jsem se na videa s vakuovými pumpami a celkem mě to zaujalo. Tak se dívám po více informacích. Díky.

Romana
Romana

Tak jsem tady po delší odmlce. :) Je čas zhodnotit pomůcku odstupem času a můžu říct, že jsem pořád nadšená a spokojená. Pumpu jsem si zamilovala a doporučuji všem.

Lucka
Lucka

Zdravím vás všechny, taky jsem jednu objednala a jsem na to zvědavá. Hlavně jak dlouho účinek vydrží a po jaké době se mušlička vrátí do původní velikosti.

Milan
Milan

Dobrý den. Chtěl bych se dozvědět něco o účincích vakuové pumpy na ženské pohlavní orgány. Účinky na ženu tady jsou různě popsány, ale nikde se nepíše, zda to má význam i pro muže. Psychologicky mne při sledování videa napumpovaná kundička hodně vzrušuje, ale zajímá mne, zda soulož do takové napumpované kundičky má vliv i na pocity v penisu a vůbec na kvalitu sexuálních prožitků muže.

Andy
Andy

Pumpy na bradavky, prsa a poštěváček na muže samozřejmě žádný vliv nemají.

Pumpy na celou vagínu (na celé stydké pysky) vliv mají. Mluvím třeba o takovéto veliké pumpě https://www.ruzovyslon.cz/pumpa-na-vaginu-intim/. Po použití se do velkých i malých stydkých pysků nahrne krev a zvětší se. Díky tomu je celá vagína mnohem teplejší a hřejivější (protože je tam víc krve) a taky se celá vagína zmenší (protože je jakoby napuchlá). A během sexu je tedy menší.

Výsledek tedy je teplejší vagína na dotek a užší vstup do vagíny. Případně se podívej na ten odkaz, úplně dolů na stránce jsou tam fotky z používání a výsledek.

Milan
Milan

Ještě bych se chtěl zeptat, zda má používání vakuové pumpy na penis vliv na pocity při souloži a kvalitu následného orgasmu muže. A zda je lepší používat pumpu s vibrací, nebo bez. Použití pumpy kvůli dosažení erekce nepotřebuji, erekci mám moc dobrou. Přemýšlím o vylepšení pocitů.

Vaše jméno \ přezdívka

Jsem (vaše pohlaví)

žena muž

Text vašeho příspěvku

OVĚŘENÍ PROTI SPAMU: Napište číslicí "třicet jedna":

Nejlechtivější články o erotice

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Příčiny poruchy erekce - Příznaky, léčba a léky

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Latexové a kožené spodní prádlo - Erotické prádlo pro Muže u Ženy

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Nejlevnější Kondomy - 7 nejoblíbenějších druhů kondomů

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro muže, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Anální pomůcky pro Anální sex - Nejlepší a Nejlevnější

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Jak fungují feromony, jak ovlivňují a manipulují Ženy a Muže

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Feromony pro ženy, které opravdu fungují (recenze, zkušenosti)

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

Realistické Nafukovací panny - Nejlepší silikonové

2009 - 2020